تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 754 از 904 اولاول ... 254654704744750751752753754755756757758764804854 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,531 به 7,540 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza99.99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان قسمت زیر رادیاتور ماشین من (پراید) ترک مویی برداشته و خیلی کم نشت اب داره. بطور مثال وقتی که ماشین خاموش هست و بعد از 12- 13 ساعت میرم تقریبا به اندازه یه کتاب زمین خیس شده
    جاش رو هم پیدا کردم. حالا بنظرتون میشه با چسپ اون قسمت رو پوشش داد یا اینکه چسب نمیتونه جلوی نشتی رو بگیره
    و یه سوال دیگه من شنیدم میشه به جای رادیاتور استاندارد پراید میشه رادیاتور تیبا یا ریو انداخت؟!! بنظرتون چنین امکانی هست و اگه هست کار درستیه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خواهش میکنم
    مناسبه. البته بهترین ولتاژ حدود 14 هستش ولی توی پراید و روا معمولا ولتاژ در همین حدوده و با توجه به چند سال کارکرده بودن ماشین و کیفیت پایین سیم های ایرانی، ولتاژش خوبه
    من خودمم چند روز پیش آفتامات یه ماشین عوض کردم بعدش ولتاژ همین 13.7 شد
    با تشکر از زحمت دوستان که وقت می گذاارند پاسخ می دهند
    دوستان چطور میشه تشخیص داد،که ماشین برق دزدی داره یا نه؟ یک مولتی متر در اختیار دارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستان چطور میشه تشخیص داد،که ماشین برق دزدی داره یا نه؟ یک مولتی متر در اختیار دارم
    یافتن اتصالی کار بسیار سختی است.
    معمولا خدمات برق خودرو از یک چراغ تست استفاده میکنن.
    اصولا جایی که برق دزدی وجود دارد فیوز اون مسیر میسوزه

فکر نکنم با مولتی متر بتونی پیدا کنی. کار راحتی نیست

4. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

خودرو سمند LX استارت نمیخوره و روشن نمیشه . جفت راهنما همزمان روشن میشه و علامت خطر روی lcd ظاهر میشه . علت چیه؟
    پ.ن: یه سمند آخر 87 از یه اشنا گرفتیم همینطوری داره خرج بالا میاره

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

خودرو سمند LX استارت نمیخوره و روشن نمیشه . جفت راهنما همزمان روشن میشه و علامت خطر روی lcd ظاهر میشه . علت چیه؟
    پ.ن: یه سمند آخر 87 از یه اشنا گرفتیم همینطوری داره خرج بالا میاره
    سلام

کاپوت رو بزن بالا با یه پیچ گوشتی مستقیم استارت بزن اگه روشن شد به احتمال زیاد مشکل از رله یا فیوزه است، اگه نشد احتمالا مشکل از باطری یا اتصال بدنه، یا خود استارت هست

روشن شدن جفت راهنمات هم احتمالا بخاطر گیر کردن دکمه خطر هست، یکی دوبار خاموش روشن کن ببین برطرف نمیشه، در غیر این صورت اتصالی کرده، مشکل خاصی نیست نگران نباش

سمند 87 سمند خوبیه
    Last edited by AMHSIN; 01-09-2016 at 04:44.

7. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

سلام

در حالت کلید خاموش مولتی متر رو بذار رو حالت آمپر، اتصال منفی باطری رو جدا کن، مولتی متر رو بذار بین باطری و اتصال منفی، باید مقدار بسیار کمی باشه، حدود 50 میلی امپر، اگر خیلی بیشتر باشه یعنی برق دزدی داره، یکی یکی فیوزا رو دربیار، هر کدوم مقدار رو اورد پایین یعنی برق دزدی مربوط به اون مداره

مدارای مثه ساعت، رادیو، ecu یه مقدار کم حدود 50 میلی امپر در حالت کلید خاموش میکشن که طبیعیه، بعضی ماشینا ممکنه بیشتر هم بکشن، وقتی دارین تست میکنین به هیچ وجه ماشین یا چیزی رو روشن نکنید که باعث خراب شدن ملتی متر میشه. از بیشترین مقدار شروع کنید و کم کم مقدار رو بیارید پایین
    Last edited by AMHSIN; 01-09-2016 at 07:14.

9. 2 کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام

کاپوت رو بزن بالا با یه پیچ گوشتی مستقیم استارت بزن اگه روشن شد به احتمال زیاد مشکل از رله یا فیوزه است، اگه نشد احتمالا مشکل از باطری یا اتصال بدنه، یا خود استارت هست

روشن شدن جفت راهنمات هم احتمالا بخاطر گیر کردن دکمه خطر هست، یکی دوبار خاموش روشن کن ببین برطرف نمیشه، در غیر این صورت اتصالی کرده، مشکل خاصی نیست نگران نباش

سمند 87 سمند خوبیه
    بردیم تعمیرگاه میگه ماشین ایرادی نداره . دزدگیر بعضی از مدلها حساسه باید دوبار دزدگیر بزنی یا در دوبار باز و بسته کنید [emoji2]

Sent From My XPERIA M4

11. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

بردیم تعمیرگاه میگه ماشین ایرادی نداره . دزدگیر بعضی از مدلها حساسه باید دوبار دزدگیر بزنی یا در دوبار باز و بسته کنید [emoji2]

Sent From My XPERIA M4
    اگه هر دو مشکل همزمان بودن درس گفته

13. این کاربر از AMHSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    هزینه تقریبی تعمیر ترمز ABS چنده ؟ قراره فردا ببرم نمایندگی ( البته گارانتی تموم شده ) ترمز ABS رو درست کنه. ماشین هم پژو پارس سال 93

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    هزینه تقریبی تعمیر ترمز ABS چنده ؟ قراره فردا ببرم نمایندگی ( البته گارانتی تموم شده ) ترمز ABS رو درست کنه. ماشین هم پژو پارس سال 93
    برای پژوی آز دی به ما گفتن 700 تا حدودا. که میگن جنس خوب و بد هم داره. این داستان واسه پارساله
    ولی هر چقدر هم باشه باز هم ارزش داره که ترمز abs باشه. حتی 2 میلیون... اللخصوص که واست گارنتی هم بکنه
    هزینه زیادیه ولی چاره ای نیست. میتونی تبدیل کنی به معمولی با هزینه 100 تا 200

16. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •