تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 743 از 1783 اولاول ... 24364369373373974074174274374474574674775379384312431743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,421 به 7,430 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سرعت روزانه که نصف شده
    شبانه که کلا مثل فهم و شعور مسئولین صبانت تعطیله

پاسخگویی که بخوره تو سرشون فقط یه دم میگن داریم روش کار میکنیم

.

.
    لعنت به این جماعت دزد و مال مردم خور

2. 4 کاربر از man69s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه midas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

برنزی 128 اسیا تک کسی نداره؟؟ اگه کسی هست پینگ + شهر + سرعتش رو بزاره :|

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

منم سویس 128kb سه ماهه گرفتم 8 تا فایل رو با هم میگذارم رو دانلود تا صبح 3 گیگ میگیره سرعت دانلود تک فایل به شرط سرور خوب دانلود هم بین 120 تا 230 تا میرسد

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من پورتم از مرکز قدس هست، عدل خمینی
    خب منطقه شما خیلی شلوغ است پس با این اوصاف اگر سرعت شما خوب نشد باید از یک شرکت غیر معروف که مشتری کمتر داره اینترنت بگیرین تا سرعتتون بره بالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

همین الان تست کردم سرویسم 128 کیلو هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

صبانت با این بی احترامی که به کاربراش میکنه حتی اگه سرویس دهنده های دیگه هم سرعت پایین تری داشته باشند من حاضر نیستم از صبانت اشتراک بگیرم .
    اول با تبلیغات زیاد جذب مشتری کردند و بعد که خیالشون راحت شده کاربرا به این راحتی نمی تونند ازشون جدا نمیشند هر بلایی که میخواند سر کاربراها میارند .
    شرکت های دیگه حتی اگه کمی سرعت پایین تر باشه قیمت هاشون هم خیلی کمتر از صبانت هست . همین مخابرات که بعضی ها بدش رو میگند قیمتش کمتر از نصف صبانته !!!!
    شرکت های دیگه ای هم هستند که خیلی هم خوب هستند و باز قیمت هاشون از صبانت کمتره .

من حاضرم دردرسرهای هر شرکت دیگه ای رو قبول کنم ولی این کار صبانت برام قابل هضم نیست .
    فعلا هم دارم تحقیق میکنم یه شرکت دیگه پیدا کنم من هم بعد 4 سال باید با صبانت خداحافظی کنم .

8. 2 کاربر از al_info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

صبانت با این بی احترامی که به کاربراش میکنه حتی اگه سرویس دهنده های دیگه هم سرعت پایین تری داشته باشند من حاضر نیستم از صبانت اشتراک بگیرم .
    اول با تبلیغات زیاد جذب مشتری کردند و بعد که خیالشون راحت شده کاربرا به این راحتی نمی تونند ازشون جدا نمیشند هر بلایی که میخواند سر کاربراها میارند .
    شرکت های دیگه حتی اگه کمی سرعت پایین تر باشه قیمت هاشون هم خیلی کمتر از صبانت هست . همین مخابرات که بعضی ها بدش رو میگند قیمتش کمتر از نصف صبانته !!!!
    شرکت های دیگه ای هم هستند که خیلی هم خوب هستند و باز قیمت هاشون از صبانت کمتره .

من حاضرم دردرسرهای هر شرکت دیگه ای رو قبول کنم ولی این کار صبانت برام قابل هضم نیست .
    فعلا هم دارم تحقیق میکنم یه شرکت دیگه پیدا کنم من هم بعد 4 سال باید با صبانت خداحافظی کنم .
    من دقیقا متوجه نشدم شما الان میخواهید با صبانت بمانید و مشکل سرعت دارید یا میخواهید جدا بشید.
    بهرجهت شما روی سایت صبانت شکایت خودتون رو ثبت کنید و سپس شکایتی روی سایت تنظیم مقررات و عنوان مرتبط رو هم دقت کنید.
    ظرف 3-4 روز حداکثر اگر حق با شما باشه برطرف میکنه تنظیم مقررات.

من خودم 2ماه و خرده ای بود صبانت سرویس کثیفشو از روی خطم جمع آوری نمیکرد خسته شده بودم از بس تماس گرفتم و با لحن تمسخر آمیز به فردا ما رو پاس دادند و بی توجهی کردند و مرتبط میکردن موضوع رو به اینکه کابل رانژه نداریم که سرویس شما رو جمع کنیم مطلبی که ارتباط با مرکز مخابرات داشت و اونها میگفتند درخواست نیامده، اگر بیاد انجام میدیم
    با سازمان تنظیم مقررات تماس گرفتم با مسئول نظرات بر خدمات و سپس شکایت روی هر دو سایت زدم که اختیاری بر خطم ندارم و خلاصه بعداز گذشت 2ماه و خرده از پایان قرارداد طبق فلان بند و تبصره قرار داد باید جمع اوری میکردند و نکردند ، همینطور به درخواست جمع آوری رسیدگی نشده...
    3-4 روز بعد reply تنظیم پای شکایت زده شد که حق با شما بوده و به شکایت رسیدگی شده...( البته چون شکایت کتبی بود باید ظرف 72 ساعت سرویسشون رو جمع آوری میکردند )

حالا اگر شما مشکل سرعت دارید و بطور مثال اگر 128کیلوبیت خریداری کردید و انتظار سرعت بالاتر دارید شکایت شما به جایی نخواهد رسید.

بماند که چه تجربه های تلخ دیگری داشتیم با صبانت.

از من میشنوید بدنبال نت بهتری باشید...

موفق باشید.

10. 4 کاربر از Alone-Star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

صبانت تعرفه های گرونی داره . وقتی علت این گرونی رو جویا میشیم در توجیه اعلام میکنند در عوض ما با 128 سرعت دانلود بیشتری به شما میدیم . این توجیه برای بنده قابل قبوله .
    ولی وقتی قرار باشه تنها مزیت این شرکت با این مشکل مواجه بشه دیگه این موضوع قابل تحمل نیست .

بهتره که سرویس های ارزون تر که در کیفیت کم از صبا هم ندارند استفاده بشه تازه منتی هم دیگه نیست . در ضمن میشه با معادل یا کمی بیشتر از پولی که برای اشتراک 128 صبانت پرداخت میشه با یه مجوز شرکت یا دانشجویی از شرکت های دیگه سرعت های بالاتری رو گرفت که خیلی بهتر از 128 صبانت میشه .

صبانت این روزا به خاطر زیاد شدن کاربراش دچار خود بزرگ بینی شده . دنیای امروز داره به رضایت مشتری و مشتری مداری میچرخه بعد اینا ... .

12. 11 کاربر از al_info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خب منطقه شما خیلی شلوغ است پس با این اوصاف اگر سرعت شما خوب نشد باید از یک شرکت غیر معروف که مشتری کمتر داره اینترنت بگیرین تا سرعتتون بره بالا
    من از رو bridge برداشتم گذاشتم رو PPPOE سرعتم 10 برابر شد، خیلی بهتره الان

داره خودمونی میشه LightningII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من از رو bridge برداشتم گذاشتم رو PPPOE سرعتم 10 برابر شد، خیلی بهتره الان
    یعنی قبلاً کانشکن ساخته بودید حالا یوزر پسورد رو داخل مودم تعریف کردید و خودکار سیستمتون وصل میشه ؟؟
    یا با حفظ کانکشن، فقط پروتکل رو تغییر دادید ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •