تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 94

نام تاپيک: عجیب ترین ویروس ( تروجان یا ... ) جهان ( باور کنید )

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    من مدیر کوچولو! چند هزار تا پست دارم

پيش فرض

سلام شایان جان

ماشالا چه تایپیکی زدی ، عجیب بودن را نه شما و نه من میتونم به وجود بیارم !

این دوتا کوکی

که از یه سایت هست و درموردش در سایت ها جستجو کردم و انگار سایت حالت فیشینگ هست البته مشخص نیست !

فقط در سوال و جواب ها در مورد این کوکی به استفاده کردن از یک اسپای بوت یا اسپاری ترمینیتر یا سوپر انتی اسپای ور هست و فقط یک کوکی خالی هست !

و فکر نکنم هرچه که ویروس عجیب باشه ، چنین مشکلاتی به وجود بیاره!

شما برای رفع مشکل خودتون ، مسئله ای ساخته اید که از ریشه ناقص هست !

مشکل شما باید بیشتر سخت افزاری باشه ، تاحالا چنین مشکل عجیبی ندیدم !

ولی چیزی که هست شما یک عیب دارید و نمیخواهید باور کنید که مشکل از ویروس نیست ، بلکه سخت افزاری هست ، وسایل برقی اطمینان ندارند و چون عوض کردین ف معلوم نیست شاید مشکل دار باشند ،

اگر چنین ویروسی هم که باشه ، چرا فقط برای شما این مشکل را ایجاد کرده ؟؟؟!!

اگر این سوال را از خودتا می پرسیدید ، عالی میشد !

نمیدونم متوجه شدید یا نه ؟!

موفق باشید

سلام رفیق
    مرسی بابت توجهت به اون کوکی ها
    اولین نفری هستی که در مورد اون کوی ها نظرش رو میده
    فکر کنم بیشتر دوستان علاقه مندن بگن مشکل سخت افزاریه بدون اینکه هیچ توضیحی در مورد اون کوکی ها بدن و بگن چرا اونها ایجاد میشه
    بعد از اینکه جواب همه رو دادم یه جواب عمومی مجددا میگم و بعضی مسائل رو حل و فصل میکنم تا دیگه کسی بحث از سخت افزار نکنه

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

من اصلا هیچ توقعی ندارم که کومودو بیاد بمن مشورت آنلاین بده .......

سلام

من فلسفه خوندم و عاشق تضارب آرام...
    در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنده در خدمتتون هستم.

3. 2 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام رفیق
    مرسی بابت توجهت به اون کوکی ها
    اولین نفری هستی که در مورد اون کوی ها نظرش رو میده
    فکر کنم بیشتر دوستان علاقه مندن بگن مشکل سخت افزاریه بدون اینکه هیچ توضیحی در مورد اون کوکی ها بدن و بگن چرا اونها ایجاد میشه
    بعد از اینکه جواب همه رو دادم یه جواب عمومی مجددا میگم و بعضی مسائل رو حل و فصل میکنم تا دیگه کسی بحث از سخت افزار نکنه

lمرسی دوست عزیزم

ولی همانطور که شاهد بودید به نظر دوستان و من ، مشکل شما از سخت افزاری هست نه نرم افزاری

و در انجمن سخت افزار مشکل خویش را مطرح کنید.

دلیل شما برای ویروسی بودن شما چی هست؟

یک دلیل محکمه پسند نه یک کوکی مسخره !!!

5. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.

من این تاپیک رو از ابتدا تا اینجا دو مرتبه خوندم تا مبادا چیزی رو جا انداخته باشم،تا نگرانی از بابت سرسری گرفتن نداشته باشید...

در مورد مسایل نرم افزاری دوستان گرامی همه اونچه رو که میشد گفت گفتند...فقط فکر میکنم پیشنهاد استفاده از وین7 داده نشد که میتونید اونرو هم تست کنید.
    ولی یا شما میخاید مجاب بشید این مشکل لاینحله یا دنبال راه حلید، پس به مهمترین سوالاتی که برای من در راستای بررسی مشکل شما بوجود اومده میشه فکر کنید و توضیح روشنگری بدید:

چرا؟؟! شما یا یک اشکال در سیستم برق کشی داری یا توان پاورهای که میخرید کمه..این به همه قطعات در طولانی مدت آسیب میزنه...

چرا؟ نمیشه مشکلتون چندوجهی باشه...نمیشه که شما یک بدافزار داشته باشید در کنار مشکل سخت افزاری..وموضوع به یکیشون برگرده؟

چطوری؟
    من یک سناریو رو با اینکه کم محتمله(به چندین علت...) متصور میشم: آنتی ویروس در حال اسکن انقدر به سیستمتون فشار آورد تا حرارت بیش از اندازه و خارج از توان به بردتون آسیب زد...در اونصورت هم اول باید CPU میسوخت ، با اینحال قابل قبوله...ولی میشه بگید پاورتون چطور سوخت؟

چرا انقدر قطعات سیستم شما میسوزه و آسیب میبینه؟

اگر میشه لیست دقیق سخت افزارتون رو بزارید.

مرسی رفیق بابت توجهت
    من نمیخوام بگم مشکل لانحله بلکه میخوام بگم سخت افزاری نیست

در مورد علت سوختن قطعات کامپیوترم پرسیدید منم براتون دقیق توضیح میدم
    من تیزماه سال 85 سیستمم رو خریدم( 505 هزار تومن )
    سی پیو 2 و 8 دهم
    رم 512
    هارد 160

اسفند 86 یه مشکلی برام ایجاد شد که مجبور شدم یه هارد دسته دوم 80 تهیه کنم و هارد 160 ام رو جدا کنم. چون همه فایلام تو هارد 80 جا نمیشد مجبور بودم گاهی وقت یکبار هارد 160 رو بصورت موقتی به سیستم وصل کنم و دوباره باز کنم. این مساله خیلی به سیستم و هاردها صدمه زد جوریکه به فاصله یک ماه هر دو تا هاردام سوختن
    مجبور شدم یک هارد 320 بخرم و از اول شروع کنم. ( اصلا یادم نمیاد که تو اون هارد هام هم این مشکل رو داشتم یا نه ولی شما فرض کن نداشتم )
    ضمنا همون حدود ها هم بود که موسم رو بچه داداشم خراب کرد و یکی دیگه خریدم ( turbo )
    من کلا با اینکه ای دی اس ال نداشتم ولی خیلی اینترنت میومدم چون علاقه داشتم لذا با مشکلات زیادی در زمینه ویورس برخورد داشتم. اوایل نورتون داشتم ولی چون خیلی سنگین بود به این فکر افتادم که اصلا انتی ویورس نداشته باشم. خلاصه دوره های مختلفی رو تجربه کردم. بعد از نورتون نوبت مکافی شد. دو سه سال پیش وقتی سیستمم بالا اومد چون عجله داشتم و از دست مکافی که خیلی سرعت پاسخ دهی سیستمم رو پائین آورده بود شاکی بودم تصمیم گرفتم تسک منیجر رو باز کنم تا مکافی رو ببندم ( البته احتمالا نمیشد و خب اشتباه کردم ) بمحضیکه اینکارو کردم یه فشار خیلی زیاد رو سیستم اومد و سیستم خاموش شد و دیگم روشن نشد. چند ماهی سیستم نداشتم تا اینکه بردمش برا تعمیر. طرف گفت مادربرد سوخته و باید عوض شه. خلاصه مادربرد را عوض کردم ولی باز سیستم چند دقیقه کار میکرد بعد خاموش میشد!! از قضا فهمیدم که فن پاور کار نمیکنه لذا پاور که داغ میشه برق رو قطع میکنه. خلاصه پاور رو هم با یه پاور دست دوم عوض کردم. حدود یک سال پیشم این پاور دست دوم هم خراب شد و دوباره یه دست دوم دیگه گیر آوردم.
    این هارد 320 ام رو هم چند ماهی از سیستم باز کردم و یه هارد 80 به سیستم بسته بودم
    خلاصه انواع و اقسام تغییرات رو سیستم من دیده و شاید بگم دستکاری های غیر تخصصی، اضافه کردن ها و تعویض سخت افزار ( کارت تی وی ، سی دی رایتر و ... ) و استفاده خیلی زیاد بعلاوه ی مرغوب نبودن اصل سیستم باعث شده زود به زود قطعاتم خراب شه. بنظر من وسیله برقی شانسه و نمیشه گفت چقد کار میکنه. من خواهر زادم مادربردش حدود 10 سالی کار کرد آخرم خراب نشد.

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

بهتره من به شما بگم که در تاپیک کومودو در خدمتتون هستم چون من الانم اونجا هستم اگر سر بزنید میبینید

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

lمرسی دوست عزیزم

ولی همانطور که شاهد بودید به نظر دوستان و من ، مشکل شما از سخت افزاری هست نه نرم افزاری

و در انجمن سخت افزار مشکل خویش را مطرح کنید.

دلیل شما برای ویروسی بودن شما چی هست؟

یک دلیل محکمه پسند نه یک کوکی مسخره !!!

کوکی مسخره؟؟؟!!!!!!
    یه پست عمومی میدم اون رو حتما بخونید
    Last edited by shayan_tanha; 09-03-2012 at 21:32.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

این تاپیک از روال عادی خودش منحرف شده به نظر من مشکل شما ربطی به این بخش نداره ادامه این بحث به نظر من جالب نیست گفتنی ها گفته شده شما یک تایپک در بخش سخت افزار انجمن ایجاد کنید شاید بهتر تونستن کمکتون کنن

ممنون از اظهار فضلتون
    تا آخر امشب یه پست عمومی میذارم
    اون رو بخونید و بعد تصمیم بگیرید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

گرامی اصراری بر اینکه اشکال سیستم شما در چه زمینه‏ای میتونه باشه نیست...همین الان در بخش سخت افزار من بدوستی پیشنهاد کردم مشکلش رو باید در اورژانس سیستم های آلوده مطرح کنه. چون مشکلش بدافزار به نظر میرسید.
    ما چیزی رو که به نظرمون میرسه بر اساس علم و تجربه تقدیم میکنیم. این شمایی که میتونی در راه حل مشکل بکار ببندی یا خیر.
    با چند جمله نامنظم در انجمن‏ها افراد سعی میکنند مشکل بیان شده رو در ذهنشون ماژول بندی کنند وو براساس فرهنگ شیرینگ-عطش آموختن- و دست آخر انسانیتی ومحبتی هرچند کوچک مشکل کسی رو حل کنند.
    شمایی که مشکلت رو بیان کردید که نباید جواب بدی دوست من باید توضیح بدی: روشن. شما هی میگی جواب بدم جواب بدم...
    من تعجبم از لیست طویل اساتیدی که نوشتی ( و بعنوان یک دانشجو حیرت کردم اینهمه رییس دانشکده و فرد مهم! استاد مستقیم یک نفر باشند!) و از اونها نیآموختی که منظم بگی و جامع بیان کنی. فونت تیتر رو برای متن بکار نبری.در بحث فنی احساساتی نشی و...

و دست آخر اگر کسی هم اینجا به نتیجه ای میرسه که نه شما رو دیده نه سیستمتون رو ...بر اساس نوشتار شماست و : اگر هم بر فرض اشتباهست، شما به اشتباه انداختیش.
    روزانه هزاران هزار نفر در انجمن ها کارشون راه میفته ، و بسیاری از افرادی که در تاپیک شما وقت گذاشتن و نظر دادن و تایپ کردن کار خیلی ها رو راه انداختند، شما هم میتونی بکار ببندی این نیرو عظیم رایگانرو.

بگذریم:
    سی پیو 2 و 8 دهم
    رم 512
    هارد 160
    لیست سخت افزاری ساده ترین شکلش به این صورت بیان میشه:
    برفرض)
    مادربرد گیگا g41-es2l
    سی پی یو core i7 - 1.5GB
    پاور 45o گرین
    و...
    اگر بیان نرم افزاری شما هم به این بی دقتی بوده که...
    من از سوالم هدفی داشتم و اون سنجش توان مصرفی سسیتم شما بود...که آخر هم نگفتید...

دو سه سال پیش وقتی سیستمم بالا اومد چون عجله داشتم و از دست مکافی که خیلی سرعت پاسخ دهی سیستمم رو پائین آورده بود شاکی بودم تصمیم گرفتم تسک منیجر رو باز کنم تا مکافی رو ببندم ( البته احتمالا نمیشد و خب اشتباه کردم ) بمحضیکه اینکارو کردم یه فشار خیلی زیاد رو سیستم اومد و سیستم خاموش شد و دیگم روشن نشد.
    خیلی بعیده که بستن یک پروسس باعث آسیب سخت افزاری اونم به مادربرد بشه...میتونم بگم نامحتمله
    اگر خواستید بررسیش میکنیم که چرا نمیشه.

چند ماهی سیستم نداشتم تا اینکه بردمش برا تعمیر. طرف گفت مادربرد سوخته و باید عوض شه. خلاصه مادربرد را عوض کردم ولی باز سیستم چند دقیقه کار میکرد بعد خاموش میشد!! از قضا فهمیدم که فن پاور کار نمیکنه لذا پاور که داغ میشه برق رو قطع میکنه. خلاصه پاور رو هم با یه پاور دست دوم عوض کردم.
    1-شاید طرف اشتباه کرده! و در درجه بعد کجای مادربردتون سوخته ؟ چیپست اصلی؟ خازن ترکیده؟ ویا ...
    2-شما حرف قبلیتون رو نقض کردید در پست های پیشین گفتید مک افی مادربرد و پاورم رو سوزوند. حالا بین این دو اتفاق فاصله چند ماهه(سوختن مادربرد و پاور ) قایل شدید. مشکل شما از خلال این جزییات(جزیی که چه عرض کنم) معلوم میشه.
    خرید پاور دست دو هم یک اشتباه بزرگه

9. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

شایان جان

اخه شما همه فکر ویروسی شدن را به اون کوکی نسبت میدید...

داداش من شاید مشکل از جای دیگری باشه !

من و دیگر دوستان از دل و جان کمک میکنیم تا کاربری مشکلش رفع شود .

امیدوارم مشکل شما رفع شود ،

موفق باشی عزیزم

شب خش

11. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه *Dongfang Bubai*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

پيش فرض

سلام
    منم یه زمانی موس سیستمم اینجوری شده

اتصالی بسیار کوچیکی باعث همچین مشکلی برای من شده بود

شما بررسی کنید با یک موس usb ببین مشکل برطرف بشه

بیشتر خرابی های کامپیوتر مربوط نوسانات برق و پاور نامناسب سیستمه

درایور موستون رو یکبار از تو دیوایس منیجر پاک کنید دوباره نصب کنید شاید مشکل برطرف کنه

13. این کاربر از *Dongfang Bubai* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت

پيش فرض

لطفا همه بخونن ( خطاب به همه است )
    با سلام به همه دوستانی که در بحث مشارکت داشتن و احیانا نظر دادن یا ندادن
    از اونجا که بعضی مسائل حاشیه ای تو بحثمون پیش اومد تصمیم گرفتم یه پست عمومی و خطاب به همه شما دوستان داشته باشم و یه سری حرفای مهم و اساسی رو یکجا با هم بگم

ببینید دوستان اکثر شما بخاطر پیچیدگی مساله دارید به این سمت میرید که مشکل سخت افزاریه
    حتی یکی از دوستان با لحن عجیبی خواستار انتقال این بحث به بخش نرم افزار شد

ولی نمیدونم چرا حرفای کسیکه پشت یک سیستم نشسته و با همه وجودش درکش میکنه رو قبول نمیکنید؟
    چرا شواهدی که اون ارائه میده را لحاظ نمیکنید؟
    پست های آخر رو اگر کسی بخونه و تشکرهاشو ببینه متوجه میشه که ظاهرا دوستان از بنده شاکی هستن و بعضا میخوان لیسانس من رو هم زیر سوال ببرن یا بگن دروغگو هستم. شکر خدا تاپیک کمک خاستنم در زمینه برنامه نویسی موجوده و تو اونجا طبیعتا خودم رو کامل و قاعدتا صادقانه معرفی کردم

بعضی ها بگونه ای برخورد میکنن که انگار من سادیسم یا مازوخیست هستم و نمیخوام مشکلم حل شه
    بعضی ها بگونه ای برخورد میکنن که انگار من هیچی از کامپیوتر نمیدونم. جالبه که حالا من کامپیوتر هم تدریس کردم و تو دوران خدمت خونه های نظامی ها میرفتم و سیستم هاشون را ردیف میکردم
    من حتی مدتی تو کافی نت هم کار کردم!
    به خدا منم از پشت کوه نیومدم
    برادر من سال 71 تو دانشگاه علم و صنعت کامپیوتر تدریس میکرده
    پس لطفا گمان نکنید با یه خدائی نکرده گاگول یا عقب مونده ذهنی طرفید
    بله من حتی یک ساعت هم آموزش کامپیوتر ندیدم( پولش رو نداشتم )
    اینو خودم هم تو پست هام گفتم
    من کامپیوتر رو تجربی بلدم نه علمی و بین این دو خیلی فرقه
    من خیلی از اصطلاحت رو بلد نیستم
    من انگلیسیم کامل نیست
    من فقط چیزهایی رو بلدم که تجربه کردم یا بطور پراکنده تو اینترنت خوندم
    ولی مطمئنم از خیلی از کسائیکه تو این فارم هستن بیشتر با کامپیوتر کار کردم
    من اولین بار سال 75 با کامپیوتر کار کردم( بازی کردم!)
    البته بخاطر عدم توانائی مالی خودم سال 85 کامپیوتر خریدم و قبل از اون با سیستم های دیگران ور میرفتم
    گفتن این حرفها شاید اول لازم نبود ولی الانکه بعضی دوستان بگونه ای تحقیر آمیز برخورد کردن لازم میومد

ببینید دوستان منطقا چهار حالت برای این مشکل میشه در نظر گرفت:
    *نه سخت افزاری نه نرم افزاری
    *سخت افزاری
    *نرم افزاری
    *هم سخت افزاری هم نرم افزاری

حالت اول رو کسی نگفته و فکر نمیکنم هم ممکن باشه
    حالت دوم رو از بیشتر پستهای آخر میشه درک کرد
    حالت سوم رو من بش تاکید دارم و سرم هم بره بازم میگم همینه
    حالت چهارم یکی از دوستان مطرح کردن ولی خیلی بعید و غیر منطقیه که بگیم هم من یه ویروس دارم که عملکرد موسم رو گاها تحت تاثیر قرار میده هم که خود موس یا یه سخت افزار دیگه خراب کار میکنه

حالا دلایل من برای اینکه موضوع 100 درصد نرم افزاریه:
    این دلایل دو دسته اند:
    نوع الف دلایلی که فقط برای من قانع کنندس ولی برای شما نه
    نوع ب دلایلی که برای شما هم قانع کنندس

الف 1 : من میدونم که چندین بار سخت افزارم رو تغییر دادم و این تغییر سخت افزار هیچ تاثیری در وضعیت کارکرد موسم نداشته
    الف 2: من که دارم با موسم کار میکنم درک میکنم که موسم خراب نیست( میتونید بگید این حرفت غیر علمیه )

ب 1: سه نرم افزار امنیتی مشکلی بنام ادد کلیکر را تو سیستم من گزارش کردن
    dr.web
    smadav
    arowax
    حتی چندباری smadav در گزارشی که از وضع ریجستریم ارائه داد گفت که سرعت کلیک موس زیاده ( فکر کنم گفت باید 400 باشه و 700 شده )

ب 2: گاها در پوشه کوکی های من کوکی هایی به اسم ادد کلیکر و جدیدا فست کلیکر وجود داره

ب 3: هر نوع تغییر نرم افزاری رو عملکرد موس من اثر میذاره. مثلا محاله برنامه ای رو نصب یا حذف کنم که رو موسم اثر نذاره. گاها که خیلی مشکلم شدید میشه الکی یه برنامه رو نصب یا حذف میکنم. مثلا در آخرین و بدترین مورد سال 2012 وقتی برنامه NPC ( norton powefull cleaner ) رو نصب کردم موسم دیگه خیلی حالش بد شد و زورکی حرکت میکرد بگونه ایکه مجبور شدم ویندوزم را عوض کنم و گزارش همه اینها رو در پست های گذشتم به دوستان دادم

ب4 : هر چقد سیستم امنیتی کامپیوترم را قوی تر کنم "احتمال" عملکرد بهتر موسم بیشتره. ( محض اطلاع من معمولا شدیدترین و سختگیرانه ترین تنظیمات رو برای آنتی ویروس هام ست میکنم و حتی اگر به یک فایل سالم هم گیر بدن پاکش میکنم چون خیلی به این مساله اهمیت میدم )

خب ممکنه با همه این تفاسیر کسی بیاد و باز هم بحث سخت افزاری بودن رو مطرح کنه
    من به چنین عزیزانی میگم که اول برای این 4 دلیل من ردی بیارن بعد بگن سخت افزاریه. و اگر بدون رد این 4 دلیل میخوان بگن سخت افزاریه بهتره بیخیال این بحث شن و میتونن از نفوذشون استفاده کنن تا مدیران و ناظران سایت را مجاب کنن که این بحث رو قفل یا حذف کنن

من تو تمام پست هاییکه دادم سعی کردم ذهن عزیزان رو متوجه مسائل نرم افزرایه سیستم بکنم ولی ظاهرا بعضی دوس ندارن بپذیرن. حتی من رفتم نرم افزار مربوطه رو هم دانلود کردم تا دوستان بطور آنلاین سیستمم رو بررسی کنن. حتی یه بار پیشنهاد دادم که از عملکرد موسم فیلم بگیرم ولی ظاهرا این حرفها مهم نبوده و بیشتر سواد بنده، یا اساتید فلسفه من مهم بوده یا بعضیم که دفاع از کومودو براشون از همه چی مهمتره ( حالا خوبه منم کومودو نصب دارم )

البته در بین پیشنهاد ها و راهکارها حرفای بسیار خوبی هم زده شد که اکثرش رو عمل کردم ولی بعضیش رو نمیتونستم. مثلا یه دوستی گفت لینوکس نصب کن. خب راستش من هیچ اطلاعاتی در مورد لینوکس ندارم و فکر کنم برام راحت تره باشه با موسم کنار بیام تا اینکه مهاجرتی چنین عجیب داشته باشم
    بعضی دوستان هم پیشنهاداتی داشتن که نیاز به امکانات زیاد داشت. راستش من هیچ کیس در اختیار دیگه ای ندارم تا بتونم تک تک سخت افزارهام رو باش عوض کنم و تست کنم که مشکل از کجاست

بعضی دوستان هم سوختن سخت افزارهای منو به این بحث مرتبط میکنن. خب گاها آدم حس میکنه بعضی فقط میخوان یه نظر جدید داده باشن نه اینکه مشکل رو حل کنن. جز یک نفر اونم تازه امشب هیچکس نیومد بگه جریان اون کوکی که گذاشتم چیه. ظاهرا مهم نبود محتویات اون کوکی چیه. ولی مهم بود که من تاریخچه استفاده از کامپیوترم را بگم. اینکه هارد من سوخته بخاطر ویورسه ادد کلیکر نیست. بخاطر نوع استفادمه. بخاطر اینکه صدبار زدمش تو برق و کشیدمش ( استباه کردم ) کلا سیستم من شاید خوب جمع نشده باشه. این چه ربطی به عملکرد موس من داره؟
    با اینکه من گفتم که صد جور ویندوز تا حالا نصب کردم دوستی میگه شاید از CD ویندوزت باشه. بعضی راهنمائی ها واقعا از فحش بدتره.
    وقتی شما وارد تاپیکی با این عنوان میشی نباید مثلا از طرفت بپرسی آنتی ویروست آبدیت هست یا نه. خب این یعنی که طرف احتمال میده بنده ممکنه بدون اینکه کوچکترین اقدامی کرده باشم اومدم تاپیک زدم که آقا من عجیب ترین ویورس جهان رو دارم. خب تو رو خدا خودتون رو بذارید جای من. اگر من هم نباشم نیم من که هستم. متاسفانه بعضی کمک خواهی من رو به پای ضعف و زبونیم گرفتن( خواهشا 10 پست آخر رو ببینید )
    بنظر من این جوونمردانه نیست
    من یه تاپیک کم خواهی دیگم زدم که کسی کمک خاصی نکرد. خب این بده ولی بازم بهتر از اینه که بیان جوری برخورد کنن که توهیین آمیز باشه
    من خودم همه کسانیکه تو بحث شرکت کردن رو تنکس دادم ولی واقعا اسم بعضی افراد رو تو قسمت تنکس بعضی حرفا دیدم خیلی ناراحت شدم
    خصوصا اصلا از جناب الکساندر توقع نداشتم که حرف جناب jolan57 رو تنکس بده
    ما زه یاران چشم یاری داشتیم
    من به سفارش ایشون و یه دوست دیگه رفتم نرم افزار teamviewer رو گرفتم تا ایشون بطور آنلاین سیستمم رو بررسی کنه ولی ایشون میاد حرف کسیکه گفته تاپیک رو جمع کن ببر تو سخت افزار را تنکس میده
    این چه معنی ای میده؟
    منکه به دوستان گفتم بخاطر خودتون و افزایش علمتون هم شده این مساله رو جدی بررسی کنید. من 4 ساله این مشکل رو دارم و برام طبیعی شده. هدفم بیشتر شکل گیری یه بحث جدی بود چون خودم دوس دارم واقعا ببینم ریشه مشکلم کجاست
    اگر کسی نمیخواد کمک کنه عیبی نداره ولی بعد از این همه حرف زدن من بیاد بگه جمع کن کاسه کوزت رو دیگه خیلی ناجوانمرادنس
    هرکس فکر میکنه سخت افزاریه خب بیخیال شه
    کسی مجبور نیس که نظر بده
    جناب بت من که ظاهرا اینقد دلسوز نشون دادن اومدن حرفیکه خراب شدن سیستم من رو و ضعف بنیه مالیم در تهیه قطعات درجه یک رو به مسخره گرفته تنکس میزنه. خب این چه حرکتیه؟ منکه اینهمه از همه دوستان خصوصا جناب الکساندر و بت من تجلیل کردم. خب چکار کنم. من بچه جنوب شهرم. سالهاست پدرم هم ندارم. نمیتونم بهترین پاور یا مادربرد رو بخرم. و از دست دوم دوستام استفاده کردم. این چه ارتباطی به اد کلیک بودن موس من داره؟ آیا این روش کمک کردنه یا نوعی تحقیر و دست انداختن؟
    اگر دلتون خنک میشه بگم اینقد آپارتمنمون هم کوچیکه که مادرم چند بار گفته سیستمم رو جمع کنم تا کمی فضا باز بشه
    من واقعا امشب از سنخ کمک دوستان واقعا ناراحت شدم
    دیگه اصلا نمیخوام هم کسی مشکلم رو حل کنه
    هر کس نظری بده جوابش رو مودبانه و دقیق میدم ولی دیگه واقعا کمک نمیخوام
    مرسی از همتون

15. 2 کاربر از shayan_tanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

لطفا همه بخونن ( خطاب به همه است )
    با سلام به همه دوستانی که در بحث مشارکت داشتن و احیانا نظر دادن یا ندادن
    از اونجا که بعضی مسائل حاشیه ای تو بحثمون پیش اومد تصمیم گرفتم یه پست عمومی و خطاب به همه شما دوستان داشته باشم و یه سری حرفای مهم و اساسی رو یکجا با هم بگم

ببینید دوستان اکثر شما بخاطر پیچیدگی مساله دارید به این سمت میرید که مشکل سخت افزاریه
    حتی یکی از دوستان با لحن عجیبی خواستار انتقال این بحث به بخش نرم افزار شد

ولی نمیدونم چرا حرفای کسیکه پشت یک سیستم نشسته و با همه وجودش درکش میکنه رو قبول نمیکنید؟
    چرا شواهدی که اون ارائه میده را لحاظ نمیکنید؟
    پست های آخر رو اگر کسی بخونه و تشکرهاشو ببینه متوجه میشه که ظاهرا دوستان از بنده شاکی هستن و بعضا میخوان لیسانس من رو هم زیر سوال ببرن یا بگن دروغگو هستم. شکر خدا تاپیک کمک خاستنم در زمینه برنامه نویسی موجوده و تو اونجا طبیعتا خودم رو کامل و قاعدتا صادقانه معرفی کردم

بعضی ها بگونه ای برخورد میکنن که انگار من سادیسم یا مازوخیست هستم و نمیخوام مشکلم حل شه
    بعضی ها بگونه ای برخورد میکنن که انگار من هیچی از کامپیوتر نمیدونم. جالبه که حالا من کامپیوتر هم تدریس کردم و تو دوران خدمت خونه های نظامی ها میرفتم و سیستم هاشون را ردیف میکردم
    من حتی مدتی تو کافی نت هم کار کردم!
    به خدا منم از پشت کوه نیومدم
    برادر من سال 71 تو دانشگاه علم و صنعت کامپیوتر تدریس میکرده
    پس لطفا گمان نکنید با یه خدائی نکرده گاگول یا عقب مونده ذهنی طرفید
    بله من حتی یک ساعت هم آموزش کامپیوتر ندیدم( پولش رو نداشتم )
    اینو خودم هم تو پست هام گفتم
    من کامپیوتر رو تجربی بلدم نه علمی و بین این دو خیلی فرقه
    من خیلی از اصطلاحت رو بلد نیستم
    من انگلیسیم کامل نیست
    من فقط چیزهایی رو بلدم که تجربه کردم یا بطور پراکنده تو اینترنت خوندم
    ولی مطمئنم از خیلی از کسائیکه تو این فارم هستن بیشتر با کامپیوتر کار کردم
    من اولین بار سال 75 با کامپیوتر کار کردم( بازی کردم!)
    البته بخاطر عدم توانائی مالی خودم سال 85 کامپیوتر خریدم و قبل از اون با سیستم های دیگران ور میرفتم
    گفتن این حرفها شاید اول لازم نبود ولی الانکه بعضی دوستان بگونه ای تحقیر آمیز برخورد کردن لازم میومد

ببینید دوستان منطقا چهار حالت برای این مشکل میشه در نظر گرفت:
    *نه سخت افزاری نه نرم افزاری
    *سخت افزاری
    *نرم افزاری
    *هم سخت افزاری هم نرم افزاری

حالت اول رو کسی نگفته و فکر نمیکنم هم ممکن باشه
    حالت دوم رو از بیشتر پستهای آخر میشه درک کرد
    حالت سوم رو من بش تاکید دارم و سرم هم بره بازم میگم همینه
    حالت چهارم یکی از دوستان مطرح کردن ولی خیلی بعید و غیر منطقیه که بگیم هم من یه ویروس دارم که عملکرد موسم رو گاها تحت تاثیر قرار میده هم که خود موس یا یه سخت افزار دیگه خراب کار میکنه

حالا دلایل من برای اینکه موضوع 100 درصد نرم افزاریه:
    این دلایل دو دسته اند:
    نوع الف دلایلی که فقط برای من قانع کنندس ولی برای شما نه
    نوع ب دلایلی که برای شما هم قانع کنندس

الف 1 : من میدونم که چندین بار سخت افزارم رو تغییر دادم و این تغییر سخت افزار هیچ تاثیری در وضعیت کارکرد موسم نداشته
    الف 2: من که دارم با موسم کار میکنم درک میکنم که موسم خراب نیست( میتونید بگید این حرفت غیر علمیه )

ب 1: سه نرم افزار امنیتی مشکلی بنام ادد کلیکر را تو سیستم من گزارش کردن
    dr.web
    smadav
    arowax
    حتی چندباری smadav در گزارشی که از وضع ریجستریم ارائه داد گفت که سرعت کلیک موس زیاده ( فکر کنم گفت باید 400 باشه و 700 شده )

ب 2: گاها در پوشه کوکی های من کوکی هایی به اسم ادد کلیکر و جدیدا فست کلیکر وجود داره

ب 3: هر نوع تغییر نرم افزاری رو عملکرد موس من اثر میذاره. مثلا محاله برنامه ای رو نصب یا حذف کنم که رو موسم اثر نذاره. گاها که خیلی مشکلم شدید میشه الکی یه برنامه رو نصب یا حذف میکنم. مثلا در آخرین و بدترین مورد سال 2012 وقتی برنامه NPC ( norton powefull cleaner ) رو نصب کردم موسم دیگه خیلی حالش بد شد و زورکی حرکت میکرد بگونه ایکه مجبور شدم ویندوزم را عوض کنم و گزارش همه اینها رو در پست های گذشتم به دوستان دادم

ب4 : هر چقد سیستم امنیتی کامپیوترم را قوی تر کنم "احتمال" عملکرد بهتر موسم بیشتره. ( محض اطلاع من معمولا شدیدترین و سختگیرانه ترین تنظیمات رو برای آنتی ویروس هام ست میکنم و حتی اگر به یک فایل سالم هم گیر بدن پاکش میکنم چون خیلی به این مساله اهمیت میدم )

خب ممکنه با همه این تفاسیر کسی بیاد و باز هم بحث سخت افزاری بودن رو مطرح کنه
    من به چنین عزیزانی میگم که اول برای این 4 دلیل من ردی بیارن بعد بگن سخت افزاریه. و اگر بدون رد این 4 دلیل میخوان بگن سخت افزاریه بهتره بیخیال این بحث شن و میتونن از نفوذشون استفاده کنن تا مدیران و ناظران سایت را مجاب کنن که این بحث رو قفل یا حذف کنن

من تو تمام پست هاییکه دادم سعی کردم ذهن عزیزان رو متوجه مسائل نرم افزرایه سیستم بکنم ولی ظاهرا بعضی دوس ندارن بپذیرن. حتی من رفتم نرم افزار مربوطه رو هم دانلود کردم تا دوستان بطور آنلاین سیستمم رو بررسی کنن. حتی یه بار پیشنهاد دادم که از عملکرد موسم فیلم بگیرم ولی ظاهرا این حرفها مهم نبوده و بیشتر سواد بنده، یا اساتید فلسفه من مهم بوده یا بعضیم که دفاع از کومودو براشون از همه چی مهمتره ( حالا خوبه منم کومودو نصب دارم )

البته در بین پیشنهاد ها و راهکارها حرفای بسیار خوبی هم زده شد که اکثرش رو عمل کردم ولی بعضیش رو نمیتونستم. مثلا یه دوستی گفت لینوکس نصب کن. خب راستش من هیچ اطلاعاتی در مورد لینوکس ندارم و فکر کنم برام راحت تره باشه با موسم کنار بیام تا اینکه مهاجرتی چنین عجیب داشته باشم
    بعضی دوستان هم پیشنهاداتی داشتن که نیاز به امکانات زیاد داشت. راستش من هیچ کیس در اختیار دیگه ای ندارم تا بتونم تک تک سخت افزارهام رو باش عوض کنم و تست کنم که مشکل از کجاست

بعضی دوستان هم سوختن سخت افزارهای منو به این بحث مرتبط میکنن. خب گاها آدم حس میکنه بعضی فقط میخوان یه نظر جدید داده باشن نه اینکه مشکل رو حل کنن. جز یک نفر اونم تازه امشب هیچکس نیومد بگه جریان اون کوکی که گذاشتم چیه. ظاهرا مهم نبود محتویات اون کوکی چیه. ولی مهم بود که من تاریخچه استفاده از کامپیوترم را بگم. اینکه هارد من سوخته بخاطر ویورسه ادد کلیکر نیست. بخاطر نوع استفادمه. بخاطر اینکه صدبار زدمش تو برق و کشیدمش ( استباه کردم ) کلا سیستم من شاید خوب جمع نشده باشه. این چه ربطی به عملکرد موس من داره؟
    با اینکه من گفتم که صد جور ویندوز تا حالا نصب کردم دوستی میگه شاید از CD ویندوزت باشه. بعضی راهنمائی ها واقعا از فحش بدتره.
    وقتی شما وارد تاپیکی با این عنوان میشی نباید مثلا از طرفت بپرسی آنتی ویروست آبدیت هست یا نه. خب این یعنی که طرف احتمال میده بنده ممکنه بدون اینکه کوچکترین اقدامی کرده باشم اومدم تاپیک زدم که آقا من عجیب ترین ویورس جهان رو دارم. خب تو رو خدا خودتون رو بذارید جای من. اگر من هم نباشم نیم من که هستم. متاسفانه بعضی کمک خواهی من رو به پای ضعف و زبونیم گرفتن( خواهشا 10 پست آخر رو ببینید )
    بنظر من این جوونمردانه نیست
    من یه تاپیک کم خواهی دیگم زدم که کسی کمک خاصی نکرد. خب این بده ولی بازم بهتر از اینه که بیان جوری برخورد کنن که توهیین آمیز باشه
    من خودم همه کسانیکه تو بحث شرکت کردن رو تنکس دادم ولی واقعا اسم بعضی افراد رو تو قسمت تنکس بعضی حرفا دیدم خیلی ناراحت شدم
    خصوصا اصلا از جناب الکساندر توقع نداشتم که حرف جناب jolan57 رو تنکس بده
    ما زه یاران چشم یاری داشتیم
    من به سفارش ایشون و یه دوست دیگه رفتم نرم افزار teamviewer رو گرفتم تا ایشون بطور آنلاین سیستمم رو بررسی کنه ولی ایشون میاد حرف کسیکه گفته تاپیک رو جمع کن ببر تو سخت افزار را تنکس میده
    این چه معنی ای میده؟
    منکه به دوستان گفتم بخاطر خودتون و افزایش علمتون هم شده این مساله رو جدی بررسی کنید. من 4 ساله این مشکل رو دارم و برام طبیعی شده. هدفم بیشتر شکل گیری یه بحث جدی بود چون خودم دوس دارم واقعا ببینم ریشه مشکلم کجاست
    اگر کسی نمیخواد کمک کنه عیبی نداره ولی بعد از این همه حرف زدن من بیاد بگه جمع کن کاسه کوزت رو دیگه خیلی ناجوانمرادنس
    هرکس فکر میکنه سخت افزاریه خب بیخیال شه
    کسی مجبور نیس که نظر بده
    جناب بت من که ظاهرا اینقد دلسوز نشون دادن اومدن حرفیکه خراب شدن سیستم من رو و ضعف بنیه مالیم در تهیه قطعات درجه یک رو به مسخره گرفته تنکس میزنه. خب این چه حرکتیه؟ منکه اینهمه از همه دوستان خصوصا جناب الکساندر و بت من تجلیل کردم. خب چکار کنم. من بچه جنوب شهرم. سالهاست پدرم هم ندارم. نمیتونم بهترین پاور یا مادربرد رو بخرم. و از دست دوم دوستام استفاده کردم. این چه ارتباطی به اد کلیک بودن موس من داره؟ آیا این روش کمک کردنه یا نوعی تحقیر و دست انداختن؟
    اگر دلتون خنک میشه بگم اینقد آپارتمنمون هم کوچیکه که مادرم چند بار گفته سیستمم رو جمع کنم تا کمی فضا باز بشه
    من واقعا امشب از سنخ کمک دوستان واقعا ناراحت شدم
    دیگه اصلا نمیخوام هم کسی مشکلم رو حل کنه
    هر کس نظری بده جوابش رو مودبانه و دقیق میدم ولی دیگه واقعا کمک نمیخوام
    مرسی از همتون

چرا وقتی به شما پیام داده میشه برنامه TeamViewer نصب کنید تا دوستان کار بلد بیان سیستم شما رو بررسی کنن به کسی جواب نمیدین خود من ایدی یاهو بهتون دادم تا در یاهو کنفرانسی بزاریم با دیگر اساتید وسیستم شما رو بررسی کنیم چرا جواب نمیدین؟

17. این کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •