تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره ي آموزش ها چيه؟

راي دهنده
28. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

17 60.71%
  • خوب

7 25.00%
  • متوسط

0 0%
  • آشغال

4 14.29%
صفحه 7 از 19 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 183

نام تاپيک: گفتگو و آموزش تری دی مکس

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

اونم به چشم ...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hp1361

در صحبت هاي قبلي من از سهيل خواستم كه طريقه متحرك سازي رو اموطش بده اما خبري نسد

اگه واردين ممنون مي شم يادم بدين

با تشكر
    در چه سطحی باشه ؟ مقدماتی , متوسط یا پیشرفته ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض #2 (آماده سازی بلو پرینت) :

10.We're going to rename these objects: the first you can call "Frontal" and the second "Lateral".

11. Now, to align conform to image 006 and the Material Editor, duplicate the slot with our texture "cranio.jpg". Very important: you have to name the project to create it. Once the slots are named, attribute the material lateral to object Lateral.

12. Go to the right viewport and choose vertex at Modifier stack and move the vertexes conform to image 007. Move the Gizmo of the UVW Mapping as the image shows.

13.Now, organize its objects so than they will have the structure of the image 008. Use Snap on the image 009, it's my configuration for the Snap.

14.Group the objects "Frontal" and "Lateral", named "Skull" and place it on axis zero of the coordinates x,y and z. You can use the dialog box "Transform Type-in (F12)" and type zero in x,y and z.

15. Save your work named "Tutorial_Skull_00.max".

16. Click the right button on the mouse on the object Tutorial_Skull_.max" and also on Properties, unmark the option “Show Frozen in Gray".

17. Now, we're going to freeze the skull, click right button on it and select Freeze Selected on the list. Save your work again.

18.Now we're going to customize your units. Go to Menu Customize - option Units Setup.

Click System Units Setup and make Centimeters. Click Ok in Siplay Unit Scale, mark centimeters to. That's ok

19. Save your work.

از اینجا به بعد می رویم سر surface modeling تا بتوانیم مدل مورد نظر خود را بسازیم .

توضیح : این نوع مدلینگ رقیبی برای مدل سازی مش است . در این نوع مدل سازی دیر به نتیجه می رسیم البته نتیجه ی به دست آمده در این مدل سازی کاملا با کیفیت و انعطاف پذیر است . من شخصا این نوع مدل سازی را ترجیح می دهم.لازم نیست گیج شوید . در ادامه ی آموزش به حرف من می رسید .
    Last edited by ALI Kheradmand; 05-02-2006 at 17:15.

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    علي جان
    مرسي از زحمت بي اندازي شما.
    فقط لطف كنيد از اين به يعد براي هر آموزش يك تاپيك جديد باز كنيد و در عنوان تاپيك سطح اونرو ذكر كنيد و در ضمن اورنو در انمن فلش و انيميشن بزاريد!

داره خودمونی میشه Suse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Toronto

پيش فرض

با سلام به همگي . من تري دي را از اين سايت ياد گرفتم . مقالاتش عالين و فهمشون هم زياد سخت نيست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي وارد سايت شديم برين تو قسمت آموزشش و تري دي را انتخاب كنين.اميدوارم بتونين از مقاله هاش استفاده كنين

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Elfin-D
    سلام
    علي جان
    مرسي از زحمت بي اندازي شما.
    فقط لطف كنيد از اين به يعد براي هر آموزش يك تاپيك جديد باز كنيد و در عنوان تاپيك سطح اونرو ذكر كنيد و در ضمن اورنو در انمن فلش و انيميشن بزاريد!
    چشم . البته این آموزش رو در این تاپیک کامل می کنم و برای آموزش های دیگه تاپیک جدید باز می کنم .

پروفشنال hp1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با سلام

علي جان خدمت شما عرض كنم كه من تنها آموزشي كه در مورد متحرك سازي بلدم از روي نوشته هاي كتاب بوده كه حسابي هم منو گيج كرده . نميدونم بقيه هم اينطوري هستن يا نه اما من با خوندن كتاب فقط گيج شدم

ميشه گفت كه من در اين مورد مبتدي هستم . منظورم متحرك سازي يه كاراكتر كه با استخوان هاش مي خواد متحرك بشه

خلاصه بگم كه مي خوام حركت يه آدم رو ياد بگيرم حالا از پايه راهنمايي بفرمايين ممنون مي شم
    با بقيه متحرك سازي ها كاري ندارم فقط متحرك كردن يه كاراكتر آدم همين

اگه خواستي جايه ديگه تاپيك بزني ما رو هم خبر كن ( نميدانم چرا بايد آموزش تريدي مكس جاي ديگه بره )

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

خوب چاره ی کار شما Character studio هست . می دونی این چیه ؟
    Character Studio یک برنامه ی جانبی برای 3ds max هست که همراه اون معمولا نصب می شه . همون طور که از اسمش معلومه این برنامه ای هست برای متحرک سازی کاراکتر ها . در این برنامه یک اسکلت به شما می دهد که biped نامیده می شه و به وسیله ی اون می تونید اکثر کاراکتر هاتون رو متحرک کنید . این که می گم اکثر کاراکتر ها به خاطر اینه که اگه شما یک موجود 13 پا داشته باشید نمی تونید به وسیله ی این برنامه متحرک سازیش کنید . برای متحرک کردن چنین موجودی شما باید به سراغ سیستم bone بروید .

من خودم نمی تونم درباره ی character studio چیزی بنویسم . چون زیاد بلد نیستم و می ترسم سوتی بدم !
    اما از منابع دیگری سعی می کنم براتون آموزششو جور کنم .

چاکریم ...

داره خودمونی میشه kazemi3dmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام من يك كارد گرافيك براي تردي مكس مي خوام بگيرم لطفا يك كارد خوب معرفي كنيد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    خونمون ؟ خونتون ؟

پيش فرض

سلام این اولین رندر من با mental ray است . البته یه مشکلی داره که می بینید . هر کی در این مورد چیزی بلده لطفا بگه مشکل از کجاست ؟

مشکل این رندر :

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •