تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 81

نام تاپيک: ویندوز موبایل 6.5 علیه آیفون نسخه سوم : مقایسه جزء به جزء

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در مورد بلوتوث هم من گفتم که به این دلیل که قانون کپی رایت در اونجا به شدت رعایت میشه خود اپل بلوتوث گوشی رو میبنده و گرنه بلوتوث برای هدست که داره
    اینو قانون کپی رایتشون میگه من که نمیگم همین گوشی motrola هم فک کنم اولاش بلوتوث نداشت
    سلام
    اگه واقعآ همچین قانونی دارن که بلوتوث رو نفی میکنه خیلی خنده داره آخه مگه همه چیز شامل کپیرایته؟؟ ممکنه یه نفر بخاد عکسشو واسه دوستش بفرسته این که شامل کپی رایت نیست...
    اینم مثل اون قانونه که میگه گوشی های مبایل نباید هنگام عکس گرفتن بیصدا باشن ولی دوربینها شامل این قانون نیستن خنده دار نیست؟؟؟؟

منم بین ویندوز و مک به مک رای میدم ولی به نظرم قیمت آیفون اصلآ واقعی نیست نهایت قیمتی که میشه بهش داد با توجه به قیمت 8910 حدود 500 نه 1 میلیون... همونطور که خودش داره آیپاد 32 گیگ جدید رو میده 300 پس آیفون 32 هم بیش از 500 نمیارزه

ممنون
    Last edited by Mah12; 11-09-2009 at 16:14.

2. 3 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

سلام
    اگه واقعآ همچین قانونی دارن که بلوتوث رو نفی میکنه خیلی خنده داره آخه مگه همه چیز شامل کپیرایته؟؟ ممکنه یه نفر بخاد عکسشو واسه دوستش بفرسته این که شامل کپی رایت نیست...
    اینم مثل اون قانونه که میگه گوشی های مبایل نباید هنگام عکس گرفتن بیصدا باشن ولی دوربینها شامل این قانون نیستن خنده دار نیست؟؟؟؟

ممنون

حرفتون درسته ولی خداییش همین نداشتن بلوتوس خیلی جلو سند موزیک رو میگیره.
    هرچند به نظر من این کارها زیاد فایده ای نداره و نمیتونه جلو کپی رایت رو بگیره.ترم قبل تو کلاس من و یکی دیگه باید یه مناظ‌ره‌ میکردیم تو کلاس بابت همین قانون کپی رایت که باید دانلود کردن موزیک از اینترنت ممنوع باشه یا نه؟
    من باید با دلیل ثابت میکردم که نباید ممنوع باشه و دوستم هم باید ثابت میکرد که باید ممنوع باشه.بعد اون مذاکره هم طی آرا هیئت منصفه(2 تا دیگه از همکلاسی هامون که داور بودن) من برنده اعلام شدم
    چرا؟ در کل دلیلم این بود که این کار نشدنیه.پس باید بیخیالش شیم . به فکر کارهای دیگه باشیم که خواننده ها پول در بیارن
    حالا اپل هم میدونه که این کار شاید بتونه یه کم به قانون کپی رایت کمک کنه ولی به فکر منفعت خودش هم هست .خیلیا شاید به همین خاطر میرن آلبوم مورد علاقشون رو از اپل استور میخرن

4. 3 کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

حرفتون درسته ولی خداییش همین نداشتن بلوتوس خیلی جلو سند موزیک رو میگیره.
    هرچند به نظر من این کارها زیاد فایده ای نداره و نمیتونه جلو کپی رایت رو بگیره.ترم قبل تو کلاس من و یکی دیگه باید یه مناظ‌ره‌ میکردیم تو کلاس بابت همین قانون کپی رایت که باید دانلود کردن موزیک از اینترنت ممنوع باشه یا نه؟
    من باید با دلیل ثابت میکردم که نباید ممنوع باشه و دوستم هم باید ثابت میکرد که باید ممنوع باشه.بعد اون مذاکره هم طی آرا هیئت منصفه(2 تا دیگه از همکلاسی هامون که داور بودن) من برنده اعلام شدم
    چرا؟ در کل دلیلم این بود که این کار نشدنیه.پس باید بیخیالش شیم . به فکر کارهای دیگه باشیم که خواننده ها پول در بیارن
    حالا اپل هم میدونه که این کار شاید بتونه یه کم به قانون کپی رایت کمک کنه ولی به فکر منفعت خودش هم هست .خیلیا شاید به همین خاطر میرن آلبوم مورد علاقشون رو از اپل استور میخرن
    آره دیگه اینم هست اپل که خلاصه هر چی باشه به فکر منافع خودشم هست دیگه (اونم آدمه بیچاره!!!!)
    ولی معمولآ اپل در فکر اینه که بهترینها رو داشته باشه و زیاد(گفتم زیاد) نمیره تو کف اینکه فروش بیشتری داشته باشه

6. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یک ویدئو از وین 6.5 البته بتا هستش و یک سری باگها داره ولی اگه باگها و سرعتش درست بشه از اندروید کم نمیاره

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این دومی 24 دقیقست ولی کامله تقریبا

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سیمبین هم که تعطیل

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نه دوست عزیز

حالا noisymind عزیز میشه واسه ی من و دوستان بگی که چه جور فهمیدی من با مک کار نکردم؟؟؟؟

در مورد بلوتوث هم من گفتم که به این دلیل که قانون کپی رایت در اونجا به شدت رعایت میشه خود اپل بلوتوث گوشی رو میبنده و گرنه بلوتوث برای هدست که داره
    اینو قانون کپی رایتشون میگه من که نمیگم همین گوشی motrola هم فک کنم اولاش بلوتوث نداشت
    حالا بیاید بعد از multi tasking به بلوتوث گیر بدید
    تازه این مشکلشم (البته به قول شما مشکل) هم توسط برنامه نویسان گرامی حل شد
    ibluetooth
    اینم از این
    حرف دیگه ای نیست؟!!!

سر به زیر و سر بلند باشید

خب دوست عزیز راجع به تجربیاتون در زمینه سیمبین و WM همه چی گفتین الا مک! با وین مو 6.5 هم کار کردین؟
    اینم بگم که اگه به اندازه موهای سر من با اینها کار کردین اتفاقا سر من نسبتا خلوت هستند!
    ضمنا در اینکه سیستم عامل مک , برا خودش غولی هست شکی نیست , ولی من بیشتر نحوه بیان شما رو مورد انتقاد قرار دادم.
    Last edited by noisymind; 14-09-2009 at 01:47.

9. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

خب دوست عزیز راجع به تجربیاتون در زمینه سیمبین و WM همه چی گفتین الا مک! با وین مو 6.5 هم کار کردین؟
    اینم بگم که اگه به اندازه موهای سر من با اینها کار کردین اتفاقا سر من نسبتا خلوت هستند!
    ضمنا در اینکه سیستم عامل مک , برا خودش غولی هست شکی نیست , ولی من بیشتر نحوه بیان شما رو مورد انتقاد قرار دادم.
    دوست عزیز نحوه ی بیان من هیچ مشکلی نداست که مورد انتقاد قرار بدید این از این!!!
    دوست عزیز چند روزیه که دارم با سیستم عامل مک شبانه روز کار میکنم الان دیگه میتونم با جرات بیشتری بگم که بابا این مک خیلی خیلی بهتر از سیستم عاملهای دیگست
    بابا دمش گرم چند روزه دارم هر کاری باهاش میکنم تا شاید هنگ کنه ولی هنگ که نمیکنه هیچ حتی کند هم عمل نمیکنه ایول به این میگن سیستم عامل محیط گرافیکی زیبا + روونی بسیار زیاد و سرعت بالا + به مقدار بسیار زیاد برنامه + .....
    خیلی حال میده
    (راستی دوست عزیز امیدوارم هر چه زودتر موهای سرت برگرده)

11. این کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سیتم عامل مک توی روونی و سرعت که خب نیازیبه توضیح نداره و مطمئنا هم هنگ نداره.
    ویندوز 6.5 هنوز به طور کامل برای همه گوشی ها نیومده و هنوز جهانی نشده ولی خب این نکته رو نباید فراموش کرد که ویندوز موبایل هم مثل ویندوز کامپیوتر میمونه یعنی بهرحال هنگ میکنه و یه سری جاها کند عمل می کنه و از این حرفا.در ضمن هر چی نسخه جدیدتر ویندوز که میاد مطمئنا سنگین تره و به نسبت اون گوشی ها هم از لحاظ سخت افزاری در حال پیشرفت هستند ولی اینطور که کاملا مشهوده هیچوقت ویندوز موبایل سیستم عامل سبکی نبودهو نخواهد بود چون بهرحال سیستم عامل تخصصی هستش.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وقتی خود مایکروسافت میگه وین 6.5 برای مبارزه با اندروید و لینوکس وارد بازار شده و برای رقابت با مک وین 7 رو میسازیم یعنی وین 6.5 از مک ضعیفتره ... دیگه فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه !

14. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

وقتی خود مایکروسافت میگه وین 6.5 برای مبارزه با اندروید و لینوکس وارد بازار شده و برای رقابت با مک وین 7 رو میسازیم یعنی وین 6.5 از مک ضعیفتره ... دیگه فکر نمیکنم نیاز به توضیح باشه !
    دوست خوب پلتفورم WM کاملا با مک و لینوکس متفاوت هستش چون صد درصد بسته هست و تمام برنامه هایی که براش نوشته شده از استانداردها های سیستم عامل فراتر نمیرن
    Windows Mobile یک قالب پایدار و مطمئن برای امور ادرای ، و تجارت هستش

iPhone OS سیستم عامل بر پایه مک و قابلیت Open source در ضمینه مالتی مدیا هست و برای کاربرد های مالتی مدیا بسیار قوی هستش

android اوپن سورس ب پایه لینوکس ، مناسب جهت مالتی مدیا و امور دفتری در صورت داشت کیبورد همراه با دستگاه، ولی قابلت اوپن سورس بودن باز این دستگاه رو خیلی مناسب برای امور دفتری نمی کنه چون انواع نرم افزاری ناشناخته امکان داره روی دستگاه نصب باشه و دستگاه پایداری نخواهد داشت

16. این کاربر از Apachi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

امروز خیلی بحث شد ! ببخشید جسارت نشه یه وقت جنبه اعتراضی نداره

فکر نمیکنم برای مقایسه دو سیستم عامل Open source بودن یا نبودن اون سیستم عامل تنها ملاک باشه ... و همه سیستم عاملها در صدد رقابت با هم هستن و سعی میکنند از همه لحاظ خودشون رو بالا بکشند و قابلیت مقایسه شدن رو هم دارند اگه فکر میکنید اشتباست و اگر منظورتون اینه که قابیلست مقایسه رو ندارند و یا اینکه متن باز هستند پس بهتره فکر نمیکنم درست باشه ...

ولی اگه منظورت گفتن مزایا و عیب های هر سیستم عامله درسته تایید میکنم

18. این کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •