تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 18 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 172

نام تاپيک: نکاتی برای نگهداری بهتر از لپ تاپ

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در پست های قبلی هم توضیح دادم....
    اگر باتری فول شارژ بشه دیگه از برق استفاده نمی کنه و........
    الان واسه من همش وصل هست ......
    هیچ ایرادی نداره .........

2. 7 کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه guzga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    back street

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقع کار با لپ تاپ باتری رو درمیارم و مستقیم با برق کار میکنم چون شنیدم اینجوری بهتره میخواستم نظر شمارو هم بدونم

4. این کاربر از guzga بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من موقع کار با لپ تاپ باتری رو درمیارم و مستقیم با برق کار میکنم چون شنیدم اینجوری بهتره میخواستم نظر شمارو هم بدونم
    اینحا چتد بار بحث شده. باتری باید روی لپ تاپ باشه

6. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در پست های قبلی هم توضیح دادم....
    اگر باتری فول شارژ بشه دیگه از برق استفاده نمی کنه و........
    اینو هم میدونستم. وقتی باتری فول شارژ میشه مدار باتری قطع میشه و لپ تاپ شهری از برق استفاده میکنه
    Last edited by tiyam 01; 21-11-2010 at 20:04.

8. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینو هم میدونستم. وقتی باتری فول شارژ میشه یه مدار باتری قطع میشه و لپ تاپ شهری از برق استفاده میکنه
    دستگاه روشن : باتری از مدار کار خارج میشه و از برق شهری استفاده میشه.
    دستگاه خاموش : باتری از مدار کار خارج میشه و نیز ارتباط با برق شهری قطع می شود
    ok ؟

10. 6 کاربر از pooriya_hp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه guzga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    back street

پيش فرض

یعنی همه لپ تاپا وقتی شارژشون فول شه اتوماتیک از برق استفاده میکنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

سلام ممنونم ....
    من حدود 18 ماه هست که لب تاب دارم ... ACER 5738 Z

6 تا مشکل دارم .

1- در مورد باطری ... من معمولا با لب تاب در روز 10 ساعت کار می کنم . حالا اگه قرار باشه بنا به گفته شما بعد فول شدن از برق بکشم شارژر رو یعنی در روز باید 3 تا 4 بار باطری رو باطری رو شارژ کنم... من جایی خوندم که عمر باطری ها حدود 1000 تا 1500 بار دشارژ هستش ... این مساله مشکلی بوجود نمیاره ؟

2- پشت لب تاب در واقع پشت صفحه نمایش 2 تا ترک کوچیک بوجود اومده. یکی 2 سانت یکی 1 سانت . میشه اون رو عوض کرد ؟

3- بنا به دلایلی مجبور شدم چند کلید از صفحه کلید رو در بیارم و دوباره جا بزنم (در ایسر بر راحتی این کار امکان پذیر می باشد) یکی از کلید ها کمی پایه کج شده و به خوبی جا نمی روه کمی کج شده . ایا جایی هست که از این کلید ها بفروشن..؟؟؟ (من شهرستان هستم اگه تهران هست راهنمایی کنید)

4- روی صفحه نمایش چند نقطه سفید سفید وجود داره که وقتی عکس یا قسمتی از فیلم که سفید و روشن باشه خودشو نشون میده ... نمی دونم به قول خودم پیکسل سوزونده یا کسی در نبود من این بلا رو سرش اورده ... ایا راحی هست ؟ تعویض چقدر اب می خوره (البته فک کنم به صرفه نیست تازه چیز مهمی هم نیست ولی محض اطلاع پرسیدم ...)

5- باز و بسته کردن صفحه نمایش مدتیه که یکم سفت شده و الان دیگه محسوس شده ... چه کنم ؟

6 - به تازگی قسمت انتهایی شارژر که سیم می خواد به سوکت وصل بشه . سیمش کمی مشکل داره و قطع و وصل میشه .... الان کمی تا زدمش و با جسب صفتش کردم (به قول داداشم آتل بندی کردم بیچاره رو ). ایا میشه اون قسمت از سیم رو ببرم و به فیش وصل کنم .(البته تعمیر کار منظورم بود.)

به هر حال ممنون میشم که راهنمایی کنین ... البته من بیچاره رو زیاد خوب نگه نداشتم اینو قبول دارم ...
    یه نکته رو هم بگم که گارانتی تموم شده.( 13 ماه گارانتی داشت ...)(یک بار به دلیل نوسانات برق باطری خراب شد و 15 دقیقه بیشتر کار نمی کرد گارانتی بردم {سازگار ارقام} خیلی خوب منو تحویل گرفتن و باطری رو تعویض کردن...)
    (لب تاب همایونی چه غلتی می کردی )

13. 2 کاربر از Google Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام.
    من یک مشکلی چند روزه که پیدا کردم، کسی نظری داره که چه باید کرد؟
    الان یه مدته که من باتری لپ تاپ رو که برای شارژ میگذارم، تا حدود 85 درصد نشون میده که شارژ شده، و هر چی هم دستگاه به برق باشه، اون چراغ شارژ کاملش روشن نمیشه. جالب اینجاست که وقتی باتری نشون میده که فقط 9 دقیقه از شارژش باقی مونده، حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت هنوز شارژ داره و کار میکنه و در تمام این مدت حدود همون 9 دقیقه رو نشون میده!
    من یکی دو بار گذاشتم دستگاه کاملا باتری خالی کنه و بعد بزنم به شارژ، اما این مسئله هنوز باقیه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Google Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گنبد

پيش فرض

دوستان سلام.
    من یک مشکلی چند روزه که پیدا کردم، کسی نظری داره که چه باید کرد؟
    الان یه مدته که من باتری لپ تاپ رو که برای شارژ میگذارم، تا حدود 85 درصد نشون میده که شارژ شده، و هر چی هم دستگاه به برق باشه، اون چراغ شارژ کاملش روشن نمیشه. جالب اینجاست که وقتی باتری نشون میده که فقط 9 دقیقه از شارژش باقی مونده، حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت هنوز شارژ داره و کار میکنه و در تمام این مدت حدود همون 9 دقیقه رو نشون میده!
    من یکی دو بار گذاشتم دستگاه کاملا باتری خالی کنه و بعد بزنم به شارژ، اما این مسئله هنوز باقیه.
    من همین مشکل رو توی ویندوز ویستا یا اکس پی داشتم ....
    از وقتی که 7 نصب کردم درست شده

16. این کاربر از Google Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام ممنونم ....
    من حدود 18 ماه هست که لب تاب دارم ... ACER 5738 Z

6 تا مشکل دارم .

1- در مورد باطری ... من معمولا با لب تاب در روز 10 ساعت کار می کنم . حالا اگه قرار باشه بنا به گفته شما بعد فول شدن از برق بکشم شارژر رو یعنی در روز باید 3 تا 4 بار باطری رو باطری رو شارژ کنم... من جایی خوندم که عمر باطری ها حدود 1000 تا 1500 بار دشارژ هستش ... این مساله مشکلی بوجود نمیاره ؟

2- پشت لب تاب در واقع پشت صفحه نمایش 2 تا ترک کوچیک بوجود اومده. یکی 2 سانت یکی 1 سانت . میشه اون رو عوض کرد ؟

3- بنا به دلایلی مجبور شدم چند کلید از صفحه کلید رو در بیارم و دوباره جا بزنم (در ایسر بر راحتی این کار امکان پذیر می باشد) یکی از کلید ها کمی پایه کج شده و به خوبی جا نمی روه کمی کج شده . ایا جایی هست که از این کلید ها بفروشن..؟؟؟ (من شهرستان هستم اگه تهران هست راهنمایی کنید)
    یا کسی در نبود من این بلا رو سرش اورده ... ایا راحی هست ؟ تعویض چقدر اب می خوره (البته فک کنم به صرفه نیست تازه چیز مهمی هم نیست ولی محض اطلاع پرسیدم ...) 4

- روی صفحه نمایش چند نقطه سفید سفید وجود داره که وقتی عکس یا قسمتی از فیلم که سفید و روشن باشه خودشو نشون میده ... نمی دونم به قول خودم پیکسل سوزونده

5- باز و بسته کردن صفحه نمایش مدتیه که یکم سفت شده و الان دیگه محسوس شده ... چه کنم ؟

6 - به تازگی قسمت انتهایی شارژر که سیم می خواد به سوکت وصل بشه . سیمش کمی مشکل داره و قطع و وصل میشه .... الان کمی تا زدمش و با جسب صفتش کردم (به قول داداشم آتل بندی کردم بیچاره رو ). ایا میشه اون قسمت از سیم رو ببرم و به فیش وصل کنم .(البته تعمیر کار منظورم بود.)

به هر حال ممنون میشم که راهنمایی کنین ... البته من بیچاره رو زیاد خوب نگه نداشتم اینو قبول دارم ...
    یه نکته رو هم بگم که گارانتی تموم شده.( 13 ماه گارانتی داشت ...)(یک بار به دلیل نوسانات برق باطری خراب شد و 15 دقیقه بیشتر کار نمی کرد گارانتی بردم {سازگار ارقام} خیلی خوب منو تحویل گرفتن و باطری رو تعویض کردن...)
    (لب تاب همایونی چه غلتی می کردی )
    ما هم چند تا از این مشکل ها رو داریم..

درباره پیکسل سوخته. بعضی از پیکسل سوخته ها رو میشه درست کرد. تو گوگل سرچ کن روشش رو پیدا کن
    اگه بخوای ال سی دی رو عوض کنی فکر کنم باید 100 تومان هزینه کنی

18. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •