تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 103

نام تاپيک: کلاه گذاشتن بر سر مشتری به سبک علاءالدینی...! ( قابل توجه اون هایی که می خوان از پاساژ علاءالدین خرید بکنن )

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

بالاترا بهترن پایینی ها میخوان بزور برنامه برات بریزن با پول خون باباشون!

2. این کاربر از dc_error691 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

دوستان از كجا ميشه فهميد طرف نمايندگي واقعي يك برند است و
    نماينده رسمي سوني كيه پارس كامتل يا غيره

شما خريد از طبقه هاي بالتر بيشتر توصيه ميكنيد يا فرقي نداره
    سلام

نمایندگی ها:

نوکیا >>> نوکیای ایران
    سونی اریکسون >>> پارس کامتل
    سامسونگ >>> پارس مایکروتل
    ال جی >>> پارس کامتل

خرید از طبقات بالاتر بهتره؛ اما این به این معنی نیست که در طبقات بالا همه فرشته اند! توی اون ها هم دزد و کلاهبردار هست...

تازگی توی خیابان حافظ - که می شه پایین تر از پاساژ علاءالدین - یه مجتمع خفن برای فروش موبایل ساختن. احتمالا اونجا باس بهتر از علاءالدین باشه...

شاد و پیروز باشین

4. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

اچ تی سی >>> یاس و پرشین تلکام

6. 2 کاربر از dc_error691 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

پيش فرض

تازگی توی خیابان حافظ - که می شه پایین تر از پاساژ علاءالدین - یه مجتمع خفن برای فروش موبایل ساختن. احتمالا اونجا باس بهتر از علاءالدین باشه...

اين مجتمع كه مي فرماييد الان افتتاح و آماده بهره برداري است يا برنامه آينده است و در آينده ميشه استفاده كرد

من يك گوشي سوني ميخوام بخرم حول و حوش 200 به نظر شما گارانتي اصلي باشه چقدر تفاوت قيمت خواهد داشت

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

آقا دزدن این علاءالدینی ها ! رفته بودم برای دوستم ویوتی بخرم ،دقیقا همینجوری که شما گفتین ، 10 تومن زیر قیمت میداد ولی می خواست 30 تومن پول نرم افزار بگیره ، اونوقت استدلالش رو گوش کنین از خنده میمیرین : "میگفت ما گوشی ها رو بدون نرم افزار از شرکت تحویل میگیریم ، و باید براتون نرم افزار بریزیم و الا بعد از چند روز آنتنیش کم میشه و نهایتا از بین میره ، همینطور بلوتوثش " !!!!
    یه بارم رفتم برای خودم i8910 بخرم ،حتما میدونین که گارانتی اصلی سامسونگ پارس مایکروتله و گارانتی تقلبیش پارس ماکروتل (یه دونه ی نداره) . طرف تو چشم من نگا میکیرد میگفت گارانتی اصلیش همین پارس ماکروتله ، وقتی هم گفتم این نیست قبول نمیکرد نمیذاشت از مغازه برم بیرون میگفت رفتم برات آوردم دیگه.
    یه جا دیگه هم رفتم کارت طلایی پارس ماکروتل (درست عین کارت طلایی پارس مایکروتل بود) بهم نشون داد گفت بیا اینم اصل ، میبری ؟ گفتم این که ماکروتله به جای مایکروتل ، تا دید فهمیدم گفت : "همین دیگه ، میخواستم بگم اگه تقلبی باشه بهت نشون میدم ، حالا اصلش رو بدم؟"
    آخر سر یه جا با گارانتی اصلی گیر آوردم اما چون 5 تومن زیر قیمت میداد به زور می خواست پول بگیره نرم افزار بریزه ، هر چقدر می گفتم خودم بلدم ، سعی میکرد مسخرم کنه بگه کار سختیه و به این سادگی ها نیست و ممکنه گوشیت رو به باد بدی ، یکی نیست بگه آخه لامصب تو خودت نرم افزار ریختن رو از تو همین فروم ها که مطالبش رو ماها میکنیم یاد میگیری
    خلاصه بدترین قشر همین موبایل فروشان !

9. 11 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

جدیدا بازار موبایل ایران رو ساختند.یکم پایین تر از علاالدین،با ماشین دو سه دقیقه بیشتر راه نیست.من شنیدم که قراره تا اول آذر افتتاح بشه ولی فعلا معلوم نیست.اگه اونجا راه بیفته مطمئنا چون تازه اولشه و میخوان مشتری جذب کنن ازین کارا نمیکنن و یخورده مثل آدمیزاد رفتار می کنن ولی خب احتمالا اونم بعد از یه مدتی ..............
    کلا یه چندتا مغازه تویاون پاساژ علاالدین بدرد میخورن بقیشون دزد و قاچاقچی و کلاهبردارن.
    من خودم یه مغازه هست که نزدیک دو ساله هم خریدهای خودمو و هم دوستان و آشنایان رو ازاونجا میکنم و آدمی هم نیست کهبخواد به زور به کسی برنامه بده و قیمت هاش اگه جاهایدیگه کمتر نباشه مطمئنا بیشترنیست ولی توی خیلی ازموارد کمتر.اگر کسی از دوستان خواست پیام خصوصی بده بهش آدرس دقیق بدم قبل از خریدش یه سر هم اونجا بزنه .

11. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستي بچه ها من مي خوام از تهران گوشي 5530 با گارانتي اصلي خدمات طلايي نوكيا يا اتصالات بگيرم به نظرتون از كجا بگيرم بهتره ادرس بديد ممنون ميشم اگه ادرس نمايندگي شد كه چه بهتر ؟

13. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

1

راستي بچه ها من مي خوام از تهران گوشي 5530 با گارانتي اصلي خدمات طلايي نوكيا يا اتصالات بگيرم به نظرتون از كجا بگيرم بهتره ادرس بديد ممنون ميشم اگه ادرس نمايندگي شد كه چه بهتر ؟
    سلام دوست من
    شرمنده که دیر پاسخت رو می دم! سرم شلوغه خفن!!!!

گارانتی های خدمات طلایی نوکیا (نیا)، اتصالات اینترنشنال تهران، ایراتل و پارس قائم دیگه از خودشون گارانتی نمی کنن؛ همشون الآن گارانتی رسمی و بین المللی نوکیای ایران رو دارن. شما اگر به فروشگاه مرکزی هر کدومشون بری فقط با این گارانتی محصولاتشون رو بهت ارایه می دن.

برای بدست آوردن نشانی فروشگاه ها و تعمیرگاه های مجاز در سراسر کشور گلمون ایران، برو به این جا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شاد و پیروز باشی

15. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان
    تو علاالدین همه مغازه هاش اولین کاری رو که می کنن اینه که هندزفری و شارژر اصلی رو بر میدارن و تقلبی میزارن

دوم این که لیبل غیر قانونی میزنن

سوم این که بابت برنامه های الکی پول مفت میگیرن

چهارم این که اگر ببینن یه ذره 6 میزنی گوشی کار کرده یا ... تو پاچت می کنن

پنجم این که همشون درغگو و دزد هستند

ششم این که این پول های حروم رو چجوری میخوان جواب بدن خدا میدونه خدا روشکر ما تا حالا از علاادین چیزی نگرفتیم

17. 2 کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehran_286's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

درسته ، درسته علائدین دزد و قالتاق و شیاد و اراذل و اوباش و ... (!) زیاد داره ولی بازم هرچی باشه بهترین جا برای خرید گوشیه به نظر من. من که تو تهران بهتر از علائدین جاییرو برا خرید گوشی سراغ ندارم. برام تجربه شده که هر موقع میرم ،برم بالا از بالا بیام پایین.
    این حرفت اصلا قشنگ نبود
    من تو تهران اون موقع که w700 به قیمت 260 فروخته میشه(بدون لوازم اصلی) من از قم خریدم 250 با لوازم اصلی و گارانتی حالا گارانتی بخوره تو سرش گوشی اصلی بود و فرانسه ای بود ولی ماله علاالدین چینی بود

19. این کاربر از mehran_286 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •