تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 95 اولاول ... 226268697071727374757682 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 949

نام تاپيک: ◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه AutoPlay Media Studio

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ببین دوست عزیز هر برنامه ای کاربردی داره و برای استفاده ی خاصی ساخته میشه. شما اگه می خوای بخشی از متن رو لینک دار کنی یا باید از آیتمهای ترکیبی استفاده کنی (مثلا از فلش یا اچ تی ام ال) یا از روش دور زدن استفاده کنی. فرض کن متن زیر یه پاراگرافه:

سلام دوستان من چندتا مشکل دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید
    1- من یک پاراگراف درست کردم که داخلش هر خط عنوان یک صفحه از برنامه هست. می خوام وقتی طرف موس رو میبره روی هر عنوان اون خط پس زمینش آبی بشه و وقتی روش کلیک میکنه بره به صفحه مربوط به اون عنوان. ولی تو پراراگراف نمیشه اصلا به قمست دلخواه لینک داد و یا با رفتن موس روش خصوصیات داد
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    مرسی

حالا من می خوام
    درست کردم رو لینک دار کنم. متن بالا رو اینجوری می نویسم:

سلام دوستان من چندتا مشکل دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید
    1- من یک پاراگراف
    --------------- که داخلش هر خط عنوان یک صفحه از برنامه هست. می خوام وقتی طرف موس رو میبره روی هر عنوان اون خط پس زمینش آبی بشه و وقتی روش کلیک میکنه بره به صفحه مربوط به اون عنوان. ولی تو پراراگراف نمیشه اصلا به قمست دلخواه لینک داد و یا با رفتن موس روش خصوصیات داد
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    مرسی

بعد تو قسمت خالی یه لیبل میزارم و لینکش می کنم. اگه لینکات زیاده بهتره از Web Object یا Doc استفاد ه کنی.
    البته چون امکان قرار دادن فاصله به مقدار زیاد نداشت من خط تیره گذاشتم.
    Last edited by omid.sarmad; 08-03-2012 at 20:15.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از روشی که شما گفتید نمیشه استفاده کرد چون متن اسکرول میشه و جا به جا میشه. اگر حرکت نمیکرد که از hotspot استفاده میکردم.

با فلش هم همینطوره تو فلش هم نمیشه یک کلمه داخل پاراگراف رو لینک دار کرد و همین مشکل باز اونجا هم تکرار میشه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

از وب ابجکت استفاده کنید.

4. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ممنون از پاسخهاتون ولی وب آبجکت هم فایده نداره چون من می خوام لینک بدم به صفحات دیگر خود برنامه ams و وب آبجکت یک صفحه وب رو براتون باز میکنه که ارتباطش با خود برنامه کلا قطع هست و تازه گرافیک من رو هم میریزه به هم چون یک پنجره اینترنت اکسپلورر وسط کار من باز میکنه که کار افتضاح میشه.

من می خواستم یک لیست طولانی از صفحات رو مانند فهرست بگذارم تو یک متن اسکرول دار که روی هر خط کلیک کنی به صفحه مربوطه بره. ولی انگار این کار شدنی نیست. حتی تو فلش هم طراحی کنم فایده نداره چون نمیشه لینک داد به صفحات خود برنامه فقط باید با خود برنامه بشه چنین کاری کرد که نمیشه..

این خیلی نقص بزرگیه. هر کسی ممکنه یک متن طولانی داشته باشه که مجبور بشه اون رو به صورت پاراگراف و اسکرول بگذاره و خطهای مختلف رو لینک بده به صفحات دیگر که چنین کاری رو این برنامه نمیکنه

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

البته از طریق لیست باکس خود برنامه میشه ولی بک گراندش trancparensy نمیشه شایدم با کد بشه که من نمیدونم چجوریه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هم وب و هم فلش آبجکت امکان برقراری ارتباط با برنامه را دارند. در وب آبجکت دو تب On Load و On Navigate و در قلش تبهای On FSCommand و On Call می تواندد لین شما رو برگردانند. ضمنا خود صفحه HTML رو می تونید طوری طراحی کنید تا با ظاهر برنامه متناسب باشد.

8. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خیلی از محبتتون ممنون
    من web object در مورد اون گزینه on navigate که گفتین تحقیق کردم چیز زیادی در موردش پیدا نکردم. بعید میدونم کاری من م یخوام بکنه. شما مطمئن هستید؟

ببینید من مثلا تو وب پیجم اینجور متنی دارم:

abcdefg

حالا می خوام حرف c که روش کلیک میشه بره صفحه 24. چجوری؟

10. این کاربر از nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ببین یه مقدار تخصصیه. شما باید به حرف c لینک بدی. یه لینک که بشه شناسایی اش کرد. مثلا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وقتی رو لینک کلیک کنید یه عبارت که حاوی آدرس فایل و لینک موجود است برگردانده می شود. باید شماره صفحه رو از لینک بالا استخراج کنید و بعد دستور مورد نظر رو بدید. به همین سادگی.

فقط یه چیزی صفحه ات نباید تو وب آبجکت باشه، بلکه باید وقتی برنامه لود مییشه صداش بزنی.

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

خواستم برات یه نمونه بزارمک ولی تو این آباد شده نمیشه فایل ضمیمه کرد.

12. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

خیلی ممنون لطف کردید من سعی میکنم روش کار کنم ولی باز هم اگر بتونید جای دیگه آپلود کنید یک نمونه برام محبت کردید چون من یکم گیج شدم فکر نکنم بتونم.
    مخصوصا آخرش که گفتین صفحه رو تو وب آبجکت نگذارم.

14. این کاربر از nekooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من یکم گیج شدم فکر نکنم بتونم.
    مخصوصا آخرش که گفتین صفحه رو تو وب آبجکت نگذارم.
    ببینید وقتی یه وب آبجکت می سازی می تونی یه صفحه رو انتخاب کنی تا داخل آن نمایش داده بشه. در این وضعیت لینکها به درستی برنمی گردند. وب آبجکت شما باید یه صفحه ی خالی یا لودینگ و یا اصلا بدون صفحه باشه بعد وقتی برنامه لود شد، با دستور زیر صفحه ی مورد نظر را فراخوانی کنید.

Web.LoadURL

16. این کاربر از omid.sarmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •