تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 19 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 185

نام تاپيک: [ LINE ] / تمامی مسائل مربوط به برنامه لاین

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

میشه منظورتون رو واضحتر بگید؟ اگر فرندتونن که دیگه لازم نیست تو گوشی ببرید خودتون شمارشو تو گوشیتون دارید دیگه

گوشیم رو رست فکتوری کردم و شماره هام از تو کنتاکت گوشی حذف شده ولی تو تلگرام دارم چه طور میتونم انتقالشون بدم به دفترچه تماسهای خود گوشی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

گوشیم رو رست فکتوری کردم و شماره هام از تو کنتاکت گوشی حذف شده ولی تو تلگرام دارم چه طور میتونم انتقالشون بدم به دفترچه تماسهای خود گوشی؟
    تنها کاری که می تونی بکنی اینه که دونه دونه از تو تلگرام وارد کانتکتات بشی شمارشونو کپی کنی و داخل کانتکت گوشی سیو کن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دونه دونه کانتکتات رو از تلگرام کپی کنی و داخل کانتکتای گوشی سیو کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    چه طور میشه لیست مخاطبین رو از لاین یا تلگرام به گوشی منتقل کرد؟
    حساب گوگل ندارید؟ اگر حساب گوگل دارید و قبلا کانتکتها رو سینک کردید کانتکتا رو به راحتی می تونید برگردونید

5. این کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Google Contact یکی از سرویس‌های گوگل جهت ذخیره، یکسان سازی و مدیریت مخاطبین می‌باشد، این سرویس به صورت ابری(Cloud) میباشدو کلیه اطلاع ، شماره‌ها گروه‌ها و مشخصات وارد شده رادر این سرویس و گوشی‌های لینکش شده هماهنک میکند بدین ترتیب نگرانی از حذف،خرابی و تغییر گوشی ندارد و با وارد کردن اطلاعات اکانت گوگل در گوشی خود می‌توانید اطلاعات را بسرعت بازیابی نمائید، امکان استفاده در iOSو Android وWEB باعث می‌شود که کلیه پلتفرم‌های معروف تحت پوشش قرار گیرد.

7. این کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

Google Contact یکی از سرویس‌های گوگل جهت ذخیره، یکسان سازی و مدیریت مخاطبین می‌باشد، این سرویس به صورت ابری(Cloud) میباشدو کلیه اطلاع ، شماره‌ها گروه‌ها و مشخصات وارد شده رادر این سرویس و گوشی‌های لینکش شده هماهنک میکند بدین ترتیب نگرانی از حذف،خرابی و تغییر گوشی ندارد و با وارد کردن اطلاعات اکانت گوگل در گوشی خود می‌توانید اطلاعات را بسرعت بازیابی نمائید، امکان استفاده در iOSو Android وWEB باعث می‌شود که کلیه پلتفرم‌های معروف تحت پوشش قرار گیرد.
    چه طوری میتونم متوجه بشم که حساب گوگل اکانت دارم یا نه؟

مثل اینکه چند تا شماره بیشتر ندارم توش .چه طور از تو گوشی حساب گوگل کنتاکتم رو برای دفعه بعد به روز کنم؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

موقعی که داری کانتکتا رو تو گوشیت سیو می کنی حواست باشه که حتما تو حساب گوگلت هم سیو بشه، بعضی گوشیا خود به خود سیو می کنه ولی تو بعضی گوشی ها باید یه گزینه ای رو فعال کنید، در نهایت هم گزینه سینک رو فعال کن که همیشه کانتکتات تو حساب گوگلت هم سینک بشه.

برای اینکه ببینید حساب گوگل دارید یا نه باید برید تو قسمت تنظیمات و گزینه Accounts رو چک کنید.
    Last edited by cyrax782; 04-01-2016 at 19:20.

10. این کاربر از cyrax782 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان میشه بگید چطور میتونم چت هایی که با کسی دارم رو ازش بک آپ بگیرم؟

داره خودمونی میشه sepehral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

باید بری تو قسمت چت، فلش بالای صفحه رو بزنی و داخل chat setting بری و بعد Backup Chat History رو بزنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام من میخوام گوشیم رو ریست کنم، آیا راهی هست که بعد از نصب دوباره لاین دوباره اد لیستا و پستا و لایکام برگرده؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •