تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 9 اولاول ... 3456789 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 81

نام تاپيک: نقاط ضعف انتی ویروسها وفایروالها

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوست من

همان مثال شما بدون شرح ( نسخه 6.0.2.614 می باشد ولی فکر نمی کنم با نسخه های دیگر هم تفاوتی بکند )

حـــــرفـه ای amirgooran's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

من كه روي نسخه خودم امتحان كردم...عمل كرد...در اين مورد شكي هم ندارم،شايد با پيشرفته تر شدن اين برنامه،اين باگ برطرف شده باشه و از روش ديگه اي براي دفاع از خود در اين نسخه استفاده شده باشه،اگه باز هم شك داريد مي تونم با my screen recorder‌از سيستم فيلمبرداري كنم...

پروفشنال Persian.Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

amirgooran من روی نسخه 6.0.1.411 هم امتحان کردم اما نتونست هیچی رو از توی مپ کسپر پاک کنه.

نسخه من که قدیمی تره. پس با این وجود همون حرف vtn درسته. شما Self Protection کسپر رو از کار انداختید. از توی

تنظیماتش و بعد رفتید و توسط unlocker فایلاشو پاک کردید.

اما نکته اینتجاست که زمانی که کسی self protection رو در کسپر از تنظیماتش غیر فعال کنه. دیگه نیازی به unlocker

نیست چون دستی هم میشه پاکشون کرد.

آره جوونم .

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

اي بابا...چرا هيششششكي حرف منو باور نمي كنه؟؟بابا ناسلامتي من اين برنامه رو كامل فارسي كردم و از تموم قسمت هاش سردرميارم...اينقدر كه حاليم ميشه...در ضمن Persian.boy جان داخل سيستم من تنها در صورتي مي تونم فايل هاي كسپرسكي رو با ويندوز پاك كنم كه گزينه Enable Self-defense خاموش باشه،اما با Unlocker فرقي نداره كه گزينه Selft-defence روشن باشه يا نباشه،اصلا براي اينكه باورتون باشه از سيستم خودم فيلمبرداري كرده و اون رو آپلود كرده...حالا اينو دانلود كنيد تا همه چيز ثابت بشه...در ضمن شايد بستگي به نسخه آنلاكر هم داشته باشه...من از نسخه 1.8.5 استفاده مي كنم..............
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اي بابا...چرا هيششششكي حرف منو باور نمي كنه؟؟بابا ناسلامتي من اين برنامه رو كامل فارسي كردم و از تموم قسمت هاش سردرميارم...اينقدر كه حاليم ميشه...در ضمن Persian.boy جان داخل سيستم من تنها در صورتي مي تونم فايل هاي كسپرسكي رو با ويندوز پاك كنم كه گزينه Enable Self-defense خاموش باشه،اما با Unlocker فرقي نداره كه گزينه Selft-defence روشن باشه يا نباشه،اصلا براي اينكه باورتون باشه از سيستم خودم فيلمبرداري كرده و اون رو آپلود كرده...حالا اينو دانلود كنيد تا همه چيز ثابت بشه...در ضمن شايد بستگي به نسخه آنلاكر هم داشته باشه...من از نسخه 1.8.5 استفاده مي كنم..............
    سلام دوست عزیز

منظور من این نبود که شما خدای نکرده دروغ می گویید بلکه منظور من این است که کاسپرسکی شما مشکلی دارد اگر

گزینه Enable Self Defence فعال باشد شاید مشکل از سایر تنظیمات باشد در ضمن نسخه Unlocker که من

استفاده کرده ام همانطور که در شکل می بینید 1.8.5 است.
    Last edited by vtn54; 23-02-2007 at 03:13.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

تنظيمات كسپرسكي من همه به صورت پيشفرض هست...يعني همطونطور كه موقع نصب بود همونطور هست...با اين حال باز هم با Unlocker فايل هاش پاك مي شه

پروفشنال ali_j98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    زیر سقف اسمون

پيش فرض

من می خواستم کاسپر اسکای رو پاک کنم ولی هر کاری میکنم پاک نمیشه

لطفا کمک کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من می خواستم کاسپر اسکای رو پاک کنم ولی هر کاری میکنم پاک نمیشه

لطفا کمک کنید
    دوست عزیز اول این فایل را داونلود کن :

Password:Fynb02dbhec60

بعد به Safe Mode برو و فایل زیپ را از حالت فشرده دربیاور و فایل avp_remove.cmd را اجرا کن و ریستارت کن مشکلت

حل می شود.

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام
    ر آسیب پذیری های گزارش شده برای Kaspersky افراد خرابکار قادر به انجام حملاتی نظیر ارتقاء سطح دسترسی خود، دریافت اطلاعات حساس و حیاتی سیستم، انجام حملات عدم سرویس دهی (DoS) و سوء استفاده از سیستم كاربران می باشند.

در گزارش سایت امنیتی Secunia پیرامون این آسیب پذیری ها چنین آمده است:

1- متدهای ضعیف از لحاظ امنیت (نظیر "()StartUploading" ) در دو اكتیو ایكس كنترل AxKLProd60.dll و AxKLSysInfo.dll به نفوذگران امكان حذف و یا بدست آوردن فایل های دلخواه از سیستم كاربران را خواهد داد.

2- یك سرریز عددی در klif.sys درون Hook Function برای تابع "()_NtSetValueKey" می تواند توسط هكر ها برای ایجاد سرریز از نوع توده و اجرا كد دلخواه با دسترسی ارتقا یافته استفاده شود.

3- یك اشكال نا معین در klif.sys می تواند توسط كاربر داخلی سیستم برای اجرا كدهای دلخواه با دسترسی و اجازه Ring-0 مورد سو استفاده قرار گیرد.

4- یك خطای محدوده سنجی در ماژول arj.ppl پویشگر OnDemand می تواند با ایجاد سرریز توده هنگام اسكن و پویش آرشیو های ARJ‌ برای اجرا كد توسط هكر مورد استفاده قرار گیرد.

Secunia بهترین راه حل برای در امان ماندن از این آسیب پذیری ها را ارتقاء به نسخه های بعد از 6.0.2.614 دانسته است.

منبع خبر: رسانه امنیت دیجیتال (نقل از secunia)
    برگرفته از :winbeta.net

در آغاز فعالیت Generall's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran,Ahwaz

پيش فرض

تو پست پنجم پرسیدن به نظرتون بهترین انتی ویروس چیه؟ من میگم NOD 32 بدون چون و چرا حرف اولو میزنه بعدش هم Kaspersky

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •