تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 724 از 1126 اولاول ... 224624674714720721722723724725726727728734774824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,231 به 7,240 از 11254

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به نظرتون کدوم کار رو انجام بدم؟؟؟اگر کاری براش نکنم و بزارم همینجور ارورهاش زیاد بشه به نظرتان ایراد داره؟؟ایا به هارد اسیبی میرسونه؟
    بیشتر روی burst rate و سرعت کپی تاثیر میزاره اگه عدداش زیاد میشه باید یک فکری کنید و اگه با اون کارها درست نشد باید ببرید برای تعمیر بدترین حالت این ارور اینه که موقع کپی پیست با حجم زیاد یک دفعه هارد میپره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من یه هارد 250 اینترنال واسه لپ تاپ اچ پی دارم چند روز پیش یه ضربه ای خورد به دستگاه از اون موقع دیگه ویندوز بالا نمیاد هارد رو دراوردم از اون موقع یه صدایی میاد با تاخییر 2 تایه ای ...زدم به به یه pc دیگه به سختی با چند تا ریستارت دو تا پارتیشن رو باز کرد من از اونا بکاپ کرفتم به سختی ولی اصل کاری اون دوتا پارتیشن رو باز نکرد وقتی میزنم هنگ میکنه دوستان کمکم کنین یکم اماتورم تو قسمت سخت افزار
    مرسی
    مدلش wd
    احتمالا براثر ضربه هد و پارکینگ هد آسیب دیده باید بره برای تعمیر شما وسایل تعمیرشو ندارین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یعنی هارد میسوزه یا با ری استارت هارد فعال میشه؟یک بار چند وقت پیش موقع کپی یک فایل حجیم یک دفعه سیستم قفل کرد بعد سیستم رو ری استارت کردم دیدم هارد رو نمیشناسه داخل تنظیمات بایوس هارد رو هم نمیشناخت من فکر کردم هاردم سوخت بعدش سیستم رو خاموش کردم و از اول روشن کردم دیدم هارد فعال شد و ویندوز بالا اومد وارد برنامه hd tune شدم دیدم 12 تا از همین ارورها داده-یعنی علتش به خاطر کابل ساتا هست یا هارد مشکل سخت افزاری داره؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی هارد میسوزه یا با ری استارت هارد فعال میشه؟یک بار چند وقت پیش موقع کپی یک فایل حجیم یک دفعه سیستم قفل کرد بعد سیستم رو ری استارت کردم دیدم هارد رو نمیشناسه داخل تنظیمات بایوس هارد رو هم نمیشناخت من فکر کردم هاردم سوخت بعدش سیستم رو خاموش کردم و از اول روشن کردم دیدم هارد فعال شد و ویندوز بالا اومد وارد برنامه hd tune شدم دیدم 12 تا از همین ارورها داده-یعنی علتش به خاطر کابل ساتا هست یا هارد مشکل سخت افزاری داره؟؟؟
    نه هارد نمیسوزه وقتی این ارور fail بشه این نوع مشکلات بیشتر میشه اگه با اونکارهای که گفتم درست نشد مشکل سخت افزاری میتونه داشته باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

راهی نداره که بفهمم ارور سخت افزاری یا به خاطر کابل هست؟یک بار من اولین بار که سیستم رو خریدم فروشنده کابل رو به پورت ساتا 2 وصل کرد یه مقدار سرعت سیستم پایین بود بعد خودم کابل رو به پورت ساتا 3 وصل کردم ایا موقع وصل پورت ساتا به مین بورد خار کناری کابل ساتا رو باید گرفت و کابل رو به پورت وصل کرد یا که بدون گرفتن خار کابل به زور باید به پورت وصل کرد؟لطفا توضیحی در این باره بدید؟؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

راهی نداره که بفهمم ارور سخت افزاری یا به خاطر کابل هست؟یک بار من اولین بار که سیستم رو خریدم فروشنده کابل رو به پورت ساتا 2 وصل کرد یه مقدار سرعت سیستم پایین بود بعد خودم کابل رو به پورت ساتا 3 وصل کردم ایا موقع وصل پورت ساتا به مین بورد خار کناری کابل ساتا رو باید گرفت و کابل رو به پورت وصل کرد یا که بدون گرفتن خار کابل به زور باید به پورت وصل کرد؟لطفا توضیحی در این باره بدید؟؟؟

کابل ساتاتون اگه گیره داره همینطوری میتونید تو پورت بکنید نیازی نیست گیره رو نگه دارین بعد داخل پورت بکنید اولین کار چک کردن اتصالات هارد است و گذاشتن کابل روی یک پورت دیگه
    برای اینکه بفهمید سخت افراری است یا نه باید اونکارها رو انجام بدین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

چطور بفهمم کابل ساتا هارد سالم هست یا نه؟ضمنا روی کل پورتها امتحان کردم باز هم ارور زیاد شده!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

درود بر دوستان!
    سیستم عامل موقع خواندن/کپی بعضی(خیلی) فایل‌ها از روی
    هاردِ دو ترابایتی‌ام قفل می‌شود.
    S.M.A.R.T status:BAD
    در اسکن برای یافتن بد‌سکتور (هم با ویندوز و هم HDD Regenerator)٬ بسیار بسیار بسیار کند است. (یک جاهایی تقریبا عملاً جلو نمیره)
    مقداری از اطلاعات روی آن برایم مهم است.

فکر می‌کنید مشکل چیست و چه می‌شود کرد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

چطور بفهمم کابل ساتا هارد سالم هست یا نه؟ضمنا روی کل پورتها امتحان کردم باز هم ارور زیاد شده!!!
    خوب دوست من با یک کابل دیگه تست کن میفهمی کابلت سالم است یا نه کابل ساتا هم قیمیتی نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود بر دوستان!
    سیستم عامل موقع خواندن/کپی بعضی(خیلی) فایل‌ها از روی
    هاردِ دو ترابایتی‌ام قفل می‌شود.
    S.M.A.R.T status:BAD
    در اسکن برای یافتن بد‌سکتور (هم با ویندوز و هم HDD Regenerator)٬ بسیار بسیار بسیار کند است. (یک جاهایی تقریبا عملاً جلو نمیره)
    مقداری از اطلاعات روی آن برایم مهم است.

فکر می‌کنید مشکل چیست و چه می‌شود کرد؟
    یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •