تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 31 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 302

نام تاپيک: تاپیک تخصصی ال ای دی شارپ LC-4xLE8300x

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

کنتراست le8300 هم خیلی بالاست حالا نمیدونم از nx720 بالاتر هست یا نه . من فقط می خوام بدونم کسی این دو تا رو کنار هم دیده ؟ و در نهایت جدا از بحث فنی نتیجه تصویر (کیفیت) کدوم یک بالاتر هست ؟
    در مورد سینمای خانگی مدل 9990 - 1200w :صدا و کیفیت چطوره ؟
    مرسی
    ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ببین این دو تا تلویزیون هردوشون ژاپنی هستن و خوبن . منم کنار هم ندیدم تصویرشونو ولی میدونم که هر دوشون بهترینای بازارن .
    به نظر من توی این اوضاع بازار و قیمتها واقعا" خرید جنس بدون گارانتی ریسکه ... به نظر من بهتره گارانتی دار بخری تا با خیال راحت از تلویزیونت استفاده کنی و همیشه نگران این موضوع نباشی .

داره خودمونی میشه CLP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    گیشا

پيش فرض

در مورد سینمای خانگی مدل 9990 - 1200w :صدا و کیفیت چطوره ؟
    مرسی
    توی سینماهای شارپ 9990 مشخصات بهتری داره و فکر میکنم قیمتشم نسبت به مدلهای دیگه شارپ گرونتر باشه . قیمت به روزش رو ندارم ولی فکر کنم حدود 800 باشه . انتخاب خیلی خوبیه ولی چون این مدل جزء مدلهای خوب شارپه که مشخصات و ظاهر قشنگی داره یکم کمیاب تر از مدلهای جدیدشه . چند ماه پیش توی تاپیکها خیلی غوغا کرده بود و چند نفر که خریده بودن اعلام رضایت داشتن از کیفیت صداش ... البته یادش بخیر اون موقعها قیمتها هم خیلی مناسبتر بود

4. این کاربر از CLP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

در نهایت le8300 خریدم خیلی خوبه راضیم . سینمای خانگی 9990 گرفتم .فقط 2 تا مشکل دارم یکی اینکه وقتی موزیک از سینما خانگی پخش میشه صدایی که از tv میاد با صدای سینما خانکی یکی نیست و با تاخیر پخش میشه که مجبورم خاموش کنم tv . دوم اینکه le8300 زیر نویس ساپورت نمی کنه . من با نرم افزار MKV Merge زیر نویسو بهش چسبوندم ولی بازم کار نکرد
    ممنون از راهنمایی دوستان عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

در نهایت le8300 خریدم خیلی خوبه راضیم . دوم اینکه le8300 زیر نویس ساپورت نمی کنه . من با نرم افزار MKV Merge زیر نویسو بهش چسبوندم ولی بازم کار نکرد
    ممنون از راهنمایی دوستان عزیز
    اولا مباركت باشه ثانيا خدمتت عرض كردم زيرنويس فارسي رو ساپورت نميكنه و اينترنت نداره.البته با DLNA مي توني براحتي اين دو نقيصه رو برطرف كني فقط يكم حوصله و كار با كامپيوتر و شبكه داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

سینمای خانگی 9990 گرفتم .فقط 2 تا مشکل دارم یکی اینکه وقتی موزیک از سینما خانگی پخش میشه صدایی که از tv میاد با صدای سینما خانکی یکی نیست و با تاخیر پخش میشه که مجبورم خاموش کنم tv
    فكرميكنم دليلش رفلكس صدا يا بازتاب صدا باشه.احتمالا چون بلندگوهاي تي وي در پشت هست و انعكاس اوون به مانعي و رسيدن به گوش ، زمان مي بره باعث اين اشكال ميشه.سينما رو چند خريدي؟كيفيت صدا چجوريه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سینما رو 830 تومن گرفتم کیفیتشم خدایی خوبه و بلنده ولی نه مشکلش انعكاس نیست نمی دونم چیه!

بعدش چه رپطی به اینترنت داره؟
    کسی مشکل زیر نویس توی این مدل حل کرده ؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان سلام
    چند تا سوال دارم اگه جواب بدین ممنون میشم
    اول اینکه کیفیت و امکانات 8300 بهتره یا سونی hx750 ? قیمت هاشون خیلی با هم متفاوتند ولی من زیاد تفاوتی بینشون نمیبینم. اگه کسی این دوتارو باهم جایی مقایسه کرده بگه.
    دوم اینکه گفتین 8300 اینترنت نداره آیا مرورگر نداره و نمیشه باهاش به اینترنت وصل شد ؟

داره خودمونی میشه saman1010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان اگه میشه فایل آپدیت 46 اینچش رو یک نفر آپ کنه. یا لینک آپدیتش رو قرار بده. ممنون

12. این کاربر از fsh_rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •