تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه gharibe63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بنده به عنوان یک عضو جدید در این تاپیک اعلام میکنم که تمامی اطلاعات کاملا علمی و درست است و دوست بنده داره از همین نوع مودم استفاده میکنه .فکر کنم البته ارزون تر خریده بود. حدودا 60 تومن؛
    کاملا چیز باحال و جالبیه. ولی متاسفانه خودش هنوز زیاد باهاش کار نکرده که طرز کارش رو یاد بگیره!!!
    امیدوارم اینجا رو بتونم خوب زیر و رو کنم و بفهمم قضیه از چه قراره!!!
    سلام
    آقا میلاد اگه امکان داره یه کمکی به بکن
    2 3 ماهه که این روترو خریدم نمیتونم راه بندازمش
    مرسی

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

امکانش رو داره که هارد رو تحت شبکه لن یا وایرلس مدیریت کرد؟

امکانش هست ولی راه اندازی این روترو کسی بلد نیست

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

امکانش رو داره که هارد رو تحت شبکه لن یا وایرلس مدیریت کرد؟

فقط ایسوز از این مدل داره شرکت های دیگه مثل دی لینک و لینک سیس چنین محصولی تولید نکرده اند؟
    بله مشه هارد رو روی شبکه شیر کرد
    اصلا یکی از قابلیتهای این دستگاه همین منوظر هست
    مودمهایی که USB دارند اکثرا این خاصیت usb shareing رو دارند که میشه ادواتی که USB دارند رو بهشون وصل کرد.
    و توی شبکه به اشتراک گذاشت.
    دی لینک هم یه مدل داره که usb باری اشتراک گذاری چاپگر و هارد اکسترنال رو داره.
    لینک سیس رو نمیدونم
    ولی اون مدل دی لینک رو توی یه فروشگاهی 4-5 ماه پیش دیدم .مدلش رو نمیدونم.

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اتفاقا رفیق ما هم بدجوری گیر افتاده با این مومده. فکر کنم مدل N81 یا 51 بود. انگار مدلهای زیادی نبوده. 2 3 تا مدل فقط بوده.
    راستش منم باورم نمیشه انقدر راحت کار کنه که نکرد.
    باید یکی بیاد بگه قضیه چیه؟
    آخه این توضیحاتی که دادی شد و با توجه به خصوصیا اون مدم کارکردش درست بود ولی اینکه چطوری و چه تنظیماتی داره هنوز مشخص نیست. یکی ازدوستانم که خودش اون مودم رو معرفی کرده قراره بره واسش راه بندازه. هر وقت رفت اگه تونستم منم میرم ببنیم قضیه چیه!
    البته فکر نکنم اونقدرها هم کار سختی باشه ولی واسه کسی که تا حالا با اون سیستم کار نکرده یکم مشکله.
    منم منتظرم راه بیفته نتیجه رو ببینم. اگه واقعا خوبه منم یدونه بگیرم چون روشن گذاشتن سیستم هم سیستم رو داغون میکنه هم که کلا غذاب داره. هوا هم گرمه اتفاقه دیگه. میزنه سیستم داغون میشه ....

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

بابا کاری نداره که
    مدولاسیونش اینه که یک کانکشن مثل lan ویا اینترنت کانکشن داخلش میسازی و پورت ورودی یا gateway رو به مودم میدی
    و میری داخل دانلود منیجرش و خروجی فایلها رو روی هارد اسکترنال تنظیم میکنی
    وقتی هارد رو ست کردی میای مک فیلتر و وایرلس رو تنظیم میکنی
    این کاری داره ؟
    منتها چگونگی پیمایش این روند مهمه که این قصه رو طولانی کرده
    وگرنه کاری نداره اصل قضیه همینی که هست گفتم میگی نه برو امتحان کن

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

پست شماره 1 به روز شد:
    -------------------------------------------------------------------
    در این ویرایش با هم میخوانیم:
    - نحوه دیتکت کردن هاردهای اکسترنال بوسیله روتر

-این روتر تنها یک فرمت رو ساپورت میکنه که EXT2 هست و هاردهایی که NTFS هستند با این روتر به مشکل میخورند و باید تبدیل بشوند که نحوبه تبدیل کردن به اسانی توضیح داده شده.

6. 2 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

عکسهایی از سیستم اقای غریبه 63 که به همین روش دانلود میکنند در پست یک قرار داده شد .
    امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگیره و بدونند که من با مستندات صحبت میکنم.

خواهشا در این تاپیک اسپم پرونی نکنید و بزارید این روشهای خوب برای دوستان جا بیفته و بدونند که با چه روشهایی میتونند از دست پول برق و خرابی قطعات نجات پیدا کنند .
    باشد که مورد قبول واقع شود انشاللله

8. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

هنوز قابلیت دانلود با اکانت رپیدشر مشخص نشده؟؟
    آخه تنها راهی هست که دانلود میکنم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان دانلود منیجر این سیستم جوری هست که بشه تنظیم کرد مثلا از یک تا شش صبح بگیره بعد خاموش بشه؟
    من تاپیک رو خوندم ولی اخرش مشخص نشد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

هنوز قابلیت دانلود با اکانت رپیدشر مشخص نشده؟؟
    آخه تنها راهی هست که دانلود میکنم!
    دوستان دانلود منیجر این سیستم جوری هست که بشه تنظیم کرد مثلا از یک تا شش صبح بگیره بعد خاموش بشه؟
    من تاپیک رو خوندم ولی اخرش مشخص نشد.
    اتفاقا همین امروز تمامی جواب سوالات شما مشخص شد !
    اقا غریبه 63 رو فرستادم یه سری گزارش بگیره تا یه جاهایی یه چیزایی دستگیرمون شده و بازهم بیشتر متوجه میشیم اخه این وسیله تنهای وسیله ای هست که توی بازار پیدا میشه و برندهای دیگه تا حال همچین چیزی رو بیرون ندادند ! و چون بار اول هست ما هم خوب به قیمت خراب شدن وسیله نمیتونیم ازش گزارش بگیریم
    ولی بزودی همه چیز رو خواهم گفت و در تاپیک اول مثل همیشه درج میکنم
    منتظر باشید

ولی در مورد جواب سئوال شما که گفتید از رپیدشیر میگیره یا نه.
    ببینی من با اکانت پرمیوم دانلود نکردم ! ولی اگر سیستم رپیدشیر طوری باشه که بتونید با IP از اون دانلود کنید مشکلی نیست و دانلود میکنه ولی اگر اساس کارش با لینکهاس غیر مستقیم باشه خیر اصلا نمیتونه دانلود کنه
    فقط لینک مستقیم و تورنت میگیره
    و در ضمن با سرعتهای 128 به مشکل میخوره
    دوست عزیزم اقای غریبه 63 میگن که توی تورنت با سرعت 128 گیر میکنه و اذیت میکنه خلاصه خیلی سرعتش کمه ولی توی بقیه لینکها من جمله لینکهای مستقیم از لیچرها هیچ مشکلی نداره و مثل برق با سرعت واقعی همون 14-15 که سرویس 128 میده دانلود میکنه.
    در مورد بقیه موارد باید بزارید که گزارش تکمیل بشه .
    ضمنا اون مورد اموزشی هم که توی تاپیک اول گذاشتم باز هم باید ویرایش بشه چون به یک نکات جدیدی هم رسیدیم
    میتوینن 10-20 تا لینک هم به این دستگاه بدید ولی اگر سرعت به 0 برسه ( مصلا سرویس 128 اینجوریه ) دیگه فقط یک لینک رو ادامه میده ولی این وسیله رو با سرت 3 مگ توی یک شرکت تست کردند که نتیجه رضایت بخش بوده و مثلا مثل IDM که به هر لینک دست کم 30 کیلو اختصاص میده این دستگاه هم دانلود مسترش همین قدرت رو داره و به هرلینک 30 تا میده در صورتی که سرویستون بالای 2-3 مگ باشه .!!!! و میتونین چندتا دانلود بزارید و یه شرب روی دانلود باشه
    در این صورت هم با توجه به سابقه اینرتنت پر سرعت شخصی که خودم داشتم تورنت هم مشکلی نخواهد داشت. به شرط سیدر خوب و جوندار !! نه یک سیدر پشمکی !

در مورد اون سئوال اخر که شب بزارید صبح خاموش بشه نه همچین چیزی که الارم داشته باشه یا حالت استندبای بره نداره ولی در یکی از سایتها که میچرخیدم دیدم که یک اسکریپت بصورت دستی برایش نوشته شده که میتونید از راه دور شات داونش کنین(( یعنی روتر و هاردی که بهش وصل میشه اتوماتیک خاموش میشه )) ولی خوب من توصیه نمیکنم که این اسکریپت رو استفاده کنید چرا که یه چیز دستی سازیه و ممکنه به سیستم عامل دستگاه اسیب برسونه .
    دقیقا مثل اسپورت کردن ماشین که ممکنه مضر باشه !
    ولی دیگه فعلا از سیستم روشن گذاشتن بهتره
    من هم تا وقتی که مطمئن نشم هیچ وقت این وسیله رو تهیه نمیکنم منتظرم اقای غریبه که لطف کردند و این ریسک رو به جون خریدند و این وسیله رو تهیه کردند گزارش نهایی رو بدهند که اگر این تست اخر هم ok بشه من حرفهای ایشون رو مستند درج میکنم و دیگه تصمیم گیری خرید با دوستان خواهد بود .

جا داره همینجا هم از غریبه 63 عزیز تشکر کنم که توی این مدت کلی زحمت کشید و بزودی هم یه مطلب مهم در مورد این وسیله رو اماده میکنیم و در پست اول تاپیک میزاریم
    زیاد دور نیست طبق صحبتی که خودشون فرمودند 3 روز اینده گزارش نهایی رو به من میدهند.
    پس فعلا منتظر باشید.

12. 3 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوست عزیز حالا مساله خاموش شدن مهم نیست ولی اصل مطلب اینه که میشه برنامه ریزی کرد که از چه ساعتی شروع به دانلود کنه و چه ساعتی دانلود رو قطع کنه؟ این خیلی مهمه , چون اکثرا برای دانلود شبانه که رایگانه میخوان و اگه این قابلیت رو نداشته باشه تقریبا به درد ماها نمیخوره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •