تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 104 اولاول ... 236369707172737475767783 ... آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 1039

نام تاپيک: ▓ تاپیک اختصاصی OutPost Firewall ( کلیه مباحث در اینجا ) ▓

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام
    دوستان توصیه میکنند ما نرم افزار OutpostSecuritySuitePro رو نصب کنیم یا
    نسخه OutpostPro رو با انتی ویروس مجانی avast یا AVIRA
    در خصوص هریک توضیح دهید .
    ممنونم.
    اول از همه اينكه در حال حاضر سريال هاي Outpost سريعا ميره تو بلك لسيت.

راه حل :
    1- از نسخه Free استفاده كنيد

2- از تريال ريستر استفاده كنيد

توجه : در نسخه Outpost Security Suit نسخه Free امكان نصب جداگانه فايروال و آنتي ويروس نيست و بايد كل نرم افزار نصب بشه

آنتي ويروس Outpost تمام گواهينامه هاي VB100 رو گرفته و قابل اطمينانه.البته هنوز كاربرا زياد تستش نكردن كه بخوان قدرتشو محك بزنن. ولي توي تستها خيلي خوب ظاهر شده.

اگر از Outpost Firewall Pro در كنار Avast استفاده كنيد هم نتيجه خيلي خوبي داريد ، ولي بايد هميشه از تريال ريستر براي Outpost استفاده كنيد.

سلام
    من میحام فایروال ات پست رو نصب کنم ایا سریالش توی بلک لیست میره؟ هر چند وقت یک بار؟
    ممنون
    راستی اصلن نمیخام از کرک استفاده کنم
    اگر نميخواين درگير كرك و تريال ريستر بشيد ، بايد از نسخه مجاني استفاده كنيد كه البته عملكرد بسيار خوبي داره.
    بريد تو آدرس زير و دانلود كنيد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 3 کاربر از outpost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام

يه راه حل براي اينكه سريال هاي outpost بسته نشه اينه كه تو settings>application Rules جلوي برنام ACS.EXE رو بگيريد و نذارييد كه اصلا به اينترنت وصل بشه ، اينطوري نمي تونه چك كنه كه سريال برنامه تو بلك ليست هست يا نه.
    من خيلي وقت دارم از اين روش استفاده مي كنم و مشكلي نداره.

4. این کاربر از jetjacket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

يه راه حل براي اينكه سريال هاي outpost بسته نشه اينه كه تو settings>application Rules جلوي برنام ACS.EXE رو بگيريد و نذارييد كه اصلا به اينترنت وصل بشه ، اينطوري نمي تونه چك كنه كه سريال برنامه تو بلك ليست هست يا نه.
    من خيلي وقت دارم از اين روش استفاده مي كنم و مشكلي نداره.
    روش جالبيه ولي نميدونم اين كار از نظر امنيتي درسته يا نه....

آخه فايل ACS.EXE جزو Agnitum Outpost Service هستش و اعمال محدوديت در اين فايل ممكنه در عملكرد برنامه اختلال بوجود بياره.

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    به شما دوستان تبریک میگم که یک سوئیت امنیتی قدرتمند را انخاب کردید.
    اما چند نکته :
    1- تا زمانی که این شرکت برای سوئیت خود sandbox قرار نداده خیلی باید مراقب باشید و فایل های مشکوک را به هیچ عنوان اجرا نکنید و برای شرکت submit کنید تا انالیز شود زیرا اگر مخرب باشد و در AV-DB این سوئیت نباشد با احتمال زیاد الوده می شوید(به هیچ عنوان مخرب های ناشناخته را امتحان نکننید چون الوده می شوید)(سوئیت های امنیتی که این مشکل را ندارند : کومودو و کسپرسکی و اواست).
    2- سعی کنید این سوئیت را خریداری کنید زیرا Trial Reset یک نرم افزار کرک است که ممکن است خود ان الوده باشد و حتی اگر هم الوده نباشد چون کدهای سوئیت را -- می کند ممکن است به سوئیت امنیتی شما صدمه وارد کند و در حالی که شما فکر می کنید در امنیت هستید سیستم شما الوده شود(سوئیت های امنیتی که این مشکل را ندارند : سوئیت امنیتی کومودو و ضدویرویس اواست و ضدویروس اویرا و ....).
    3- حتما از یک نرم افزار جانبی مانند mbam در کنار این سوئیت استفاده کنید چون تا جایی که اطلاع دارم ضدویروس این سوئیت زیاد خوب عمل نکرده.
    **به هر حال من به شما توصیه نمی کنم که سوئیت خود را تعویض کنید اما باید بیشتر مراقب سیستم باشید و سعی کنید اطلاعات خود را بالا ببرید تا در زمان های که لازم می شود بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید.
    با تشکر

7. 7 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تجریش

پيش فرض

سلام بچه ها
    به چند تا سوال دارم:
    1-میشه در کنار Out Post Firewall از آنتی ویروس های دیگه استفاده کرد؟ برای سیستم مشکل ایجاد نمیکنه؟ کسپر خوبه در کنارش استفاده کنم؟
    2-فایروال کسپر نسبت به OutPost چه طوره؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام به شما.
    1- بله البته.مشکلی وجود نداره.منتها توصیه میشه اول آنتی ویروس را نصب کنید سپس فایروال.
    2-تقریبا در یک سطح هستن.شما که میخواهید از Kaspersky استفاده کنید همان Kaspersky Internet Security را نصب کرده و قال قضیه رو بکنید!

10. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

با سلام
    به شما دوستان تبریک میگم که یک سوئیت امنیتی قدرتمند را انخاب کردید.
    اما چند نکته :
    1- تا زمانی که این شرکت برای سوئیت خود sandbox قرار نداده خیلی باید مراقب باشید و فایل های مشکوک را به هیچ عنوان اجرا نکنید و برای شرکت submit کنید تا انالیز شود زیرا اگر مخرب باشد و در AV-DB این سوئیت نباشد با احتمال زیاد الوده می شوید(به هیچ عنوان مخرب های ناشناخته را امتحان نکننید چون الوده می شوید)(سوئیت های امنیتی که این مشکل را ندارند : کومودو و کسپرسکی و اواست).
    2- سعی کنید این سوئیت را خریداری کنید زیرا Trial Reset یک نرم افزار کرک است که ممکن است خود ان الوده باشد و حتی اگر هم الوده نباشد چون کدهای سوئیت را -- می کند ممکن است به سوئیت امنیتی شما صدمه وارد کند و در حالی که شما فکر می کنید در امنیت هستید سیستم شما الوده شود(سوئیت های امنیتی که این مشکل را ندارند : سوئیت امنیتی کومودو و ضدویرویس اواست و ضدویروس اویرا و ....).
    3- حتما از یک نرم افزار جانبی مانند mbam در کنار این سوئیت استفاده کنید چون تا جایی که اطلاع دارم ضدویروس این سوئیت زیاد خوب عمل نکرده.
    **به هر حال من به شما توصیه نمی کنم که سوئیت خود را تعویض کنید اما باید بیشتر مراقب سیستم باشید و سعی کنید اطلاعات خود را بالا ببرید تا در زمان های که لازم می شود بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید.
    با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان

1_نرم افزار رایگان SANDBOXIE برای کار مناسب تره. حتی از کمودو و اوست و کسپرسکی.

2_تریال ریستری که من معرفی کردم پاکه.

3_ بله همین طوره.

12. 2 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با سلام

اين حرفتون رو قبول ندارم. Outpost از ديتابيس آنتي ويروس VirusBuster استفاده ميكنه و تا يه حال تمام گواهينامه هاي VB100 رو دريافت كرده.
    Last edited by outpost; 05-02-2011 at 09:00.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

اين حرفتون رو قبول ندارم. Outpost از ديتابيس آنتي ويروس VirusBuster استفاده ميكنه و تا يه حال تمام گواهينامه هاي VB100 رو دريافت كرده.
    با سلام
    کسپرسکی هم تمام گواهینامه های VB100 را گرفته و حتی رتبه ان از outpost هم بیشتر شده اما این نرم افزار در کنار کسپرسکی هم توصیه می شود.
    با تشکر

15. 2 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان

1_نرم افزار رایگان SANDBOXIE برای کار مناسب تره. حتی از کمودو و اوست و کسپرسکی.

2_تریال ریستری که من معرفی کردم پاکه.

3_ بله همین طوره.
    با سلام
    حرف شما کاملا صحیح دکتر جان.
    اما دقت کنید که بنده فقط اسم سوئیت امنیتی outpost را بردم.
    و منظورم این بود که کسانی که فقط از outpost استفاده می کنند مخرب های ناشناخته را بر روی سیستم تست نکنند(در صورتی که SANDBOXIE داشته باشند حرف شما کاملا صحیح).
    در مورد تریال ریست هم باید بگم :
    به نظر من حتی اگر تریال ریست مشکل هم نداشته باشد چون در کد برنامه تغییر ایجاد می کند توصیه نمی شود :
    برنامه های که بر روی ویندوز قابل اجرا هستند به 2 دسته تقسیم می شوند :
    1- ان های که به زبان ماشین کامپایل شده اند.
    2- ان های که به زبان میانی ماکروسافت کامپایل شده اند(که برای اجرا به .net framework نیاز دارند).
    بیشتر کرکر ها بدون به دست اوردن سورس برنامه به زبان سطح بالا ان نرم افزار را کرک می کنند و چون تغییر مسقیم بر روی زبان ماشین یا زبان سطح میانی انجام می شود من توصیه نمی کنم که از تریال ریست استفاده کنید.
    با تشکر

17. 6 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •