تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 75 از 275 اولاول ... 256571727374757677787985125175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 741 به 750 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

زنگ زدن فایده نداره که نینجا جان....من از شنبه تا الان دارم زنگ می زنم هی پاس می دن به هم دیگه.

اگه این مشکل همه هست پس چرا به من گفتن گوشی رو بیار اینجا اگه مشکل داشته باشه واست عوض می کنیم؟؟؟

چه صیغه ایه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
    ناراحت نشی ها ولی بد جور پیچوندنت. باید حضوری بری اونجا ما بچه های فروم هم همزمان که شما اونجایی زنگ میزنیم تمام تلفن هاشون رو مختل میکنیم تا بالاخره به نتیجه برسیم . به این میگن اتحاد فرومی

2. این کاربر از mishen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

این چه ربطی به یاس داره مخابرات مشکلتونو حل میکنه

نگران نباشید

4. این کاربر از S@nti@go_s&k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این چه ربطی به یاس داره مخابرات مشکلتونو حل میکنه

نگران نباشید
    منم نظرم این بود......شاید سریال ها رو بطور کامل ثبت نکردن....یا به هر حال یه مشکلی هست که خودشون می دونن.

ولی من GPRS رو تست کردم و تو اینترنت هم رفتم با همون 0912 ....من که گیج شدم.

فعلا برم بخوابم تا فردا ببینیم چی میشه....خبری شد بیدارم کنید

6. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ثبت کردن هم مثل ِ مردنه ! نمیشه یه ذره بمیری که ! اگه ثبت بشه دیگه شده .
    من چک کردم مال ِ دوستایی که مشکل داشتن رجیستر بوده .

5شنبه ، شنبه و یه شنبه 3 سری سریال داده بودن مخابرات

آخر فروم باز ashkan_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

تو موبایلستان یکی از رشت میگه من به خدا با 0911 آنتن دارم فول و دارم صفا می کنم ... پس حل میشه ...

ولی کاش حل نمیشد .... من x1 رو می فروختم و HD 2 که شده 500 تومن رو می خریدم

9. این کاربر از ashkan_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تو موبایلستان یکی از رشت میگه من به خدا با 0911 آنتن دارم فول و دارم صفا می کنم ... پس حل میشه ...

ولی کاش حل نمیشد .... من x1 رو می فروختم و HD 2 که شده 500 تومن رو می خریدم
    شهر های کوچیک ، دکل های کم و یک نوعی دارن . ممکنه یه شهر کاملا" ساپورت بشه ، شهر دیگه ، اصلا" نداشته باشه یا مث ِ تهران هر دو نوع باشه و نصف ِ جاها نگیره

11. 2 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان میبخشید ...

در فروم ما کسی جز من HD2 نداره ... میخواستم بپرسم از کسایی که خریدن ، با همراه اول مشکل ِ آنتن ندارن ؟
    این مشکل من نیست ، خیلی ها توی خیلی جاهای ایران مشکل دارن .
    ظاهرا" با یک سری از دکل های مخابرات کانفلیکت داره .
    من یکشنبه خریدم ، بهم میگفتن هنوز رجیستر نشده که آنتن نداری ، بقیه هم همینطورین ! یکی از یاس گفت : صبر کن درست میشه ، چون یکی اومد اینجا ، آنتنش همینجا اومد و رفت .

من گفتم اِ پس درست میشه . خلاصه رفتم پاسداران ، دیدم آنتن اومد . برگشتم خونه ( سمت یوسف آباد ) دیدم آنتن رفت . فهمیدم گوشی ِ من همون موقع هم رجیستر بوده ( با مخابرات چک کردم بعدش ) ولی رادیو استک ِ اچ دی2 با یک سری از دکل ها مشکل داره و با بعضی هم نداره . اونی که رفته بوده یاس آنتنش درست شده واسه همونه ، برگرده خونه خراب میشه . بچه ها توی خوزستان و کرمانشاه هم مشکلات ِ مشابه دارن ( این مشکل واسه O2 Xda Flame ها هم بود اگه یادتون باشه )

کسی بهش برخورد کرده ؟ پیگیری کرده کسی ؟
    درسته دوست عزیز منم این مشکل رو دارم....منم شنبه خریدم ....سیم رو که انداختم توش دیدم آنتن نداره...زنگ زدم

گفتن هنوز رجیستر نیست....خلاصه ما رو هم تا امروز پیچوندن....تا اینکه با مخابرات تماس گرفتم گفتن برو تو سایت

همراه اول سریال گوشیتو تست کن...بعد از تست متوجه شدم که رجیستر هست...GPRS رو تست کردم جواب داد.

ولی آنتن ندارم....زنگ زدم گفتن بیار اینجا...فردا هم قراره ببرم گارانتی ...نتیجشو اعلام می کنم.

اگه اینطور باشه باید قید اچ دی2 رو بزنیم؟؟؟ یا اشکال مخابراتیه امکان داره رفع بشه؟؟؟
    سلام.

این قضیه مربوط به ورژن رامشه,باید ببینید رامتون مال کدوم کشوره که این اقایون بدون توجه به این مسئله رفتن گوشی رو وارد کردن.من بار اول که با این مشکل مواجه شدو رو آیمیت 9502 بود که بعد از آپدیت وین 6 به 6,1 این مشکل بوجود اومد به این ترتیب که بعضی جاها آنتن نداشت مثلا" از غرب محدوده منطقه 22 (انتهای همت) و از شرق خیابانهای هنگام دلاوران و محدوده تهرانپارس.
    خلاصه با هزار تست فهمیدم علت رام انگلیسی هست که من نصب کردم.(علت نصبش سبکتر بودنش بود).که ورژن رادیوییش به ایران نمیخورد.بعد از نصب رام عربی این مشکلم حل شد .دوباره و سه باره به طرق مختلف رام انگلیسی رو تست کردم اما نشد و اخر هم برگشتم به رام عربی.
    حالا در مورد گوشی های HD2 هم قطعا" باید همینطور باشه.که یا باید رام جایگزین منطبق با مخابرات ما براتون نصب کنن یا ورژن رادیویی تون رو آپدیت کنن.

13. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه cheshm_asali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سیروس جان ، BTS های ایران 2 مدل هست ... معلوم نیست اتفاقی بیافته ... ( خودمونیم ، دنبال ِ بهونه بودی بری به وین مو خیانت کنی ها )

تنها حالت ِ خوش بینانه ، ریلیز ِ یک Patch از HTC هست وگرنه این دستگاه بکار ِ آدم نمیاد ... ( بعد از یه مدت از این گوشی خوشمون اومده بودا )

دوستان ، چه کنیم ؟ نگه داریم دستگاه ها رو ؟!
    من غلط بکنم به وین مو خیانت کنم اینقدر شما بچه های HU گفتید خودمم باورم شد مترسم HD2 بخرم فکر کنم دارم با مک آیفون کار میکنم

دوستان یاس وارد کننده اچ تی سی تقصیر اونا هم نیست حتی تقصیر مخابرات هم نیست مخابرات که نمیاد واسه یه دستگاه که من و شما میخریم دکل هاشو بر رسی کنه مشکل از HTC هم نیست اونم که این دستگاه را واسه مخابرات همراه اول ایران نساخته مشکل از خودمونه

نگران نباشید 100% پچ فیکس واسه آنتن میاد یا اینکه نسخه رادیوئی عوض میشه و مشکل حل اما همین باگ ساده کلی از قیمتش کم میکنه به هر حال کم عیبی نیست درسته با یه نر افزار حل میشه ولی یه عیبه 100% از موقعی که پچش بیاد یاس تمام دستگا هایی که موجود داره و وارد میکنه را خودش فیکس میکنه در نتیجه منتظر گوشی های کار کرده باشید
    تازه گوشی های کف بازار چی میشه یکی گرون تر میفروشه یکی ارزون تر چه شود ..................
    این شد دقیقا مثل آیفون یکی آنلاک فکتوری داره یکی آنلاک نرم افراری از اون آک از اون بازه و.......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    ninja جان انگار که ینجا شما حرفه ای هستید
    میشه واسه من این قضیه ی بازی های سنگین باز کنی
    mer10+20

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

آقا شرکت htc اطلاع داد که این گوشی فقط تو ایران به اپراتور ایرانسل طراحی شده.
    همه برین ایرانسل بخرین بندازین توش حال کنین.
    همراه اول یک قرون هم ارزش نداره البته ایرانسل هم روش.
    دوستان باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.
    دوستانی که مشکل دارن فردا هم مخابرات و هم به شرکت یاس زنگ بزنن تا بدونن همه مشکل دارن.
    اتفاقا بهتر
    مخابرات كه افتاده دست سپاه
    همون ايرانسل بهتره

شوخي كردم
    اصلا نترسيد
    با يه اپديت و با پچي چيزي حل ميشه
    شمايه كاري كنيد
    تحقيق كنديد ببينيد ميشه اپديت كرد گوشيو؟
    اگه اپديت باشه حل ميشه
    قرار نيست fm جديد باشه
    با هموني كه هست اگه اپديت بشه حل ميشه احتمالا

17. 3 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •