تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 104

نام تاپيک: نرم افزار دریچه - کاملترین دستیار دسکتاپ و تقویم رومیزی

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

آقای shalineh من تازه با این تاپیک آشنا شدم.

برنامه هم که برای من مشکل داره.تو پست قبلیمم مشکل رو گفتم.

پس چطوری میتونم نظر بدم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلامی مجدد.
    گروه در حال کار بصورت فشرده و تمام وقت بر روی نرم افزار دریچه ورژن 2 می باشد. ورژن 2 بجای اینکه یک تقویم ساده باشد، در واقع یک کارگاه حرفه ای و فول اتوماتیک نمایش و چاپ تقویم می باشد. علاوه بر چاپخانه تمام حرفه ای دریچه، امکانات فراوان دیگری نیز در برنامه گنجانده شده است که بوقت مقتضی از آن مطلع خواهید شد.
    با توجه به اینکه دوستان بسیار تیزبینی دارم و نظرات بسیار راه گشایی رو در این تاپیک ارائه کرده اند. به اتفاق تیم برنامه نویسی دریچه تصمیم گرفتیم تا بین کسانی که وقت خود را صرف ارزیابی و نظردهی کردند با کسانی که هیچ نظری ارائه نداده اند تفاوتی قائل شویم. لذا این نسخه رو در 3 کلاس تهیه کرده ایم و هم اکنون مراحل تست نهایی خود را پشت سر میگذارد.
    کلاس 1: فقط تقویم بدون امکانات جانبی و امکانات چاپ. این نسخه در همین تاپیک برای استفاده عموم ارائه خواهد شد و رایگان می باشد.
    کلاس 2 : نسخه حرفه ای فول. با تمام امکانات جانبی و قفل سخت افزاری. این نسخه نیز در همین تاپیک ارائه خواهد شد ولی برای دریافت کد فعال سازی شرایطی لازم خواهد بود که در راهنمای برنامه قید شده است. ( تاکید میکنم این نسخه نیز رایگان است ولی برای فعال سازی شرایطی لازم است که در برنامه به آنها اشاره شده است)
    کلاس 3 : -نسخه سفارسی- نسخه حرفه ای با تمام امکانات جانبی. این نسخه برای دوستان ارجمندی که زحمت کشیدند و در همین تاپیک نظرات خود را ارائه دادند بصورت سفارشی تهیه شده است. نسخه سفارشی کاملترین نسخه بوده و امکانات فوق العاده ای در آن گنجانده شده است. علاوه بر آن، این نسخه توسط گروه امضا شده است و تصاویر پرسنلی گروه نیز در این نسخه وجود دارد. و عبارت "تقدیم میشود به: نام کاربر" در آن قید شده است. دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند یک ایمیل موافقت به آدرس Shalineh @ gmail . com ارسال نمایند تا نرم افزار سفارشی ، بعد از تست نهایی به آدرس پست الکترونیک آنها ارسال شود.

تاکید میکنم نسخه 2 دریچه، متفاوت با آنچه در نسخه 1.1 دیدید، می باشد. در یک کلمه عرض می کنم یک سورپرایز واقعی.

داشتن خروجی پی دی اف به صورت دیفالت برای نسخه سفارشی بسیار لازمه . اگه میتونید اعمال کنید .

موفق باشید .

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلامی مجدد.
    گروه در حال کار بصورت فشرده و تمام وقت بر روی نرم افزار دریچه ورژن 2 می باشد. ورژن 2 بجای اینکه یک تقویم ساده باشد، در واقع یک کارگاه حرفه ای و فول اتوماتیک نمایش و چاپ تقویم می باشد. علاوه بر چاپخانه تمام حرفه ای دریچه، امکانات فراوان دیگری نیز در برنامه گنجانده شده است که بوقت مقتضی از آن مطلع خواهید شد.
    با توجه به اینکه دوستان بسیار تیزبینی دارم و نظرات بسیار راه گشایی رو در این تاپیک ارائه کرده اند. به اتفاق تیم برنامه نویسی دریچه تصمیم گرفتیم تا بین کسانی که وقت خود را صرف ارزیابی و نظردهی کردند با کسانی که هیچ نظری ارائه نداده اند تفاوتی قائل شویم. لذا این نسخه رو در 3 کلاس تهیه کرده ایم و هم اکنون مراحل تست نهایی خود را پشت سر میگذارد.
    کلاس 1: فقط تقویم بدون امکانات جانبی و امکانات چاپ. این نسخه در همین تاپیک برای استفاده عموم ارائه خواهد شد و رایگان می باشد.
    کلاس 2 : نسخه حرفه ای فول. با تمام امکانات جانبی و قفل سخت افزاری. این نسخه نیز در همین تاپیک ارائه خواهد شد ولی برای دریافت کد فعال سازی شرایطی لازم خواهد بود که در راهنمای برنامه قید شده است. ( تاکید میکنم این نسخه نیز رایگان است ولی برای فعال سازی شرایطی لازم است که در برنامه به آنها اشاره شده است)
    کلاس 3 : -نسخه سفارسی- نسخه حرفه ای با تمام امکانات جانبی. این نسخه برای دوستان ارجمندی که زحمت کشیدند و در همین تاپیک نظرات خود را ارائه دادند بصورت سفارشی تهیه شده است. نسخه سفارشی کاملترین نسخه بوده و امکانات فوق العاده ای در آن گنجانده شده است. علاوه بر آن، این نسخه توسط گروه امضا شده است و تصاویر پرسنلی گروه نیز در این نسخه وجود دارد. و عبارت "تقدیم میشود به: نام کاربر" در آن قید شده است. دوستانی که در این تاپیک نظر داده اند یک ایمیل موافقت به آدرس Shalineh @ gmail . com ارسال نمایند تا نرم افزار سفارشی ، بعد از تست نهایی به آدرس پست الکترونیک آنها ارسال شود.

تاکید میکنم نسخه 2 دریچه، متفاوت با آنچه در نسخه 1.1 دیدید، می باشد. در یک کلمه عرض می کنم یک سورپرایز واقعی.

واااااااااااااای شالینه خانوم...چه میکنید؟؟؟؟
    منو یادتون باشه ....همین الان یه ایمیل میفرستم(من خیلی پیشنهاد کردم باسه برنام ها)

دستتون درد نکنه انشاءالله بتونید به عنوان عیدی مارو حسابی سوپرایز کنید.....

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

آقای shalineh من تازه با این تاپیک آشنا شدم.

برنامه هم که برای من مشکل داره.تو پست قبلیمم مشکل رو گفتم.

پس چطوری میتونم نظر بدم؟
    ایشون خانوم هستن نه اقا

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

ایشون خانوم هستن نه اقا
    خلی ممنون که گفتین.

خانوم shalineh خیلی ببخشین
    -----------
    کسی نمیدونه مشکل من چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلامی مجدد.

ممنون وتشکر

ولی به نظر بنده این کار که در سه مدل ارائه بشه جالب نیست چون اگر یکی از دوستان که نسخه سفارشی را دریافت کرده تو یکی از سایتها آپ کنه اونوقت همه می توانند نسخه سفارشی را بگیرند اگر هم قفلی خاصی بکار ببرید باز فکر نکنم زیاد دوام بیاره
    نتیجه:
    بهتر است به جای اینکه وقت خود را در جهت ارائه چند مدل قرار بدهید همون نسخه سفارشی را کار بکنید و در اختیار همه قرار دهید شما که این همه زحمت می کشید این یکی را هم لطف بفرمایید
    ولی با این حال بنده ایمیل ارسال می کنم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

سلام
    شالینه خانم
    اون پست منو دیدین؟؟؟ در مورد ویژگی اذان گفتن....

خداییش اگه اونو اضافه کنید دیگه به جرئت میتونم بگم که هیچ برنامه‌ای به دریچه نمیرسه

آخر فروم باز shalineh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    فعلا ایران

پيش فرض

داشتن خروجی پی دی اف به صورت دیفالت برای نسخه سفارشی بسیار لازمه . اگه میتونید اعمال کنید .
    تا اینجا که خروجی بصورت تصویر، فایل ورد، و Html داره. برای pdf هم داریم سعی میکنیم.

ولی به نظر بنده این کار که در سه مدل ارائه بشه جالب نیست چون اگر یکی از دوستان که نسخه سفارشی را دریافت کرده تو یکی از سایتها آپ کنه اونوقت همه می توانند نسخه سفارشی را بگیرند اگر هم قفلی خاصی بکار ببرید باز فکر نکنم زیاد دوام بیاره
    نتیجه:
    بهتر است به جای اینکه وقت خود را در جهت ارائه چند مدل قرار بدهید همون نسخه سفارشی را کار بکنید و در اختیار همه قرار دهید شما که این همه زحمت می کشید این یکی را هم لطف بفرمایید
    ولی با این حال بنده ایمیل ارسال می کنم
    وقتی نرم افزار سفارشی رو دیدید خواهید فهمید که بجز سیستم فرد تحویل گیرنده، هیچ سیستم دیگری قادر به اجرای آن نخواهد بود. در مورد جمله بعدی شما، باید عرض کنم که فقط یک نرم افزار هست که تا کنون کسی تنونسته قفلشو باز کنه اونم نرم افزاریه که هنوز نوشته نشده. دوست عزیز وقتی قفل سیستم عامل مایکروسافت با اون همه دبدبه و کبکبه رو باز میکنند من چه ادعایی میتونم داشته باشم. ولی خب از الگوریتمی استفاده کردیم که کراکر رو قطعا اذیت خواهد کرد و حداقل به این زودیها تسلیم نخواهد شد.

سلام
    شالینه خانم
    اون پست منو دیدین؟؟؟ در مورد ویژگی اذان گفتن....

خداییش اگه اونو اضافه کنید دیگه به جرئت میتونم بگم که هیچ برنامه‌ای به دریچه نمیرسه
    سلام دوست عزیز. بله! هم پستت رو خوندم و هم پیام خصوصیHpk34 رو. درخواستت رو فقط در صورتی عملی خواهم کرد که زحمت دادن لینک مربوط به فایل صوتی اذان ( البته کم حجم ) رو بکشی.
    ممنون از همه دوستان.
    در ضمن آقا مهدی و سایر دوستان خواهش میکنم از درخواست نسخه سفارشی و خدای نکرده خواهش و اینجور حرفا رو خودداری کنند. شماها همه دوستان من هستید و خوشحال میشم با ابراز رضایت شما.
    ما که نمیخوام خدای نکرده منت سر کسی بذارم. هرکس اینجا نظر داده خود بخود براش ارسال خواهیم کرد منوط به اینکه ایشان موافقت خود را با یک ایمیل ، اعلام کنند.

البته فکر کنم ریلیز نهایی نرم افزار یه 20 روزی طول بکشه

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

در ضمن آقا مهدی و سایر دوستان خواهش میکنم از درخواست نسخه سفارشی و خدای نکرده خواهش و اینجور حرفا رو خودداری کنند. شماها همه دوستان من هستید و خوشحال میشم با ابراز رضایت شما.
    ما که نمیخوام خدای نکرده منت سر کسی بذارم. هرکس اینجا نظر داده خود بخود براش ارسال خواهیم کرد منوط به اینکه ایشان موافقت خود را با یک ایمیل ، اعلام کنند.
    این یهنی چی؟
    من که هم نظر داده بیدم و هم ایمیل موافقت هم فرستاده بیدم دیگه :((

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

درخواستت رو فقط در صورتی عملی خواهم کرد که زحمت دادن لینک مربوط به فایل صوتی اذان ( البته کم حجم ) رو بکشی.
    فایل اذان را خودم پیدا کردم الان دارم dl میکنم بعدش براتون آپ میکنمش....
    راستی ای کاش میگفتن با چه پسوندی میخواین؟
    mp3
    wma

به هر حال من سعی میکنم با هردو پسوند در اختیارتون قرار بدم....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •