تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 394 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 3934

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دستگاهای ضبط و پخش قابل حمل

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم رفتم D2 گرفتم

سوالم اینه که :

من ضبط ماشینم Dvd خور هست
    آیا میشه D2 رو به بلنگو های ماشینم وصل کنم ؟
    اگه دستگاهت ورودی Line داره .. (aux) ... می تونی یه کابل کوتاه هدفونی بگیره ... یه سرش وصل میشه به پورت هدفون d2 و اون یکی سرش به aux و بعدش تمومه ...

اگه نداره ، همونطور که دوستمون گفت باید FM Transmitter بخری ... یه جور فرستنده اس که وصلش می کنی به d2 ... بعد صدا رو می فرسته روی موج FM رادیوی ماشینت ...

محصولات cowon واسه این کارا مناسبن .. چون خروجی صدای بسیار بلندی دارن ..
    ممنون

ولی من برای یکی دیگه هدیه گرفتم !

خودم ندارم که این تست ها رو برات انجام بدم
    ای خدا ... حیف شد ... منم یکی دوتا سوال داشتم ...

معلومه طرف عزیز بوده ...
    صدای که ضبط میکنید با هر وسیلهای ضعیف بود با نرمافزار میزان صداش رو میشه تقویت کرد. که البته اگر نویز باهاش باشه نویز هم باش تقویت میشه که بعد مشه یه سری ف ی ل ت ر گذاشت تا نویز رو تاحد کمی برداره.
    بله – از این کارا میشه کرد ... اما به قول معروف آب رفته رو نمیشه باز گردون به جوب !! ... وقتی کیفیت پایین بشه یا نویز موجود باشه ، نمیشه 100% اصلاحش کرد ... مثلا شاید 20-30 درصد بهتر بشه .. اونم شاید...

کاربر فعال MP3 Player sastwhc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

صدای که ضبط میکنید با هر وسیلهای ضعیف بود با نرمافزار میزان صداش رو میشه تقویت کرد. که البته اگر نویز باهاش باشه نویز هم باش تقویت میشه که بعد مشه یه سری ف ی ل ت ر گذاشت تا نویز رو تاحد کمی برداره.
    درسته دوست عزیز ولی هر چقدر ضبط با کیفیت تر باشه این کار راحتتر انجام میشه.

ای کاش میتونستم. لااقل بعضی reviewها رو براتون ترجمه شده اینجا بذارم.

حق با تویه،قیمت D2اصلا ارزن نیست.گرچه Lineinهم مشکلات خاص خودش رو داره.این جور که خوندم برای ورودی صدا باید به جکی که کار خروجی TVرو انجام میده یا راطه بخصوص بزنی.البته بعدش میشه External Micرو انتخاب کرد که نشون میده احتمالا با بیشتره میکروفن ها سازگار خواهد بود.البته کیفیت میکروفن خودش هم میگن عالیه.

درباره الترناتیو هایی مثل E100یا ZEN:
    E100 چون صفحه نمایشش LEDکیفیت پخش خوبی نداره.البته از کیفیت پخشش صداش هم چندان تعریفی نمیشه.اما روی هم رفته موقع کار کردن دستگاه با ثباتیه.
    CILIX 2 دستگاهی که ورودی میکروفن نداره و رم اضافی هم نمیخوره ولی چون صفحه نمایشش OLEDکیفیت پخش خیلی بهتری نسبت E100داره.در هر حال قیمتش هم 152 نزدیک 10 تونم ارزونتره.

ZENدستگاهیی به بخش صدای خوب با پخش تصویر خوب اما بدون ورودی صدا وبا ضبط متوسط.اما این دستگاه دچار هنگ میشه و نیاز به ریستارت داره.یکی از کسایکه اونو خریده بود کای به خودش و کریتو فحش نوشته بود
    راستی من zen v plus ندیدم.قیمتش چنده؟یکی از دوستام پارسال گرفتش.
    ایکاش Clixرم میخورد و من همونو میگرفتم.اهان یه ایراد دیگه که به ZENمیگیرند اینه که اهنگ هایی که روی SD RAMذخیره میشود.با توجه به ID3یا Artis مرتب نمیشن.یهنی یه سری فانکشن ها برای حافظه دستگاه وجود داره که برای حافظه توسعه یافته وجود نداره.

اختلاف E100با D2در حدود 50تومنه.راستش من Touch screen بودنش اصلا خوشم نمیاد.همین طور در مورد رادیوش هم اصلا جایی نکنه مثبت ننوشته.

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خب هر دستگاهی کم وکاستی خودش رو داره و سیاست کمپانیها هم تو ایم امر دخیل که بتونن محصولات دیگشون رو بخرن. تو دوربینهای دیجتال مثل کنون که بری و بررسی کنی این امر کاملا مشهوده.

ولی در کل کریتیو zen مورد خوبی هست موزیک ها رو حافظه خودش برز و فیلمها رو تو رم اس دی مشکلی که گفتی تا یه حدی رفع میشه ولی e100 منو زشتی داره کریتیو تو این مورد عالیه. منو x20 iهم قشنگه. و دکمهش زیر لد آبی داره که گاهی روشن میشه. تو تاریکمیشه دید و لی اونای دیگه این طوری نیستن و اینکه IRIVRE E100 وX20 السی دی 262 هزار تا رنگ دارن ولی کریتیو 16.7 میلیون رنگ!

اینا رو از سایت ANYTHINGABOUTIPOD خوندم ولی d2 کیفیت ضبط صداش خیلی خوبه.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

راستی d2 پایینترین قیمتی که دارید بچه ها چنده؟ من 190 از پایتخت دارم. کمترش رو سراغ دارد؟

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

درود به شما sastwhc دوست گلم

ببینم من d2 رو تو دستم گرفتم وتستش کردم. سبکه تاچ اسکرینش خوبه. کیفیت ضبط صداش خیلی خیلی خوبه. از صدای من و فروشنده که ضبط کرده بود صدای واضحتر و قویتری داشت. ولی خوب پولش هم خوبه 190 هزار تومن ناقابل برای این وسیله زیادی گرونه اگر تو پایه 140 تومن بود منطقی بنظر می رسید. به هرحال من کهخ ودم بودجه خریدم ته تش به iriver e100 یا x20 یا کریتوی زن خودمون برسه و حاضر نیستم 190 تومن پول برای d2بدم. در مورد کیفیت ضبط صدا هم اگر صدای که ضبط میکنید با هر وسیلهای ضعیف بود با نرمافزار میزان صداش رو میشه تقویت کرد. که البته اگر نویز باهاش باشه نویز هم باش تقویت میشه که بعد مشه یه سری ----- گذاشت تا نویز رو تاحد کمی برداره.

در ضمن soda جان شما d2 رو چند خریدی و از کجا؟
    از پایتخت و 8 گیگشو 245 هزار

seymour جان متشکر از توضیحاتت
    آره خیلی عزیز بوده
    خواهرمه

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

راستی d2 پایینترین قیمتی که دارید بچه ها چنده؟ من 190 از پایتخت دارم. کمترش رو سراغ دارد؟
    من پایین تر از 200 تومن از پایتخت یاپاساژ رضا نتونستم پیدا کنم.

در ضمن این مدت که دارم میگردم به این نتایج رسیدم:

بهترین IC Recorder:
    Sony MX20
    قابلیت ضبط با فرمت wavو بخش wav و mp3.رم 512 مگ قابلیت استفاده از SD تا 2gig.
    دارای Line in.قابلیت اتصال به تلفن.میکروفن اکسترنال.

بهترین voice recorder با رادیو:

Smsung YV-150
    1gig حافظه Line inو قابلیت اتصال به میکروفن.ضبط صدا و پخش mp3 wma.رادیو FM باکیفیت با قابلیت ضبط.

بهترین player با قابلیت ضبط و Line in:
    Cowon D2
    ضبط با فرمت wma
    اندازه کوچک دستگاه و اندازه بزرگ صفحه نمایش
    *کیفیت عالی صفحه نمایش
    *کیفیت پخش عالی صدا و تصویر
    *قابلیت تنظیم عالی دستگاه برای حالات مختلف استفاده
    *باطری با زمان استفاده طولانی
    *خروجی هدفون قوی برای راه اندازی هدفون های بزرگ
    *امکان توسعه حافظه (رو خور)
    *قابلیت های جانبی فراوان
    *دارای Line inو خروجی AV
    دارای شاژر برقی در داخل بسته بندی
    واسط کاربری آسان

نکات منفی:
    تعداد کم دکمه
    *نیاز به آپگرید فریم ویر
    *عدم امکان ساخت لیس پخش PLay List
    *لوازم جانبی کم
    *عدم امکان کنتل از راه دور
    قیمت بالا
    *بخاطر کوچک بودن صفحه تماس کار یا تاچ اسکرین آسان نیست
    عدم وجود ولوم صدا روی صفحه بشکل در دسترس

اما در مورد دستگاه های در قیمت متوسط

iRiver Clix
    Creative ZEN
    در مورد دستگاه های ارزان:

iRiver T7
    Samsung U3
    Sony B100
    Creative ZEN Stone
    (اینارو بنوان نظر شخصی نوشتم شاید بدرد کسی بخوره)
    نظر شما ها چیه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب هر دستگاهی کم وکاستی خودش رو داره و سیاست کمپانیها هم تو ایم امر دخیل که بتونن محصولات دیگشون رو بخرن. تو دوربینهای دیجتال مثل کنون که بری و بررسی کنی این امر کاملا مشهوده.

ولی در کل کریتیو zen مورد خوبی هست موزیک ها رو حافظه خودش برز و فیلمها رو تو رم اس دی مشکلی که گفتی تا یه حدی رفع میشه ولی e100 منو زشتی داره کریتیو تو این مورد عالیه. منو x20 iهم قشنگه. و دکمهش زیر لد آبی داره که گاهی روشن میشه. تو تاریکمیشه دید و لی اونای دیگه این طوری نیستن و اینکه IRIVRE E100 وX20 السی دی 262 هزار تا رنگ دارن ولی کریتیو 16.7 میلیون رنگ!

پاتوق منم همین فرومهANYTHINGABOUTIPOD

E100دستگاه stableو قاطی نمیکنه.میشه بهش اعتماد کرد .و جزو دستگاه هایی که کاربر ها بعد از نقد ازش شدیدا تعریف کردند(برخلاف معمول)

ZEN دستگاه با پخش عالی اما مشکل سخت افزاری/نرم افزاری دارد به این مهنی که گاهی نیاز به ریست دارد .
    پخش عالی صدا و تصویر.در مورد تصویر از OLEDاستفاده میکنه که کریتیو برای خودش تو این زمینه کسی است

یادم رفت سوال کنم اینجا اگه میشد میگفتید الان از چه دستگاهی استفاده میکنید یا قبلا چی داشتید و مشخصاتش چی بوده میتونست به من خیلی های دیگه یه کمک اساسی بکنه.
    راستش یه سری سوالات است که اگه داشته باشی میتونی جواب بدی!
    یه همچین بخشی تویه همون فروم هستش اما چون 90 درصی دستگاه های رایج امریکاییست زیاد بدردم نخورد.یا شایدم بهتره یه تاپیک دیگه بزنیم؟راستش این تاپیک همچین سوالی توش هست.

ارادتمند

بذار اولین نمنه اش رو هم خودم بگم:

1-اولین دستگاه من یه IC Recorder SIMSبودبا خافظه داخلی 32 مگ و اسلات SD/MMC 32مگی که با 256 هم بد کار نمیکرد(گرچه یه کم زیاد هنگ میکرد با 256)رادیو نداشت اما حساسیت ضبط عالی داشت.اما ضبط با فرمت خاص خودش با کیفیت 64kh/8bitمعادل کیفیت صدای تلفن.
    2-بعد یه دستگاه Apacer 238خریدم با 512 مگ رم داخلی و اسلات SD/MMCکه تا 2 گیگ رو میگن باید ساپرت کنه.من تا حالا بیشتر از همون 256 مگ رم چیزی نذاشتم روش.کیفیت پخش متوسط با حمایت از WMA و MP3 اما wav پخش نمیکنه.
    رادیو نداره.ضبط نمیکنه.روی LCD با روشنایی آبی رنگ شماره اهنگ رو مینویسه واسه همین اسم آهنگ مشخص نیست.

الیمپیوس و u3و هم داشتم.اگه شما هم راغب شدید ادامه میدیم.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حق با تویه،قیمت D2اصلا ارزن نیست.گرچه Lineinهم مشکلات خاص خودش رو داره.این جور که خوندم برای ورودی صدا باید به جکی که کار خروجی TVرو انجام میده یا راطه بخصوص بزنی.البته بعدش میشه External Micرو انتخاب کرد که نشون میده احتمالا با بیشتره میکروفن ها سازگار خواهد بود.البته کیفیت میکروفن خودش هم میگن عالیه.

ZENدستگاهیی به بخش صدای خوب با پخش تصویر خوب اما بدون ورودی صدا وبا ضبط متوسط.اما این دستگاه دچار هنگ میشه و نیاز به ریستارت داره.یکی از کسایکه اونو خریده بود کای به خودش و کریتو فحش نوشته بود

راستی من zen v plus ندیدم.قیمتش چنده؟یکی از دوستام پارسال گرفتش.
    در مورد میکروفون از طریق line in :ورودی های Line و mic از نظر ولتاژ و gain با هم یه مقدار تفاوت دارن .. خلاصه اش اینه که اگه می خوای میکروفون به line وصل کنی ، باید میکروفونی باشه که pre amp شده باشه ...

در مورد zen : مطمئن باش که zen بیشتر از دستگاه های دیگه دچار هنگ نمیشه ... بخاطر تجربه بد یه نفر نمیشه یه مدل رو زیر سوال برد ...

در مورد zen v plus : بازار رضا و بازار ایران رو چک کن .. قیمتش بسته به حافظه (1 تا 8 گیگ ) ، از 75 تومن تا 150 تومن باید باشه ..

پاتوق منم همین فرومهANYTHINGABOUTIPOD
    جسارتا : Anythingbutipod ... (اینطور که شما نوشتید ، اصلا معنای اسم تاپیک واژگون شده !!)

توی اون یکی تاپیک من یه شماره دادم ... ببین بدرد می خوره یا نه

تاريخ عضويت
    Jun 2006

3

اینجا اگه میشد میگفتید الان از چه دستگاهی استفاده میکنید یا قبلا چی داشتید و مشخصاتش چی بوده میتونست به من خیلی های دیگه یه کمک اساسی بکنه.
    راستش یه سری سوالات است که اگه دستگاه رو داشته باشی میتونی جواب بدی!
    نظر موافقی در کار نیست/.؟

جسارتا : Anythingbutipod ... (اینطور که شما نوشتید ، اصلا معنای اسم تاپیک واژگون شده !!)

تایید میشه اشتباه لپی در حد کپی pasteبود

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

درود
    من که راستش Mp4 قبلا نداشتم.
    و مورد دیگه Iriver clix و Iriver clix2 قیمتش چنده پایینترین ظرفیت دیگه مثلا اگر باشه 2 گیگ ؟ وآدرسش و اینکه نسبت به انتخابهای دیگم مثل Iriver e100 و Iriver 20x و creative zen در چه حده؟

در ضمن cowon u3 قیمت تلفنی 150 بود!اون ال سی دیش در چه حده؟
    در ضمن من یه چیزی میخام که بشه با هاش هم فیلم دید و والسی دی خوب داشته باشه و کیفیت صدا خوب منتها کریتیو زن اسپیکر نداره و تسکت هم همینطور که تکست رو شاید بشه به عکس تبدیل کرد تو دستگاه ریخت .ولی اسپکرش رو نمیشه کاری کرد مگه جدا گرفت!!!!!!!

در ضمن iriver e100 رو قیمت 125 هم دارم 2 گیگ و 20x هم میفیته احتمالا رو 115 و کریتیو زن هم 90. نظرتون چیه؟ قیمت clix و clix 2 رو هم محبت کنید اگر دارید بگیید.

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •