تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 712 از 773 اولاول ... 212612662702708709710711712713714715716722762 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,111 به 7,120 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    بین 1 تا 1.5 LED چی پیشنهاد میدین ؟
    بین 1.5 تا 2 ؟

برای یک خانواده پر جمعیت میخوام که این TV رو حداقل 10 سالی ازش کار بکشن ! 3D با توجه به اینکه هرنفر عینک جدا میخواد خوبه ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل تو 3D ها چطوره ؟ قیمت هر عینک چنده ؟!
    تلویزیون 3D رو اگه بدون عینک ببینی همشون تار نشون میدن ؟!
    من در مورد کیفیت شارپ زیاد شنیدم ! مدلی ازش پیشنهادی دارین واسه هر 2 بودجه ؟
    و اینک ری فرش ریت هم بالا باشه ! اگه 240 باشه فک کنم خیلی خوب باشه ! چون فوتبال که ببینی بعد بلور بشه خیلی زنندس .
    بعد تلویزیون ها رو بصورت چکی هم میدن ؟

ممنون
    یه خبر خوب در مورد خرید تلویزیون sharp le8300x اینه که الان شارپ داره با خرید این تلویزیون 3D کواترونش یه سری هدایا میده : 2 تا عینک 3d شارپ که 180 تومنه و یه دستگاه بلوری پلیر شارپ که 300 تومنه
    یعنی با خرید این تلویزیونش که کاملترین تلویزیونشه 460 تومن هدیه میده !!!

2. این کاربر از ساسان مهاجم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه r0ss0neri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه دوام و کیفیت tv برات مهمه حتما" بین برندهای سونی و یا فیلیپس و یا شارپ انتخاب کن . از نظر کیفیت تصویر ، سونی و شارپ حرف نداره و از نظر گارانتی هم معتبرن و خدماتشون خوبه.
    حالا میمونه بحث قیمت : ببین با 1600 میتونی یکی از بهترین دو بعدیهای شارپ رو بخری : مدل LC-40LE700M که الان بین LED دوبعدی ها توی بازار مطرحه . پنلشم full led هست.
    به نظر من اگه 3D خریدن برات مهمه و میخوای هم جنس با دوام و با کیفیت داشته باشی و هم رنگبندی تصاویرت زنده و طبیعی باشه تا 2 تومن هزینه کن و یه 3D کواترون شارپ بگیر . مدل 40LE8300X رو بهت پیشنهاد میکنم که 1900 تومنه . اینجوری هم یه کیفیت تصویر منحصر به فرد (بدلیل تکنولوژی کواترون داشتنش) داری هم پولت رو واسه پنل ژاپنی و گارانتی خوب گذاشتی.
    موفق باشی
    3 بعدی ها تصاویر متحرک رو بهتر نشون میدن ؟ هترز بالاتری دارن ؟ حتی برای تصاویر 2بعدی ؟
    مدل le830m که از le700m بهتره ؟!
    بعد دوستان من چون میخوام تحقیقاتم رو بکنم بعد برم اونجا خودم ببینم پس مدل های پیشنهادیتون از سامسونگ و ال جی و سونی هم بگید یکی تا 1.5 و اون یکی تا 2 !
    هدایا هم اگه داره بگین .
    فعلا به این مدل ها رسیدم
    Sony EX720 40" 3D
    Sony NX720 40" 2D
    SHARP LC40LE700M or 40LE820M 2D
    =
    1.5 تا 1.6
    SHARP LC40LE8300X 3D (+BLUE RAY + 2 EYEGLASS
    LG 47LW5700 3D
    حدود 1.9 تا 2

پیشنهاداتون رو بدین ممنون میشم تو هر برندی . هم 3بعدی هم 2 بعدی ! فقط بهترین کیفیت تصویر رو در نظر بگیرین .
    Last edited by r0ss0neri; 19-01-2012 at 11:56.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سونی معمولا تلیویزیون هاش زمان پاسخ گویی بالاتری دارن ! این آزار دهنده نیست ؟!
    Sharp
    LC-40LE8300X
    قیمتش چنده ؟
    Sharp
    LC-40LE820M
    و این ؟!
    پیشنهاد های هم رده این ها (مرز 1.5 میلیون تومان) فقط همون مدل سونی هست ؟
    بعد سونی nx720 چطوره ؟ فرقش با ex720 چیه ؟ تو رنج قیمتش بهترین هست ؟! من بهترین کیفیت مد نظرم هست با این بودجه !
    چرا قیمت اون 2 تا مدل بالای سونی با ال ای دی های هم رده خودشون که 2 بعدی هستن یکیه ؟ مثل nx700 ؟! حتی اینا یکم گرونترن !
    lg
    سینما 3 بعدی 40 اینچ نداره ؟!
    LC-40LE8300X sharp فرکانسش 240 هرتزه و قیمتش حدود 1990 تومنه . درسته زمان پاسخگویی سونی معمولا" بالاتره ولی بازم پایین نیست و خوبه . قیمت 40LE820M هم حدود 2300 تومنه . بهترین کیفیت که مدنظرته رو با خرید برندهای شارپ و سونی به دست میاری .

5. این کاربر از ساسان مهاجم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان گرامی من توصیه میکنم شما ها طی بررسی های عینی و کسایی که میشناسی خرید کنی
    اینجا تا ابی (ادمین) بود میشد اعتماد کرد
    اما حالا ابدا
    یه سری دم از سامسونگ میزنن
    یه سری دم از سونی
    یه سری دم از پاناسونیک
    جدیدنم که شارپ
    به نظر من که اینجا شده مافیا

میاد به همین راحتی ال جی رو رد میکنن

والا زمان ابی از این خبرا نبود..
    امیدوارم ناظر لااقل یه نگاهی بکنه
    همه ما اینجا داریم سعی میکنیم به همدیگه کمک کنیم و اطلاعاتمون رو به اشتراک بذاریم . به نظرم شما هم به جای اینکه زحمت دوستان رو نادیده بگیری بهتره تجربه هایی که داری رو با دلیل و منطق خودت توضیح بدی تا ما هم استفاده کنیم.

7. این کاربر از ساسان مهاجم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یک LED 3D بخرم بین چند مدل موندم کدوم بهتره . لطفا اونایی که این مدلایی که میگم رو اگه دارن یا گرفتن ، راهنمایی کنن.
    samsung 46 LED 3D D8000 و LG LW 6500 که البته این مدل ال جی رو هر جا گشتم نبود چون ساخت مالزیه و ایرانیش بود که مدلش LG LW 65100 بود و امکاناتش هم از مدل مالزی یکم پایینتر بود. البته بگم میخوام از بانه بگیرم . هر جایه بانه که زنگ زدم کسی این مدل ال جی رو نداشت . اصلا کسی تو بانه ال جی بالاتر از مدل lw 5700 رو نداشتن . ولی سامسونگ رو داشتن . حالا موندم. برام هم مهم که عینک سه بعدی هاش چشم رو ازیت نکنه ، سر درد نگیرم.
    در مورد اینکه برات مهمه عینک سه بعدی چشمت رو اذیت نکنه باید بگم عینکهای passive چشم رو اذیت نمیکنه و سبک و خوبه .

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون
    ببین کلا" یه اصطلاحی توی فروش به صورت اقساط و چک وجود داره که به این کار میگن فروش اعتباری.
    من در مورد تلویزیونهای ایکس ویژن دنبال این فروش اعتباری بودم که توی سایت مادیران دیدم یه قسمت به این نام داره . البته شرکتها هر کدوم شرایط خاصی واسه فروش اعتباریشون دارن . چون در مورد شارپ پرسیدی فکر کنم لینک فروش اعتباری سایت مادیران به دردت بخوره :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از erfan_abedi_CB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تورو خدا یکی جواب بده :-(
    فرق Le830 شارپ با Le835 چیه؟؟؟
    تو سایت لاتین اصلی شارپ 835 سه بعدی ولی 830 رو سه بعدی نزده ولی زنگ زدم نمایندگی تهران میگن 835 نداریم اصلا و 830 هم فول سه بعدیه...
    این درسته؟؟؟یعنی چی؟؟؟:-(
    مهرداد عزیز توی سایت مادیران فقط 830 هست و به نام LC-40LE8300X معرفی شده . به نظر من 835 مدل اروپایی هست و اینجا نیست . اما در مورد LC-40LE8300X باید بگم که هم 3D هست و هم کواترونه و یکی از کاملترین tv های شارپه .
    لینک مشخصاتش رو پیدا کردم :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. این کاربر از erfan_abedi_CB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    بین 1 تا 1.5 LED چی پیشنهاد میدین ؟
    بین 1.5 تا 2 ؟

برای یک خانواده پر جمعیت میخوام که این TV رو حداقل 10 سالی ازش کار بکشن ! 3D با توجه به اینکه هرنفر عینک جدا میخواد خوبه ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل تو 3D ها چطوره ؟ قیمت هر عینک چنده ؟!
    من در مورد کیفیت شارپ زیاد شنیدم ! مدلی ازش پیشنهادی دارین واسه هر 2 بودجه ؟
    و اینک ری فرش ریت هم بالا باشه ! اگه 240 باشه فک کنم خیلی خوب باشه ! چون فوتبال که ببینی بعد بلور بشه خیلی زنندس .

ممنون
    مدل 8300x شارپ 2 تا عینک هدیه میده . عینکهاش هم نسبت به بقیه ارزونتره و دانه ای 80 تومنه میتونی یه جفت هم بخری اینجوری 4 تا عینک داری که 2 تاش رایگانه و واسه همین چون تعدادتون هم زیاده برات ارزونتر در میاد . Refresh rate این مدل 240 هرتزه که خوبه .به نظر من از این فرکانس کمتر نگیر تا از دیدن تصاویر 3 بعدی لذت ببری . البته اگه واقعا" قراره بیشتر از 4 نفر بخوان همزمان 3d ببینن خرید 10 تا عینک برات به صرفه نیست !!! و بهتره tv دوبعدی بخرین .
    Last edited by erfan_abedi_CB; 19-01-2012 at 13:43.

14. 2 کاربر از erfan_abedi_CB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ممنون
    اگه تلویزیون 3D شما در حال پخش فیلم 3D باشه و عینک نزنی تار میبینی وگرنه اگه تلویزیون 3D در حال پخش فیلم دو بعدی باشه با نزدن عینک تار نمیبینی

16. این کاربر از LeiliBaManAst بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سونی معمولا تلیویزیون هاش زمان پاسخ گویی بالاتری دارن ! این آزار دهنده نیست ؟!
    Sharp
    LC-40LE8300X
    قیمتش چنده ؟
    Sharp
    LC-40LE820M
    و این ؟!
    پیشنهاد های هم رده این ها (مرز 1.5 میلیون تومان) فقط همون مدل سونی هست ؟
    بعد سونی nx720 چطوره ؟ فرقش با ex720 چیه ؟ تو رنج قیمتش بهترین هست ؟! من بهترین کیفیت مد نظرم هست با این بودجه !
    چرا قیمت اون 2 تا مدل بالای سونی با ال ای دی های هم رده خودشون که 2 بعدی هستن یکیه ؟ مثل nx700 ؟! حتی اینا یکم گرونترن !
    lg سینما 3 بعدی 40 اینچ نداره ؟!
    آره به نظر من اگه میخوای از نظر کیفیت رده بندی کنی ، شارپ و سونی همردن.
    خود سونی EX720 رو EDGE LED و NX720 رو Super LED معرفی می کنه ، از نظر سایر مشخصات تقریبا" یکسانند ولی با توجه به موردی که گفتم کیفیت تصویر NX720 خیلی بیشتر از EX720 هست .

18. این کاربر از LeiliBaManAst بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •