تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 88

نام تاپيک: فرمت نشدن فلش مموری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من هم به یه همچین مشکلی برخوردم
    هفت شهر روشها رو امتحان کردم ، نشد که نشد.
    اما با این برنامه شیر پاک خورده تونستم فلشم رو فرمت کنم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تصمیم گرفتم روشم که چه عرض کنم،انگولکهام رو اینجا بگم که باعث نجات فلشم شد شاید کسی رو کمک کنه.
    از همه دوستان بابت نرم افزاراشون متشکرم .
    من یک فلش 4 گیگ سونی داشتم.رفتم پیش یکی از دوستام.گفت فلشش سوخته.فلششو به زور گذاشت تو جیبم و فلش منو برداشت.گفت هروقت فلش منو درست کردی بیا فلشت رو ببر.
    حالا هی من دارم داد میزنم که بابا من چیکاره بیدم؟گفت زورم زیاده.منم گفتم باشه!(واقعا زورش زیاده.هرچی زور زدم مشتشو باز کنم نشد که نشد.)
    اقا اومد خونه دیدم ویندوز میگه ناتوانم در فرمت این فلش.گفتم بمیری پس این همه فایل اپدیت که هر روز از اینترنت برات میگیرم کجات میره؟؟(گفتم که ما نیاز به یه سیستم عامل ملی داریم)
    گفتم فلشم پرید تا اینکه این تایپیک رو دیدم.
    گفتم تیری در تاریکی.بریم ببینیم چه خبره.از اون دم نرم افزارهای این7 صفحه رو دانلود کردم.(به جز یکی دو تا که لینکاش خراب بود)
    حتی نرم افزار شیر پاک خورده این رفیقمونم دان کردم.(شیر پاک که هیچی اگه شیراوران هم بود فکر کنم کاری از دستش بر نمیومد.)
    خلاصه نشد که نشد.10- 15 بار با اون نرم افزار hp فرمت کردم فلشه اخ نمیگفت.
    گفتم بیخیال.تا اینکه یادم اومد یه لینوکس دارم از رو سی دی اجرا میشه.اونم گذاشتم اثلا لینوکس فلشرو نشناخت.
    سیستم رو ریست کردم اومدم تو ایکسپی.دوباره چند بار با hp و چندبار با خود ویندوز فرمت کردم.
    اعصابم خورد شد فلش رو دراوردم.یهو یادم افتاد شاید با یه روش دیگه هم بشه یه تستی کرد.فلشو که دوباره وصل کردم با کمال تعجب دیدم ویندوز شروع کرد به شناختن دوباره فلش.(با اون پیام بالونی های کنار ساعت ویندوز)
    تعجب کردم.رفتم سراع فلش دیدم نه بابا درست شده.شاید براتون جالب باشه که حتی فایلهای داخلش هم نپریده بود.
    حالا به نظر خودم بیشتر این ماجرا زیر سر اون hp بود.

3. این کاربر از s.v3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان.
    منم تصمیم گرفتم روشم که چه عرض کنم،انگولکهام رو اینجا بگم که باعث نجات فلشم شد شاید کسی رو کمک کنه.
    از همه دوستان بابت نرم افزاراشون متشکرم .
    من یک فلش 4 گیگ سونی داشتم.رفتم پیش یکی از دوستام.گفت فلشش سوخته.فلششو به زور گذاشت تو جیبم و فلش منو برداشت.گفت هروقت فلش منو درست کردی بیا فلشت رو ببر.
    حالا هی من دارم داد میزنم که بابا من چیکاره بیدم؟گفت زورم زیاده.منم گفتم باشه!(واقعا زورش زیاده.هرچی زور زدم مشتشو باز کنم نشد که نشد.)
    اقا اومد خونه دیدم ویندوز میگه ناتوانم در فرمت این فلش.گفتم بمیری پس این همه فایل اپدیت که هر روز از اینترنت برات میگیرم کجات میره؟؟(گفتم که ما نیاز به یه سیستم عامل ملی داریم)
    گفتم فلشم پرید تا اینکه این تایپیک رو دیدم.
    گفتم تیری در تاریکی.بریم ببینیم چه خبره.از اون دم نرم افزارهای این7 صفحه رو دانلود کردم.(به جز یکی دو تا که لینکاش خراب بود)
    حتی نرم افزار شیر پاک خورده این رفیقمونم دان کردم.(شیر پاک که هیچی اگه شیراوران هم بود فکر کنم کاری از دستش بر نمیومد.)
    خلاصه نشد که نشد.10- 15 بار با اون نرم افزار hp فرمت کردم فلشه اخ نمیگفت.
    گفتم بیخیال.تا اینکه یادم اومد یه لینوکس دارم از رو سی دی اجرا میشه.اونم گذاشتم اثلا لینوکس فلشرو نشناخت.
    سیستم رو ریست کردم اومدم تو ایکسپی.دوباره چند بار با hp و چندبار با خود ویندوز فرمت کردم.
    اعصابم خورد شد فلش رو دراوردم.یهو یادم افتاد شاید با یه روش دیگه هم بشه یه تستی کرد.فلشو که دوباره وصل کردم با کمال تعجب دیدم ویندوز شروع کرد به شناختن دوباره فلش.(با اون پیام بالونی های کنار ساعت ویندوز)
    تعجب کردم.رفتم سراع فلش دیدم نه بابا درست شده.شاید براتون جالب باشه که حتی فایلهای داخلش هم نپریده بود.
    حالا به نظر خودم بیشتر این ماجرا زیر سر اون hp بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من یه فلش 8 گیگ transcend دارم که چند وقتیه یه مشکلی دارم و وقتی وصلش میکنم به کامپیوترم، مراحل شناسایی رو کامل طی میکنه و درایو هم میسازه ولی وقتی میخوام بازش کنم مینویسه که باید فلشت رو فرمت کنم! وقتی هم که میخوام فرمت کنم فرمت نمیشه! the disk in drive is not formatted پیام خطایی هست که میده!
    با آنتی ویروس nod آپدیت شده اسکن کردم ویرروسی نیست! با یه کامپیوتر دیگه هم امتخان کردم!
    بهترین راه حل یا بهترین نرم افزار؟؟؟؟؟؟
    ممنون

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

با اين برنامه فرمت كن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه niki2934's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این فلشها به علت ظرفیت بالا با مغناطیسی که فلش های معمولی کار میکنن جواب نمیده من شنیدم باید یه مدت ازشون استفاده نکنیم شما هم یه چند روزی بذارینش کنا بعدا دوباره امتحان کنید نتیجه شو به منم بگین

9. این کاربر از niki2934 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

با hp حتما تست كن . امتحانش ضرر نداره

11. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

13

من یه فلش 8 گیگ transcend دارم که چند وقتیه یه مشکلی دارم و وقتی وصلش میکنم به کامپیوترم، مراحل شناسایی رو کامل طی میکنه و درایو هم میسازه ولی وقتی میخوام بازش کنم مینویسه که باید فلشت رو فرمت کنم! وقتی هم که میخوام فرمت کنم فرمت نمیشه! the disk in drive is not formatted پیام خطایی هست که میده!
    با آنتی ویروس nod آپدیت شده اسکن کردم ویرروسی نیست! با یه کامپیوتر دیگه هم امتخان کردم!
    بهترین راه حل یا بهترین نرم افزار؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    این فلشها به علت ظرفیت بالا با مغناطیسی که فلش های معمولی کار میکنن جواب نمیده من شنیدم باید یه مدت ازشون استفاده نکنیم شما هم یه چند روزی بذارینش کنا بعدا دوباره امتحان کنید نتیجه شو به منم بگین
    با hp حتما تست كن . امتحانش ضرر نداره

چند ماه ازش استفاده نکردم! دوباره چک کردم! باز هم همون مشکل رو داره!
    ////
    با hp هم امتحان کردم دوست عزیز! فرمت نشد! بعد حدودا 7-8 دقیقه پیغام write - protect داد!
    ویندوز 7 دارم ولی رو XP هم تست کردم!
    ممنون
    ////
    راه حل دیگه؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

از برنامه JetFlash Recovery Tool v1.0.20 که مخصوص transcend هست استفاده کردم و درست شد

14. این کاربر از amin_1982 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •