تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 121 اولاول ... 206066676869707172737480120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 1203

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

آقا اگه کسی مین برد این مدل رو سراغ داره همینجا اعلام کنه تا مشکل من و دیگر دوستان حل شه خاک تو سر الجی برای محصولات جدیدش جز زجر و ناراحتی چیزی برای من نداشت.
    سلام دوست عزیز متاسفم که این اتفاق برات افتاده من یه بررسی در مورد خرابی های تلوزیون های ال جی کردم و نتیجه این بود که برد های ال جی حد اقل در سری های قدیمی تر کیفیتش پایین بوده و مشکلاتی در بعضی از سری ها داشته که معمولا شرکت با تعویض برد حل میکرده.
    خیلی هاشون هم بعد از آپدیت شدن صحیح و یا قطع کردن وسط کار آپدیت تلوزیونشون Brick شده. بعضی سری ها هم بخاطر داغ شدن CPU تلوزیون ریست میشده یا تصویر دچار اختلال میشده که با اضافه کردن فن به روی Heatsink ها مشکلوشون حل میشده.
    در مورد مشکل بالا نیامدن تلوزیون ال جی من چندتا ویدیو دیدم که مشکل برد بعضی از مدل ها با قرار دادن برد اصلی در فر گاز در دمای 200 درجه سلسیوس به مدت 10 دقیقه حل می شد!! نمیدونم از نظر فنی چه اتفاقی براش میافته ولی روی اولین مدل های اسمارت ال جی که webos نیستند جواب میداد.
    یه روش هم برای اتصال به بوت لودر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم . این سایت مختص ال جی هستش و اگر در این سایت بگردی کلی ابزار های رسمی و غیر رسمی برای کار کردن با فرمور های الجی وجود داره مدل uh850 را نتوستم پیدا کنم ولی تلوزیون های مشابه webos هستند که احتمالا بشه از ابزار هاش استفاده کرد.
    من با توجه به پست هایی شما ارسال کردید بنظرم اشکالت نرم افزاری باشه اگر اینطور باشه با صبر و حوصله به همراه جستجو و مطالعه احتمالش زیاده بتونی خودت بردش را زنده کنی.
    تعمیر کار خوب پیدا کردن سخته و خیلی کمه و بیشترشون تعویض کارن و دانش فنی لازم را ندارند چون در جنبه های مختلف آموزش های لازم ندیدند و تجربی کار میکنند! من خودم از این روش همیشه نتایج خوبی گرفتم .برد دستگاه میخواهی عوض کنی چیزی برای خراب شدن و از دست رفتن نداری فقط مهم اینه که علاقه و وقتش داشته باشی.
    Last edited by solsoln; 11-04-2017 at 23:05.

2. 2 کاربر از solsoln بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت ahmadsh6811's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    روی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون هم پخش زنده فوتبال رو این تی وی نشون نميده(شبکه سه و ورزش)؟
    سلام
    خیر دوست عزیز این مورد فقط توی ری.س.ی.ور ها مرسومه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام دوستان .آیا دوستان اطلاعی دارن که کثیفی پنل صفحه در این مدل آیا نرم افزاری است یا سخت افزاری ؟ با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان .آیا دوستان اطلاعی دارن که کثیفی پنل صفحه در این مدل آیا نرم افزاری است یا سخت افزاری ؟ با تشکر
    مشکل از پنلش هستش و کم و بیش تو بیشتر پنلهای ips 4k ال جی وجود داره ولی تو این مدل بیشتره تو پنل های اولد ال جی همچین مشکلی نداره البته بستگی به کیفیت تولید پنل میتونه این مشکل کم یا زیاد یا خیلی کم باشه.
    Last edited by hagijoon; 14-04-2017 at 02:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوستان به نظر من ال جی در تلویزیون های منطقه خاورمیانه از پنل های بی کیفیت استفاده می کنه
    من سال ۹۳ یک گوشی ال جی g2به قیمت ۱۴۰۰ خریدم و واقعا کیفیت صفحه نمایشش عالی بود واقعا رنگ سفید رو زیبا نشون می داد بعد از یک سال قیمت این گوشی به حدود ۱ میلیون رسید و به دلیل کیفیت خوبش تصمیم گرفتم یکی دیگه برای برادرم بگیرم بعد از خرید متوجه تفاوت گوشی جدید با گوشی خودم شدم گوشی جدید رنگ سفید رو خیلی شفاف نشون نمی داد و مایل به کرم نشون می داد نمایندگی ال جی هم گوشی رو نشون دادم گفتن متاسفانه ارزان شدن قیمت باعث شده از پنل ارزان تر استفاده کنند و واقعا کنتراست گوشی افت کرده بود البته تا حالا گوشی مشکل و یا خرابی نداشته
    بعد از این موضوع واقعا از این شرکت بدبین شدم واقعا یک شرکت چقدر می تونه بی شرف باشه که بعد افت قیمت افت کیفیت هم همراه اون باشه
    من تا حالا مدل های 47lb7200 و 49ub830t ال جی و 50w800 سونی رو داشتم
    هر دو مدل ال جی متاسفانه کثیفی پنل رو هنگام تماشای فوتبال و حرکت دوربین به راست و چپ داشتن
    W800 هم رنگ ها رو خیلی جذاب نشون نمی داد ولی کثیفی پنل نداشت متاسفانه باتوچه به وسواس مجبور شدم هر سه رو بفروشم و بیش از یک میلیون تا حالا متضرر شدم
    اگه دقت کرده باشین تلویزیون های ال جی تو فروشگاه های خارجی ، هم قیمت سری ks سامسونگ اند که اونا قیمت های بالای ۶ میلیون دارند پس ال جی هم مثلا همین uh850 رو باید با همون قیمت بفروشه وقتی ال جی قیمت هاش زیر ۴ تومنه پس احتمال داره پنلش با پنل اون تلویزیونی که تو کشور های غربی می فروشه یکی نباشه ما هم این موضوع رو نفهمیم
    الان تو سایت rtings اصلا اشاره ای به کثیفی پنل در هنگام تماشای فوتبال نکرده یا پخش نور از کناره ها رو بازم ذکر نکرده پس نتیجه می گیریم یا اونا درست بررسی نکردن یا شرکت ال جی با زدن پنل بی کیفیت تو خاورمیانه کلاه سر مردم می ذاره
    امیدوارم ال جی سابقه خوب خودش رو با این حقه بازی ها خراب نکنه

7. 2 کاربر از سامان سروی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوستان مشکل اینجاست که ما برای بررسی تلویزیون های ال جی به سایت rtings
    می ریم در حالی که پنل های الجی در سایت rtings با پنل های خاورمیانه ال جی
    برای دو مدل یکسان یکی نیست و برای خاورمیانه از پنل بی کیفیت استفاده میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان عزیز کسی میدونه بهترین کشور برای تنطیم این تلوزیون کدومه ؟ متاسفانه محتوای قابل دانلود از قسمت LG CONTENT STORE بر اساس هر کشوری تغییر میکنه .به عنوان مثال وقتی روی امارات میذاری یوتیوب باز میکنه با کلی بازی برای دانلود ولی رو OTHER که تنظیم بشه نهایت چهار تا برنامه به درد نخور بیاره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

حتی با توجه به لرزش تصاویر احتمال ۶۰ هرتز بودن تلویزیونها در خاورمیانه وجود داره یعنی ۶۰ هرتز رو به جای 120 هرتز به مردم غالب کنن
    البته شخصا اگر بازم بخوام tv بخرم ممکنه ال جی بخرم چون از بعضی تعمیر کارا شنیدم پنل سامسونگ احتمال خرابیش بیشتره و ۴ تومن هم کم پولی نیست

داره خودمونی میشه shahram t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام دوست عزیز متاسفم که این اتفاق برات افتاده من یه بررسی در مورد خرابی های تلوزیون های ال جی کردم و نتیجه این بود که برد های ال جی حد اقل در سری های قدیمی تر کیفیتش پایین بوده و مشکلاتی در بعضی از سری ها داشته که معمولا شرکت با تعویض برد حل میکرده.
    خیلی هاشون هم بعد از آپدیت شدن صحیح و یا قطع کردن وسط کار آپدیت تلوزیونشون Brick شده. بعضی سری ها هم بخاطر داغ شدن CPU تلوزیون ریست میشده یا تصویر دچار اختلال میشده که با اضافه کردن فن به روی Heatsink ها مشکلوشون حل میشده.
    در مورد مشکل بالا نیامدن تلوزیون ال جی من چندتا ویدیو دیدم که مشکل برد بعضی از مدل ها با قرار دادن برد اصلی در فر گاز در دمای 200 درجه سلسیوس به مدت 10 دقیقه حل می شد!! نمیدونم از نظر فنی چه اتفاقی براش میافته ولی روی اولین مدل های اسمارت ال جی که webos نیستند جواب میداد.
    یه روش هم برای اتصال به بوت لودر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم . این سایت مختص ال جی هستش و اگر در این سایت بگردی کلی ابزار های رسمی و غیر رسمی برای کار کردن با فرمور های الجی وجود داره مدل uh850 را نتوستم پیدا کنم ولی تلوزیون های مشابه webos هستند که احتمالا بشه از ابزار هاش استفاده کرد.
    من با توجه به پست هایی شما ارسال کردید بنظرم اشکالت نرم افزاری باشه اگر اینطور باشه با صبر و حوصله به همراه جستجو و مطالعه احتمالش زیاده بتونی خودت بردش را زنده کنی.
    تعمیر کار خوب پیدا کردن سخته و خیلی کمه و بیشترشون تعویض کارن و دانش فنی لازم را ندارند چون در جنبه های مختلف آموزش های لازم ندیدند و تجربی کار میکنند! من خودم از این روش همیشه نتایج خوبی گرفتم .برد دستگاه میخواهی عوض کنی چیزی برای خراب شدن و از دست رفتن نداری فقط مهم اینه که علاقه و وقتش داشته باشی.
    ممنون دوست عزیز اما این تعمییر کاری که رفتم با خیلیها تو تلگرام ارتباط داره و خیلی راهها را امتحان کرد متاسفانه برای آپدیت هم تلویزیون جواب نمیده و نمیشه رو اپدیت اوکی کرد. خلاصه موندم واسه یه مین برد.در هر صورت از شما ممنونم که وقت گذاشتید.

12. این کاربر از shahram t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان به نظر من ال جی در تلویزیون های منطقه خاورمیانه از پنل های بی کیفیت استفاده می کنه
    من سال ۹۳ یک گوشی ال جی g2به قیمت ۱۴۰۰ خریدم و واقعا کیفیت صفحه نمایشش عالی بود واقعا رنگ سفید رو زیبا نشون می داد بعد از یک سال قیمت این گوشی به حدود ۱ میلیون رسید و به دلیل کیفیت خوبش تصمیم گرفتم یکی دیگه برای برادرم بگیرم بعد از خرید متوجه تفاوت گوشی جدید با گوشی خودم شدم گوشی جدید رنگ سفید رو خیلی شفاف نشون نمی داد و مایل به کرم نشون می داد نمایندگی ال جی هم گوشی رو نشون دادم گفتن متاسفانه ارزان شدن قیمت باعث شده از پنل ارزان تر استفاده کنند و واقعا کنتراست گوشی افت کرده بود البته تا حالا گوشی مشکل و یا خرابی نداشته
    بعد از این موضوع واقعا از این شرکت بدبین شدم واقعا یک شرکت چقدر می تونه بی شرف باشه که بعد افت قیمت افت کیفیت هم همراه اون باشه
    من تا حالا مدل های 47lb7200 و 49ub830t ال جی و 50w800 سونی رو داشتم
    هر دو مدل ال جی متاسفانه کثیفی پنل رو هنگام تماشای فوتبال و حرکت دوربین به راست و چپ داشتن
    W800 هم رنگ ها رو خیلی جذاب نشون نمی داد ولی کثیفی پنل نداشت متاسفانه باتوچه به وسواس مجبور شدم هر سه رو بفروشم و بیش از یک میلیون تا حالا متضرر شدم
    اگه دقت کرده باشین تلویزیون های ال جی تو فروشگاه های خارجی ، هم قیمت سری ks سامسونگ اند که اونا قیمت های بالای ۶ میلیون دارند پس ال جی هم مثلا همین uh850 رو باید با همون قیمت بفروشه وقتی ال جی قیمت هاش زیر ۴ تومنه پس احتمال داره پنلش با پنل اون تلویزیونی که تو کشور های غربی می فروشه یکی نباشه ما هم این موضوع رو نفهمیم
    الان تو سایت rtings اصلا اشاره ای به کثیفی پنل در هنگام تماشای فوتبال نکرده یا پخش نور از کناره ها رو بازم ذکر نکرده پس نتیجه می گیریم یا اونا درست بررسی نکردن یا شرکت ال جی با زدن پنل بی کیفیت تو خاورمیانه کلاه سر مردم می ذاره
    امیدوارم ال جی سابقه خوب خودش رو با این حقه بازی ها خراب نکنه
    منم کاملا با حرف شما موافقم که ال جی واسه خاورمیانه از پنل بی کیفیت استفاده میکنه که این موضوع تو پنلهای ۴ کی کاملا مشخصه من تو نت بررسی های زیادی از این مدل دیدم که حتی شکل و جنس بدنه تی وی هم با منطقه ما متفاوت بود حالا چه برسه به پنل ال جی واقعا سیاست کثیفی داره منکه کلا از ال جی دلسرد شدم ال جی فقط تمرکزش رو تو محصولات رده بالاش اولد گذاشته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •