تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 14 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 138

نام تاپيک: چه تلویزیونی بخریم؟ کدام تکنولوژی بهتر است؟ کدام برند قابل اعتماد تر است؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سوال رایج:
    آیا درسته که تلویزیونها و محصولات توی بانه تقلبی هست؟ آیا درسته که تلویزیون های توی نمایندگی های رسمی مونتاژ ایران و بی کیفیت هست؟
    جواب: شما نباید هرگز به حرف یه فروشنده توجه کنین؛ هیچ فروشنده ای نمیاد از کالای خودش بد بگه و مشتریها رو تشویق به خرید از جاهای دیگه بکنه! کاملا طبیعیه شما اگه به یه نمایندگی رسمی فروش تلویزیون مراجعه کنی بهت میگن که تلویزیون های توی بانه تقلبیه و قابل اعتماد نیست و از اون طرف شما اگه به فروشگاههای بانه مراجعه کنی به شما میگن که تلویزیونهای موجود توی نمایندگی های تهران و شهرستانها مونتاژ ایران، غیر اصلی و بی کیفیت هستن. خب کدامیک راست میگن؟ جواب اینه که هیچکدام. هردو به فکر فروش محصول خودشون هستن و واقعیت اینه که هم تلویزیونهای توی شهرهای مرزی و هم توی نمایندگی ها اصلی و قابل اطمینان هستن

2. این کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام
    من از اول تایپ تا اینجارو کامل و با دقت خواندم و واقعا هم لذت بردم و هم اطلاعاتم در ضمینه تی وی کامل تر شد. یه سوال؟
    خرید از بانه مخصوصا خرید تلویزیون به صرفه است؟
    یا دیگر لوازم خانه؟
    کسی تازگی ها رفته اونطرف قیمت داشته باشه؟
    جنس اصل بیشتر اونجا پیدا میشه یا تقلبی؟
    پلاسما هم اونجا پیدا میشه؟
    اگه تایپ مخصوصی در مورد خرید از بانه موجود مممنون میشم معرفی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام
    من از اول تایپ تا اینجارو کامل و با دقت خواندم و واقعا هم لذت بردم و هم اطلاعاتم در ضمینه تی وی کامل تر شد. یه سوال؟
    خرید از بانه مخصوصا خرید تلویزیون به صرفه است؟
    یا دیگر لوازم خانه؟
    کسی تازگی ها رفته اونطرف قیمت داشته باشه؟
    جنس اصل بیشتر اونجا پیدا میشه یا تقلبی؟
    پلاسما هم اونجا پیدا میشه؟
    اگه تایپ مخصوصی در مورد خرید از بانه موجود مممنون میشم معرفی کنید

به صرفه که هست و بعضی مدلها سه چهار میلیون تومن ناقابل از نمایندگی های رسمی تهران ارزانتره!
    منتها توی بانه بدون گارانتی هستن و هیچ جای دنیا مردم جنس بدون گارانتی نمیخرن ولی توی ایران ما از همه نظر وضعیت و شرایط بدتری داریم و خیلی وقتا برامون بهتر و به صرفه تره که بدون گارانتی بخریم
    اجناس اونجا معمولا اصلی هستن
    پلاسما هم پیدا میشه. به خصوص در سایز های بزرگ مثل 55 و 60 و 65 اونجا پلاسما زیاده که خب قیمتش نسبت به سایزهای کوچیک بیشتره
    من نمیتونم اسم و آدرس فروشگاههای بانه رو بگم چون ممکنه تصور غلط ایجاد بشه که قصد تبلیغ دارم

5. این کاربر از saeid_61u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kayhanm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به صرفه که هست و بعضی مدلها سه چهار میلیون تومن ناقابل از نمایندگی های رسمی تهران ارزانتره!
    منتها توی بانه بدون گارانتی هستن و هیچ جای دنیا مردم جنس بدون گارانتی نمیخرن ولی توی ایران ما از همه نظر وضعیت و شرایط بدتری داریم و خیلی وقتا برامون بهتر و به صرفه تره که بدون گارانتی بخریم
    اجناس اونجا معمولا اصلی هستن
    پلاسما هم پیدا میشه. به خصوص در سایز های بزرگ مثل 55 و 60 و 65 اونجا پلاسما زیاده که خب قیمتش نسبت به سایزهای کوچیک بیشتره
    من نمیتونم اسم و آدرس فروشگاههای بانه رو بگم چون ممکنه تصور غلط ایجاد بشه که قصد تبلیغ دارم
    درود
    *
    دوست خوبم من هم تاپیک زدم و جوابم این شد که پولم برای اون خریدی که میخوام انجام بدم کمه وباید یا برم بانه یا برم گناوه و دیلم
    منم دنبال سایز 55 و 60 پلاسمای پاناسونیک و یا 55 سونی W904 , سامسونگ 55 f8000 هستم که خیلی گرون هستند
    اگر میتونید آدرس و سایت و یا شماره تماس چنتا از این دوستان فروشنده توی بانه رو برای من پیام خصوصی کنید کمک بزرگی میکنید
    *
    سپاسگزارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود
    *
    دوست خوبم من هم تاپیک زدم و جوابم این شد که پولم برای اون خریدی که میخوام انجام بدم کمه وباید یا برم بانه یا برم گناوه و دیلم
    منم دنبال سایز 55 و 60 پلاسمای پاناسونیک و یا 55 سونی W904 , سامسونگ 55 f8000 هستم که خیلی گرون هستند
    اگر میتونید آدرس و سایت و یا شماره تماس چنتا از این دوستان فروشنده توی بانه رو برای من پیام خصوصی کنید کمک بزرگی میکنید
    *
    سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز
    لطفا برای من هم آدرس و سایت و یا شماره تماس چنتا از این دوستان فروشنده توی بانه رو پیام خصوصی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان پیام خصوصی نمیرسم جواب بدم. اگر کسی مایل بود توی گوگل عبارت "بانه پلاسما" رو جستجو کنه و از سایتها و محصولات فروشگاههای اونجا دیدن کنه. دو تا از فروشگاهها معتبرترن و تنوع کالای بیشتری دارن که من اسمی نمیبرم خودتون پیدا کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

برای خرید ال ای دی سامسونگ و ال جی هردو خوبن. اون 6850 که نوشتی مدل خوبیه. قبل از اینکه خرید کنی دم دمای غروب که هوا نسبتا تاریک شده برو فروشگاه و تصیرشو نگاه کن چون در نهایت این تو هستی که میخوای ازش استفاده کنی. اول بودجتو مشخص کن (که مشخصه) و بعد سایزی که میخوای. توصیه میکنم زیر 46 نگیر. خرید از برند سونی رو هم توصیه نمیکنم. یه زمانی توی ساخت نمایشگر حرف اول رو میزد ولی حالا جا مونده از سامسونگ و ال جی و پاناسونیک

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پلاسما ارزش خرید داره؟ کیفیت تصویرش درمقایسه با ال سی دی چطوره؟ (بودجه من 1500 هست نمیدونم واسه خونه 75 متری ال ای دی 32 خوبه یا نه از طرفی هم میتونم با این بودجه پلاسما43بگیرم که اونم باز نمیدونم کیفیتش ارزششو داره که ال ای دی ولو32 رو بیخیال شم؟)
    Last edited by sasan.69; 11-07-2014 at 02:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

پلاسما ارزش خرید داره؟ کیفیت تصویرش درمقایسه با ال سی دی چطوره؟ (بودجه من 1500 هست نمیدونم واسه خونه 75 متری ال ای دی 32 خوبه یا نه از طرفی هم میتونم با این بودجه پلاسما43بگیرم که اونم باز نمیدونم کیفیتش ارزششو داره که ال ای دی ولو32 رو بیخیال شم؟)

صد در صد تلویزیون 43 اینچ به 32 مرجح هست و صد در صد پلاسما هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت تصویر بهتر از ال ای دی هست. شما اگه یه مدت پلاسما داشته باشی دیگه بعدش حتی برای تماشای یه بازی 90 دقیقه ای هم نمیری اون بازیو با یه ال ای دی ببینی. قبلا هم گفتم که کیفیت تصویر پلاسما رو نمیشه توی مغازه با اون همه نور و لامپ تشخیص داد و باید توی خونه متوجه کیفیت تصویر بالای پلاسما شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •