تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 75 از 4428 اولاول ... 2565717273747576777879851251755751075 ... آخرآخر
نمايش نتايج 741 به 750 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

الان داشتم به نام عشق رو از شبکه pmc آنلاین نگاه میکردم ماهوارمون خراب شده...

700 مگ حجمم پرید یه چزیزی حدود 3500 تومن برام آب خورد 1 قسمت از به نام عشق

خداوکیلی این انصافه؟

سرویس نامحدودشم که پول 1 ماه خورد و خوراکه 210 تومن و 400 تومن

اگه 128 نامحدود میداد خیلی عالی میشد ولی...

اگرم بخای شب بشینی برای دانلود بخاطر رایگان بودنش خانواده فکر میکنن ما داریم چه خلافی میکنیم که 1 شب که همه خابن و برقا

خاموشه نشستیم پشت کامپیوتر...خداوکیلی خودم خجالت کشیدم دیشب ساعت 1 بخاطر رایگان بودن حجم داشتم فیلم دانلود میکردم

بابام هی میرفت آشپزخونه آب میخورد هی منو میدید من داشتم آب میشدم لابد فکر میکنه ما هم آره..

خوب چرا از مخابرات نمیگیری که نامحدوده؟

2. این کاربر از reb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hastor111's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

خداوکیلی این انصافه؟

اگرم بخای شب بشینی برای دانلود بخاطر رایگان بودنش خانواده فکر میکنن ما داریم چه خلافی میکنیم که 1 شب که همه خابن و برقا

خاموشه نشستیم پشت کامپیوتر...خداوکیلی خودم خجالت کشیدم دیشب ساعت 1 بخاطر رایگان بودن حجم داشتم فیلم دانلود میکردم

بابام هی میرفت آشپزخونه آب میخورد هی منو میدید من داشتم آب میشدم لابد فکر میکنه ما هم آره..

خوب لینکتو بده به IDM و سر وقت خودش دانلود میکنه و شما هم مانیتور رو خاموش کن و بگیر بخواب

4. 2 کاربر از hastor111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان از پارس آنلاین سرویس بگیرم یا نه؟
    اگر واسه دانلود شبانه می خوای بیای بگیر که نگیری از کفت رفته.

خداوکیلی این انصافه؟

خوب اگر اینطوری شما یک روز بخوای بمونی تنها خونه با ماهواره فکر کنم پدرتون باید هزار تا فکر و خیال بکنه.
    شما اون سریال رو دانلود کردی یا آنلاین هم میشه pmc رو دید؟
    128 نامحدود به درد این کارها نمیخوره سرعت 16 خیلی کمه 24 ساعت باید روشن بمونی تا 1300 مگ دانلود کنی.

6. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر واسه دانلود شبانه می خوای بیای بگیر که نگیری از کفت رفته.

خوب اگر اینطوری شما یک روز بخوای بمونی تنها خونه با ماهواره فکر کنم پدرتون باید هزار تا فکر و خیال بکنه.
    شما اون سریال رو دانلود کردی یا آنلاین هم میشه pmc رو دید؟
    128 نامحدود به درد این کارها نمیخوره سرعت 16 خیلی کمه 24 ساعت باید روشن بمونی تا 1300 مگ دانلود کنی.
    آره pmc رو میشه آنلاین دید . این سایت ماله افغانستانه و فیل*تر نیست و تمام شبکه های ایرانی و شبکه

های ماهواره رو داره خودش میفرسته رو نت pmc و........ هم هست .

ولی حجم زیادی از دست میره ثانیه ای 270 کیلوبایت چون پایین مدیا پلیر مینویسه 270kb/s play

آیا راهی هست که بشه ظبط کرد ؟؟؟ همین ویدئویی که میبینیم رو ظبط کنیم؟ اونجوری ارزش پیدا میکنه چون مثلا یه شو که pmc میزاره

40 مگ باید بریم دانلود کنیم همینطوری مستقیم ظبط کنیم موقع تماشا آنلاین اگه بشه چی میشه!

کسی بلده؟؟

ورود به صفحه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Saeed System; 11-08-2010 at 17:43.

8. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirakhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    مشهد

1

چرا پارس آنلاین سرویس نا محدود نداره چرا ما باید این همه پول حجم بدیم؟

ولی ملت از isp های دیگه سرویس نامحدود میگیرن و ارزان تر از ما؟

2 گیگ حجم رو 10 تومن حساب میکنه . به نظرم داره گرون فروشی میکنه. سرویس نامحدود هم که نداره.

فقط رویه 1 مگ و 2مگ داره که اونم نامحدودش ماهی 1 ملییون تومن میفته

بنده اول امسال ... یعنی تو فرودین ماه ... از سرویس نامحدود 128 پارس آنلاین استفاده کردم که میشه 40 هزار تومن. بسیار هم راضی بودم ... سرعتم من همیشه واسه دانلود توی IDM زیر 180 نمیره حالا فک کنین که این نرم افزار بدبخت من هی لینک میریختم توش اونم میگیرفت ... سرعت در تمام طول یکماه ثابت بود و تغییری نداشت و خدایی کلی نرم افزار و سریال و فیلم هم گرفتیم ... بنده به شخصه پارس آنلاین رو به همه توصیه میکنم. الان هم که به صورت همون معمولی سرویس FP1-3x دارم بسیار راضیم. یکی از دوستان گفته بود همینجوری داره کم میکنه من بهشون پیشنهاد میدم که میزان دریافت شبکشون رو در هر لحظه چک کنن. من مثلاً این کار رو با NOD Smart Security انجام دادم و دیدم دقیقاً همون اندازه ای که این نرم افزار در یک بازه زمانی مشخص نشون داده با مقدار مصرفی که توی قسمت گزارش مصرف اکانتمون میگیریم یکی بود. در مورد گرون بودنش بلی مقداری نسبت به بقیه شرکت ها گرونتر هست ولی خدمات دهی و سرعت خوب و زمان و امکانات و سرعت شبانه فوق العاده و ... رو نمیشه نادیده گرفت ...

مرسی از توجهتون ...
    Last edited by amirakhavan; 11-08-2010 at 19:16.

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام!
    دوستان میخواستم بپرسم که آیا این پارس آنلاین سرویس نامحدود هم داره؟؟؟ ارزون قیمت یعنی زیر 20ت!من استفاده زیادی از ریسیوش نمیکنم بیشتر برا سندش میخوام یعنی سندش برام مهمه ریسیوش رو با چیزه دیگه ای انجام میدم و خیلی برام مهمه که نامحدود باشه یا اینکه حجمش بالا باشه! برای دانلود 24 ساعته و فقط استفاده از سند و خیلی کم از ریسیو!
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام!
    دوستان میخواستم بپرسم که آیا این پارس آنلاین سرویس نامحدود هم داره؟؟؟ ارزون قیمت یعنی زیر 20ت!من استفاده زیادی از ریسیوش نمیکنم بیشتر برا سندش میخوام یعنی سندش برام مهمه ریسیوش رو با چیزه دیگه ای انجام میدم و خیلی برام مهمه که نامحدود باشه یا اینکه حجمش بالا باشه! برای دانلود 24 ساعته و فقط استفاده از سند و خیلی کم از ریسیو!
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!
    نه نداره چه حسن کچل چه کچل حسن فرقی نداره بهتره مخابرات بگیری هم ارسال هم دریافت نامحدود.

داره خودمونی میشه amir_fatal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

آره pmc رو میشه آنلاین دید . این سایت ماله افغانستانه و فیل*تر نیست و تمام شبکه های ایرانی و شبکه

های ماهواره رو داره خودش میفرسته رو نت pmc و........ هم هست .

ولی حجم زیادی از دست میره ثانیه ای 270 کیلوبایت چون پایین مدیا پلیر مینویسه 270kb/s play

آیا راهی هست که بشه ظبط کرد ؟؟؟ همین ویدئویی که میبینیم رو ظبط کنیم؟ اونجوری ارزش پیدا میکنه چون مثلا یه شو که pmc میزاره

40 مگ باید بریم دانلود کنیم همینطوری مستقیم ظبط کنیم موقع تماشا آنلاین اگه بشه چی میشه!

کسی بلده؟؟

ورود به صفحه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این برنامه دانلود کن ضبط میکنه
    Readon TV Movie Radio Player

ضبط = ظبط

13. این کاربر از amir_fatal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

تو تاپیک شاتل مطرح کردم گفتند از پارس آنلاین سرویس بگیرم
    دوستان پارس آنلاینی مشکلی از نظر سرعت و کیفیت دارید یا نه چون تا چند روز دیگه میخوام اقدام کنم برای تهیه سرویس
    در مورد سرعت سرویس ها میگن 128 برای دانلود 140 کیلوبایت سرعت میده صحت داره؟
    سرویس های این صفحه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سرویس های این صفحه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با در نظر گرفتن پهنای باند یکسان از نظر سرعت که فرقی ندارن؟یعنی سرویس 256 تو لینک دوم برای دانلود چقدر سرعت میده؟
    Last edited by Ship Storm; 12-08-2010 at 04:32.

پروفشنال Enter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    P30 World

پيش فرض

آقا مسخرست این پارس هم دوباره بله شد هروقت میرم چک میکنم میبینم 200 مگ پریده والله موندم چیکار کنم آخه وبگردی که این همه نمیندازه میندازه آیا؟؟؟

16. این کاربر از Enter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •