تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 726 از 1126 اولاول ... 226626676716722723724725726727728729730736776826 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,251 به 7,260 از 11254

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

قیمت کابل ساتا رو نگفتید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

راستش برچسب گارانتی سیستمم پاره شده الان نمیدونم فروشگاه گارانتی رو قبول میکنه یا نه؟بخاطر همین هست که سوال میکنم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

یه هارد 500 گیگ دارم.
    یه مدت ازش استفاده میکردم تا رسید به 120 گیگ بعدش دیگه فایل هایی که روش ریخته بودم با پیغام ارور Can not read from source مواجه میشد.
    تحقیق کردم گفتن بد سکتور نرم افزاری داره ...
    گفتن یه HDD Regenerator با سریال نصب کن و هارد و اسکن و Repair کن. الان تا اون 120 گیگش سه سوته رفت ولی ازون به بعد ، بعد از دو روز 2 درصدش رفته!
    مشکلی با این اسکن ندارم و میتونم تا آخرش صبر کنم ولی آیا فایده داره؟ درست میشه؟
    سوال دومم اینه که اگه بد سکتور ها تعداد محدود باشن میشه کلا بلاک شون کرد که دیگه ازش استفاده نشه و پنهان شن. مثلا از این هارد 400 گیگش قابل استفاده هم باشه خوبه.
    هارد گارانتی نداره.
    یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین
    خدمت شما ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط سوالم اینه :
    اگه بد سکتور ها تعداد محدود باشن میشه کلا بلاک شون کرد که دیگه ازش استفاده نشه و پنهان شن. مثلا از این هارد 400 گیگش قابل استفاده هم باشه خوبه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

قیمت کابل ساتا رو نگفتید؟
    فکر نکنم از 1000 تومن بیشتر باشه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اصلا هارد شما بدسکتور نداره داره fail میشه سرعت خیلی پایینتون هم به دلیل دو ارور زردنگ است

هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنید فریم ویر هارد رو آپدیت کنید و اتصالات هارد و پاور رو چک کنید درست نشد باید ببرید به یک مرکز تخصصی نشون بدین

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

اصلا هارد شما بدسکتور نداره داره fail میشه سرعت خیلی پایینتون هم به دلیل دو ارور زردنگ است

هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنید فریم ویر هارد رو آپدیت کنید و اتصالات هارد و پاور رو چک کنید درست نشد باید ببرید به یک مرکز تخصصی نشون بدین
    اکسترناله ، چطوری پارتیشن بندیش کنم؟
    فریم ور رو از کجا بگیرم؟ چطوری بریزم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اکسترناله ، چطوری پارتیشن بندیش کنم؟
    فریم ور رو از کجا بگیرم؟ چطوری بریزم؟
    کلا پارتیشن های هارد رو پاک کیند دوباره با نرم افزار paragon partion ایجاد و درست کنید به اندازه همون یک پارتیشن پارتیشن هایی که هست روش راست کلیک کنید delete partion بکنید هارد بعد از پاک کردن همه پارتیشن ها unlocated میشه سپس با همون نرم افزار new partion کنید با راست کلیک برروی پارتیشن

برای فریم ویر من فریم ویر هارد اکسترنال تا حالا آپدیت نکردم بیشتر اینترنال آپدیت کردم ولی معمولا یک فایل اجرایی است که از سایتش میگیرید و اجراش میکنید ولی برای این مورد بهتره به یک مرکز معتبر مراجعه کنید

قبل از انجام همه این کارها از اطلاعات بکاپ بگیرید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

کلا پارتیشن های هارد رو پاک کیند دوباره با نرم افزار paragon partion ایجاد و درست کنید به اندازه همون یک پارتیشن پارتیشن هایی که هست روش راست کلیک کنید delete partion بکنید هارد بعد از پاک کردن همه پارتیشن ها unlocated میشه سپس با همون نرم افزار new partion کنید با راست کلیک برروی پارتیشن

برای فریم ویر من فریم ویر هارد اکسترنال تا حالا آپدیت نکردم بیشتر اینترنال آپدیت کردم ولی معمولا یک فایل اجرایی است که از سایتش میگیرید و اجراش میکنید ولی برای این مورد بهتره به یک مرکز معتبر مراجعه کنید

قبل از انجام همه این کارها از اطلاعات بکاپ بگیرید
    ممنون.
    با خود ویندوز پارتیشن بندیش کردم.
    الان چکارش کنم دقیقا؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممنون.
    با خود ویندوز پارتیشن بندیش کردم.
    الان چکارش کنم دقیقا؟
    خوب اگه با پارتیشن بندی مجدد درست نشد باید راه های دیگرو تست کنید یکی از کارها برای رفع مشکل ارور آخر پارتیشن بندی بود اگه ارور برطرف نشد باید راه های بعدی رو انجام بدین این راه ها هم تضمینی نیست که ارور آخر درست بشه گرچه آخر سر هارد رو باید ببرید برای تعمیر چون اوضاغ هاردتون خرابه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

راستی هارد سیگیت یک ترابایت باراکودا 12 مدل st31000524as بهتر هست یا یک ترابایت باراکودا 14؟ضمنا هارد st31000524as تک پلاتر هست یا دو پلاتر؟ایا استاندارد جدید هارد سیگیت که 4k هست رو داره یا سکتوراش 512 هست؟مال من ساخت چین هست ایا خوبه یا ساخت تایلند بهتره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. noisymind

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •