تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: در جام جهانی 2014 طرفدار چه تیمی هستید ؟

راي دهنده
281. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • برزیل

61 21.71%
  • مکزیک

3 1.07%
  • اسپانیا

55 19.57%
  • هلند

40 14.23%
  • شیلی

4 1.42%
  • استرالیا

7 2.49%
  • کلمبیا

6 2.14%
  • ژاپن

7 2.49%
  • یونان

2 0.71%
  • اروگوئه

13 4.63%
  • انگلیس

40 14.23%
  • ایتالیا

64 22.78%
  • سوئیس

5 1.78%
  • فرانسه

25 8.90%
  • آرژانتین

51 18.15%
  • ایران

115 40.93%
  • آلمان

82 29.18%
  • پرتغال

37 13.17%
  • بلژیک

13 4.63%
  • روسیه

6 2.14%
  • امریکا

4 1.42%
  • هندوراس

1 0.36%
Multiple Choice Poll.
صفحه 7 از 21 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 202

نام تاپيک: طرفدار چه تیمی هستید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

منم به صورت سنتی طرفدار تیم آلمان هستم

2. 4 کاربر از Lord-Voldemort بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

درود
    [/RIGHT]

یکی از ویژگی های جام جهانی مولتی تیم بودنِ . به هیچ وجه نمیشه که فقط هوادار یه تیم باشی !
    به خاطر همین که مهم ترین و زیباترین رویداد فوتبالی جهانه ... !

مطمئنا ایتالیا امسال اونقدری ضعیف هست که توسط همین هلند ، برزیل و یا آرژانتین شکست بخوره !
    و شاید هم ایران !

توسط این جمله (و بند های بالاش) که نوشتی دیگه من هیچ امید به قهرمانی برزیل ندارم ! زدی تو بُرجکم !

اگه بخوام توی تاریخ سیر کنم ...!
    حماسه 1970 ...
    اون پست من بیشتر جنبه ی تفریحی داشت ... حرف پخته ای نبود که شما جدی گرفتید ...

برزیل به هر حال میزبانه و مدعی بزرگی هست... هر چند من یه جا دیگه هم حرفی که امشب زدم و گفته بودم که توی یک هشتم یا به هلند یا به اسپانیا میبازه و هنوزم به حرفم اعتقاد دارم (اما اگه حریفش شیلی باشه نه)

اما آرژانتین رو اصلا در حد یک مدعی واقعی نمیبینم ... بجز 2 3 تا مهاجم کارکشته (همون مسی شون نمیتونه برای کشورش هم در حد بازیای بارسا ـش خوب بازی کنه... چون هافبک های خلاق و بازیساز و هنر تیمی ندارند.) ، چندان انسجام تیمی و همچون تاکتیکی نداره که بخواد قد علم کنه در برابر غول های اروپا و نیز رقیب دیرینه ش برزیل !

ولی به انتقام ایتالیا اعتقاد دارم ... راسخ...

کلا بنظر من سالهاست دوران تیمهای آمریکای جنوبی گذشته و فوتبال در دست اروپایی هاست ... و در این دوره هم اروپاییها صاحب جامند ....
    Last edited by banii; 16-05-2014 at 23:12.

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

نمیدونم چه معنی ای داشت که این جواب رو دوبار برای پست اولی من ارسال کردی خب منم دوباره جوابشو مینویسم تا شاید رستگار بشی...
    شاید حرفی برای گفتن نداشتید...
    یا حتما اینطوری خواستید بگید اون پست بنده رو ندیدید !
    یا شاید برای پست 45 گزارش رد کردی تا حذف بشه و دوستان نبینند که حرف 2 سال پیشتون چیز دیگه بوده !

دوست گرامی شما الان اعتقاد دارید بازی نیمه نهایی یورو آلمان تیم برتر بوده ؟

معمولا" ما آدما سالها که میان و میگذرن بعضی از حقایقو فراموش میکنیم یا به اون صورتی که خودمون دوست داشتیم تغییر میدیم .

شما رو به خوندن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن دعوت میکنم :

پ ن : الان که دوباره اون پستهای اون دورانو خوندم دوباره یاد بازی چند کلاس بالاتر ایتالیا افتادم و میتونم بگم حقش بود با اختلاف 4 تا ببره ... حرفی که زدم و گفتم آلمان خوب بوده اما به گرد پای ایتالیا نرسیده رو پس میگیرم ....

پ ن 2 : البته پست شما رو هم دیدم که به ایتالیا تبریک گفته بودید و از این به بابت از شما ممنونم و عذرخواهم چون فکر میکردم شما سابقه نداشته از این نوع تبریک ها بگید ...

پ ن 3: نظرات دوستان در اونجا حاکی از اینه که تیم برتر کاملا ایتالیا بوده و همه روی این مساله اتفاق نظر داشته اند .

پ ن 4 : به شما توصیه میکنم اگر میخواهید برای آلمان کری خونی کنید مقابل تیمهای دیگه این کری خونی رو بکنید مثلا انگلیس یا هر تیم دیگه ای ... البته من حافظه ی چندان خوبی ندارم که یادم باشه آلمان کدوم تیم ها رو خوب برده ... اما تا جاییکه یادمه هیچوقت جلوی ایتالیا حرفی برای گفتن نداشته و کلا همیشه ایتالیا به زانو در میارش .

پ ن 5 : نکته سنجی : جسارت نباشه اما شما اصلا با خودتون هم معلوم نیست چند چندید ! یه جا توی پستتون گفتید آلمان میتونست پیروز میدان باشه باز چند خط دیگه گفتید فقط میتونست بهتر باشه نه پیروز ....
    من پست قبلی رو ندیدم!شاید هم مشکل از مرورگرم باشه.
    اما در مورد رستگاری و به زانو در آوردن وچه میدونم اینکه کی با کی چند چند هستش اجازه بده بحث نکنم که یه وقت کدورتی پیش نیاد جگر.
    یه دور با دقت بخون پستی که بهش استناد کردی!
    اما چیزی که باعث میشه طرفداری مثل ما بریزن به هم اینه که تیم میتونست پیروز این میدون باشه!
    خب من گفتم تیم میتونست برنده باشه یعنی تمام بازیکنان و مربیان و شیوه تاکتیک و ارنج تیم و....رو در نظر بگیری و درست وصحیح ازشون استفاده کنی میتونستیم پیروز میدون باشیم.
    ایجا چی گفتم:
    اگه آلمان باترکیب
    نویر
    بواتنگ بداشتوبر هوملس لام
    خدیرا شواینی
    پولدی اوزیل رویس
    کلوزه
    به میدون می اومد شاید میتونستیم بهتر بازی کنیم.
    تاکید میکنم بهتر،نه پیروز!
    اینجا بحث در مورد ترکیب تیم هستش که من دلم میخواست.واعتقاد داشتم شاید با اون بهتر بازی میکردیم.
    خب الحمدالله نمردیم و معنای تناقض و چند چند بودن رو هم فهمیدیم.

5. 3 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من پست قبلی رو ندیدم!شاید هم مشکل از مرورگرم باشه.
    اما در مورد رستگاری و به زانو در آوردن وچه میدونم اینکه کی با کی چند چند هستش اجازه بده بحث نکنم که یه وقت کدورتی پیش نیاد جگر.
    یه دور با دقت بخون پستی که بهش استناد کردی!

خب من گفتم تیم میتونست برنده باشه یعنی تمام بازیکنان و مربیان و شیوه تاکتیک و ارنج تیم و....رو در نظر بگیری و درست وصحیح ازشون استفاده کنی میتونستیم پیروز میدون باشیم.
    ایجا چی گفتم:

اینجا بحث در مورد ترکیب تیم هستش که من دلم میخواست.واعتقاد داشتم شاید با اون بهتر بازی میکردیم.
    خب الحمدالله نمردیم و معنای تناقض و چند چند بودن رو هم فهمیدیم.
    اون جگر که گفتی منظورت چی بوددد؟؟؟

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

جالبه که آلمان بعد از ایران پرطرفدارترین تیم هستش.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

جالبه که آلمان بعد از ایران پرطرفدارترین تیم هستش.
    ایتالیا 28
    آلمان28

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

اون جگر که گفتی منظورت چی بوددد؟؟؟
    کلا منفی حال میکنی!
    جگر کلاه قرمزی رو نگفتم که تب کردی.اگه یادت باشه توی شب های برره یه بنده خدایی (سالارخان) این لفظ رو به کار میبرد جیگر(ی رو از قلم انداخته بودم)
    Last edited by yuseph; 16-05-2014 at 23:21.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کلا منفی حال میکنی!
    جگر کلاه قرمزی رو نگفتم که تب کرد.اگه یادت باشه توی شب های برره یه بنده خدایی (سالارخان) این لفظ رو به کار میبرد جیگر(ی رو از قلم انداخته بودم)
    انی وی من بحثمونو همینجا مختومه اعلام میکنم ... امیدوارم با خاتمه ی بحث موافق باشی شما هم ... و بی صبرانه به انتظار درآمدن سوت داور برای بازی برزیل کرواسی بشینیم و بعد از اون بازی ها رو یکی یکی ببینیم و ببینیم چی از کار خدا بر میاد

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ایران رو تو نظرسنجی نزدم اصلا.
    چون به نظرم طرفداری یه چیز اکتسابی هستش،یعنی مثلا به مرور زمان من طرفدار تیم ملی آلمان بشم،نه یه امر انتصابی که به واسطه متولد شدنم تو ایران باید طرفدار ایران باشم.
    کلا آوردن ایران تو نظرسنجی غلط بود ولی خب حالا اومده دیگه.

12. 5 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

دوباره نزدیک جام جهانی شدیم و طرفدارهای آلمان اومدن
    آلمان بازیکن های خوبی داره اما مربی کار بلدی نداره!پس اصلا من به آلمان امیدی به قهرمانی ندارم.
    خیلی جالبه میان میگن ما با شانس رفتیم فینال یورو 2012! اونوقت چیزی به نام شانس توی فوتبال وجود نداره؟ اشتباه بازیکن هاتون رو نگید شانس.
    به هر حال تیمی که چند ساله داره نقره داغ میشه باید هم توی توهم سِیر بکنه!
    2006 هم کسی احتمال نمیداد ایتالیا قهرمان بشه اما توی خاک آلمان و با مربی گری مارچلو لیپی کبیر تونستیم قهرمان بشیم.
    با این که توی این چند ساله در حال تغییر نسل هست ایتالیا اما باز هم سر تر از آلمان بوده توی رقابت ها.
    من نمیگم ایتالیا قهرمان میشه اما المان هم نمیشه.با وجود میزبانی برزیل به احتمال زیاد برزیل قهرمانه!
    در کل,بعد از جام جهانی میبینمتون

14. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •