تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 88

نام تاپيک: معرفي پرينتر هاي ليزري بر اساس هزينه چاپ و نگهداري کمتر و در دسترس بودن چيپ شارژ و قطعات

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

جناب danielrod ، به نظر من تنها پرینتری که خصوصیات بالا به جز مورد شماره 1 رو دارهLexmark E120 و Lexmark E260D هست.

جدیدا متوجه موضوعی شده ام و آن اینکه پرینتر های دانشگاه ما تا 6 ماه قبل همگی HP مدل های 1320 و 2035 و 2055 بودن، اما مدتی قبل که برای فارغ التحصیلی رفته بودم دانشگاه، دیدم حدود یک سوم پرینتر ها رو با Lexmark E260D عوض کردن و مسئول خرید دانشگاه دانشگاه هم مدعی بود که دلیل خرید پرینتر های لکسمارک اینه که برخلاف اچ پی که باید بدیم بیرون شارژ کنن، خودمون میتونیم لکسمارک 260 رو شارژ کنیم !!!

به نظر میرسه جایگزین HP در ادارات و دانشگاه ها و ... Lexmark با گارانتی مادیران خواهد بود.

شما با این نظر موافقین ؟؟؟

لکسمارک 260 برای مصارف خانگی کمی گرونه، و Lexmark E120 مناسبتره.

سایت مادیران قیمت جدید E120 رو 137900 تومن اعلام کرده که کارتریجش 2000 برگ چاپ میکنه. قیمت مواد مصرفی این پرینتر با توجه به کاتالوگ E120 به شرح زیر هست :

کارتریج اورجینال : 78000 تومن
    کارتریج میوا : 53000 تومن
    درام میوا : 11500 تومن با عمر 25000 برگ
    تونر شارژی میوا : 8600 تومن
    چیپ میوا : اگر اشتباه نکنم 4000 تومن

که باتوجه به چاپ 2000 برگی و قیمت های بالا 100 % از HP P1006 و ... بهتره.
    در ضمن قیمت کارتریج اچ پی 1006 ، 57000 تومنه اما کارتریج لکسمارک 53000 تومنه !

این پرینتر به جای تونر سیو مد، تنظیمات تیرگی تونر رو داره، که از شماره 1 تا 10 هست. 1 روشنترین چاپ و شماره 10 تیره ترین چاپ رو به همراه خواهد داشت. پس با انتخاب شماره 1 برای تیرگی میتوان در مصرف تونر صرفه جویی کرد.

شما عیبی برای این پرینتر سراغ دارید ؟؟؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حسن پرینتر های لکسمارک
    1- مارک خوش نامی است
    2- گارانتی ماد ایران را دارد
    3- گارانتی فقط شامل تعمیرات نیست بلکه ماد ایران مواد مصرفی آن را هم تولید میکنه و بیشترین واحدهای سرویس را هم داره
    4- با ادارات دولتی کار میکنه و معتبر هستش
    5-کارتریج یک e120 تا 2500 صفحه پرینت میگیره و عملا در مقابل hp با 1500 با صرفه تر است
    6-سرعت پرینت خوبی داره به خصوص مدل 260 که درو هم میزنه و عالی است
    7- درام و کارتریج از هم جدا طراحی شده اند
    8- به صورت استاندارد سوراخ شارژ تونر را دارند
    9- عمر درام خوبی دارند
    10- قیمت انها در حال حاضر خوبه است
    11- میشه یک کارتریج کامل را با قیمت مناسب از مادایران خرید و عوض کرد.

عیب پرینتر های لکسمارک
    1- در مورد مدل 260 به خاطر سرعت چاپ ان 33 برگ سرعت خروج کاغذ و صدای موتور کاغذ کش کمی زیاد است که البته در مورد تمام پرینترهای این رنج کارایی این مشکل وجود دارد حتی مدلهای سامسونگ که جزئء کم صدا هستند این مشکل را دارند مثلا مدل samsung ml-2850d با قیمت 247 تومان و 28 صفحه در دقیقه در مقابل lexmark e260d با قیمت 257 تومان و 33 صفحه در دقیقه

2- در اکثر سایتها اشاره شده که در مورد پرینتر های لکسمارک باید هر 7500 پرینت چیپ تعویض شود که من هنوز هیچ مطلبی در مورد اینکه اگر چیپ عوض نشود چه اتفاقی می افته ندارم
    در مورد پرینتر های hp سیاه و سفید اکثرا بدون چیپ هم پرینتر یک error می دهد ولی باز هم پرینت میگیرد

اگر کسی اطلاعاتی در مورد اجزای داخلی پرینتر های لکسمارک داره و می دانه که چیپ ان چه پیغامهای را می دهد کمک کند

آیا نبود چیپ باعث از کار افتادن پرینتر می شود

2. 2 کاربر از danielrod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

همه جوانب لکسمارک عالیه، فقط تنها مشکل لکسمارک اینه که سابقه خیلی روشن و خوبی در زمینه پرینتر نداره و اگه به محصولاتش در ایران و اروپا و ... توجه کنین، بیشتر از 4 یا 5 پرینتر پیدا نمیکنین !!!

مادایران ادعا میکنه 70% بانک ها و دانشگاه ها و مراکز خرید و ... در دنیا از لکسمارک استفاده میکنن !

یعنی 70% دنیا فقط از این 5 مدل استفاده میکنن ؟؟؟

اگه سندی یا سایتی درباره موفقیت های لکسمارک پیدا کردین، خبر بدین.

قیمت کارتریج Lexmark E120 به گفته مادایران 53000 تومنه. امروز کارتریج اچ پی 1005 و 1006 با کد 35A رو قیمت کردم 20000 تومن گفت !!! کارتریج 12A رو هم 20000 تومن. احتمالا چینی یا ایرانی باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

لطفا یه نفر جمع بندی کنه .

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

لطفا یه نفر جمع بندی کنه .
    جمع بندی : پرینتر مث یه قلک می مونه که باس مدام توش پول بریزی.

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

آیا نبود چیپ باعث از کار افتادن پرینتر می شود
    امروز با یکی از نماینده های اصلی مادایران که همزمان نماینده کارتریج های تارا (تارا تولید کننده ایرانی کارتریج های HP ) هم بود، صحبت میکردم، بهم گفت الان همه ادارات از پرینتر Lexmark E260d استفاده میکنن و همگی بدون تعویض چیپ، پرینترهاشون رو شارژ میکنن و هیچ اتفاقی نمیفته.

یعنی وقتی ادارات از نمایندگی مادایران درخواست چیپ میکنن، نمایندگی بهشون میگه نمیخواد عوض کنین و بدون تعویض چیپ هم پرینتر کار میکنه !!!

فروشنده بهم پیشنهاد داد برای مصارف خانگی، مدل E260 با قیمت 200 تومن هم هست که 3500 برگ با هر شارژ چاپ میکنه ولی قیمت کارتریجش رو نمی دونست. قیمتشو میدونی ؟؟؟

به نظر میرسه کارتریج میوا فقط برای مدل E120 تولید میشه.(با قیمت 53 تومن)

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

متاسفانه Lexmark E260 در بعد شارژ کردن مشکل داره که کسی در مورد اون اطلاعی نداره:
    1. پرینتر آکبند کارتریجش فول شارژ نیست. و حدود 300 صفحه چاپ میکنه شاید بیشتر، یعنی نخریده باید شارژش کنید.
    2. کاتریج این پرینتر IC داره و مادیران هنوز در بعضی مدل ها IC رو وارد نکرده.
    3.قبل از اینکه چراغ شارژ روشن بشه شما باید اونو شارژ کنید (30% پودر) در غیر اینصورت IC شارژ میسوزه و باید iIC رو تعویض کنید.
    حالا قضیه من مثلا کاردرست (!) رو بشنوید.
    قبل از عید برای یکی از مشتریان از من درخواست خرید چابگر کرد. من هم کلی از HP تعریف کردم ولی گفتم به علت تحریم و جنس تقلبی و نایاب بودن ، قطع همکاری چند شرکت ایرانی با HP امارات و... دیگه روی این برند کار نمی کنم.
    بعد این پرینتر Lexmark E260 رو معرفی کردم. مادیرانه گارانتیش معتبره لوازم یدکیش رو مادیران تامین می کنه تمام شرکت های دولتی با مادیران کار می کنند و ...
    طرف چند روز پیش تماس گرفت که پرینتر کمرنگ چاپ می کنه و ... رفتم که پودر بخرم و برم شارژش کنم ، کسی که پودر رو ازش خریدم گفت اگه چراغش روشن شده باشه باید IC رو هم عوض کنی و اگه مدل کاتریجش 11e باشه Ic اون یکماه دیگه میاد و باید یک کاتریج نو بخری (قیمت حدودا 70 هزار تومن)!
    حالا من موندم که به طرف بگم چی ، خیر سرم پرینتر خریدم !
    خلاصه ما پرینتر رو شارژ کردیم ولی چراغ اخطارش خاموش نشد ، حالا خدا می دونه تا کی چاپ می کنه.
    راستی هرکس خواست این پرینتر رو بخره بدونه که وزن و حجمش خیلی زیاده بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنید.

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام.

پرینتر لیزری سیاه سفید برا خونه میخوام.

مصرفی ندارم. نهایت 1000 تا در ماه. حداکثر 1500

قیمت زیر 100 اگر مدل خوبی با این قسمت هست.

ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza1ta2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

samsung 1640

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nikonian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان بنده قصد خرید یک چهارکاره تک رنگ لیزری دارم که علاوه بر فکس و پرینت و اسکن ، بتونه دورو پرینت و کپی کنه ، و حتما تغذیه کننده اتوماتیک اسناد هم داشته باشه و اون هم دورو باشه یعنی مدرک رو 10 تا و 20 تا بزاریم خودش بصورت دورو تغذیه کنه ( بکشه داخل برای اسکن ) و درو رو هم کپی بگیره . و بعد از کمی پرس و جو به مدل 4380 کانن رسیدم (Canon 4380DN ) که این کار رو انجام میده و در حال حاضر هم 3220 کانن دارم که 2.5 ساله که دارمش و کاملا ازش راضیم .

ولی میگن این پرینتر های جدید ( و چندکاره ها ) کارتریج هوشمند دارند که نمیشه به راحتی شارژ کرد ! یعنی چیپ دارند.

حالا به نظر اساتید آیا ؟

1- همین 4380 دستگاه خوبی هست ؟
    2- شما چه پیشنهادی دارید ؟ چه برندی و چه مدلی ؟
    3- آیا 4380 بدون دردسر شارژ میشه ؟ اگر خودمون بخواهیم شارژش کنیم میتونیم چیپ رو عوض کنیم ؟ و اینکه هزینه مصرفی این دستگاه برای هربار شارژ چقدره ؟
    4- چیپ چه کاری انجام میده ؟فقط تعداد باقیمانده پرینت رو نشون میده یا کار دیگه ای هم انجام میده ؟

ممنون از دوستانیکه راهنمایی میکنند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

همه جوانب لکسمارک عالیه، فقط تنها مشکل لکسمارک اینه که سابقه خیلی روشن و خوبی در زمینه پرینتر نداره و اگه به محصولاتش در ایران و اروپا و ... توجه کنین، بیشتر از 4 یا 5 پرینتر پیدا نمیکنین !!!

مادایران ادعا میکنه 70% بانک ها و دانشگاه ها و مراکز خرید و ... در دنیا از لکسمارک استفاده میکنن !

یعنی 70% دنیا فقط از این 5 مدل استفاده میکنن ؟؟؟

اگه سندی یا سایتی درباره موفقیت های لکسمارک پیدا کردین، خبر بدین.

قیمت کارتریج Lexmark E120 به گفته مادایران 53000 تومنه. امروز کارتریج اچ پی 1005 و 1006 با کد 35A رو قیمت کردم 20000 تومن گفت !!! کارتریج 12A رو هم 20000 تومن. احتمالا چینی یا ایرانی باشه.

در تکمیل فرمایشات دوست عزیزمون عرض میکنم
    معلوم است که ادارات و موسسات دولتی از چه برندی خرید میکنند
    در اینجا بحث کیفیت و مسایل تخصصی مطرح نیست
    اکثر کارشناسان! خرید این موسسات مثل دوستان نیستند و اصلا در حدی نیستند که این مسایل را متوجه شوند
    اکثرا افراد وابسته و مزدور که با رابطه و ضابطه به مسولیتی رسیدند و هیچ تخصصی در هیچ زمینه ای ندارند
    در هنگام خرید هم بحث استعلام و رشوه و انتخاب شرکت فروشنده خوب معلوم است اداره دولتی باید ازشرکت دولتی که مثلا فلانی سفارش کرده خرید انجام بده و ...

در مورد همون موسسه تارا هم من چند سال پیش تو نمایشگاه باهاشون آشنا شدم.
    شنیدم کارتریجهای جوهر افشان مستعمل را میخرند.باهاشون صحبت کردم خانم مربوطه میدونید چی گفت :
    گفت کارتریج شمارا درصورت سلامت برد و نازلها میخریم گفتم چند گفت هزار تومان گفتم وقتی شارژ و بسته بندی میکنید چند میفروشید گفت : 15هزار تومان!
    اکثر این کارتریجهاهم مشکل دارند در همان بدو استفاده مشکل نشتی رنگها بداخل هم بصورتی که مثلا رنگ زرد بصورت سبز پرینت میگیره که باید بندازیش دور.
    احتمالا درمورد کارتریج لیزری هم از این شاهکارها خواهیم دید

12. این کاربر از smartee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •