تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام ورزش را بیشتر می پسندید؟

راي دهنده
19. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • جودو

13 68.42%
  • کاراته و شاخه های آن

1 5.26%
  • تکواندو

1 5.26%
  • کونگ فو

0 0%
  • بوکس

0 0%
  • کشتی کج

1 5.26%
  • نین جوتسو(نینجا و غیره)

2 10.53%
  • کیک بوکسینگ

1 5.26%
  • کشتی(آزاد و فرنگی)

0 0%
  • دیگر(k1،موی تای،شیرو گامو و ...)

0 0%
صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: جودو

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

13

در ضمن دوست من تو قسمت اخطارا بعد از شيدو دوتا اخطار ديگه هم داريم وبعد اخطار چهارم ميشه هانسه كوماكي
    مرسی از یاد آوریتون یادم رفته بود

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بابا بچه ها نذاريد اين تاپيك بخوابه ديگه ؟دي دي دي

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zhangooler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Dante's Inferno اسم:سپهر

پيش فرض

خب دوباره سلام.من مشکلاتی برام پیش اومده برا همین نمیتونم این تاپیک و رو بگردونم.یه خبر:12 روز دیگه توی کبکانیان(هفت تیر)مسابقه دانش آموزیه.میتونین با مربیاتون هماهنگ کنین که تیم بدن.

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض تقلب آشكار در سازمان ورزش

روزنامه اعتماد ملی
    کد خبر: 6078
    تاریخ خبر: Sunday, July 19, 2009

تقلب آشكار در سازمان ورزش

در روزهاي گذشته آنقدر خبر و شايعه پيرامون مرگ اعضاي تيم نوجوانان جودو منتشر شده كه سردرگمي حتي دامن‌ مديران فدراسيون جودو را هم گرفته است. اما اگر بخواهيم خلاصه اتفاقات را روايت كنيم، به اين چند جمله مي‌رسيم: پس از سقوط هواپيماي توپولف فهرستي از اعضاي تيم نوجوانان جودو هم كه در اين پرواز بودند، منتشر شد. در ليست 10 نفره اعضاي تيم نوجوانان جودو نام ايمان زيني‌وند، يحيي باقرپور و مجتبي عزيزاللهي به چشم مي‌خورد. اما تنها دو روز پس از اين اتفاق خبري منتشر شد كه اين سه نفر زنده هستند و سه جودوكاي ديگري كه به جاي آنها به سفر ارمنستان رفته بودند، پس از سقوط هواپيما جان باختند. اين را هم بايد اضافه كرد كه فاش شد، سه جودوكايي كه به جاي اين سه در سفر ارمنستان حضور داشتند، اصلا رده سني نوجوانان را نداشتند و با وجود سن بالايي كه داشتند، با استفاده از مدارك ايمان زيني‌وند، يحيي باقرپور و مصيب عزيزاللهي به عضويت تيم نوجوانان جودو در آمده بودند. اتهامي كه اگر ثابت شود، نشانگر صغرسن علني در فدراسيون جودوست. البته در روز گذشته سايت‌هاي خبري جزئيات ديگري از اين ماجرا را منتشر كردند. پس از انتشار خبر زنده‌بودن سه ملي‏پوش جودو و مرگ سه نفر ديگر به جاي ايشان، مديران فدراسيون جودو در اقدامي عجيب اين موضوع را تکذيب کرده و هويت غيرواقعي سه قهرمان محروم اين رشته را مجددا تاييد کردند که بر اين اساس سايت خبري تابناك هويت اصلي و سوابق اين جودوکاها را منتشر ‏كرد. بر اساس اطلاعات سايت تابناك سه نفر از اسامي کشته‏شدگان که اصلا از قهرمانان جودو محسوب نمي‏شوند صحيح و سالم در خرم‏آباد حضور داشتند و سه نفر ديگر که اتفاقا از گذشته دور سوابقي در قهرماني داشتند به جاي آنها در اين مسابقات جان دادند. خبر آنچنان آشفته‏کننده بود که به سرعت در بخش‏هايي از استان منتشر شود و هيچ‏کس حقيقت را بروز ندهد تا حفظ آبرو شود. اما مگر مي‏شد شناسنامه سه نوجوان کم سن و سال را به جاي سه جودوکاي سن و سال‌دار که يکي از آنها به خدمت سربازي نيز رفته باطل کرد. تحقيقات ‏نشان داد که اسامي اصلي سه جودوکاي مرحوم محمد ملکشاهي، وحيد باقرپور و مجتبي عزيزاللهي است و در واقع مجتبي عزيزاللهي به جاي مصيب عزيز اللهي، وحيد باقرپور به جاي يحيي باقرپور و محمد ملکشاهي به جاي ايمان زيني وند در تيم ملي حضور داشته‏اند که باقرپورها و عزيزاللهي‏ها پسر عمو بوده‏اند. البته اين جابه‌جايي پس از سال 1383 به وقوع پيوسته چرا که اين سه جودوکا در اين سال با اسامي واقعي‏شان در مسابقات جوانان جودوي لرستان قهرمان اول استان شده‏اند و پس از آن به يک باره از يک رده پايين‏تر با اسامي ديگر سر در مي‏آورند!پس از آن بود که در مسابقات نوجوانان قهرماني کشور که دي‏ماه 1384 در قزوين برگزار شد، از اين جودوکاها با اسامي جديد رونمايي شد و ايمان زيني‏وند در 50 کيلوگرم طلا، يحيي باقرپور طلا گرفت و مصيب عزيزاللهي صاحب مدال برنز شدند.البته اين جودوکاها با اسامي جديد در مسابقات بين‏المللي جودوي آلمان نيز در تاريخ 25 اسفندماه 1385 شرکت کردند که يحيي باقرپور در وزن 81 کيلوگرم به عنواني بهتر از پنجمي نرسيد و مصيب عزيزاللهي در 90+ کيلوگرم هفتم شد. پس از اين در نخستين دوره مسابقات جودو نوجوانان آسيا که آبان ماه 1386 برگزار شد، ايران با مدال طلاي ايمان زيني‏وند در وزن 46 کيلوگرم و مصيب عزيزاللهي در 100+ کيلوگرم قهرمان آسيا شد و اين موضوع در دومين دوره اين پيکارهاي قهرماني نوجوانان آسيا نيز که در تيرماه 87 به ميزباني يمن برگزار شد، مشاهده شد و ايران با نشان طلاي مصيب عزيزاللهي در وزن 66 کيلوگرم مجددا قهرماني آسيا را تکرار کرد! اين جودوکاها که ديگر تمايلي به شرکت در رده نوجوانان نداشتند باز هم به اصرار کادر فني مجددا در ترکيب نوجوانان قرار گرفتند تا پس از برگزاري اردوهاي آماده‏سازي در ارمنستان که تطابق آب‏ و هوايي با محل برگزاري مسابقات جهاني مجارستان و همچنين مسابقات تايلند را ندارند و همين ماهيت اعزام را نيز زير سوال مي‏برد، راهي مسابقات جهاني و آسيايي شوند اما سقوط هواپيماي توپولف در اطراف قزوين پس از چندين سال همه‏ چيز را هويدا کرد.روز گذشته تشييع جنازه نمادين اين عزيزان از دست رفته با شايعه جابه‌جايي هويت دو پسرعمو براي عدم رو شدن اين حقيقت که با دفن يک دست لباس جودو همراه بود با شرايط بدي همراه بود، به‌گونه‏اي که علاوه بر آنکه خانواده‏هايي که عزيزانشان از دست رفته بودند بغضي مضاعف از اين موضوع در گلو داشتند و دم بر نمي‏آوردند، مداح و سخنران هم به دليل دادن دو سري نام از اين اشخاص گيج شده بود و به سختي مراسم را اداره کرد. جالب‏تر آنکه روي برخي تصاوير چاپ شده در استان لرستان از سوي خانواده‏هاي ايشان، علاوه بر اسامي غيرواقع اسامي اصلي اين جودوکاها و همچنين در خصوص ايمان زيني‌وند، نام خانوادگي ملکشاهي به عنوان نام اصلي در پرانتز ذکر شده بود و انتشار يک گزارش تصويري از مراسم تشييع جنازه نمادين باعث شد که همين ميزان پنهان‌کاري نيز راه به جايي نبرد. در اين شرايط مديران فدراسيون جودوي ايران آنچنان از احراز هويت آنها بر مبناي مدارکشان سخن مي‏گويد که انگار در جودو کشور هزاران جودوکاي در سطح تيم ملي وجود دارد و بر اين مبنا فدراسيون جودو بايد پاسخگو باشد که چگونه به چهره و اندام اين جودوکاها که حتي يک کودک تشخيص مي‏دهد به رده نوجوانان نمي‏خورند، مشکوک نشده و بر اساس تکاليفش به بررسي سوابق و حتي انجام تست‏هاي پزشکي از اين سه نفر و ساير موارد مشکوک نپرداخته است. اميني، سرپرست فدراسيون جودو در گفت‌وگوي اختصاصي با اعتماد ملي:فعلا درگير مراسم ختم هستيمسرپرست فدراسيون جودو درپايان مصاحبه درخواست کرد که مستندات منتشر شده در سايت تابناک را در اختيار بگيرد. او به صورت کلي همه چيز را تکذيب مي‌کند اما در گوشه‌هايي از مصاحبه‌اش تاکيد مي‌کند: «من از چيزي حمايت نمي‌کنم» عليرضا اميني دوماه است سرپرستي فدراسيون جودو را در اختيار گرفته و تاکيد مي‌کند در اين مدت متوجه صغر سن بازيکنان نشده. با اين همه عليرضا اميني درپايان مصاحبه اطلاعات را ازخبرنگار اعتماد ملي مي‌گيرد تا موضوع را بررسي کند وجواب دهد. هر چند كه پس از ارسال مدارك او ديگر پاسخگوي تماس‌هاي خبرنگار اعتمادملي نبود. شما روز گذشته خبر جعلي بودن مدارک 3 نفر از جودوکاران را تکذيب کرديد، هنوز هم آن را تکذيب مي‌کنيد؟بله هيچ کدام از اين اخبار صحت ندارند، من مدارک همه اينها را به صورت مستند در اختيار دارم و مي‌توانم به شما هم بدهم. هويت هر 10 ملي پوش جودو کامل تاييد شده و همگي به رحمت خدا رفته‌اند. پس چطور امكان دارد که نام‌هاي ديگري در اعلاميه‌هاي آنها منتشر شده؟اسم‌هايي که در اعلاميه‌هاست در پرانتز قرار گرفته يعني اسمي که به آن مشهور بوده‌اند. ممکن است من را هم به اسمي بشناسند و در شناسنامه‌ام اسم ديگري باشد. اگر در كنار نام آنها نام ديگري در پرانتز بود، استدلال شما قابل قبول بود. اما در اعلاميه‌ها كنار نام خانوادگي آنها نام‌خانوادگي ديگري درج شده. در اعلاميه فوت ايمان زيني وند نام خانوادگي «ملک شاهي» در داخل پرانتز است. اين موضوع ثابت مي‌كند که او هويت ديگري دارد. من اين عکس را نديده‌ام. اصلا اين مسائل به من ارتباطي ندارد. من دو ماه است سرپرست فدراسيون شده‌ام. اما يک جايگاه حقوقي دارم که بابت آن پاسخگو هستم. من مستنداتي در اختيار دارم که هويت بازيکنان را تاييد مي‌کند و اين برايم کافي است. شما اين سه جودوكاي تيم ملي را از نزديک ديده بوديد؟بله، بارها ديده بودم اصلا خودمان اين تيم را راهي کرديم. متوجه سن بالاي جودوکاراني که مدارک نوجوانان دارند، نشديد؟شما ممکن است 12ساله باشيد و 90 کيلو هم وزنتان، جثه همه ورزشکاران مي‌تواند بزرگ باشد اينکه دليل نمي‌شود. اما چهره جودوکاراني که بالاتر از سن جوانان هستند و خودشان را نوجوان جا زده‌اند، بايد کاملا مشخص باشد؟اين بازيکنان زير 18 سال هستند و حتي فدراسيون جهاني يک سال هم سنشان را افزايش داده. اين بازيکنان آخرين دوره‌اي بود که مي‌توانستند در مسابقات نوجوانان حاضر شوند. سنشان هم هيچ مشکلي نداشته است. سوالم را جور ديگر مطرح مي‌کنم مي‌دانيد محمد ملک‏شاهي کيست؟نه. ملک شاهي همان نام خانوادگي است که روي اعلاميه «ايمان زيني‌وند» داخل پرانتز چاپ شده بود. همان کسي که سال 1383 قهرمان مسابقات جوانان استان لرستان شد.مسابقات نوجوانان از سال 86 برگزار مي‌شود.آن سال مسابقات نوجوانان برگزار نمي‌شد.از سال 86 چنين روندي داريم؟ خير، اين جودوکاردر مسابقات جوانان قهرمان شده؟ آن هم سال 83، شما بگوييد که آقاي محمد ملک شاهي الان در قيد حيات هستند يا خير؟نمي دانم من دو ماه است سرپرستي فدراسيون را به عهده گرفته ام.اگر شما مستندات خود را براي ما بفرستيد من بررسي مي‌کنم و پاسخ مي‌دهم. آقاي اميني مستندات خيلي مشخص هستند،اطلاعاتي که منتشرشده ثابت مي‌کند که 3جودوکارجان باخته شش سال در رده نوجوانان فعاليت مي‌کنند و از شناسنامه‌هاي جعلي استفاده کرده بودند. الان هم صاحبان هويت‌ها زنده‌اند و سه جودوکار ديگر فوت کرده‌اند.من بررسي مي‌کنم و جواب مي‌دهم الان در گير کارهاي ختم اين جودوکاران هستم.

روزنامه اعتماد ملی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

این کار یعنی استفاده از شناسنامه دیگری در فرستادن اعضا اینقدر در ورزش کشور ما رایجه که برای اهلش اصلا جای تعجب نداره.

اما خب اینبار بد شانسی پای مرگ و زندگی در میونه نمیشه ماستمالی کرد. یعنی طرف که نمیتونه بگه من مرده ام در حالی که نمرده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه V A H í D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    192.168.2.216 .... مدل گوشی : 1100 ندارم ! :دي

پيش فرض

البته به غیر از رایج بودن عادی هم هست !

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

تا اونجایی که بنده یمدونم خبر صحت نداره و متاسفانه همه جودوکارا حضور داشتن و متاسفانه همشون تو سانحه کشته شدن..

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

تا اونجایی که بنده یمدونم خبر صحت نداره و متاسفانه همه جودوکارا حضور داشتن و متاسفانه همشون تو سانحه کشته شدن..
    و متاسفنه همه هم باور كردن

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

تعداد همونه. اما آیا افرادش همونایی هستن که اعلام شده؟

و متاسفنه همه هم باور كردن
    در کل این موردی که من گفتم در ورزش کشور عمومیت داره.
    اینکه این خبر درست بوده یا نه این موردی که گفتم را نقض نمیکنه. واسه همین خیلی باور ناپذیر هم نیست.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اجل بنده خداها رسیده بوده
    با هویتایی غیر از هویت خودشون رفتن اون دنیا،جوری که حتی الان بهشون اجازه نمیدن اسم واقعیشون رو با خودشون ببرن اون دنیا
    هر چند این چیزا(اسم رو تایید بکنن یا نکنن) مهم نیستش،چیزی که مهمه آبروی ایران هستش که با این کارا رفته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •