تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 14 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 140

نام تاپيک: ارسال اس ام اس رايگان براي ايرانسلي ها با گوشي خودتان و با استفاده از gprs

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

حسام جان من کی گفتم کسی جواب نگرفته ! گفتم خیلی ها جواب نگرفتند.

چون گفتید شماره عوض کنید و دولتی روش بزارید گفتم پس فرقی نمی کنه ! چه شماره ای باشه....

به هر حال قصد توهین یا چیزی نداشتم به شما و اتفاقا این کارتون از ایجاد این تاپیک تحسین برانگیز هستش. وشخصا بابت این تاپیک مفید از شما تشکر می کنم.

وسیع باشید

یا حق.

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

حسام جان من کی گفتم کسی جواب نگرفته ! گفتم خیلی ها جواب نگرفتند.

چون گفتید شماره عوض کنید و دولتی روش بزارید گفتم پس فرقی نمی کنه ! چه شماره ای باشه....

به هر حال قصد توهین یا چیزی نداشتم به شما و اتفاقا این کارتون از ایجاد این تاپیک تحسین برانگیز هستش. وشخصا بابت این تاپیک مفید از شما تشکر می کنم.

وسیع باشید

یا حق.
    نه خواهش ميكنم اين چه حرفيه؟
    من خدايي نكرده از دست شما ناراحت نشدم فقط ميخواستم براي اطلاع شما و بقيه دوستان توضيحات لازم رو بدم تا همه بتونن از اين سرويس استفاده كنن.
    اين انجمن براي ايجاد دوستي ايجاد شده نه براي دلخوري و ناراحتي.
    من كوچيك تمام بچه هاي p30world هم هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه msa d820's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

عزيزان من ثبت نام كردم ولي چرا اس ام اس نمي ياد راستي انتر نت من مفته از وقتي خريدم راهنمايي كنيد

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عزيزان من ثبت نام كردم ولي چرا اس ام اس نمي ياد راستي انتر نت من مفته از وقتي خريدم راهنمايي كنيد
    يكي 2 بار امتحان كنيد اگر باز هم اس ام اس نيومد با يك سيمكارت دولتي ثبت نام كن بعد با ايرانسل دانلودش كن

اگه نباشه جاش خالی می مونه msa d820's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

عزيز اين كه اسم سايت و وچيزهاي ديگه رو هم مي فرسته يعني تبليغات خودشو ميكنه تازه اس اس ام هم به اسم سايت هست يعني به جاي شماره اين كلمه هستت اسم سايت راهي نيست

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

عزيز اين كه اسم سايت و وچيزهاي ديگه رو هم مي فرسته يعني تبليغات خودشو ميكنه تازه اس اس ام هم به اسم سايت هست يعني به جاي شماره اين كلمه هستت اسم سايت راهي نيست
    به هر حال اس ام اس به اسم سايت ارسال ميشه و چاره اي هم نداره ولي شماره شما داخل اس ام اس نوشته ميشه.در ضمن ميتونيد وارد نرم افزار بشيد و براي خودتون اسم انتخاب كنيد وقتي اس ام اس فرستاده ميشه داخل اس ام اس به جاي شماره اسمتون رو مينويسه

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من برنامه رو نصب کردم اما مشکلی که دارم اینه که متنی رو که سند می کنه خیلی کوتاهه نزدیک 10 تا 15 کاراکتر
    باید چی کار کنم ؟ برای همه اینطوره یا من اشتباهی می کنم

در آغاز فعالیت zohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

12 بیا اینجا.... به من کمک لطفا

سلام
    برنامرو نصب کردم ولی نمی تونم کانکشن تست رو رد کنم ...این پیامو میده که باید یه چیزیو تغییر بدم ولی نمی دونم دقیقا باید چی کار کنم؟؟؟ .... اینم پیامشه:
    Connection test Failed.
    Probably a WAP connection gateway is obstructing the correct transmission. Please change your connection from WAP to Internet(-21846
    گوشیم n70 وgprsام هم چک کردم کار می کنه.
    2تا برنامه تو مایه های این برنامه هم پیدا کردم که بد نیست سر بزنین
    1.fringo : بعد ثبت نام اس ام اس رجیستر به گوشی سند میشه. سرعتش خوبه. امکان free call بین یوزرهای فرینگو رو داره مسنجرهای yahoo, aol, msn,… رو ساپورت می کنه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    EQO.2 : من اس ام اسم نگرفتم اما برنامه کار می کنه.
    کد:
    این برنامه 3 دلار مجانی بتو میده که بتونین تماس بگیرین ، اون چیزی که من امتحان کردم حدود 5،6 دقیقه به آلمان بود که فقط 4 ریال از اعتبار ایرانسلم کم کرد.. تماسشم اینطوریه که وقتی شمارتونو گرفتین یه incoming call دارین(با یه شماره ایرانسل...) که وقتی جواب دادین در واقع شروع می کنه بوق خوردن تماسی که گرفته بودین
    تازه دیروز پیداشون کردم هنوز ته توشونو خوب در نیوردم.... به سایتاشون سر بزنین خوب راهنمایی کرده

Banned xfaild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لینک دانلود برنامه ریجیستر نشده
    کد:

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من برنامه رو نصب کردم اما مشکلی که دارم اینه که متنی رو که سند می کنه خیلی کوتاهه نزدیک 10 تا 15 کاراکتر
    باید چی کار کنم ؟ برای همه اینطوره یا من اشتباهی می کنم
    ببين در صورتي كه طرف مقابل نرم افزار رو نداشته باشه شما ميتوني تا 46 كاراكتر براش بفرستي ولي اگر طرف مقابل نرم افزار رو داشته باشه تا 1240 كاراكتر اگر اشتباه نكنم ميتوني بفرستي.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •