تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 75 از 646 اولاول ... 256571727374757677787985125175575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 741 به 750 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

در آغاز فعالیت efrain3276's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

منم چند روز پیش رفتم علاءالدین تا w995 بخرم. یارو همون هزینه هایی که بچه ها گفتن رو واسم گفت. میدونین که این مدل یه ساله که تولید نمیشه. منم وقتی طرف گفت "صفر"شو دارم ، تعجب کردم.

ازش خواستم گوشی رو بده یه براندازش کنم. دیدم بله.حدسم درست بود. گوشی کارکرده رو میخواد به اسم صفر کنه تو پاچمون!
    رنگ ِ زیر دکمه های واکمنش رفته بود. یارو گفت عیبی نداره. برات 100 تا دیگه میارم.

منم گفتم سیمکارتو بده. اون 100 تا هم لابد مثل همین کارکردست.طرف شاکی شد و شروع کرد به توهین.البته با همکاراش 3،4 نفری میشدن که از همون اول مارو دوره کرده بودن.
    خلاصه اینکه به هیچ وجه از طبقات پایین علاإالدین چیزی نخرید.

2. 3 کاربر از efrain3276 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    فکر میکنن خریدار چیزی نیمدونه
    تا میخوای چیزی هم بگی ، میپرن دور ازر جون به آدم
    تازه دیروز رفته بودم ، گفتم گوشی ... چند گفت ... قیمت رجیستر شده
    این رجیستر شدش منو کشت

4. 2 کاربر از kalepoook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه The Rock 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    جنوب شهر

پيش فرض

اقا برین بازار موبایل ٢۰ تومن بیشتر بدین راحت بخرین, زوریم نیست چیزی, ول کنین این دزدایه علا الدینو,
    بازار موبایل هم دزدن

فقط پایتخت پول بیشتر میدی اما خیالت راحته

6. 2 کاربر از The Rock 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من خرید از علائدین بزرگترین اشتباهی هست که میتونید بکنید .
    من یکی از همکارام چند ماهه پیش که sensation حول و حوش 700 بود این گوشی را خرید و با خوشحالی بهم گفت خریده 670 تومان .
    گفتم دیگه چه پولی دادی ؟ گفت 70 تومان بابت نرم افزار ( تازه کلی خوشحال بود که 30 تومان تخفیف نصب نرم افزار هم گرفته ) و 20 تومان گارانتی و کلی هزینه دیگه . یعنی خیلی راحت گوشی براش 800 تومان در اومد .
    واقعا که نباید از علائدین خرید کرد.
    جالبشم اینجاست که نرم افزاراشون دو زار هم نمیارزه اگه ارزش داشت حالا یه چیزی . چهار تا فایل APK 10 یا 20 مگی رو گوشی میریزن 60 تومان میگیرن .
    من خودم از بازار موبایل گالکسی اس گرفتم و یک ریال هم بابت نرم افزار ندادم ، باور کنید همون همکارم بازی هایی که خودم دانلود کردم را روی گوشیم میبینه باورش نمیشه اصلا همچین بازی هایی روی موبایل بشه اجرا کرد .
    البته یه چیزی هم بگم که بازار موبایل هم داره کم کم مثل علائدین میشه ، اونجا هم باید برای خرید دقت کنید .

8. 5 کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned بامزی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

آقا بعضی ها می گن که از این و یا از اون پاساژ نباید خرید کرد. اما متاسفانه من خودم این مشکل رو جاهای دیگه هم دیدم . حالا اگه فروشنده های خوب هم اونجا باشن اینا همه رو خراب می کنن به هر حال مثل اینکه روزگار این جوریه دیگه
    Last edited by بامزی; 14-10-2011 at 16:54.

10. این کاربر از بامزی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فقط پایتخت پول بیشتر میدی اما خیالت راحته
    اونجا از همه جا بدتر ! خودم یه مدت اونجا کار کردم میدونم اوضاع اونجا چطوریه !
    فرقش با علا الدین اینه که اونجا دزدهای خوش رو و خوش برخوردی هستن که با چرب زبونی ازتون دزدی میکنن نه مثل علا الدین با دعوا !

12. 8 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یه نکته ای که واسم جالب بود این بود که من 2-3 روز قبل عید رفتم پایتخت ، همه جا رو گشتم واسه iTouch که پایین ترین قیمت رو بگیرم... خلاصه آخرش یه جایی رفتم که فروشنده هم خیلی خوش برخورد و اینا بود ، بعدش گفتم چنده گفت پایین ترین قیمتی که داری چنده؟؟؟ من گفتم 380 ، گفت 370 خوبه؟؟؟ گفتم نه 360 بهتره ، اونم گفت حله خیلی هم تحویل و اینا گرفت... یه آقایی هم همزمان با من اومد و دقیقا مثل من iTouch 32 گرفت... از اون پرسید جیلبرک و اپلکیشن میخوای گفت آره ، از من پرسید گفتم من نمیخوام...
    بعدش گفت حله و گرفت اکتیویت کرد آیپاد رو و یه کیس هم ازش گرفتم و رفتم بیرون و همه چی به خوبی و خوشی تموم شد...
    1 ماه بعد یکی از دوستان میخواست بخره فرستادمش اونجا ، بعد یارو گیر داده بود که نه بدون اپلیکیشن نمیدم :| چرا حالا به نظرتون؟؟؟

14. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

بهترین راه خرید از طبقه های 5 و 6 هست بیخیال جاهای دیگه شید

من خودم این جمعه رفتم گلکسی اس 2 بگیرم ولی دیدم بالا بستس مجبوری گفتم بیا از همین دزدا بخر تموم شه بره اس 2 رو گرفتم دستم از خریدش پشیمون شدم قیمتشم میگفت 720 رفتم سراغ سنسیشن گفتم اینو بخرم با کلی چکوچونه 630 داشتم میگرفتم به شرط اینکه فارسی ساپورت کنه گفت باشه میخواست سیم کارتمو بگیره بندازه توش دوزاریم افتاد گفتم نمیخواد گفت بدون سیم کارت بالا نمیاد گفتم شعر نگو بده من. روشنش کردم دیدم ساپورت نمیکنه گفتم بیا ماله خودت گفت معلومه که الان ساپورت نمیکنه من گفتم رام فارسی ساپورت میکنه گفتم پٌ نه ساپورت نکنه اونوقتم، من الانشو میگم خلاصه شانس اوردم سیممو بهش ندادم وگرنه یه دعوایی راه میافتاد که بیاو ببین... هیچ وقت و هرگز وهرگز و هیچ وقت از اون دزدا خرید نکنید عوضیا خیلی دروغ میگن میری تو مغازه میگی چند میگه 620 میگی بیار ببینیم چجوریاست اینا قضیه که جدی شد میگه 670 میگم اااا خودت گفتی میگه من کی گفتم اشتباه شنیدی من اونو گفتم انقد نه این خلاصه خیلی نمک به حرومن باید یکی پیدا شه درمغازه هاشونو یه یه ماهی پلمپ کنه تا آدم شن
    کلا از سنسیشنم خوشم نیومد درشو که وا کرم فقط ال سی دیش موند تو دستم الان منتظر نکسوس و ایمیزم ببینم اونا چیکاره ان
    موفق باشید و با دزد جماعت معامله نکنید

16. 4 کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned بامزی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ها ! اینجا چقدر پست زده شد اونم توی 3 روز
    Last edited by بامزی; 01-11-2011 at 00:07.

18. این کاربر از بامزی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان نرید از این علايدین خرید کنید به خدا از دزد بدترن من یه بار دیدم سره یه پیر مردو رو جوری کلاه گذاشتن که نمیدونید البته از اون ور بر میگرده به زنو بچشون حروم زاده ها یه بارم عموم اونجا دعواش شد حسابی یارو رو زد عموم ولی اخرش یه دیه پیاده شد همین نرید علاءدین حرام است !

20. 2 کاربر از fabio montari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •