تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 76 از 77 اولاول ... 2666727374757677 آخرآخر
نمايش نتايج 751 به 760 از 766

نام تاپيک: بحث در مورد انتخاب رشته و شرایط و ضوابط جدید آن در کنکور 89

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تا دو سه تا از بچه ها از استرس سکته نکنن نمیاد!
    فکر کنم الان دیگه اوایل نیمه‌ی دوم شهریور ماه باشه ( امروز 15 شهریور و ساعت نزدیک به 12 )

آخر فروم باز dracula_killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بابلسر،تهران،دماوند

پيش فرض

فکر کنم الان دیگه اوایل نیمه‌ی دوم شهریور ماه باشه ( امروز 15 شهریور و ساعت نزدیک به 12 )
    خب نیمه ی دوم شهریور از الان شروع میشه تا 31م!!!

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

یا امشب یا فردا شب یا پس فردا شب میاد!

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب نیمه ی دوم شهریور از الان شروع میشه تا 31م!!!
    خوب آره دیگه .. ولی قید " اوایل " کمی متفاوت تره !!!! حداکثر میتونه تا 20 ام باشه !

یا امشب یا فردا شب یا پس فردا شب میاد!
    یا هیچ وقت ...

من دیگه رفتم ... ایشالا همتون پذیرفته شید ...

آخر فروم باز bahador2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    شهر

پيش فرض

به این نتیجه میرسیم :
    تا زمانی که اخبار اعلام نکنه خبری نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehtoday's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    انقلاب سوم

پيش فرض

مطمئن باشيد نه امروز اعلام ميشه نه فردا ! چون حتما بايد قبلش تو رسانه ها بگن كه چه روزي اعلام مي كنند اونوقت ديگه شب قبلش ميدن بيرون ...

7. این کاربر از dehtoday بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

وای پس چرا نمیدن!

عجب خریتی کردم ازاد ننوشتم گفتم میشینم میخونم میرم سراسری ولی امان از ک.گ! از اینجا رونده و از اونجا مونده شدم! همه ی رفقام یا وی سراسری رتبشون خوب شد یا حداقل آزاد قبول شدن. من توی انتخاب رشته فقط 3 تا رشته نوشتم! مکانیک و صنایع غیرانتفاعی فولاد و صنایع پیام نور مرکز اصفهان... ای کاش غیر انتفاعی را بیارم!

حـــــرفـه ای Lord Farshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا مطمئن باشيد امشب هم نميدند آخه اخبار هنوز چيزي اعلام نکرده. عجب نامردايي هستندا

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

معاون فرهنگي دانشگاه شهيد چمران اهواز گفت: نخستين جلسه ستاد استقبال از دانشجويان تازه وارد دانشگاه شهيد چمران اهواز با حضور كليه اعضاي ستاد به منظور هماهنگي ميان بخش‌ها و تدوين برنامه‌ها تشكيل شد.
    به گزارش سرويس صنفي فرهنگي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دكتر مجتبي مقبل الحسين در مورد اين ستاد گفت: ستاد استقبال از دانشجويان تازه وارد امسال با رويكردي فرهنگي فعاليت خود را آغاز كرده است.
    دبير ستاد استقبال از دانشجويان جديدالورود ادامه داد: با توجه به اينكه امسال ثبت نام دانشجويان تازه‌ وارد مقطع كارشناسي به شيوه اينترنتي و غيرحضوري انجام مي‌شود، لذا فعاليت ستاد استقبال بيشتر به سمت فرهنگي، تبليغاتي و اطلاع‌رساني سوق داده شده است.
    مقبل‌الحسين با بيان اينكه اين ستاد همه ساله با هدف خدمت رساني و راهنمايي دانشجويان جديدالورود و همچنين تأمين رفاه همراهان دانشجويان و تسهيل در امر ثبت نام تشکيل مي‌شد، عنوان كرد: امسال بخش ثبت‌نام از اين ستاد جدا شده و رويكرد و فعاليت اين ستاد در راستاي ارائه اطلاعات آموزشي، معرفي دانشگاه، معرفي و ارائه خدمات دانشجويي، معرفي فعاليت‌ها، برنامه‌ها و واحدهاي فرهنگي دانشگاه خواهد بود.
    وي با بيان اينكه در اين ستاد ضمن راهنمايي و پاسخ به پرسش‌هاي دانشجويان ورودي جديد، بروشور و كتابچه معرفي دانشگاه نيز با محتواي معرفي تاريخچه دانشکده‌ها به دانشجويان وروردي جديد ارايه مي‌شود، اظهاركرد: علاوه براين، آشنايي دانشجويان با فعاليت‌هاي بسيج دانشجويي، راهنمايي دانشجويان ورودي جديد براي تسريع در انجام امور و همچنين آشنا كردن آنها با انواع دانشکده‌هاي دانشگاه، ساختمان‌هاي اداري و خدماتي دانشگاه از ديگر اقدامات اين ستاد در طول اين مدت خواهد بود.
    معاون فرهنگي دانشگاه شهيد چمران اهواز با اشاره به برگزاري نخستين جلسه اين ستاد كه با حضور سرپرست دانشگاه، معاونان فرهنگي، دانشجويي، آموزشي، مديران خدمات آموزشي، امور فرهنگي، نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و روابط عمومي برگزار شد، تصريح كرد: در اين جلسه مقرر شد كه تمامي بخش‌ها برنامه‌هاي خود را به ويژه در حوزه فرهنگي مدون و در نشست بعدي ستاد ارائه نمايند.
    دبير ستاد استقبال از دانشجويان دانشگاه شهيد چمران اهواز با اشاره به تفکيک معاونت‌هاي دانشجويي و فرهنگي خاطرنشان كرد: امسال برنامه‌هاي جدي‌تر و گسترده‌تري در حوزه‌ فرهنگي دانشگاه‌ برگزار خواهد شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

میگم عوض اینکه هر کی واسه دانشگاه آزاد یه تاپیک بزنه یکی از مدیرا یه تاپیکی میزد که همه سؤالات مربوط به نتایج آزاد میرفت توی اون...!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •