تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 719 از 2199 اولاول ... 21961966970971571671771871972072172272372976981912191719 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,181 به 7,190 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

منم از دیروز ساکسم قطع شده .. فکر کردم مشکل از منه
    اما الان وی پی ان وصله برام با سرعت خوب اما قطع و وصلی داره
    اما ساکس یه چی دیگست .. دارن چی کار می کنند یعنی ؟!
    یه عده شایعه کردن مبین نت و صبا نت و شاتل فاز اول نت ملی رو راه اندازی کردند و به همین خاطره !

2. 2 کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ساکس و ویپیی من هم کانکت نمیشه
    همین الان روی اینترنت صبا نت تست کردم کانکت شد

مشکل از مبین نته ، شاید هم دیگه بازش نکنن
    کسی با پشتیانی تماس نگرفته ؟

من تماس گرفتم گفت از دیروز HTTPS با مشکل مواجه شده و تا فردا حل میشه

توی تاپیک شاتر هم هم ملت این مشکلو دارن. من با داتک و مخابرات تست کردم مشکلی نداشت.

به احتمال زیاد فعلا از این 2تا شرکت به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده کردند تا بعدا سراسری اجراش کنند.

4. این کاربر از old_snake1370 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت محمود2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

منم از دیروز ساکسم قطع شده .. فکر کردم مشکل از منه
    اما الان وی پی ان وصله برام با سرعت خوب اما قطع و وصلی داره
    اما ساکس یه چی دیگست .. دارن چی کار می کنند یعنی ؟!
    یه عده شایعه کردن مبین نت و صبا نت و شاتل فاز اول نت ملی رو راه اندازی کردند و به همین خاطره !
    شما از چه وی بی انی استفاده میکنید؟
    آخه وی بی ان بقیه قطع شده
    Last edited by محمود2008; 23-04-2012 at 13:32.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

پس چرا مبین نت ؟ بقیه وصلن فقط مبین نت مگه شرکت خصوصی نیست
    میگن خصوصیه اما قسمتی از سهامش رو یکی از سازمان های زیرشاخه سپاه داره. مثل مخابرات. به نظر من که نه مخابرات واقعاً خصوصیه نه این.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

در مورد شبکه ملی اطلاعات هم یکی از دلایل راه اندازی این شبکه این بود که در اینترنت برای ارسال کردن اطلاعات به سرور داخلی اطلاعات از خارج کشور عبور نکند؛ که الان اگر از یک سرور داخلی تریس بگیرید متوجه میشوید که اطلاعات به خارج از کشور نمیرود و این مورد را عملی کرده‌اند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه malavan.ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بندر انزلی

پيش فرض

طرح های بهاره اپراتورسراسری وایمکس اعلام شد

دسترسی به اینترنت پرسرعت 1024kbps با فناوری وایمکس ، در قالب طرح بهاره اپراتورسراسری این فناوری ممکن شد.
    وایمکس نیوز - شرکت ارتباطات مبین نت با اعلام طرحهای ویژه بهاره وایمکس ، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت با سرعت و حجمهای مختلف را برای کاربران و متقاضیان این فناوری فراهم کرده است .
    طرح بهاره وایمکس مبین نت از سرعتهای 1024kbpsو 512kbps بامودم رایگان برای مصارف خانگی و سازمانی و سرعتهای 128 و 512kbps با مودم حیبی رایگان برای مصارف شخصی تشکیل شده است .
    مودمهای تعریف شده در طرح بهاره وایمکس مبین نت دارای قابلیت wi-fi و مودمهای روی میزی آن دارای پورت تلفن می باشند.
    شبکه وایمکس مبین نت ، مرداد ماه سال 89 در 34 شهر بزرگ کشور را ه اندازی شد و بنا به اعلام سایت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت در حال حاضر بیش از یکصد شهر کشور تحت پوشش این شبکه قراردارد.

9. این کاربر از malavan.ehsan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

شما از چه وی بی انی استفاده میکنید؟
    آخه وی بی ان بقیه قطع شده
    من یه ساکس با پورت 8080 داشتم اون رو وارد وی بی ان کردم و الان با پورت pptp وصل هستم ..

11. این کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

دسترسی به اینترنت پرسرعت 1024kbps با فناوری وایمکس ، در قالب طرح بهاره اپراتورسراسری این فناوری ممکن شد.
    وایمکس نیوز - شرکت ارتباطات مبین نت با اعلام طرحهای ویژه بهاره وایمکس ، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت با سرعت و حجمهای مختلف را برای کاربران و متقاضیان این فناوری فراهم کرده است .
    طرح بهاره وایمکس مبین نت از سرعتهای 1024kbpsو 512kbps بامودم رایگان برای مصارف خانگی و سازمانی و سرعتهای 128 و 512kbps با مودم حیبی رایگان برای مصارف شخصی تشکیل شده است .
    مودمهای تعریف شده در طرح بهاره وایمکس مبین نت دارای قابلیت wi-fi و مودمهای روی میزی آن دارای پورت تلفن می باشند.
    شبکه وایمکس مبین نت ، مرداد ماه سال 89 در 34 شهر بزرگ کشور را ه اندازی شد و بنا به اعلام سایت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت در حال حاضر بیش از یکصد شهر کشور تحت پوشش این شبکه قراردارد.
    با این همه اقتدار و بزرگی هنوز در تهران از محدوده اتوبان شهید باکری به سوی غرب رو پوشش ندادن بعد 2 سال!!!

شاد باشین

13. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

احتمالا به اونا اعلام شده دیگه ؟!!
    چون هیچ جا از طرح های جدید خبری نیست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    این ضریب یک به چهار یعنی دو برابر ایرانسل ... درست می گم ؟
    یعنی 512 مبین نت ، یک مگ ایرانسل حساب می شه.
    من خونم محدوده منطقه 11 هست. الان ایرانسل دارم. مبین نت این جا رو خوب ساپورت می کنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •