تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 86 اولاول ... 226268697071727374757682 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

اگه نباشه جاش خالی می مونه moas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

من ۲تا مشکل دارم یکی اینکه گوشی نمیتونه از روی نوشته عکس بگیره یعنی نمیتونه روی نوشته فوکوس کنه و تار میشه
    دومیش هم اینکه وقتی یه شماره را ذخیره میکنم بعد از چند روز پاک میشه چرا اینطوری میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام
    اگه عکاسی آیفون حالت ماکرو داره اونو روشن کنید و با اون حالت عکاسی کنید
    نه اون حالتو نداره نرم افزار خاصی برای این کار هست؟

داره خودمونی میشه match's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

با سلام

یه سوالی واسه من پیش اومده، این پولی که موبایل فروشی ها برای آنلاک کردن آیفون میگیرن مثلا میگن 200 هزار تومن میشه اونم میگن که مخابرات این مبلغو میگیره جریانش چیه؟ واقعا مخابرات میگیره؟ یا اینکه این مبلغ دستمزد متعارف برای آنلاک کردن آیفونه؟

با تشکر

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یه آیفون 4 از آب گذشته دستمه! سیمکارت ایران رو می شناسه
    مشکلم توی نصب برنامه هست
    برنامه iTunes رو نصب کردم اما نمی دونم با این برنامه چطور توی گوشی برنامه های دیگه رو بریزم
    برای مثال دیکشنری لانگمن مخصوص آیفون را دانلود کردم بعد از نصب iTunes وقتی روش دبل کلیلک می کنم توی اپز نشونش می ده اما پروسه نصب چیزی نمی ره جلو
    قبل از نصب iTunes وقتی گوشی را به پی سی می زدم فقط 16گیگ نشون می داد که مربوط به عکس های گوشی بود، بعد از نصب گوشی اونم نشون نمیده !
    ممنون

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

سلام
    یه آیفون 4 از آب گذشته دستمه! سیمکارت ایران رو می شناسه
    مشکلم توی نصب برنامه هست
    برنامه iTunes رو نصب کردم اما نمی دونم با این برنامه چطور توی گوشی برنامه های دیگه رو بریزم
    برای مثال دیکشنری لانگمن مخصوص آیفون را دانلود کردم بعد از نصب iTunes وقتی روش دبل کلیلک می کنم توی اپز نشونش می ده اما پروسه نصب چیزی نمی ره جلو
    قبل از نصب iTunes وقتی گوشی را به پی سی می زدم فقط 16گیگ نشون می داد که مربوط به عکس های گوشی بود، بعد از نصب گوشی اونم نشون نمیده !
    ممنون
    قبل از هرچیز گوشی شما برای اجرای برنامه ها و بازی های کرک شده باید جیلبریک بشود. شما مطابق نسخه ی iOS آیفون خودتون باید جیلبریک مخصوص اون نسخه رو انجام بدید.
    بعد از جیلبریک شما می تونید برنامه ها و بازی های کرک شده رو دز آیفون خودتون نصب و اجرا کنید.

برای نصب برنامه و بازی باید فایل ipa رو در Library در قسمت Apps کپی کنید و سپس در آن قسمتی که آیفون خود را مدیریت می کنید بروید، سپس بر روی گزینه Sync در پایین گوشه سمت راست کلیک کنید. سپس عمل نصب فایل ipa آغاز خواهد شد.

6. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dany_3p4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قبل از هرچیز گوشی شما برای اجرای برنامه ها و بازی های کرک شده باید جیلبریک بشود. شما مطابق نسخه ی iOS آیفون خودتون باید جیلبریک مخصوص اون نسخه رو انجام بدید.
    بعد از جیلبریک شما می تونید برنامه ها و بازی های کرک شده رو دز آیفون خودتون نصب و اجرا کنید.

برای نصب برنامه و بازی باید فایل ipa رو در Library در قسمت Apps کپی کنید و سپس در آن قسمتی که آیفون خود را مدیریت می کنید بروید، سپس بر روی گزینه Sync در پایین گوشه سمت راست کلیک کنید. سپس عمل نصب فایل ipa آغاز خواهد شد.
    روی خودش کلی برنامه داره ولی می گم من نتونستم نصب کنم (البته مطمئن هستم که جیلبریک شده نیست!)
    برای جیلبریک سرچ کردم کمی دنگ و فنگ داره و حوصله می خواد! بدم بیرون بهتر نیست؟! همه این مغازه ها می تونن جیلبریک کنن یا تخصص خاصی می خواد؟
    آن قسمتی که آیفون خود را مدیریت می کنید
    جای دقیق یا اسمش چی می شه؟

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

روی خودش کلی برنامه داره ولی می گم من نتونستم نصب کنم (البته مطمئن هستم که جیلبریک شده نیست!)
    برای جیلبریک سرچ کردم کمی دنگ و فنگ داره و حوصله می خواد! بدم بیرون بهتر نیست؟! همه این مغازه ها می تونن جیلبریک کنن یا تخصص خاصی می خواد؟

جای دقیق یا اسمش چی می شه؟
    اگر کس دیگه ای با کامپیوتر دیگه ای برای شما برنامه و بازی نصب کرده، اگر با یک سیستم دیگه بخواید آیفون رو سینک کنید تمام برنامه ها و بازی ها پاک می شن !
    همیشه کارایی از قبیل جیلبریک و برنامه ریختن رو خودتون انجام بدید. به مرور زمان برایتان عادی خواهد شد.

9. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - شهرک غرب

پيش فرض

سلام ، دوستان عزیز یه سوال داشتم
    ببخشید من 1 ماه پیش که آیفون 4 گرفتم تونستم از طریق آیتونز و از طریق روشی که تو خود سایت توضیح داده بودین آهنگ ریختم تو موبایل ..
    الان 2 هفتس هر کاری می کنم آهنگ نمی تونم بریزم !
    تو قسمت پایین آیتوز ، رو علامت + کلیک می کنم ، صفحه پلی لیست واز می شه اهنگ ها رو از صفحه میریزم تو اون بخش و می رم تو قسمت خود آیفون تو آیتونز ، sync هم می کنم ، اسم موزیک هایی که جدید اضاه کردم کناره اسم آهنگایی که تو گوشیم بوده، میاد اما تو موبایل تو بخش موزیکام آهنگایی که اضافه کردم نیست :-(

ممنون میشم کمکم کنید ..
    برای ویدیو هم همینطور ، ویدیو هارو با به فرمت mp4 تبدیل کردم ، میریزم نشون میده که ویدیو هست تو بخش ویدیو آیتونز ؛ اما از طریق موبیل که میرم تو بخش ویدیو ، هیچ ویدیویی اضافه نشده ..

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

سلام.

اونطرف پرسیدیم کسی پاسخگو نبود!

یه آیفون 4 32 گیگ هست میخوام بخرمش.چند تا سوال داشتم.

1) این که از کجا میشه فهمید گوشی پارت کجا هست؟خودش میگه آمریکاست.
    2)از کجا میشه فهمید که گوشی آنلاک هست یا لاک؟یا گوشی لاک بوده و اینجا آنلاک شده!
    3)قیمت گوشی رو 1.200 گفته به نظرتون خوبه؟یا گرونه؟
    4)اگر نکات دیگه ای هم هست ممنون میشم بگید.

ممنونم.

ممنونم ازتون.

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

سلام.

اونطرف پرسیدیم کسی پاسخگو نبود!

یه آیفون 4 32 گیگ هست میخوام بخرمش.چند تا سوال داشتم.

1) این که از کجا میشه فهمید گوشی پارت کجا هست؟خودش میگه آمریکاست.
    2)از کجا میشه فهمید که گوشی آنلاک هست یا لاک؟یا گوشی لاک بوده و اینجا آنلاک شده!
    3)قیمت گوشی رو 1.200 گفته به نظرتون خوبه؟یا گرونه؟
    4)اگر نکات دیگه ای هم هست ممنون میشم بگید.

ممنونم.

ممنونم ازتون.
    عجب انجمن سوت و کوریههیشکی نیست یه هلپی بکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •