تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 904 اولاول ... 250650700740746747748749750751752753754760800850 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه mv217010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

با سلام
    ماشین 405 دوگانه سوز دارم
    داخل شهر حین حرکت تو دنده 2 و 3 وقتی پایم رو از رو پدال گاز بر میدارم دور ماشین پایین نمیاد ...یعنی گاز هرز و الکی میخوره ماشینم ..مه همین باعث جوش آوردن ماشین میشه
    علت چیه دوستان؟؟؟هم رو حالت گاز و بنزید دیده میشه...بنزین بیشتره
    در ضمن استاپر و دریچه گاز رو هم تازه 1 ماهه عوض کردم

2. این کاربر از mv217010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

با سلام
    داخل شهر حین حرکت تو دنده 2 و 3 وقتی پایم رو از رو پدال گاز بر میدارم دور ماشین پایین نمیاد ...یعنی گاز هرز و الکی میخوره ماشینم(تو ترافیک و شلوغی ماشین هلاک میشه) ..که همین باعث جوش آوردن ماشین میشه
    علت چیه دوستان؟؟؟هم رو حالت گاز و بنزین دیده میشه...بنزین بیشتره

4. این کاربر از mv217010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با سلام
    داخل شهر حین حرکت تو دنده 2 و 3 وقتی پایم رو از رو پدال گاز بر میدارم دور ماشین پایین نمیاد ...یعنی گاز هرز و الکی میخوره ماشینم(تو ترافیک و شلوغی ماشین هلاک میشه) ..که همین باعث جوش آوردن ماشین میشه
    علت چیه دوستان؟؟؟هم رو حالت گاز و بنزین دیده میشه...بنزین بیشتره
    سلام دوست عزیز منم مدتی با ماشینم(پراید 87) درگیر بودم تا اینکه اورینگ سوزن انژکتور ماشینمو عوض کردم وماشین درست شد دیگه گاز نمیخوره.
    8 عدد واشر شبیه واشر گاز پیکنیکی هست اونارو تعویض کن مشکلت حل میشه من خریدم واسه پراید 7 تومن تایوانی هم بود رفتی لوازم یدکی بگو اورینگ سوزن انژکتور.موفق باشید

6. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم مدتی با ماشینم(پراید 87) درگیر بودم تا اینکه اورینگ سوزن انژکتور ماشینمو عوض کردم وماشین درست شد دیگه گاز نمیخوره.
    8 عدد واشر شبیه واشر گاز پیکنیکی هست اونارو تعویض کن مشکلت حل میشه من خریدم واسه پراید 7 تومن تایوانی هم بود رفتی لوازم یدکی بگو اورینگ سوزن انژکتور.موفق باشید
    ممنون
    بزا برم ببینم چی میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

1

سلام عزیزان پراید مدل ۸۷ دارم بردم نمایندگی سایپا برا تعویض اورینگ سوزن انژکتور و بازدید شمع و وایرها و تایم سوپاپ و مدت ۳ ساله که روغن ایرانول صبا میریزم اینم وضعیت موتور هست که قرار میدم

9. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مازندران_گلوگاه

پيش فرض

ماشینمو بردم میکانیکی با انژکتور شور انژکتور ها رو شست و گفت یکی از انژکتور ها سوراخش گشاده و از کار افتاده باید تعویض شه ..منم گفتم قیمتش چنده گفت نزدیک 130....گفتم بیخیال ماشین رو دور پایی بزا ریپ بزنه و گاز الکی بخوره
    مهم نیست/////
    حالا دوستان با تعویض واشر اورینگ انژکتور درست میشه آیا

11. 2 کاربر از mv217010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ماشینمو بردم میکانیکی با انژکتور شور انژکتور ها رو شست و گفت یکی از انژکتور ها سوراخش گشاده و از کار افتاده باید تعویض شه ..منم گفتم قیمتش چنده گفت نزدیک 130....گفتم بیخیال ماشین رو دور پایی بزا ریپ بزنه و گاز الکی بخوره
    مهم نیست/////
    خرجی نداره من واشر رو برا پراید تایوانی گرفتم 7 تومن هزینه تعمیرگاه سایپا هم شد10 تومن سرجمع با 20 تومن اوکی میشه یه تستی بزن ضرر نداره گاهی اوقات اون واشرها گشاد میشن وهوا میکشن وماشین گاز میخوره داداش

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

مهم نیست/////
    دوست عزیز ماشین چیه؟ قیمت بالایی داده!
    اینطور که شما میگی و اگه تعمیر کار راست گفته باشه یکی از سوزن های شما نشتی داره که باعث میشه مصرف بالا بره، بد کار کنه و اگه نشتی زیاد باشه دود سیاه بکنه. اورینگ هیچ کاری با نشتی سوزن انژکتور نداره و فقط جلوی ورود هوا رو میگیره، مشکلی که به شما گفته نشت سوخت از سوزن هستش
    Last edited by amir z; 24-06-2016 at 08:33.

14. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

یک 206 برا فروش گذاشتیم
    یکی اومد میگه ماشین روغن سوزی داره میگم از کجا فهمیدی میگی انگشتت رو بزار تو اگزوز حالا اگه این سیاهی انگشتت پاک نشه یعنی روغن سوزی داره
    تقریبا که پاک شد به نظرتون چرت و پرت نمیگفت ؟؟ تازه الکی میگفت دود م میده ماشین.

یکی دیگه اومده میگه گلگیر تعویضه چون صدای حلب میده تعویضه ؟؟ این چی راست میگه ؟؟

16. این کاربر از spartaqus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام

یک 206 برا فروش گذاشتیم
    یکی اومد میگه ماشین روغن سوزی داره میگم از کجا فهمیدی میگی انگشتت رو بزار تو اگزوز حالا اگه این سیاهی انگشتت پاک نشه یعنی روغن سوزی داره
    تقریبا که پاک شد به نظرتون چرت و پرت نمیگفت ؟؟ تازه الکی میگفت دود م میده ماشین.

یکی دیگه اومده میگه گلگیر تعویضه چون صدای حلب میده تعویضه ؟؟ این چی راست میگه ؟؟
    سلام
    هر شخصی روش هایی برای تست بلده. در مورد روغنی بودن تا حدودی میشه گفت درسته. اگز داخل اگزوز سیاهی چرب وجود داشته باشه روغن سوزی خفیف رو نشون میده که البته خیلی از ماشینهای چند سال کارکرده براشون عادیه. برای تست پدال گاز رو ناگهان تا انتها فشار بدین (باید دو نفر باشید) و دور موتور رو به 5-6 هزار برسونید و ببینید دود می کنه یا نه. بیشتر موقع ها وقتی روغن سوزی داشته باشه وقتی تا ته پدال رو فشار بدین و بعدش که ول کنید، موقع پایین اومدن دور، باید دود کنه. مخصوصا زمانی که با سرعت توی یه جاده ی سرپایینی برید و گاز رو ول کرده باشید خیلی مشخص میشه
    در مورد رنگ داشتن باید چک بشه. کسی کارش باشه راحت متوجه میشه (هر کسی با دقت نگاه کن و به جزدیات تجه کنه متوجه میشه معمولا). در مورد صدا، فقط وقتی صدای بدنه فرق میکنه که صافکاری شده باشه و بتونه خورده باشه که صداش با قطعه ی بدون بتونه کاری شده کاملا متفاوته.

البته در مورد اینکه دلال ها عیب های زیادی رو ماشین میذارن جای بحثی نیست و این قشر متاسفانه کثیف ترین قشر هستن. موقع خرید عیب روی ماشین میذارن و همون رو میخوان بفروشن میگن مثل صفر میمونه!!! سعی کنید به مصرف کننده بفروشید

18. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •