تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 124 اولاول ... 246470717273747576777884 ... آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دوست عزیز
    باید در اسمارت وارد شده وبا کنترول دکمه tools را زده و از منوی آن واردتنظیمات شده و ثبت نام کنید.و بعد از آن دانلودتان را انجام دهید.
    باتشکر از پاسخ سریعتر
    هر چند قبلا ثبت نام کرده بودم ولی همه مراحل بالا رو انجام دادم دوباره وارد سیستم شدم فایده نداشت باز هم همون پیغام موفق به دانلود نشد رو میده)03010(

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

نه متاسفانه
    من قبلا حساب باز کردن با این حال دوباره امتحان کردم ولی نشد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوست عزیز
    در برند سامسونگ هم این چنین است البته آنهایی که در ایران اسمبل شدند ولی آن دسته از تلویزیونها را که خودتان دیجیتالش را فعال می کنید باید بطور دستی کانالها را تنظیم کنید.
    برای ما هم که ایرانی هست از داخل قسمت اسمارت باید ترتیب کانالها را عوض کرد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه متاسفانه
    من قبلا حساب باز کردن با این حال دوباره امتحان کردم ولی نشد
    دوست عزیز
    آیا اسمارت هاب تان را بروز کردید؟ یا آخرین ورژن سیستم عاملتان را نصب کردید؟ اگر بله شما باید اسمارت هاب تان را تنظیم مجدد و پیکربندی مجدد کنید.

و در بعضی مواقع این خطا مربوط به ترافیک سنگین سایت در ساعات اوج استفاده کاربران رخ می دهد. و گاهی مربوط به روتر تان است
    تغییر دهید DNS تنظیم را از اتوماتیک به دستی. ریست کنید آدرس DNS IP آن را به 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 تنظیم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

مطمئن نیستم که بروز باشه چکار باید کنم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مطمئن نیستم که بروز باشه چکار باید کنم
    دوست عزیز از این مسیر بروید .
    Smart Hub > More Apps > Options > Auto Update Apps> Off
    و اگر off است آن را on کنید. تا اسمارت هاب تان قابلیت آبدیتش فعال شود.
    تنها زمانی که به روز رسانی مورد نیاز است نرم افزارApps to update برای به روز رسانی بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام و احترام.
    روز گذشته یک تلویزیون سامسونگ مدل UA46H7000ARXZN از بانه خریداری کردم. وقتی که تلویزیون رو راه انداختم تصویر و صداش خوب بود. منتها زمانی که وارد قسمت اسمارت هابش شدم متوجه شدم که تعدادی App به صورت پیشفرض در قسمت Samsung App نصبه که تعدادی از آن ها فارسی هستند نظیر کیوسک و صرافی و...
    وقتی اپلیکیشن Web Browser رو اجرا می کنم بهم پیغام میده که این برنامه غیر فعاله.
    وقتی به قسمت بازی ها میرم تا برنامه ای رو بگیرم پیغام میده که عمل دانلود انجام نمیشه.
    خلاصه احساس می کنم قسمت اسمارت هاب تلویزیونم مشکل داره.
    تلویزیون رو ریست کردم و وقتی روشن شد زبان منو رو انگلیسی کردم. به قسمت اسمارت هاب رفتم و پس از انجام تنظیمات مورد نظر دیدم که فقط دو تا برنامه به نام های Web Browser و e-manual در این قسمت نصبند و بقیه پاک شدند. خوشبختانه Web Browser کار کرد و مرورگری باز شد و باهاش تونستم چند سایت رو باز کنم اما به محض این که از Web Browser خارج شدم دوباره برنامه های پیشفرض نصب شده بودند و هیچ کدام اجرا نمیشن.
    نرم افزار اسمارت هاب رو هم آپدیت کردم که چیزی در حدود 5 ساعت زمان برد. لازم به ذکره که اینترنتی که من استفاده می کنم 512 از مخابرات هست. باز هم با وجود آپدیت نرم افزار اسمارت هاب مشکل من حل نشد و اپلیکیشن ها نه اجرا میشن و نه دانلود میشن.
    در قسمت ساپورت به قسمت عیب یابی خودکار رفتم و تمام مراحل به درستی انجام شد و در مرحله ی آخر که قسمت Samsung App بود با پیام خطا مواجه شد که متن پیام به این صورت بود که باید نرم افزار رو ارتقا داد یا با سامسونگ تماس گرفت.
    البته این رو بگم که از قسمت ساپورت گزینه آپدیت نرم افزار رو اجرا نکردم.
    با نمایندگی تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم. اونا در جواب گفتن چون شما خودتون پایه ی تلویزیون رو وصل کردید تلویزیون تون از گارانتی خارج شده و برای حل مشکل تون باید تلویزیون رو به تهران بیارید. من ساکن نهاوند (استان همدان) هستم.
    بعد ما در اون جا نسخه ی تلویزیون تون رو به یک نسخه پایین تر مربوط به سام سرویس می بریم تا بتونید از اپلیکیشن ها استفاده کنید.
    به نظرتون من چه طور می تونم بدون بردن تلویزیونم به تهران مشکل اسمارت هابم رو حل کنم؟
    به نمایندگی ها نمیشه اطمینان کرد چه بسا ممکنه مشکلات دیگه ای هم برای تلویزیونم ایجاد کنند.
    ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید.
    با تقدیم احترام
    صداقت

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و احترام.
    روز گذشته یک تلویزیون سامسونگ مدل UA46H7000ARXZN از بانه خریداری کردم. وقتی که تلویزیون رو راه انداختم تصویر و صداش خوب بود. منتها زمانی که وارد قسمت اسمارت هابش شدم متوجه شدم که تعدادی App به صورت پیشفرض در قسمت Samsung App نصبه که تعدادی از آن ها فارسی هستند نظیر کیوسک و صرافی و...
    وقتی اپلیکیشن Web Browser رو اجرا می کنم بهم پیغام میده که این برنامه غیر فعاله.
    وقتی به قسمت بازی ها میرم تا برنامه ای رو بگیرم پیغام میده که عمل دانلود انجام نمیشه.
    خلاصه احساس می کنم قسمت اسمارت هاب تلویزیونم مشکل داره.
    تلویزیون رو ریست کردم و وقتی روشن شد زبان منو رو انگلیسی کردم. به قسمت اسمارت هاب رفتم و پس از انجام تنظیمات مورد نظر دیدم که فقط دو تا برنامه به نام های Web Browser و e-manual در این قسمت نصبند و بقیه پاک شدند. خوشبختانه Web Browser کار کرد و مرورگری باز شد و باهاش تونستم چند سایت رو باز کنم اما به محض این که از Web Browser خارج شدم دوباره برنامه های پیشفرض نصب شده بودند و هیچ کدام اجرا نمیشن.
    نرم افزار اسمارت هاب رو هم آپدیت کردم که چیزی در حدود 5 ساعت زمان برد. لازم به ذکره که اینترنتی که من استفاده می کنم 512 از مخابرات هست. باز هم با وجود آپدیت نرم افزار اسمارت هاب مشکل من حل نشد و اپلیکیشن ها نه اجرا میشن و نه دانلود میشن.
    در قسمت ساپورت به قسمت عیب یابی خودکار رفتم و تمام مراحل به درستی انجام شد و در مرحله ی آخر که قسمت Samsung App بود با پیام خطا مواجه شد که متن پیام به این صورت بود که باید نرم افزار رو ارتقا داد یا با سامسونگ تماس گرفت.
    البته این رو بگم که از قسمت ساپورت گزینه آپدیت نرم افزار رو اجرا نکردم.
    با نمایندگی تماس گرفتم و مشکلم رو مطرح کردم. اونا در جواب گفتن چون شما خودتون پایه ی تلویزیون رو وصل کردید تلویزیون تون از گارانتی خارج شده و برای حل مشکل تون باید تلویزیون رو به تهران بیارید. من ساکن نهاوند (استان همدان) هستم.
    بعد ما در اون جا نسخه ی تلویزیون تون رو به یک نسخه پایین تر مربوط به سام سرویس می بریم تا بتونید از اپلیکیشن ها استفاده کنید.
    به نظرتون من چه طور می تونم بدون بردن تلویزیونم به تهران مشکل اسمارت هابم رو حل کنم؟
    به نمایندگی ها نمیشه اطمینان کرد چه بسا ممکنه مشکلات دیگه ای هم برای تلویزیونم ایجاد کنند.
    ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ دهید.
    با تقدیم احترام
    صداقت
    دوست زیز
    آیا در اسمارت هاب تان ثبت نام انجام دادید؟ اگرنه، اول باید ثبت نام کنید برای این منظور وارد اسمارت هاب شده
    ایجاد یک حساب سامسونگ
    اسمارت هاب> حساب سامسونگ
    برخی از خدمات اسمارت هاب سرویس های هزینه دار هستند. برای خرید چنین خدمات، حساب ارائه دهنده خدمات و یا حساب تلویزیون سامسونگ نرم افزار (به حساب کاربری سامسونگ) مورد نیاز است. شما می توانید یک حساب سامسونگ با استفاده از آدرس ایمیل خود ایجاد کنید.
    برای ایجاد یک حساب سامسونگ، شما باید به این توافقنامه کاربر نهایی حساب سامسونگ و سیاست حفظ حریم شخصی کاربران را تایید کنید. در غیر این صورت، شما نمی توانید یک حساب سامسونگ را ایجاد کنید. شما می توانید تمام موارد محتوای را با مرور به اسمارت هاب > حساب سامسونگ> قوانین و مقررات و مشاهده مقررات، حریم خصوصی ببینید.
    ایجاد یک حساب سامسونگ با استفاده از ثبت نام فهرست حساب کاربری سامسونگ
    1- حرکت به اسمارت هاب> حساب سامسونگ> ایجاد حساب کاربری و ایجاد یک حساب کاربری سامسونگ را انتخاب کنید.

2- موافقت با استفاده از یک حساب سامسونگ و بعدی را انتخاب کنید.
    3- با توجه به دستورالعمل های روی صفحه نمایش ایجاد حساب کاربری ایجاد یک حساب سامسونگ.
    هنگامی که یک حساب سامسونگ ساخته شده است، شما به طور خودکار به اسمارت هاب وارد سیستم شودید.

در ضمن منوال کامل فارسی آن موجود است در صورت پرداخت هزینه آن برایتان ارسال می شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا متین پور ممنونم از پاسخ تون
    در رابطه با ایجاد اکانت در سامسونگ من از قبل دارای اکانت سامسونگ بودم و از گزینه Logi in استفاده کردم.
    منظورتون از منوال کامل فارسی چی هست؟ هزینه ی اون چه قدره؟ چه طور باید هزینه رو پرداخت کنم و نحوه ی دریافت آن چه طوره؟
    به نظر شما با آپدیت فریمور مشکلم حل میشه یا خیر؟
    ممنون میشم از راهنمایی و پاسخ بجای شما.
    با تقدیم احترام
    صداقت

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

آقا متین پور ممنونم از پاسخ تون
    در رابطه با ایجاد اکانت در سامسونگ من از قبل دارای اکانت سامسونگ بودم و از گزینه Logi in استفاده کردم.
    منظورتون از منوال کامل فارسی چی هست؟ هزینه ی اون چه قدره؟ چه طور باید هزینه رو پرداخت کنم و نحوه ی دریافت آن چه طوره؟
    به نظر شما با آپدیت فریمور مشکلم حل میشه یا خیر؟
    ممنون میشم از راهنمایی و پاسخ بجای شما.
    با تقدیم احترام
    صداقت
    دوست عزیز
    این منوال بصورت pdf و در 149 صفحه بطور کامل نحوه استفاده از تلویزیون و موارد مربوط به آن را شامل می شود. و شما برای چگونگی پرداخت هزینه و دریافت منوال به ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیل بزنید.

این سایت دانلود فریمورتان

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار-- اکنون به روز رسانی و آن را نصب کنید.
    اخطار: برق تلويزيون را تا وقتی ارتقا تکميل نشد خاموش نکنيد. و پس از اتمام ارتقاء نرم افزار تلويزيون به صورت خودکار خاموشخواهد شد. تمام تنظيمات مربوط به تصوير و صدا را به تنظيمات پيش فرض بعد از ارتقا نرم افزار بازمی گرداند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •