تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 75

نام تاپيک: برتري سيمبيان بر جاوا؟

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض سيمبين يا جاوا مسئله اين است...

حكيمي مي گفت : جاوا = داس و سيمبين = ويندوز.....

ولي من مي گويم : سيمبين = ويندوز و جاوا = لينوكس (( با همان كارايي و امنيت بالاتر...))

ويندوز با ريزه كاريهاي زياد و تقريبا بدون استفاده لينوكس ساده و كاربردي در عين حال امنيت بيشتر.

داره خودمونی میشه Character's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    accessory memory

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط m_etallic_a
    حكيمي مي گفت : جاوا = داس و سيمبين = ويندوز.....

ولي من مي گويم : سيمبين = ويندوز و جاوا = لينوكس (( با همان كارايي و امنيت بالاتر...))

ويندوز با ريزه كاريهاي زياد و تقريبا بدون استفاده لينوكس ساده و كاربردي در عين حال امنيت بيشتر.
    بابا تو ديگه كي هستي!!!
    آدم اين اين مطلب رو كه مي خونه ياد گلستان سعدي مي افته.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خوب میشل یه سوال کرده یکی جواب شو بده . چه استفاده مفیدی از این سیستم عامل با کارایی بالا کردین.
    سیمبین برای ما بی استفاده میمونه چون نمیتونیم ازش استفاده کنیم . قضیه این نیست که ما از سیمبین خوشمون نمیاد.قضیه اینه که ما احساس نیازی به اون نداریم. من از گوشی هم به عنوان یه پخش کننده مالتی مدیا هم یه دوربین دیجیتالی و هم به عنوان یه دفترچه یادداشت استفاده میکنم . و بیشتر این امکانات رو تو یه گوشی جاوا پیدا میشه کرد. اگه یه روز این نیاز رو احساس کردم که باید گوشی رو پیدا کنم که بتونم مثلا" برنامه ای شبیه اکسل رو توش اجرا کنم و اگه تا اون روز روی گوشی های جاوا همچین امکانی نباشه میرم یه گوشی با سیستم عامل میخرم چه سیمبین چه ویندوز موبایل

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Character
    بابا تو ديگه كي هستي!!!
    آدم اين اين مطلب رو كه مي خونه ياد گلستان سعدي مي افته.
    بابا ما هم از نوادگان سعدي هستيم ديگه......

فقط اي كاش سعدي الان زنده بود و يك حكايت اندر احوالات سيمبين و جاوا مي سرود.
    من مطمئنم اگه سعدي زنده بود حتما يه گوشي جاوا مي خريد آخه وقت و سرعت خيلي براش اهميت داشت.

سعديا مرد نكونام نميرد هرگز.... ( همين يك مصرع يادم اومد از سعدي اگه بي ربط بود شرمنده )

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mishel
    ولي آخر جواب مارو كسي ندادها. آقاي ايكس بوي شما بگو لا اقل.
    من پرسيدم شماهايي كه عشق سيمبيان هستيد مي گيد الان نمي دونم چند ساله دارم برنامه نصب و حذف و ... مي كنم ولي مشكلي هم نداشتم جون من خوب بگيد توي اين سالها بجز آيكونهاي خوشگلي كه روي گوشيتون اومده و رفته چه كاره درست حسابي باهاش كرديد و كدوم يكي از اين برنامه ها واقعا براتون كاري رو راه انداخته؟ بگيد ما بيچاره ها هم بدونيم كه در چه محروميت بزرگي هستيم كه گوشيميون سيمبيان نداره!!!!!؟
    سلام
    ببين بحث عشق و عاشقي نسبت به سيمبيان نيست يه سري برنامه ها هستند تو سيمبيان كه وقتي ميريزي ديگه احتياجي به پاك كردن نداري مثل برنامه هاي كاربردي كه ديگه خودتون بهتر از من ميدونيد ويندوز هم همينه يه سري برنامه چرت مياد پاك ميكني ميره ولي يه سري برنامه ها هميشه رو سيستم نصب ميكني كه نمونه هاش زياده تو سيمبيان هم درسته يه سري برنامه مزخرف داره مثل دروغ سنج... و از اين قبيل ولي يه سري برنامه هاي خوب هم داره حالا شما اگه تا حالا سيمبيان نداشتي محروميت بزرگي هم نداشتي چون اگه خوشت ميومد از اول ميگرفتي

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض نتيجه گيري

خوب عزيزان نتيجه اي كه از اين بحث ميگيريم اينه ...

سيمبين يه سيستم عامل اما جاوا يه پلت فرمه. جاوا پيشرفته زيادي كرده طوري كه الان ميشه خيلي از كارهايي كه قبلا فقط سيمبين ميتونست انجام بده باهاش انجام داد در كنار اينها جاوا سرعت بالايي داره و در ضمن ويروسي هم نميشه.

اما در هر صورت سيمبين يه سيستم عامل و طبيعتا انعطاف بيشتري داره.ولي معمولا اين انعطاف به كار نمياد. پس توصيه ميكنم اگه ميخوايد از گوشيتون استفاده هاي عمومي و كاربردي و متعارف بكنيد داشتن يا نداشتن سيمبين رو ملاك قرار نديد اما اگر جز كاربراي خاص هستيد و بيشتر به گوشيتون به عنوان يه pda نگاه مي كنيد پس حتما به گوشي فكر كنيد كه سيستم عامل داشته باشه...

Banned x-boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    HoTeL CaLiFoRnIa

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط m_etallic_a
    در كنار اينها جاوا سرعت بالايي داره و در ضمن ويروسي هم نميشه.

..
    شما هم خواهشا ويروس رو ملاك براي نخريدن سيمبيان قرار نده

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mishel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ايكس بوي كي گفته من تا حالا گوشيه سيمبيان نداشتم من مدتي ان گيج كيو دي داشتم كه سيمبيانه. اين براي اون زمانيه كه عشقه گيم داشتم و سرم هم شلوغ نبود. حالا يه جوري مجبورم كردي خودم جواب خودم رو بدم. اون موقع من دليل داشتم كه سيمبيان گرفتم دليلم اينكه تنها اين گوشي مخصوص گيم بود. و خوب بر پايه سيمبيان هم اين توانايي رو داشت. اين يه استفاده مفيده در واقع همه گيمهاي ان گيج برنامه هاي سيمبيان هستند. ولي جز گيم هيچ چيزه مفيد ديگري توش نديدم و مشكلاتش باعث شد كه وقتي خواستم گوشيمو عوض كنم ديگه سراغ سيمبيان نرم.
    الان هم با استفاده از گوشيه جاواي خودم آرامش عجيبي پيدا كردم.

داره خودمونی میشه Character's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    accessory memory

پيش فرض

rami_hemi جان شما قبلا يك تاپيك در مورد سيمبيان زده بودي كه حاوي اطلاعات كاملي در مورد سيمبين بود اونجا قول دادي در مورد جاوا هم مطلب بنويسي اما ما رو نا اميد كردي.

من چند سوال در مورد جاوا دارم
    1. قبلا توي همين تاپيك گفته شد كه موبايل هاي سيمبين داراي cpu هستن اما موبايلهاي جاوا cpu ندارند با توجه به اين مطلب چرا موبايلهاي جاوا توانايي هاي متفاوت دارند
    2 . آيا جاوا هم ورژنهاي مختلف داره؟

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

1در مورد سوال یک اطلاعاتم ناقص هست ولی نبود سی پی یو در گوشی های جاوا عجیب هستش وقتی یه ----- یا دی وی دی پلیر خونگی سی پی یو داره!!!!!!!طبیعتا گوشی ها هم خاهند داشت

2جاوا ورزن های مختلفی داره که الان جدیدترین ادیشن ان روی 6270 نصب هست ولی کامل ترین ورزن جاوا روی گویشی های سونی اریکسن نصب هست که جاوا تریدی اکسلریتور دارن!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •