تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 740 از 753 اولاول ... 240640690730736737738739740741742743744750 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,391 به 7,400 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

خوب ببین دو حالت داره! یا فیوز تو مرکز مخابراتی خطتت مشکل داره که این رو باید کارشناس بیاد ابتدا بررسی کنه، یا اینکه یک وسیله روی خطتت نویز می اندازه، بهتره مسیر کابل کشی رو بررسی کنی ببین از کنار کابل برق رد نشده باشه، اگر رد شده باشه ممکنه از اون جا باشه، فقط داخل نیست کامل باید تا جعبه تقسیم بیرون مسیر رو بررسی کنی، تا جایی که کابل از زیر زمین خارج میشه
    بله انکس A برای خط های پر نوسان بهترین حالت هست
    در ضمن کابل صحیح تلفن برای یک خونه ، کابل تلفن دو زوج مشکی هست
    ولی حدس من اینکه مشکل در مرکز مخابراتی هست
    بله خیلی ممنون از توجه و کمکتون به زودی کارشناس اوکی میکنم ..

2. این کاربر از Alireza7x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    مودم من مدل DLINK 2750 هست.وضعیت خط من به این صورته:

ظاهرا که اوکی هست ولی یهو کلا قطع میشه و چراغ اینترنت و ADSL خاموش میشه و بلافاصله هم دوباره شروع به چشمک زدن میکنه و وصل میشه . مشکل میتونه مودم باشه ؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    مودم من مدل DLINK 2750 هست.وضعیت خط من به این صورته:

ظاهرا که اوکی هست ولی یهو کلا قطع میشه و چراغ اینترنت و ADSL خاموش میشه و بلافاصله هم دوباره شروع به چشمک زدن میکنه و وصل میشه . مشکل میتونه مودم باشه ؟
    سلام مشکل می‌تونه بخاطر تعداد زیاد کاربرا و مشکل کمبود پهنای باند باشه

5. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام مشکل می‌تونه بخاطر تعداد زیاد کاربرا و مشکل کمبود پهنای باند باشه
    طبقه پایین هم مخابرات دارم یه بارم قطع نمیشه مودمش TP LINK هست

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سلام دوستان من بعد از تقریبا چندین سال بالاخره تونستم مشکل نویزم رو برطرف کنم.

مشکل من به این صورت بود که SNR و فاصله بسیار خوبی را با مخابرات داشتم اما در طول روز چندین و چند بار پرش لینک و ارورهای بی‌نهایت CRC داشتم به طوری که به یک میلیون میرسید. در نهایت، با همکاری مخابرات منطقمون تونستم مشکل رو برطرف کنم. اول از همه این که مطمئن هستم که مشکل از سیم کشی داخلی نبود. در نهایت مخابرات اومد و در کوچه دو زوج خطمون رو با دو زوج خالی عوض کرد. باز مشکل حل نشد. در ادامه، دو زوج رو از سمت خود مخابرات تا کوچه عوض کردن و به همین راحتی مشکل حل شد. یعنی مشکل از مخابرات تا کوچه بوده که با تعویض دو زوج مشکل رو برطرف کردند. الان پهنای باند دانلودم روی 18 مگ بسته شده و آپلود هم روی یک مگ. روی دانلود هر از گاهی ارور CRC میاد اما مشکلی رو ایجاد نمیکنه. شرکت هم صبانت هستش.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام دوستان من بعد از تقریبا چندین سال بالاخره تونستم مشکل نویزم رو برطرف کنم.

مشکل من به این صورت بود که SNR و فاصله بسیار خوبی را با مخابرات داشتم اما در طول روز چندین و چند بار پرش لینک و ارورهای بی‌نهایت CRC داشتم به طوری که به یک میلیون میرسید. در نهایت، با همکاری مخابرات منطقمون تونستم مشکل رو برطرف کنم. اول از همه این که مطمئن هستم که مشکل از سیم کشی داخلی نبود. در نهایت مخابرات اومد و در کوچه دو زوج خطمون رو با دو زوج خالی عوض کرد. باز مشکل حل نشد. در ادامه، دو زوج رو از سمت خود مخابرات تا کوچه عوض کردن و به همین راحتی مشکل حل شد. یعنی مشکل از مخابرات تا کوچه بوده که با تعویض دو زوج مشکل رو برطرف کردند. الان پهنای باند دانلودم روی 18 مگ بسته شده و آپلود هم روی یک مگ. روی دانلود هر از گاهی ارور CRC میاد اما مشکلی رو ایجاد نمیکنه. شرکت هم صبانت هستش.
    مشکل شما اینه یک مفصل چیزی شبیه جعبه پلاستیکی ایزوگامی زیر همون پست وجود داره بهش میگن گلوگاه اون آب بهش نفوذ کرده و رسوبات اتصالی باعث مقاومت عایقی شده و بدتر از اون کافوی مخابرات تو محل مقاومت عایقی پیدا کرده امیدوارم کافوی نوری باشه

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

طبقه پایین هم مخابرات دارم یه بارم قطع نمیشه مودمش TP LINK هست
    ممکنه یه وسیله الکترونیکی مثل آسانسور یا چیز دیگه ای نویز روی خط بندازه

10. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

درود شرایط rz21 چقدر مثل من بود ! بنده الان حدود 2 سال هست مثل ایشون با اینترنت مخابرات 2020 مشکل دارم , چند ماه پیش مودم خریدم گفتم احتمال 95% برای مودم هست چون مودمم خیلی سال داشتم و نشانه های خرابی هم دیده بودم , خریدم دیدم نه حتی خود 2020 هم گفت با مودم نو تست کرد از دمه خط گفت مودم شمارو ما میزنیم از خط نمیدونم اپلود خیلی میره بالا و خلاصه همچی اوکیه یک سیم بلند از سیم مخابرات تا خونه مشکلت قطعا حل میشه , من هم یک سیم LAN داشتم بلند بعد از چند بار سر خط وصل بودن و اینا گفتم اگه سیم کشی داخل 16 مگ نکشه از خود سیمای مخابرات تست کنم گذاشتم 2 روز وصل باشه به LAN !
    دیدم قطعی خیلی زیادی دارم و هیچ فرقی نکرده اومدم این فروم پیدا کردم و دوست AVAVA راهنمایی کرد من هم زنگ زدم مخابرات هم هی دوست دارن اهمال کاری کنن یعنی به حاضرن دروغ بگن ولی تلفن رو زودتر قطع کنن , اولین بار شما زنگ میزنید , مودم اسپلیتر پایین بودن سیم کشی داخل خانه همه اینارو ازتون میپرسن و باز هم اگه دیدن بهانه ندارن میگن 2020 ولی من این چند روز زیاد زنگ زدم و حدود چند روز پیش دیدم با CRC خیلی زیاد خط من نپریده ولی از فردا دوباره پرش شروع شد ! صبحشم 2020 زنگ زده بود به گوشی که متاسفانه نفهمیده بودم , و من دیدم باز دوباره خراب شد زنگ زدم تا دیروز گفتن میان چک میکنن ادرس گرفت و قطع کرد ! هیچ خبری هم نشد ولی از دیشب حدود 1.5 روز هست با CRC چهل هزار هم نپریده بلکه SNR 13-14 هم میرسه , باز ممکنه قطع بشه ولی من اینجا اعلام میکنم ,
    من حالا میخواستم سیم کشی هم عوض کنم بعد مودم ولی ,
    شما هم مثل اون بنده خدا نشید که 800 تومن داد سیم کشی داخلی هم عوض کرد بازم مشکل داشت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

این هم بگم مشکل اگه از اینترنت هم بود ولی دیدید پارامتر های خطتون نرماله به ISP زنگ نزنید به مخابرات بزنید سرویس دهنده اینترنت کسایی که پشت خط میزارنشون دوزار سواد ندارن , خودشونم به من میگفتن وقتی حضوری اومده بودن که احتمالش خیلی کمه مشکل مخابرات باشه در صورتی که من میام میگم پارامتر ها نرماله و استاندارد ولی پرش چراغ دارم قطعا یک جایی از مخابرات مشکل داره دیگه , این هم نمیتونن به شما بگن که تکلیفت معلوم شه.
    توی سایت مخابرات هم میتونید درخواست خرابی کنید , شماره تلفن ثابتتون رو اضافه کنید از پنل درخواست خرابی کنید باهاتون تماس میگیرن اگه دیدید زنگ نزدن دیگه بعد از صحبت و مشکل حل نشد دوباره از همون پنل درخواست خرابی کنید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

دوباره دقیقا همین ساعت 12:30 حدودا پرش چراغ شروع شد CRC 0 اس ان ار 8-9 ولی CRC 100 هم میره شروع میکنه پریدن چه برسه مثل این یک شب که 40 هزارم نمیپرید , احتمال میدم برای همون سیم های زوج و اینا باشه که دوستمون اشاره کرد , اعلام میکنم دوباره ...
    Last edited by Alireza7x; 02-05-2022 at 12:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •