تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 734 از 827 اولاول ... 234634684724730731732733734735736737738744784 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,331 به 7,340 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مجدد

این تست ها برای هاردی که اولین بار استفاده شده طبیعیه؟
    Seagate Backup Plus Slim External Hard Drive - 1TB

USB2 با پی سی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    USB3 با لپ تاپ اچ پی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- برنامه خود سیگیت که توی هارد بود رو نصب کردم و ازون جایی که آنتی ویروس نداشتم، سیستم ویروس های autorun و مخفی کننده فایلها رو گرفت!!
    2- وقتی هارد رو وصل میکنم و بهش دست میزنم کاملا وجود برق رو در بدنه حس میکنم. به خاطر بدنه فلزی هارده یا که مشکلی وجود داره؟

ممنون
    سلام .

تستهایی که گذاشتید عادی هست و در مقایسه با مدلهای مشابه هم مطلوب هست .
    همیشه هم سعی کنید از آنتی ویروسهای معتبر و آپدیت شده استفاده کنید . در مورد احساس برق داشتن بدنه (ویز ویز کردن در هنگام لمس قسمتهای فلزی) عادی هست و در سایر دستگاهها چنین موردی دیده میشود .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

میخواستم یه هارد اینترنال 2 ترابایت سیگیت بخرم

سیگیت با کدوم سریال نامبر بهتره؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میخواستم یه هارد اینترنال 2 ترابایت سیگیت بخرم

سیگیت با کدوم سریال نامبر بهتره؟

ممنون
    میتونید سیگیت با مدل نامبر ST2000DM001 را بخرید .

5. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

سلام
    عطا جان خوبید کم پیدا هستی ..

میخواستم ببینم بهترین هارد 1TB که ضد ضربه باشه چی هستش ؟ میخوام زمانی که هارد به کامپیوتر متصل نیست اگر ضربه ای وارد نشه بهش اطلاعاتش از بین نره .

این Silicon Power خیلی مدل های خوبی داره . اما مشکلی که داره هارد های داخلش Samsung هستند . که زیاد اعتماد ندارم .

WD هم مدل ضد ضربه نداره ...

یه هاردی میخوام هارد داخلیش از یک برند معتبر باشه .

با سپاس

7. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عطا جان خوبید کم پیدا هستی ..

میخواستم ببینم بهترین هارد 1TB که ضد ضربه باشه چی هستش ؟ میخوام زمانی که هارد به کامپیوتر متصل نیست اگر ضربه ای وارد نشه بهش اطلاعاتش از بین نره .

این Silicon Power خیلی مدل های خوبی داره . اما مشکلی که داره هارد های داخلش Samsung هستند . که زیاد اعتماد ندارم .

WD هم مدل ضد ضربه نداره ...

با سپاس
    سلام .

اون my passport ultra که داشتید مشکلی داره که هارد اکسترنال جدید میخواهید بخرید ؟

میخوام زمانی که هارد به کامپیوتر متصل نیست اگر ضربه ای وارد نشه بهش اطلاعاتش از بین نره .
    اگر ضربه احتمالی وارد نمیشه بنظر من لازم نیست که حتماً مدلهای ضد ضربه بخرید .

همانطوریکه خودتان هم میدانید تولید کنندگانی مثل Silicon Power یا ADATA و Buffalo و Transcend و ... تولید کننده هارد دیسک نیستند و از برندهای دیگری مثل WD ، Toshiba ، Samsung و ... تامین میکنند . هیچ تضمینی نیست و هیچ اجباری هم ندارند که فقط از یک برند خاص تامین کنند . حتی در یک مدل کاملاً مشابه هم هارد دیسک داخلی بکار رفته ممکن هست متفاوت باشد . متاسفانه تا زمانیکه هارد اکسترنال به سیستم متصل نشه هیچ راهی وجود نداره که بتونید تشخیص دهید هارد دیسک داخلی بکار رفته از کدام برند هست .

اگر ضد ضربه میخواهید انتخاب کنید ظاهراً چاره ای ندارید که از سری Armor برند Silicon Power یکی را انتخاب کنید (و یا حتی یکی از مدلهای ADATA) .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

my passport ultra دارم و کاملا ازش راضی هستم .

اما چون به اطلاعاتم حساس هستم . میخوام یک BackUp از فایل هام داشته باشم .

همین طور که فرمودید مجبورم از همین Silicon Power بردارم . تعریف هارد های ضد ضربش رو زیاد شنیدم . مخصوصا A80 رو .

ممنون

11. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام دوستان...
    من میخواستم یک هارد اکسترنال بخرم...چون به جابجایی نیاز ندارم و سرعت و فضای بیشتر برام مهمه برای آرشیو تصمیم گرفتم که از مدلای دسکتاپ انتخاب کنم....میخوام دو ترابایت باشه...
    بین دو مدل گیر کردم.البته من چون بیشتر اطلاعاتم از بازار از سایت دیجی... تعمین میشه نمیدونم مدلایدیگه هم توی بازار هست یا ن؟!
    بین دو مدل 2ترای وسترن دیجیتال مای بوک با قیمت 330 تومن و آدیتا نوبیلیتی با قیمت 350موندم.لطفا اگ امکانش هست راهنماییم کنید...
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان...
    من میخواستم یک هارد اکسترنال بخرم...چون به جابجایی نیاز ندارم و سرعت و فضای بیشتر برام مهمه برای آرشیو تصمیم گرفتم که از مدلای دسکتاپ انتخاب کنم....میخوام دو ترابایت باشه...
    بین دو مدل گیر کردم.البته من چون بیشتر اطلاعاتم از بازار از سایت دیجی... تعمین میشه نمیدونم مدلایدیگه هم توی بازار هست یا ن؟!
    بین دو مدل 2ترای وسترن دیجیتال مای بوک با قیمت 330 تومن و آدیتا نوبیلیتی با قیمت 350موندم.لطفا اگ امکانش هست راهنماییم کنید...
    ممنون
    سلام .

پیشنهاد میکنم WD my book را انتخاب کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    منم میخوام یه هارد اکسترنال 3TB بگیرم چون رفتم بازار رو که گشتم دیدم قیمت ش با 2TB یکی هستش تقریبا و اینطوری صرفه بهتری داره. البته میدونم بزرگتر هستش و آداپتور میخواد ولی من تقریبا اصلا نمیخوام تکونش بدم چون یه هارد اکسترنال WD 1TB دارم که از اون استفاده میکنم. 3TB رو فقط برای Back up میخوام. الان لپتاپ م پر شده با اون 1TB که گفتم. اینقدر جا کم آورده ام که اعصاب مصاب نزاشته برام.
    تو انتخاب مارک مشکل دارم. یه فروشنده کلی تبلیغ ADATA رو کرد که کلی امکانات داره و اینا. اما مطمئن نیستم. یکی از دوستانم که استفاده کرده بود میگفت صدا زیاد داره و از طرفی هم تکون میخوره زیاد این مدل های Desktop یش و خیلی هم بزرگه. البته گرونتر هم بود.
    Seagate هم خودم حال نمیکنم. به نظرم خیلی وقته اوضاع Seagate های توی بازار ما خراب شده.
    Silicon Power هم نمیدونم اصلا آمار ندارم.
    میمونه WD . که به نظرم بهتر از Seagate هستش. یا حداقل بود اون زمان که 1TB ش رو 3 سال پیش گرفتم 200 تومن. الان رو نمیدونم. . البته این WD خودم یه نمور از سرعتش ناراضی هستم ولی مهم نیست چشم نخوره کیفیت خوبی داره. حالا نمیدونم این هاردهای Desktop یش چطوره و اصلا هارد Desktop ای تابحال استفاده نکرده ام. البته USB2.0 هستش لپتاپم و اونقدرها سرعت نمیتونه مهم باشه برام.
    نظرتون چیه ؟
    کلا به جز این مدل ها که گفتم مدل دیگه ای هست اصلا تو بازار ؟
    یکی از دوستام Toshiba 340GB داره USB2.0 خیلی سرعتش و کیفیتش خوبه. معرکه س. ولی فکر نکنم دیگه تو بازار باشه. ها؟
    خواهشا یه راهنمایی بکنید من این هفته که میاد برم بخرم خیال خودم رو راحت کنم.
    راستی قیمت ها هم بگید. به نظرم زیاد شده قیمت ها. صبر کنم ارزونتر نمیشه؟
    بازم ممنون
    Last edited by mostafanfs; 01-01-2015 at 19:09.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    منم میخوام یه هارد اکسترنال 3TB بگیرم چون رفتم بازار رو که گشتم دیدم قیمت ش با 2TB یکی هستش تقریبا و اینطوری صرفه بهتری داره. البته میدونم بزرگتر هستش و آداپتور میخواد ولی من تقریبا اصلا نمیخوام تکونش بدم چون یه هارد اکسترنال WD 1TB دارم که از اون استفاده میکنم. 3TB رو فقط برای Back up میخوام. الان لپتاپ م پر شده با اون 1TB که گفتم. اینقدر جا کم آورده ام که اعصاب مصاب نزاشته برام.
    تو انتخاب مارک مشکل دارم. یه فروشنده کلی تبلیغ ADATA رو کرد که کلی امکانات داره و اینا. اما مطمئن نیستم. یکی از دوستانم که استفاده کرده بود میگفت صدا زیاد داره و از طرفی هم تکون میخوره زیاد این مدل های Desktop یش و خیلی هم بزرگه. البته گرونتر هم بود.
    Seagate هم خودم حال نمیکنم. به نظرم خیلی وقته اوضاع Seagate های توی بازار ما خراب شده.
    Silicon Power هم نمیدونم اصلا آمار ندارم.
    میمونه WD . که به نظرم بهتر از Seagate هستش. یا حداقل بود اون زمان که 1TB ش رو 3 سال پیش گرفتم 200 تومن. الان رو نمیدونم. . البته این WD خودم یه نمور از سرعتش ناراضی هستم ولی مهم نیست چشم نخوره کیفیت خوبی داره. حالا نمیدونم این هاردهای Desktop یش چطوره و اصلا هارد Desktop ای تابحال استفاده نکرده ام. البته USB2.0 هستش لپتاپم و اونقدرها سرعت نمیتونه مهم باشه برام.
    نظرتون چیه ؟
    کلا به جز این مدل ها که گفتم مدل دیگه ای هست اصلا تو بازار ؟
    یکی از دوستام Toshiba 340GB داره USB2.0 خیلی سرعتش و کیفیتش خوبه. معرکه س. ولی فکر نکنم دیگه تو بازار باشه. ها؟
    خواهشا یه راهنمایی بکنید من این هفته که میاد برم بخرم خیال خودم رو راحت کنم.
    راستی قیمت ها هم بگید. به نظرم زیاد شده قیمت ها. صبر کنم ارزونتر نمیشه؟
    بازم ممنون
    برای 3TB همین WD my book را انتخاب کنید . کیفیت مناسبی هم دارند . حدود 410 نهایت 425 هزار تومن هست .

16. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •