تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 90

نام تاپيک: کاکتوس

داره خودمونی میشه !fateme's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خوابگاه!

پيش فرض

هااا اینا از اول هم تو یه گلدون کوچولو کوچولو بودن، ولی الان نه

آقا همراه اول مثلا تراریوم ساخته ، آره سنگ ریزه ریختم، جورابم گذاشتم، زغال موجود نبودو...
    آقا همراه اول شما سنگريزه هاتون چه اندازه ايهكه مشخص نيست؟ شما كه اينقدر با ذوق و با سليقه ايدميتونستيد از سنگاي گلداني كه با رنگاي متنوع تو بازار هست استفاده كنيدخيلي خوشگل ميشه ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه pocke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    زیر سایه ی شما

پيش فرض

اگه سنگ ریزه درشت تر باشه بد نیست ولی همین هم خوفه هااااااااااااااااااااااا.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

آقا همراه اول شما سنگريزه هاتون چه اندازه ايهكه مشخص نيست؟ شما كه اينقدر با ذوق و با سليقه ايدميتونستيد از سنگاي گلداني كه با رنگاي متنوع تو بازار هست استفاده كنيدخيلي خوشگل ميشه ها
    فقط یه لایه 5میل سنگ ریزه ریختم، ایشالا پروژه های بعدی، یعنی کجاش باید میریختم که معلوم می شد!

نگفتین ، چند وقت یکبار باید آب بدم اونم با این شرایط توی تراریوم!؟ آخه من دانشگاه بودم منزل کلی بهشون آب داده بودن

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خوابگاه!

پيش فرض

فقط یه لایه 5میل سنگ ریزه ریختم، ایشالا پروژه های بعدی، یعنی کجاش باید میریختم که معلوم می شد!

نگفتین ، چند وقت یکبار باید آب بدم اونم با این شرایط توی تراریوم!؟ آخه من دانشگاه بودم منزل کلی بهشون آب داده بودن
    ای بابا تراریوم شما حداقل یه لایه ی 3سانتی سنگریزه می خواد در مورد اب دادن اگه واسه تراریوت درپوش بذاری شاید بیشتر از یه ماه هم طول بکشه فاصله ی ابیاریت.من یه تراریوم دارم البته کاکتوس نیست بیشتر از 2ماهه اب ندادم بش. فقط گاهی وقتا درشو ورمیدارم ابپاشیش میکنم نمیدونید این کار چه لذتی داره.

5. این کاربر از !fateme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ای بابا تراریوم شما حداقل یه لایه ی 3سانتی سنگریزه می خواد در مورد اب دادن اگه واسه تراریوت درپوش بذاری شاید بیشتر از یه ماه هم طول بکشه فاصله ی ابیاریت.من یه تراریوم دارم البته کاکتوس نیست بیشتر از 2ماهه اب ندادم بش. فقط گاهی وقتا درشو ورمیدارم ابپاشیش میکنم نمیدونید این کار چه لذتی داره.
    5میل هم خیلی زیاد گفتم، پس این بار هم با شکست مواجه میشم! دیگه حوصله ندارم بهشون درستشون کنم آخه کلی تیغ رفته بود تو دستم، بچه ها قد کشیدنااااا گرفتن، یکیشون از طرف اومده بیرون
    سری قبل یه تراریوم که ساخته بودم درش گذاشتم همه گیاهاش سیاه شد، مرد، بخاطر رطوبت بالا بوده

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خوابگاه!

پيش فرض

سری قبل یه تراریوم که ساخته بودم درش گذاشتم همه گیاهاش سیاه شد، مرد، بخاطر رطوبت بالا بوده
    حالا نمیشه شما اسمتونو بگید تا همراه اول صداتون نکنیم؟!روزی حداقل نیم تا یه ساعت در ظرف رو باید باز میذاشتی همراه اول جان.در ضمن فک میکنم با این اوصاف آبشم زیاد بوده

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

حالا نمیشه شما اسمتونو بگید تا همراه اول صداتون نکنیم؟!روزی حداقل نیم تا یه ساعت در ظرف رو باید باز میذاشتی همراه اول جان.در ضمن فک میکنم با این اوصاف آبشم زیاد بوده

my name is Mosi
    نه باز نذاشتم، توشم پر آب بود یعنی خاکش گل شده بود، هر چی بود بعد 3 روز درش برداشتم، سرم کردم توش نفسم بالا نیومد، گازای گل خونه ای من گرفتن، فاطمه خانم اگه اینجا گیر نمیدن و نمیگن اینجا مال کاکتوس بی زحمت بگین وقتی درش میزارین دور تنگ قطره آب میگیره، اگه اینجوری بشه خیلی رمنس و قشنگ میشه

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    خوابگاه!

پيش فرض

وقتی درش میزارین دور تنگ قطره آب میگیره، اگه اینجوری بشه خیلی رمنس و قشنگ میشه
    mosiجان!همین کارارو کردی که تراریومت خراب شده دیگه.یکی از نکاتی که باید رعایت بشه اینکه موقعی که قطرات آب داخل شیشه دیده شد حتما درپوشو باز بذاری تا رطوبت اضافی خارج شه.در ضمن توکه آب بقدری ریخته بودی که گل درس کرده بودی دیگه حتما باید باز میذاشتی.

10. این کاربر از !fateme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

این سری چون شماید گیر نمی دم .ولییییییییییییی

تکرار نشه از این سوال ها تو تاپیک کاکتوس.
    آخر این کاکتوسا رو چند وقت یکبار آب بدم، 2 هفته خوبه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه pocke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    زیر سایه ی شما

پيش فرض

نگاه من که اشاره کردم.

الان همون 2 هفته یک بار بده ولی اواخر بهار هفته ای 1 بار

13. این کاربر از pocke بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •