تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 2199 اولاول ... 2262686970717273747576821221725721072 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

میگم انگار مبین نت کمو بیش با فلش تو سایتا مشکل داره کلن دیروز تا حالا که اینجوریه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقای lurenzo تو این چند روز که سرویستون راه افتاده, تا حالا مودمتون قطع و وصل هم شده؟ میخوام بدونم کلا ارتباط شما با BTS چقدر ثبات داره و در طول روز قطع و وصل میشه یا نه, ممنون.

داره خودمونی میشه masoud_ccna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    من اولین پستم تو این تاپیکه
    خداییش یه 10 15 صفحه از مطالبو خوندم ولی خسته شدم، چون همش داشتین به همدیگه توهین می کردین و ...
    البته خیلیا هم نه
    2 تا سوال دارم
    1. شبانه مبین نت که رایگانه سرعت دانلودش رو چه حدیه و دوستانی که شبا دانلود می کنند، چند مگابایت یا گیگابایت دانلود دارند هر شب
    2. این مودم وای فای با اسمارت فون ها هم کار می کنه، کلا می خوام بدونم من می تونم با خرید مودم وای فای بر روی اسمارت فون هم استفاده کنم، اگه بلی هست! برد مودم چقدره؟؟؟؟

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

مثل اینکه عادت داری زیاد حرف بزنی ! من قبل این دو تا پستم 20 تا شایدم بیشتر پست داده بودم ، قبلا گفتم بازم می گم برو از بقیه بچه ها mostajab و hamijoon بپرس.اونا کاملا در جریانند. اون پستای قبلیمو خودم به مدیریت فروم ایمیل زدم که پاکشون کنند.
    می دونی چرا خوشگله؟؟ چون که همش ضد مبین نت بود و نظر کاربرا رو کاملا نسبت به این شرکت عوض می کرد،از اون موقع ثبت نام تو سایتشون که 11 روز منو سر کار گذاشتن و مشکلات نمایندگیشون و ..! بعد که وصل شد دیدم سرویسشون خوبه حالا اولاشه یکم طولش دادن و از اینجور حرفا.او موقغ عصبانی بودم اومدم پست دادم ولی حالا نه. با خودم گفتم یکی دیگه آدم حسابی نه مثل تو! میاد تو این فروم ممکنه سردرگم بشه و با خودش فکر کنه این مبین نت عجب چیز مزخرفیه و از تهیه سرویسش پشیمون بشه بخاطر همین هم از مدیریت فروم خواستم تمام پست های قبلی منو پاک کنه. قبل اینکه جنابعالی سر از تخم در بیاری من و خیلی دیگه از دوستان اینجا سر مبین نت کلی بحث کرده بودیم. تو از اول پیگیر نبودی حالا اومدی یک پست چرت و پرت ول دادی ،منم جوابتو یکبار دادم دیگم ادامش نده خودتو بیشتر از این کوچیک نکن.
    چشم برادر ، فقط زیاد عصبی نشو ، ضرر داره برات
    دعوا که نداریم ، جمع برادرانس.

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقای lurenzo تو این چند روز که سرویستون راه افتاده, تا حالا مودمتون قطع و وصل هم شده؟ میخوام بدونم کلا ارتباط شما با BTS چقدر ثبات داره و در طول روز قطع و وصل میشه یا نه, ممنون.
    والا توی این 4 شبانه روزی که گذشته ، مودمم همش روشن بوده و با اینکه مودمم کنار کامپیوتره هیچ مشکلی از لحاظ قطعی نداشتم و فقط دیروز به مدت یکساعت و شاید هم کمتر ارتباطم قطع شد که اونم بی ارتباط با روز ق.د.س نبوده!

6. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

1. نه کسی شرکت نداره ولی همگی یه معرفی نامه از دانشگاه یا شرکت تهیه کردن! خودشون میگن که به کاربر خونگی سرعت بالای 128 نمیدیم و برای سرعت بالاتر باید معرفی نامه داشته باشید!
    2. فعلا که ظاهرا کسی توی این تایپیک نیست!
    3. نه همچین قراری نیست. به احتمال زیاد سرعت 128 همون ماکزیمم 16 کیلو باشه! چون دوستمون که 256 گرفته میگه سرعتش روی 34-35 هستش!

سلام
    این معرفی نامه از دانشگاه رو کسی تا بحال گرفته؟
    تو دانشگاه کدوم بخش باید بریم؟
    بگیم چی میخایم؟
    واسه چی میخایم؟ ( این از همه مهمتره)

منکه از خودشون پرسیدم درست حسابی جواب ندادن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    این معرفی نامه از دانشگاه رو کسی تا بحال گرفته؟
    تو دانشگاه کدوم بخش باید بریم؟
    بگیم چی میخایم؟
    واسه چی میخایم؟ ( این از همه مهمتره)

منکه از خودشون پرسیدم درست حسابی جواب ندادن.

در اين مورد زياد سخت نميگيرن فقط يك معرفينامه كه مشخص كنه شما دانشجوي آن دانشگاه بوده و مشغول تحصيل هستيد و اينكه نوع سرعت مشخص بشه كافيه.

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

دوستان من هم دو روزه دارم استفاده ميكنم اصلا قطعي نداشته و تو اين دو روز نيز سرعتش خيلي خوب و با ثباته.
    فقط بخاطر روز قدس وي پي ان درست كار نميكنه و سايت هايي فلش دارند نيز دچار مشكل هستن كه طبيعيه چون با adsl هم همينطوره.

9. این کاربر از ab.mahmoodi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مشکلات اینترنت در این چند روز از شرکت زیر ساخت صادر می شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من پرسيدم براي سرعت بالاتر گفتن به فروشگاهها يا كارهاي ازاد كه اينترنت پر سرعت بخوان با جواز كسب مغازه ميدن. بعد بهشون گفتم اگه يه كپي از جواز كسب يك مغازه بياريم ميشه براي خانه استفاده كرد؟ گفت تو يه كپي از جواز كسب مغازه به ما بده بقيش حله البته گرفتن جواز كسب هم اسون نيست اگر يه اشنا يا فاميل نزديك داريد كه كار ازاد داره يه كپي ازش بگيريد حله مشكلي نداره

12. 2 کاربر از saeed0611 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. این کاربر از darksider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •