تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 704 از 827 اولاول ... 204604654694700701702703704705706707708714754804 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,031 به 7,040 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خود اقا عطا هم گفت دیگه از بیت لاکر واسه یک مدت استفاده نکن

Sent from my iPhone 2G using tapatalk

2. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من حدود 1 ساله که از Bitlocker استفاده میکنم
    ولی تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    و حتی موقع تعویض ویندوز هم به مشکلی نخوردم

4. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چندصفحه برگردعقب
    ببین چه بلایی سر هاردم اورد

بیت لاکر بدرد نمیخوره
    اطلاعاتم همش کروپتت شد

6. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه نکته هم که بیشتر سواله اینه که آیا رسیورها و دستگاههای دیجیتال و تبلتها مشکلی با پسورد رو هارد ندارند؟میشه هارد رو دو پارتیشن کرد برای استفاده از این دستگاهها؟
    و نظرتون در مورد این هارد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه.همین خوبه بگیرم؟
    اگر مدلهای WD منظورتان هست برای استفاده در رسیورها و TV و موارد مشابه حتماً بایستی Unlock شود . قابليت Hardware Encryption براي كل هارد ديسك (چه يكعدد پارتيشن داشته باشد و يا چند عدد پارتيشن) اعمال ميشود . اگر ميخواهيد پارتيشن خاصي را رمزگذاري كنيد بايد از نرم افزارهاي ديگري استفاده كنيد.

مدل مناسبی هست .

یه سوال دیگه در مورد safe remove کردن هارد از عطا جان داشتم چون اون لینکشون رو خوندم.اینکه موقع safe remove در وین 7 چراغ خاموش نمیشه یعنی هارد داره کار میکنه یا اون بخاطر پاور برق usb هستش که جریان داره.یعنی وقتی همه پروسزهای سیستم خاموش میشه توجهی به اون چراغ روشن نکنیم؟چون یکی از دوستانم که داشت هنگام خوندن هارد چراغ نورش کم و زیاد میشد بمعنای اینکه پروسزی انجام میشه و وقتی سیف ریموو میکرد چراغ ثابت روشن میموند.یعنی پروسزی انجام نمیشد و کابل رو میکشید.حالا نمیدونم تجربه شما در این زمینه چی میگه
    همانطوریکه خودتان هم گفتید با وجود Safely Remove کردن با وجودیکه روی هارد دیسک عملیات خواندن و نوشتن انجام نمیشود ، موتور هارد دیسک همچنان در حال کار هست ولی میتوان با اصلاح رجیستری کاری کرد که پس از Safely remove هارد دیسک بطور کامل Turn Off شود .

من اینطور فکر میکنم که پس از تغییر دادن رجیستری ویندوز ، پس از Safely remove کردن سیستم بطور اتوماتیک پورت USB را Power Off میکند و در نتیجه هارد اکسترنال خاموش میشود و دقیقاً همان حالتی هست که با جدا کردن کابل USB از سیستم اتفاق میافتد و فرقی بین این دو حالت نیست . عملیات Head Parking در هارد دیسکهای مدرن و جدید بطور اتوماتیک انجام میشود و اینطور نیست که با قطع ناگهانی برق Sliderـها بر روی Plattrerـها باقی بمانند. من هارد اکسترنال Seagate Goflex پرتابل دارم که چندین بار بدون تغییر دادن رجیستری ویندوز ، از سیستم جدا کردم و تا الان مشکلی پیش نیومد (پس از Safely remove کردن) .

به هر حال توصیه میکنم رجیستری ویندوز را تغییر بدید تا پس از Safely remove هارد دیسک اکسترنال خاموش شود .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مهربونی جان حدس میزنم مشکل شما از همون سیف ریمو نشدن بوجود اومده بوده.اگه از usb2 هم استفاده میکنید ممکنه هنوز هارد بطور کامل دی اکتیو نشده کابل رو کشیده باشید.چون منهم چنین مشکلاتی هنگام استفاده از رم ریدر یا بعد از رکاوری کردن اطلاعات پاک شده داشته ام که بخاطر رایت ناقص بوده.رمز نگاری یا
    encrypt
    به تنهایی فکر نکنم باعث این مشکل بشه.

10. این کاربر از pooya777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

ممنون عطا جان.خیلی از اطلاعاتتون استفاده کردم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مهربونی جان حدس میزنم مشکل شما از همون سیف ریمو نشدن بوجود اومده بوده.اگه از usb2 هم استفاده میکنید ممکنه هنوز هارد بطور کامل دی اکتیو نشده کابل رو کشیده باشید.چون منهم چنین مشکلاتی هنگام استفاده از رم ریدر یا بعد از رکاوری کردن اطلاعات پاک شده داشته ام که بخاطر رایت ناقص بوده.رمز نگاری یا
    encrypt
    به تنهایی فکر نکنم باعث این مشکل بشه.
    خودمم همچین حدثی میزنم
    اخه اخرین بار یادمه هرکار کردم سیف ریمو نشد مجبور شدم کابل رو بکشم بعدشم هم کلید پاور پشتش رو زدم بعد هم از برق کشیدم بیرون

13. این کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چکار کنم وقتی سیف ریمو نمیشه
    توی تسک منیجر هم چیزی پیدا نمیکنم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چکار کنم وقتی سیف ریمو نمیشه
    توی تسک منیجر هم چیزی پیدا نمیکنم

با استفاده از برنامه Process Explorer بررسی کنید که کدام پراسس همچنان در حال استفاده از هارد اکسترنال هست . پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک را مطالعه کنید .

داره خودمونی میشه Sam.seven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با استفاده از برنامه Process Explorer بررسی کنید که کدام پراسس همچنان در حال استفاده از هارد اکسترنال هست . پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک را مطالعه کنید .
    راستی بعد از اون قضیه، یکبار دیگه هم هارد من جدا نمی‌شد. از Process Explorer هم استفاده کردم. اولش نوشت explorer داره استفاده می‌کنه، از اون خارج شدم و دوباره اوردمش، چند بار اینو گفت تا در آخر دیگه هیچ برنامه‌ای که از هارد داره استفاده می‌کنه رو نام نبرد. من مجبور شدم بدون Safe Remove اونو بکشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •