تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 58 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 573

نام تاپيک: طرف داران HP DV6T-7000

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

در مورد Hp درسته که مدلهای قدیمی(2-3 سال پیش) مشکل گرما داشتند.ولی الان از بقیه برندها خنکتر نباشه داغتر نیست.در ضمن با توجه به این کانفیگهای خفن برای یه نوت بوک دمای بالا طبیعیه.اخه من دیدم بعضیها تا لپتاپ یه مقدار گرم می شه سریع می گن لپتاپم داغ کرد و ... .هم core i7 مصرف و دمای نسبتا بالایی داره هم این gpu ها که دیگه الان همرده سری گیم هستند.پس این لپتاپها رو با مدلهای کانفیگ پایین اصلا مقایسه نکنید از نظر گرما.من داییم 5 ساله لپتاپ compaq داره اتفاقا خیلی هم دماش بالاست در کارهای عادی.ولی هنوز داره کار می کنه.اونجوری هم نیست که فکر کنی یه خورده لپتاپ گرم شد دیگه قراره بسوزه
    دمای ivy bridge هم نسبت به سندی باید به خاطر معماری جدید (فکر کنم 23nm ای)و die sze کمتر و ... مسلما مصرف و دماش باید پایین تر باشه.(اگه نباشه اینتل باید در کمپانی رو تخته کنه!);کلا تو ایران چون Hp رو بورس نیست اکثرا همین دما رو بهونه می کنند و مشتری رو دلسرد می کنند.اونهایی هم که ریسک می کنند و Hp می فروشند هی الکی تعریف می کنند.الان دیگه برند خیلی مطرح نیست.نمی شه گفت Hp همه مدلهاش عالی هست یا همینطور برندهای دیگه وهمه مدلهای متوسط و عالی و بد دارند.سری pavilion dv6 اچ پی کیفیت خوبی داره و مشکلی نداره.کلا برند با کیفیتیه.البته بهترین سریهای این برند Envy , Elitebook هستند.پاویلیون هم حد اقل مدلهای جدیدش کیفیت خیلی خوبی دارند به نظرم.ایسوس و لنوو هم خوب هستند.دیگه خودت باید ببینی جزییات کدون مدلها بهتره.من خودم حاضر نیستم سیستم صوتی beats رو بی خیال شم به هیچ عنوان.حد اقل به خاطر تنظیمات کارت صدا و اکولایزر

2. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوستان کسی تو پایتخت مغازه سراغ نداره که این مدل رو بفروشه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تنها ایرادی که به hp میگیرن مشکل گرماست که من شنیدم تو مدلای قدیمیش بوده و خیلی وقته رفع شده
    البته من تاحالا hp نداشتم که نظر قطعی بدم،ولی من قبلا میخواستم dell بگیرم خیلی ها گفتن اون مدلش مشکل گرما داره رفتم سراغ مدل مشابهش از برندای دیگه دوباره تو تاپیکا و ریوییو ها نوشته بودن مشکل گرما دارن.کلا همه لپ تاپای core i7 ای مشکل گرما دارن ولی با ملاحظه کردن اینکه دستگاه ما لپ تاپه نه کامپیوتر مشکلی پیش نمیاد.

اگه خیلی نگرانی از جایی بخر که بیمه کنه لپتاپتو.بیمه هر چی که تو گارانتی شامل نمیشه (تو ایران هیچی شاملش نمیشه)رو شامل میشه مثل خرابی در اثر گرما سوختن قطعه و ...اتفاقا معتبرترین گارانتی hp تو ایران با بیمه ی ایران همینو میفروشه ولی وحشتناک گرون
    به هر حال من تصمیمو گرفتم میخوام هفته بعد همین مدلو با وجود گرمای متوسط رو به بالاش و کنترل شدش بخرم

اینم بگم که واسم خیلی جالب بود، تو بازار از فروشنده هایی که این مدلو نداشتن سوال میپرسیدم میگفتن این لپتاپای ivy bridge ای خیلی داغ میکنن مشکل دارن ولی اونایی که داشتن میگفتن هیچ مشکلی نداره،دما از مدلای قبلی کمتر شده،کول سنس داره و...
    دوستان من خودم این لبتاپ رو دارم به نظر من هیچ مشکل دمایی نداره(داغ کردن رو که موقع بازی سنگین یا کارهای سنگین کمی میکنه اما ادم رو اذیت نمیکنه ..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من از طبقه دوم پایتخت اچ پی کامپیوتر کو HP ComCo گرفتم..

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

من از طبقه دوم پایتخت اچ پی کامپیوتر کو HP ComCo گرفتم..
    چند گرفتی دوست عزیز؟!

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان چرا ملت میرن از پایتخت میخرن با این که گرون میدن؟ واقعا جای سواله برام؟

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوستان این لپتاپ ساخت آمریکاست یا سفارش آمریکا؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان این لپتاپ ساخت آمریکاست یا سفارش آمریکا؟!
    دقیقا منم همین سوالو دارم.

؟

داره خودمونی میشه masouddaniali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دقیقا منم همین سوالو دارم.

؟
    سفارش آمریکا

11. این کاربر از masouddaniali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

آهان
    بعد موقع خرید از کجا باید بفهمم که سفارش آمریکا هست یا نه؟1

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •