تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 700 از 904 اولاول ... 200600650690696697698699700701702703704710750800 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,991 به 7,000 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaЁeD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

2 تا سوال دارم

1. روغن موتور چند کیلومتر باید عوض کرد ؟؟ من شب عید عوض کردم الان 11 هزار تا رفتم ماشینم پرشیا 2 گانه مدل 90

2. چند وقته که داخل ماشین بوی بنزین میاد دلیلش چیه؟؟ چه چیزایی باید تست کنم که متوجه بشم بوی بنزین از کجاست؟؟

- - - Updated - - -

2 تا سوال دارم

1. روغن موتور چند کیلومتر باید عوض کرد ؟؟ من شب عید عوض کردم الان 11 هزار تا رفتم ماشینم پرشیا 2 گانه مدل 90

2. چند وقته که داخل ماشین بوی بنزین میاد دلیلش چیه؟؟ چه چیزایی باید تست کنم که متوجه بشم بوی بنزین از کجاست؟؟
    درود.بستگی به روغن موتور داره.ولی شما معمولا هر 10 هزارتا روغن رو عوض کن و به طبع ر چه زودتر عوض کنی خوب بهتره ولی 10 هزارتا خوبه.من کاسترول GTX استفاده میکنم برای پرشیای خودم و هر 10 هزارتا عوض میکنم.

برای بوی بنزین هم بهتره که به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنی تا خیالت راحت تر باشه

2. این کاربر از SaЁeD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام ی سوال فوری دارم برای امشب
    دوستان این 206 v8 ما شیلنگ هیدرولیکش مشکل پیدا کرده روغن میریزه تقریبا شدید
    رفتم جلو بندی ساز اینو گفت
    اجرت 60 - پرس شیلنگ با هزینه پیکش جمعا 45 تومن حدودا = 105 110 اینا
    یا
    اجرت 60 و خرید اون شیلنگ ک میگه اصلش بالایه 100 تومنه و تعویضش
    بنظرتون پرس جواب میده یا کلا تعویضش کنم؟ اگ نظرتون رو تعویضه دنبال مشخصات خاصی باشم؟
    ممنون

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام ی سوال فوری دارم برای امشب
    دوستان این 206 v8 ما شیلنگ هیدرولیکش مشکل پیدا کرده روغن میریزه تقریبا شدید
    رفتم جلو بندی ساز اینو گفت
    اجرت 60 - پرس شیلنگ با هزینه پیکش جمعا 45 تومن حدودا = 105 110 اینا
    یا
    اجرت 60 و خرید اون شیلنگ ک میگه اصلش بالایه 100 تومنه و تعویضش
    بنظرتون پرس جواب میده یا کلا تعویضش کنم؟ اگ نظرتون رو تعویضه دنبال مشخصات خاصی باشم؟
    ممنون
    راه بهتر این هست که شیلنگ فشار قوی صنعتی بگیری و خودت بدی برات پرس بزنند و فقط اجرت بدی برات تعویض کنند
    آدرس جایی را هم که پرس می کنند می تونی از فروشنده این شیلنگ ها بپرسی
    اینطوری ماشین هم کمتر می خوابه

5. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در مسیر سربالایی وقتی ترافیک سنگین هست یعنی ماشین ها یه زره میرن جلو دوباره وای میستن مسیر هم سربالایی هست

بهترین حالت رانندگی چطوری هست؟؟ به ماشین فشار نیاد

منظورم حالت دنده و کلاج و دستی هست...مخصوصا کلاج

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

میگم بهتر نیست سمت تراشکار و رفع عیب سرسیلندر نریم؟ و کلا یک سرسیلندر نو بخریم؟
    چون این سرسیلندر بلاخره 3 سال کارکرده، الان هم بخود 50-60 تومن حتما بگیره تا مشکلش رو رفع کنه. چند وقت بعد باز حتما سرسیلندر این دفعه تاب برمیداره!!
    والا پراید هرچی هم بد باشه توی این کیلومتر مشکل موتوری براش عجیبه،پراید با اون همه بدی،روی گاز طول عمر بهتری از پژو داره،بنزین که بماند،واشر زدن بیشتر توی 405 اپیدمی هست بنظرمن زیاد به حرف مکانیکا اعتماد نکن،خصوصا شما که به ماشین فشار نیاوردی
    مطمئن نیستم ولی ببین از طریق کمپرس گرفتن میشه فهمید واشر مشکل داره؟اگه میشه اندازه بگیر و با ماشین سالم مقایسه کن...الکی خرج ماشین نکن...

در مسیر سربالایی وقتی ترافیک سنگین هست یعنی ماشین ها یه زره میرن جلو دوباره وای میستن مسیر هم سربالایی هست

بهترین حالت رانندگی چطوری هست؟؟ به ماشین فشار نیاد

منظورم حالت دنده و کلاج و دستی هست...مخصوصا کلاج

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای سربالایی که اولش باید نیم کلاچ بری ولی بنظرم جوری حرکتت را تنظیم کن که کمتر نیاز به کلاچ و ترمز و نیم کلاچ گرفتن داشته باشی،و با سرعت5 کیلومتر بری و وقتی خواستی وایستی،کلاچ و ترمز گرفتی خلاص کنی و یکسره پات روی کلاچ نباشه اگه توقف بیشتر از10 ثانیه بود،دستی هم بکش ودیگه پات را از ترمز بردار

8. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

والا پراید هرچی هم بد باشه توی این کیلومتر مشکل موتوری براش عجیبه،پراید با اون همه بدی،روی گاز طول عمر بهتری از پژو داره،بنزین که بماند،واشر زدن بیشتر توی 405 اپیدمی هست بنظرمن زیاد به حرف مکانیکا اعتماد نکن،خصوصا شما که به ماشین فشار نیاوردی
    مطمئن نیستم ولی ببین از طریق کمپرس گرفتن میشه فهمید واشر مشکل داره؟اگه میشه اندازه بگیر و با ماشین سالم مقایسه کن...الکی خرج ماشین نکن...

برای سربالایی که اولش باید نیم کلاچ بری ولی بنظرم جوری حرکتت را تنظیم کن که کمتر نیاز به کلاچ و ترمز و نیم کلاچ گرفتن داشته باشی،و با سرعت5 کیلومتر بری و وقتی خواستی وایستی،کلاچ و ترمز گرفتی خلاص کنی و یکسره پات روی کلاچ نباشه اگه توقف بیشتر از10 ثانیه بود،دستی هم بکش ودیگه پات را از ترمز بردار
    سلام و ممنون از پاسخ شما
    ببخشید منظور از کمپرس گرفتن چیه؟
    والا کاری که کرد اومد درب قالپاق موتور رو برداشت و یک اچار نمیدانم 65 و 70 انداخت روش که سفت کگنه. بعد گفت این سفت سفت هست! و کیپ
    فیلر ها هم دست زد، گفت اینم خلاصی خوبی داره و مشکل نداره
    بعد سر شمع ها رو باز کرد. گفت یک مقدار شسته شده..
    فعلا جز بالا رفتن دما در حرکت علائم دیگری نداره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    راستش رو بخواهید نمیتونم مطمئن حرف بزنم.
    وقتی واتر پمپ نشتی میداد. امپر اب قاطی کرده بود قبلش و همیشه روی 3 قرار میگرفت..(چند روز قبلش)
    با واتر پمپ من ترموستات هم عوض کردم.
    از 2 روز بعد دیگر فن ماشین خاموش نمیشد!!! و اگر روشن میشد به این راحتی ها خاموش نمیشد
    خلاصه رفتیم ، ترموستات مجدد عوض کردیم و درست شد و فن خاموش شد.
    قبل از ترموستات ، به خاطر شک به فشنگی ها، فشنگی آب و فشنگی فن رو هم عوض کردیم.
    و این داستان بالا بودن دمای آب در حرکت شروع شد...
    و ما همش فکزر میکردیم که فشنگی آب خطا دارد..که با دیاگ زدن مشخص شد با گاز دادن دمای آب بالا میره..

- - - Updated - - -

سلام
    راستش رو بخواهید نمیتونم مطمئن حرف بزنم.
    وقتی واتر پمپ نشتی میداد. امپر اب قاطی کرده بود قبلش و همیشه روی 3 قرار میگرفت..(چند روز قبلش)
    با واتر پمپ من ترموستات هم عوض کردم.
    از 2 روز بعد دیگر فن ماشین خاموش نمیشد!!! و اگر روشن میشد به این راحتی ها خاموش نمیشد
    خلاصه رفتیم ، ترموستات مجدد عوض کردیم و درست شد و فن خاموش شد.
    قبل از ترموستات ، به خاطر شک به فشنگی ها، فشنگی آب و فشنگی فن رو هم عوض کردیم.
    و این داستان بالا بودن دمای آب در حرکت شروع شد...
    و ما همش فکزر میکردیم که فشنگی آب خطا دارد..که با دیاگ زدن مشخص شد با گاز دادن دمای آب بالا میره..

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام رفیق
    این مطلب را داشته باش،والا توی شیراز نمیدونم کجا هست،بگردی پیدا میکنی
    از بچه های TTبپرسی بهتر راهنمایی ات میکنند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    گل کردن در رادیات ماله چیه؟ از ضد یخ نیست؟
    و اینکه اگه آمپر از وسط رد بشه ولی با فن دوباره برگرده به وسط ماشین مشکل داره؟
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    به نظرم مشکل برقی نداره
    چون با افزایش دما فن دوم در مدار میاد و با کاهش دما فن دوم خاموش میشه و سر موقع فن ها روشن و خاموش می شوند.
    اما خرابی واتر پمپ، با اینکه تازه نو شده دور از ذهن نیست...
    چون با کاز دادن، باید چرخش واتر پمپ بیشتر بشه و شاید واتر پمپ مالی نیست و خراب هست و خوب نمیتونه چرخش کنه.
    راه تست واتر پمپ چیه؟!
    با این اوصاف اگر سرسیلندر هم مشکل نداشته باشه، دماش که هی میره بالا بدتر ، سرسیلندر هم مشکل دار میکنه
    نقدا، ماشین رو تکون ندادم. هرچند 1 ماه هست این وضعیتش هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •