تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما اعتقاد دارید که 2012 پایان دنیاست؟

راي دهنده
547. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بلی؟

74 13.53%
  • خیر؟

473 86.47%
صفحه 7 از 157 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 1562

نام تاپيک: 2012_ پایان زندگی؟

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

یکبار دیگه هم این شایعات بود! البته دوستان با سن بالاتر میدونن کی رو میگم!
    سال 2000 ... بله سال 2000 هم قرار بود پایان دنیا باشه
    که البته سال 2001 نقشه ها اجرا شد

2. 3 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman_m123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    شیــــــــراز

پيش فرض

یکبار دیگه هم این شایعات بود! البته دوستان با سن بالاتر میدونن کی رو میگم!
    سال 2000 ... بله سال 2000 هم قرار بود پایان دنیا باشه
    که البته سال 2001 نقشه ها اجرا شد
    البته اون موقه یه بحث دیگه بود چرا ؟ چون وارد یه هزاره ( ) دیگه میشدیم که میگفتن کامپیوتر ها سال بعد از 1999 رو ندارن و از این حرفا ولی این یهو وسط سال وسط یه دهه .

من که خودم اصلا دوست ندارم اتفاق بیفته چون هنوز آرزو دارم

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

البته اون موقه یه بحث دیگه بود چرا ؟ چون وارد یه هزاره ( ) دیگه میشدیم که میگفتن کامپیوتر ها سال بعد از 1999 رو ندارن و از این حرفا ولی این یهو وسط سال وسط یه دهه .

من که خودم اصلا دوست ندارم اتفاق بیفته چون هنوز آرزو دارم
    دوست من بحث پایان دنیا بحث خاله زنکی و کوچه بازاری نیست که هر کسی از خواب بیدار شد بگه من حال میکنم فلان سال پایان دنیا باشه

چه دلیل علمی وجود داشت که که سال 2000 پایان دنیا باشه یا اصلا اتفاقی بیفته؟ اولین بار هم نبود هزاره تغییر میکرد.وقتی 999 شد 1000 هیچ اتفاقی نیفتاد.پس چیز جدیدی نبود

در مورد 2012 هم هیچ دلیل علمی وجود نداره.دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون

5. 3 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

یعنی اگر 2012 زمین نابود شود ؟ قیامت می شه ؟ کل ادم ها نابود می شن ؟

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون
    اين دقيقا همون چيزيه كه بعضيها دارن هدايتش ميكنن.

ببينين همين ماجراي ويروس 2000 :
    به نظر شما تيمهاي بزرگ طراحي سخت افزار كه ميتونن cpu هايي با چند صد ميليون ترانزيستور طراحي كنن ( بدون هيچ اشتباهي )
    چطور ميشه نتونن رقم 1 رو به 2 تبديل كنن ؟؟؟

تمام اينها براي بررسي واكنش مردم جهان نسبت به يه موضوعي هست ( مثل قضيه ي ترور يا فوت برخي شخصيتها در ايران )

جدا از همه ي اينا ؛ شما فكر ميكنيد كار دنيا بجاي آخر رسيده ؟
    همين دانشمندا براي سالهاي آينده برنامه ها و پيش بيني هاي زيادي دارن . براي مثال قضيه ي كامپيوترهاي همه كاره يا همسران روباتيك و ...

علم بجايي نرسيده كه بشه آخر دنيا رو متصور شد ، اين تفكرات و ترسها براي اينه كه مثلا ما فكر كنيم فلان قدرت ميتونه دنيا رو به پايان برسونه و ازش حساب ببريم. اما هرگز اينطور نيست .

وگرنه سوژه هايي مثل بشقاب پرنده و آدم فضايي كه سالها پيش مطرح شده كجاست ؟

اينطور نيست ، به هيچوجه اينطور نيست كه ما بدونيم جهان در چه زماني پايان مي پذيره ، چون اگه تمام بشر اينطور فكر كنن ( تقدير هم نباشه ) حتما اين اتفاق ميافته !!!

سوژه ي ديگر اين داستانها براي كساني هست كه به منجي اعتقاد دارن ، و ميخوان مثلا ما بگيم : " بله در فلان سال منجي ظهور ميكنه " بعد كه اين اتفاق نيفتاد بگن اونا چه راحت گول خوردن ، اصلا همچين كسي وجود نداره !!

به نظرم اين همون پيش آهنگ اتفاق مهم و خبيثانه هست مثل همون يازده سپتامبر يا ويراني مسجد الاقصي يا ...
    Last edited by New Ray; 06-09-2010 at 20:25.

8. 3 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

چه دلیل علمی وجود داشت که که سال 2000 پایان دنیا باشه یا اصلا اتفاقی بیفته؟ اولین بار هم نبود هزاره تغییر میکرد.وقتی 999 شد 1000 هیچ اتفاقی نیفتاد.پس چیز جدیدی نبود
    دلیل خاصی که نداشت ! ولی خب چون اولین باری بود که در دوران مدرن به یه همچین سالی (با سه تا صفر) میرسیدیم , برای همه جالب بود ! از سینما 2000 و صدها فیلم و بازی که سال 2000 اتفاق می افتن بگیرین تا اسباب بازی بچه ها که مثلآ اسمش پلیس 2000 بود

10. 2 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

ويروس 2000
    البته ویروس نبود ، بــــاگ بود ... !

12. این کاربر از M i L @ D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه s_sarvi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    FC Barcelona

پيش فرض

دوست عزیز چرا الکی همه چیز رو غربی میکنی. این جا من این موضوع رو مطرح کردم که همه اطلاعاتشونو بگن،نکه بحث رو انقلابیو استکباری کنن. اگه نظر علمی داری این جا مطرح کن. من اینیم که مطرح کردم چند تا مستند و مقاله خوندم. عزیزم بی احترامی نشه ولی نظر علمی نداری چیز دیگه ای مطرح نکن. ممنون.
    آخه برادر من چیزی که شما به خاطرش تاپیک زدی اصولا یک بحث علمی نیست
    اصلا مسئله علمی نیست که بشه در موردش بحث علمی کرد در ثانی نظریه 2012 یک نظریه غربیه پس من چیز بی خودی نگفتم...

اینجا رو ببین...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by s_sarvi; 06-09-2010 at 20:45.

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست من بحث پایان دنیا بحث خاله زنکی و کوچه بازاری نیست که هر کسی از خواب بیدار شد بگه من حال میکنم فلان سال پایان دنیا باشه

در مورد 2012 هم هیچ دلیل علمی وجود نداره.دارن با مطرح کردن بیش از حد این موضوع ذهن مردم رو برای یک اتفاق بزرگ آماده میکنن البته به دست خودشون
    توهم توطئه اگر از زیاد بشه.مشکلاتی را به همراه داره.
    مواظب خودت باش

15. 2 کاربر از danielo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یکی از دوستان،وقایع تاریخی رو تا سال 2023 هم پیش بینی کرده بود!!!!
    لشکر کفر حرکت میکنه بهسمت مکه و همونجا نابود میشه!!!!
    دلیلش؟ چون 11 سال بعد از صحبت های بوش پدر،یه ساختمون تو امریکا پایین اومده....
    متاسافم که برخی دوستان وقتی می بینن که رهبران کشورشون تکه تکه شدن و جلوی سگ انداخته شدن سربازای 20 ساله ی حکومت رو تماشا میکنن و دو تا زندانی رو تحویل نمیدن،ولی اسرائیل سه سال برای تحویل گرفتن جنازه ی یه سربازش بحث میکنه که چند تا فلسطینی رو ازاد کنه،به چه نتیجه ای میرسین؟!!
    اقایون چرا فکر کردین که یه دولت مثل امریکا حاظره اون همه ادم کشته بشن که بخواد یه جنگ راه بندازه؟!!
    فکر میکنین خیلی سخته؟! مگه همین الان رهبران برخی کشور ها طبل جنگ رو به صدا در نمیارن بدون هیچ عرضه ای برای دفاع؟!! شکم سرابزهایشون رو اگه ببنی متوجه میشی که هیچوقت نخواهد تونست یه نفری پوتینش رو ببنده و اونوقت میاد من رو 5 کیلومتر میدوونه چون جلو روش وایسادم و بهش احترام نظامی نذاشتم!!!

رفیق،توهم توطئه دارین شماها....تا چیزی میشه،سریع میگین غرب.....فک میکنم زیاد نمونده باشه که اعلام بکنین که اصولا تشکیل کشور امریکا برای اهداف براندازی و ... بوده!!!

واقعا متاسافم برای برخی دوتان که حرف های یک شاعر رو که تو لفافه حرف زده و مثلا گفته مردم تو یه جایی قایم میشن موقع جنگ و بعدش مردم موقع جنگ تو سنگر های زمینی قایم شدن،به این نتیجه رسیدن که این بابا میتونه دنیا رو پیش بینی کنه!!!

یا یه مشت روانی که صد ها سال شهر سازی میکنن و بعدش شهرشون رو بدون هیچ دلیلی ول میکنن!!!
    لابد وقتی داشتن شهرشن رو ول میکردن،نتونستن کلاغ ها و اسکلت ها و کارت های فالگیری و پیش گویی رو با خودشون ببرن و تقویم رو ادامه ندادن!!!!!

اقای احمد دالکی،کتابی دارن که توش تا سال 90 رو برای موقعیت سیارات و صور فلکی پیش بینی کردن!!!ایا اقای دکتر احمد دالکی یک پیش گو هستن؟!! ایا اگر خدایی نکرده ایشون از ایران برن،به این معناست که در روز خروج ایشون از ایران اتفاق بدی خواهد افتاد؟!

رفقا خواهش میکنم یه خورده به خودتون بیاین...یه خورده فک کنین....هیچ اینده ای وجود نداره!! همش رو خودتون میسازین!! میتونین همین الان برین تو حموم و خودتو نرو بکشین تا ایندتون با خاک یکی بشه!! یا میتونین برین شروع کنین به کشیدن مواد مخدر تا ایندتون مشخص تر باشه....یا اینکه میتونین برین درستون رو بخونین و با وقت گذاشتن روی مسائل مختلف،مزخرفاتی همچون پایان دنیا در سال 21012 رو به ملت تحویل ندین!!!!

همش تقصیر این کارگردان 2012 بودش!!! یه سری ادم های علاف و یبکار غربی که نمی دونن از ازادیشون چجوری استفاده کنن،میان شرو ورایی دربارهی اخر دنیا تحویل ملت میدن....هنوز پیش گویی های ابر مردان رو که در سال 2000به بعد،انسان ها رو هوا راه خواهند رفت و چه میدونم دارای ترمینال سفینه ی فظایی هم خواهیم بود رو به خورد مردم دادن....
    احمق هایی مثل امریکایی که پس از دیدن فیلم the day after خونش رو اتیش زد!!!!
    اینها همه ساخته ی ذهن های ادم های علاف و بیکاره که یه چیزی میپرونن و یه مشت بدبخت بیچاره ی دیگه میان و الون حرف ها رو باور میکنه و طبقشون برنامه ریزی میکنه!!!

راستی رفقا،من برنامه ای دارم بیه اسم starry night backyard که وقایع نجومی رو بدون مو زدن با تصویر واسه من نمیاش میده...من که به پیش گویی هاش ایمان اوردم...فقط نمیدونم چرا واسه سال 2020 به بعد،مینویسه که your program need's online ..... فک کنم این یعنی اینکه سال 2020 به بعد وجود خارجی نداره و و اون سال همه میمیریم نه؟!

17. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •