تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 74 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 739

نام تاپيک: ارز و سکه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

خب دیگه سکه هم جدید هم قدیم 900000 دلارم 1900 کی فکرشو میکرد هرچند این اخرش نیست همین روزاست که برین تو سایت و با یک صفر اضافه تر برخورد کنین یعنی 1000000
    در عرض چند ساعت 50 تومن میره رو سکه شاید بنظر پنجاه هزار کم بیاد ولی این پولیه که شاید یک دستفروش توی این سرما از صبح تا شب نصفش هم در نیاره یا یک تراکت پخش کن یا ... یا ... یا ....
    بهرحال

2. این کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

900 هزار شد سکه ؟!!!!
    قدیما میگفتن تو ایام شهادت و این روز قیمت سکه و طلا میاد پایین و تو عید ها میره بالا !
    اما انگار دیگه قیمت طلا کلا ایام شهادت و عید و غیره نمیشناسه

4. این کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

900 هزار شد سکه ؟!!!!
    قدیما میگفتن تو ایام شهادت و این روز قیمت سکه و طلا میاد پایین و تو عید ها میره بالا !
    اما انگار دیگه قیمت طلا کلا ایام شهادت و عید و غیره نمیشناسه
    بله سکه 900 دلار 1900 !!!
    واقعا چه تلاشی داره دولت میکنه !!!

6. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

هروقت فرصت کردین برین تو سایتهای قیمت خیلی جالب داره گرون میشه
    وقتی الان اینجوری میره روش مناسبت ها میخواد چی بشه مثل عیدی 22 بهمنی چیزی
    930000 و 915000

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به نظر من دولت هر کاری میکنه تا دلارو بیاره پایین مثلا 1400 ( به نظرم تا بعد عید یه این قیمت میرسه )
    شما موافقین با نه ؟
    دليل ؟ تحليل ؟ به خاطر حرف بقال سر كوچتون اينگونه ميگيد ؟ يا خواب ديديد ؟

باهاتون با اون قسمتی که مربوط ب دولته موافقم ولی....

همین الان خیلی از کارخونه های نوپا اعلام ورشکستگی کردن...اینجور ادامه پیدا کنه کمر اقتصادی بدجوری شکسته میشه که دوباره راست و ریسش کردن کار حضرت فیله....اینکه یه عده غول بیان و بازار و اینجوری کنن شاید برا بعضیها سود داشته باشه اما ضررهای داره که بدجوری به اقتصاد بصورت طویل المدت ضربه میزنه...

2-3 ماه پیش یورو 1800 بود تازه من ناراضی بودم و گفتن ارزون میشه....
    الان بعد از خبر خوش اقتصادی یورو شده 2400 تومن

واقعا کسی هست پیش بینی کنه تا کی ادامه داره واله من پیش بینیم اینه که تا عید یورو میشه 3000تومن

و از همه بدتر اینه که صراف جماعت میگه فروش نداریم....بیشتر ادم میترسه ارز گرونتر میشه که اینا نمیخوان بفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ببينيد اينكه واقعي شدن قيمت ارز چه سود و ضررهايي داره خيلي بحث طولاني هست و حوصله تايپ كه اصلا ندارم
    اما 2 تا چيز ميگم بقيش رو خودتون بريد جلو :
    كشور ما متاسفانه كشور مصرف كننده اي هست و واردات بي داد ميكنه و با قيمت ارز پايين توليدات داخلي نمي تونن رقابت كنن با محصولات حارجي
    1: گران شدن ارز باعث ميشه محصولات وارداتي كه بخش عمد اي از كالا ها هستن گران بشه و در كوتاه مدت فشار عظيمي به مملكت و مردم بياره و يك عده از كارخانه ها و واسطه ها و وارد كننده ها ورشكست ميشن و قيمت ها ناگهان بالا ميره و مردم فقيرتر معيشت سختي دارا خواهند شد
    2: وقتي دلار گران بشه كم كم توليدات داخلي جون ميگيره و توليد كنندگان در طولاني مدت مي تونن رشد كنن و اقتصاد ايران رونق ميگيره

البته ميگم من يه چيز جزيي از يه مبحث چندين و چند ساعته رو چندين صد صفحه اي گفتم شما ولي ميتونيد با همين سر نخ ها يكم بيشتر فكر كنيد

هروقت فرصت کردین برین تو سایتهای قیمت خیلی جالب داره گرون میشه
    وقتی الان اینجوری میره روش مناسبت ها میخواد چی بشه مثل عیدی 22 بهمنی چیزی
    930000 و 915000
    قيمت الان سكه كاملا بي ربط به مناسبت هاس و تو مناسبت ها هم مثل الان تغيير ميكنه اگه اقايون بخوان ميره بالا اگه نخوان مياد پايين

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

به گزارش خبرنگار سایت طلا ،امروز حراج نوبت صبح بانک کارگشایی کار خود را با رکورد جدیدی آغاز کرد ، بطوری که میانگین قیمت سکه ها بترتیب :
    هرسکه یک گرمی 95 هزار تومان
    هرربع بهار آزادی 203 هزار و چهارصد تومان
    نیم بهار آزادی407 هزار و هفتصد تومان
    و یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 807 هزار وصد تومان فروخته شد.

اما در حراج نوبت بعد از ظهر بانک کارگشایی که رکورد صبح را نیز پشت سر گذاشت، میانگین قیمت سکه ها را بترتیب :
    هرسکه یک گرمی 116 هزار و دویست تومان
    هر ربع بهار آزادی 244هزار و چهارصد تومان
    نیم بهار آزادی 487 هزار تومان
    و یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 910 هزار تومان رقم زد.

خاطر نشان می گردد خرید سکه و شمش تنها از طریق کارتهای اعتباری عضو شتاب صورت گرفته و تمامی چکها از قبیل ایران چک ،چک های رمز دار،پول نقد و ... مورد قبول نمی باشد

همچنین در نظر داشته باشید تمامی قیمتهایی(انواع سکه ها و شمش) که در حراج اعلام می شود بدون احتساب 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد

10. این کاربر از Hatek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه sourena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اسرائیل - اورشلیــم

11

بله سکه 900 دلار 1900 !!!
    واقعا چه تلاشی داره دولت میکنه !!!
    من هم یه خسته نباشید میگم بهش.... واقعا خیــۀی سختی میکشه

+

یه 20-30 دلار دارم .... میخوام ببرم بفروشم! به نظرتون چیــکار کنم؟

2سال پیش هدیه گرفتم! فاکتور اینا نداره!

راهی ندارید برای فروشش؟

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من هم یه خسته نباشید میگم بهش.... واقعا خیــۀی سختی میکشه

+

یه 20-30 دلار دارم .... میخوام ببرم بفروشم! به نظرتون چیــکار کنم؟

2سال پیش هدیه گرفتم! فاکتور اینا نداره!

راهی ندارید برای فروشش؟
    اي قاچاقچي ، اي دلال ... شما يي كه مملكتو بهم ريختي بازار رو داغون كردي .... بگم بيان بگيرنت ؟ برو خودتو تسليم كن دلارتو بفروش به بيت المال دونه اي 1350 تومن

فكر نكنم گير فاكتور باشن واسه 20-30 دلار ولي خب به جز مراكز اصلي بقيه جاها امن هست و مي توني بفروشي البته اين مملكت هيچيش معلوم نيست كه اون گنده ها رو نمي تونن بگيرن يهو شمارو ميگيرن :دي ميشه قضيه اون دزدي ريش تراش

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

الان شما میگید که صرافی دلار میخره 1350 کارش قانونیه دلار 1900 تومنی رو میخرن 1350؟؟
    پس اگه بخواییم به قیمت اصلیش یعنی 1900 بفروشیم باید چیکار کنیم؟ باید بدیم دلال؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نوشته شده توسط logosببينيد اينكه واقعي شدن قيمت ارز چه سود و ضررهايي داره خيلي بحث طولاني هست و حوصله تايپ كه اصلا ندارم
    اما 2 تا چيز ميگم بقيش رو خودتون بريد جلو :
    دوست بسیار عزیز به این حرفها نیست من خودم چون لازم دارم توی یه سایت دیگه به حرفهای که چه عرض کنم لکچر دانشگاهی میدن را خوندم...دقیقا برعکس اون تفکر علمی جواب داده..در واقع میخوام بگم اینکه بخوای پیش بینی کنی چی میشه کاملا غلط هست....

بنطر من یه عده کله گنده وجود دارن که نبض اقتصاد هم دست اوناس و خبرگزاری های که شعار میدن میخوان توجیه کنن...

شما کجای دنیا دیدی ارز در یک روز دوبار گرون بشه ...دیروز یورو 2400 بود (ساعت 5 عصر) ساعت 8 عصر شد 2500 تومن
    افزایش ارز معمولا 10 تومن اونم ماهیانه هست حالا شما به این تفاوت نگاه کن/

هیچ پرفسوری نمیتونه این مسایل را پیشبینی کنه و همش دست یه عده هست.....همون عده اراده کنن یورو از 2500 تومن میشه 1400 تومن
    دلار 2000 تومن(دیروز) میشه 1200 تومن....

اگه به 4 -5 سال پیش برگردین همون عده زمین را بردن بالا در عرض یکروز چنان خورد تو سرش که خیلی ها الان کنج خونه فلجن (سکته کردن)....

مسیل که فرمودین توجیح (اقایان) هست و بس....

2
    : نوشته شده توسط logosبوقتي دلار گران بشه كم كم توليدات داخلي جون ميگيره و توليد كنندگان در طولاني مدت مي تونن رشد كنن و اقتصاد ايران رونق ميگيره
    ببخشیدا اینها تفسیر خودتونه...!!!اخه من الان در بخش حصوصی کار میکنم....کارخونه های بزرگ کارشون تعدیل نیرو گذشته و کارخونه های کوچک فقز فکر این هستند که چکهای پاس نشدشونو برگردونن.

مگر منطورتون تولیدات جوراب , غلط گیر و....باشه
    فکر نکنم تو این مورد (که من در بطن کارم) اصلا بحثی باشه چون اغلب تولید کننده ها محصولاتشون وابسته به واردات خارجی هست...همش که نمیشه قاچاق وارد کنن!!!

جون گرفتن تولیدات داخلی از اون حرفا بودا...........
    Last edited by hadymk; 22-01-2012 at 10:39.

15. این کاربر از hadymk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •