تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 27 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

هنوز بازی عرضه نشده ولی اعلام شده که در سال 2013 عرضه میشه.رایگان یا پولی بودنش معلوم نیست اما اکثریت منتقدان نظرشون بر اینه که اگه هم پولی باشه بعد از چندماه رایگان میشه برای همه.تا الآن 3 تا تریلر ازش اومده که این سومیه یه هفته پیش اومد.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

الان شروع شده یا میخواد شروع بشه؟
    برای بازی چی نیاز هست منظور کلاینتش هست؟
    بعضی هنوز عرضه نشدن .. اونطوری که میگن بازی تو سال 2013 عرضه میشه!!
    بله باید دانلود کنید و بازی کنید (مثه skyrim هست سیستم بازیش یا wow!)

و برای بازی کردن هم علاوه بر خرید بازی باید ماهیانه پول بدید (pay 2 play مثه wow)

3. 2 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

و برای بازی کردن هم علاوه بر خرید بازی باید ماهیانه پول بدید (pay 2 play مثه wow)
    هنوز این قسمت رسمی اعلام نشده البته و فقط شایعه هایی ازش هست.

5. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

تریلر رو بالاخره با حجم 80 مگ دیدم و نکات مهمشو اینجا میگم:

Matt Firor کارگردانه بازی عقیده داره که این بازی 2 گروه افرادو شامل میشه.افرادی که به خاطر سری های قبلی Elder Scrolls نظیر Skyrim یا Oblivion یا Morrowind سراغ بازی میان و کسایی که به خاطر MMORPG بودنش طرفش میان و از نظر مت این بازی به قدری خوب و هیجان انگیزه که هر دو گروه رو کاملا راضی میکنه.
    Paul Sage کارگردان زیبایی های بصری و کلا خلاقیت های بازی هم میگه که اسم بازی گویای همه چیزه.The Elder Scrolls اما آنلاین.از روز اولی که قرار بر ساخت بازی بوده تصمیم گرفتن که بازی با سیستم نبرد عالی و جذاب بسازن به همراه Landscape های دیدنی که گیمر رو به گشت و گذار ترغیب کنه.اما همچنین میگه که بسیار هم تلاش کردن که یک اجتماع خوبی رو بسازن برای گیمر ها تا حس آنلاین بودن بازی هم کاملا بهشون القا بشه.
    Paul درباره بازی اینطوری میگه:بازی 1000 سال قبل از اسکایریم اتفاق میفته.نه تنها در اون زمان اتفاق میفته بلکه همه ی افسانه ها و داستان هایی که در رمان ها و سری های قبلی بازی بودن رو هم به تصویر میکشه و شامل میشه.
    Jared Carr طراح هنری بازی هم میگه که شما در چنان جهان بزرگی هستید که فکرشم نمیکنید.بر خلاف اسکایریم یا Oblivion یا نسخه های قبلی شما به یک استان محدود نیستید و میتونید در کل Tamriel به گشت و گذار بپردازید و جاهایی که هیچ وقت در سری های قبلی ندیدید رو ببینید.(در ادامه مناطقی از بازیو میبینید که واقعا زیبا کار شدن!شهاب سنگ های فراوان در آسمان!کوه های آتشفشان!درخت های زیبا و رنگارنگ,و بیابان های خشک و زیبا!)
    Nick Konkle طراح ارشد گیم پلی هم به همراه قسمت هایی از گیم پلی ساختار گیم پلی رو توضیح میده.با چرخوندن موس اطراف رو میبینید,باید با سلاحتون درست نشونه بگیرید و با زدن کلیک چپ هم ضربه بزنید(در زمینه گیم پلی بیشتر شبیه سری های الدر اسکرولز گویا کار شده و مثل WoW و بازی های دیگه نیست که با یه بار اتک دادن به حریف خود به خود بزنیدش).با نگه داشتن کلیک چپ و ول کردنش هم ضربه قدرتمند بزنید.با استفاده از کلیک راست و نگه داشتنش از خودتون(با شمشیر یا سپر) دفاع کنید.قابلیت آروم و به اصطلاح Stealth حرکت کردن رو هم دارید و میتونید به آرامی از پشت دشمن بگذرید بدون این که متوجه شما بشه.(همه این ها رو در تریلر میبینید).(در ادامه در ویدئو نبرد های Class های مختلف رو میبینید.یک Mage یا جادوگر که رعد و برق بالای سر حریف میاره.یک Rogue که به حریف ضربه های سمی میزنه.یک Warrior که همزمان با چند دشمن میجنگه).
    شما در طول بازی آرمور های زیادی پیدا میگنید.Elven Armor و دیگر آرمور های که در نسخه های قبلی هم دیده میشدن.
    به گفته کارگردان بازی بر خلاف خیلی بازی های دیگه کل بازیکن ها روی یک سرور بازی میکنن و سرور به قدری قدرتمند هست که همه ی اون ها رو به راحتی بکشه.شما کافیه برید توی بازی کاراکترتون رو بسازید و شروع کنید.با دوستاتون میتونید کوئست های مختلف برید و چیزهای جدید تجربه کنید(ویدئو هایی از نبرد چندین نفر علیه دشمن ها رو در حین این حرف ها میبینیم و مقداری از باس فایت های بازیو میبینیم که خیلی عالی کار شدن.حرکات گروهی علیه یه دشمن.Warrior باس رو طرف خودش میکشه و میج ها از دور روش اسپل میزنن و ... .)
    از دیگر حرف هایی که زده میشه میتونیم به این سیستم اشاره کنیم که بهترین و لذت بخش ترین قسمت بازی همکاری با بقیه(دوستان و غریبه ها) هستش.شما در یک باس فایت دنبال منافع شخصی نخواهید بود.با همگروهی هاتون علیه باس میجنگید و از تاکتیک های مختلفی استفاده میکنید(در این جا تعدادی از دانجن ها و باس های بازیو میشه دید.برای مثال یه اژدهای چند پا).
    در بازی انواع دانجن وجود داره برای مثال Power Dungeon و یا Heroic Dungeon.(یه نکته جالب در ویدئو در این لحظه اینه که باس یک اسپل ویژه میزنه(دستاش قرمز میشن و بعد از چند ثانیه میزنه زمین دستاشو) و همه در این لحظه فرار میکنن و یکی از جادو گر ها دور خودش یک Shield میندازه تا از دمیج باس در امان باشه)
    در شروع بازی از بین 9 نژاد یکی رو انتخاب میکنید و بعد هم Class خودتون رو انتخاب میکنید.اما این فقط شروع هستش و از اینجا به بعد شما خودتون انتخاباتون رو در کوئست ها خواهید داشت.آرمور و سلاحتون رو خودتون انتخاب میکنید.خودتون طریقه بازیتون رو مشخص میکنید و یک کاراکتر مستقل و تک در جهان Tamriel میسازید.نکته جالب در بازی این هستش که هر Class ی که باشید میتونید از هر نوع آرمور یا سلاحی که دوست دارید استفاده کنید.برای مثال حتی میتونید یک Mage با شمشیر سنگین و Two Handed بسازید.یا یک تیر انداز که تانک میشه یا حتی یک کاراکتر که مخفیانه و Stealth کار میکنه اما کار اصلیش اینه که از پشت دشمن بدون جلب توجه رد بشه و دوستاشو هیل بکنه برای همین هر کاراکتر یکه هست و مثلش رو مشاهده نخواید کرد.چرا که نژاد,آرمور,Class,اسپل و همه چیز های کاراکترون دست خودتونه و بازی شما رو محدود نمیکنه.
    شما در بازی میتونید برید و یک گرگ نما,یا خون آشام بشید و یا Pet و موجود شخصی خودتون رو داشته باشید.(در اینجا یه باس فایت فوق العده رو میبینیم که باس قابلیت های بسیار زیادی رو داره.از بالا سنگ میندازه.از زیر زمین سیخ میاره و ... .
    این بازی طوری ساخته شده که شما نمیگید الآن چی کار باید بکنم بلکه میگید که از بین این کارها کدوم رو انجام بدم.در کوئست ها شما حق انتخاب دارید.ممکنه در طی یک کوئست یک دهکده رو نجات بدید و از اون موقع به بعد مردم اونجا به شما احترام خواهند گذاشت و براتون دست خواهند زد و باهاتون بسیار خوب رفتار خواهند کرد.
    بازی اصلی از لول 50 شروع میشه.جایی که شما میتونید به PvP بپردازید و یا دانجن های زیادی رو برید.شما این انتخاب رو دارید که تنهایی,با گیلد,با یک گروه کوچک و یا یک گروه بسیار بسیار بزرگ به PvP و PvE بپردازید.
    قسمت اصلی PvP بازی در منطقه ی وسط نقشه هستش.سه گروه متفاوت باید اونجا با هم بجنگند و قلعه ها و ساختمون های اونجا رو به کنترل خودشون در بیارن و از اونها دفاع کنن.برای این کار میتونید از منجنیق و خیلی چیزای دیگه استفاده کنید.حتی میتونید خودتون و گروهتون رو به مقام امپراطوری یکی از این قلعه ها برسونید و از منابعشون استفاده کنید.از لول 10 هم میتونید به PvP بپردازید.(در اینجای ویدئو دو گروه مشاهده میشن.یک ارتش بسیار بسیار بزرگ که قصد حمله به یک قلعه رو دارند و یک گروه درون قلعه که قصد دفاع دارند.بعد نبرد شروع میشه یک نبرد خیلی بزرگ و زیبا.ارتشی که حمله میکنند با منحنیق هاشون تیر های آتیشی میزنن و قلعه حریف رو خراب میکنن و دیوارشو سوراخ میکنن.بعد پیاده نظام از توی دیوار رد میشه و درون قلعه به نبرد میپردازه.در این نبرد تعداد بسیار زیادی وجود دارند و هر کس با آزادی عمل میجنگه ولی در کل میشه گفت در همه جای قلعه یک جنگ تمام عیار در جریانه.).در PvP این بازی شما یک هدف ثابت ندارید.چندین گیلد میتونن متحد بشن و یک قلعه رو مال خودشون بکنن.
    در نهایت هم کارگردان بازی میگه که این ویدئو فقط برای پایه های بازی بود و خیلی سیستما هستن که معرفی نشدن و خیلیا هستن که کامل گفته نشدن چرا که در چند ویدئو نمیشه همه ویژگی ها رو گفت.در آخر هم میگه که در آینده اطلاعات بیشتری بیرون خواهد اومد و خواهید دید که چرا این بازی به بزرگترین بازی MMORPG که عرضه شده بدل خواهد شد.

خوب اینم از این!فقط دو نکته منو نگران کرده:با توجه به ویدئوی جنگ های PvP این جنگ ها به شدت شلوغ و پرجزئیات هستند و احتمال اینکه ما ایرانی ها به دلیل لگ نتونیم ازشون لذت ببریم زیاده.
    نکته دومم با توجه به این که بازی بسیار پرجزئیات و زیبا هستش و فوق العاده بزرگ هست احتمال این که رایگان باشه به نظر خیلی کمه.

(به شخصه اگه مشکل لگ نباشه حاضرم هر چقدر هم که شده برای چنین بازی هزینه کنم!)

بازم میگم حتما این ویدئو رو ببینید!
    Last edited by Arrowtic; 15-11-2012 at 16:56.

7. 7 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

من که عشقم khajit ها بودن

یک چزیزی که منو متعجب کرده این اولین بازی هست که توش من از الف ها متنفر شدم!!! یعنی هر کسی که منو بشناسه میدونه یقه الف هارو حالا از هر نوعی ول نمیکنم! ولی تو این بازی از الف ها به خاطر کار هایی که میکردن متنفر شدم, مخصوصا اگر skyrim بازی کرده باشید میدونید, پرستش talos رو ممنوع کردن و nord هارو انداختن به جون هم.
    خلاصه که بر خلا ف خیلی ها که خوششون نیومده بود من عاشق و دیونه ی این بازی هستم

نظر شخصی من راجع به برتری ای نبازی نسبت به WOW و GW2
    به نظرم بازی باید هم رده ی WOW بشه, بسته به اتفاقات و باگ ها و رسیدگی ها و خلاقیتی که سازنده ها به خرج بدن ممکنه بعد از release شدن بازی پلیر ها کم و زیاد بشن و احتمال میدم که رکورد WOW رو بزنه.
    در مورد GW2 البته میگم این نظر شخصیمه ولی با این که بازی قشنگی هست هنوز خیلی جا داره که بخواد بره بالا, شاید اگر یک سری نکات دیگه رو هم توش دقت میکردن سازنده ها میتونستم بگم تا حدی رسیده به WOW .
    چیزی که دارم در مورد ESO میبینم اینه که اومده یک سری چیز های مثبت رو از GW2 و یک سری چیزارو از WOW گرفته که واقعا میتونه قوی کنه بازیو
    برای مثال تو Gw2 یک سیستم هست به نام world vs world s world که هر ریلم بر ضد 2 ریلم دیگه تو چند BG مختلف میجنگه و چنگ هاشون هم با منجنیق و تخریب قلعه و اینجور چیزاس.
    حالا این اومده به جای این کار کرده 3 تا فکشن, یعنی 2 نشون زده, اول این که بازیش 1 فکشن از بازی های معمولی بیشتر داره, دوم این که اون سیستم gw2 رو هم حفظ کرده که جالبه در نوع خودش.
    Last edited by loomina; 23-11-2012 at 03:12.

9. 5 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

من که عشقم khajit ها بودن

یک چزیزی که منو متعجب کرده این اولین بازی هست که توش من از الف ها متنفر شدم!!! یعنی هر کسی که منو بشناسه میدونه یقه الف هارو حالا از هر نوعی ول نمیکنم! ولی تو این بازی از الف ها به خاطر کار هایی که میکردن متنفر شدم, مخصوصا اگر skyrim بازی کرده باشید میدونید, پرستش talos رو ممنوع کردن و nord هارو انداختن به جون هم.
    خلاصه که بر خلا ف خیلی ها که خوششون نیومده بود من عاشق و دیونه ی این بازی هستم

نظر شخصی من راجع به برتری ای نبازی نسبت به WOW و GW2
    به نظرم بازی باید هم رده ی WOW بشه, بسته به اتفاقات و باگ ها و رسیدگی ها و خلاقیتی که سازنده ها به خرج بدن ممکنه بعد از release شدن بازی پلیر ها کم و زیاد بشن و احتمال میدم که رکورد WOW رو بزنه.
    در مورد GW2 البته میگم این نظر شخصیمه ولی با این که بازی قشنگی هست هنوز خیلی جا داره که بخواد بره بالا, شاید اگر یک سری نکات دیگه رو هم توش دقت میکردن سازنده ها میتونستم بگم تا حدی رسیده به WOW .
    چیزی که دارم در مورد ESO میبینم اینه که اومده یک سری چیز های مثبت رو از GW2 و یک سری چیزارو از WOW گرفته که واقعا میتونه قوی کنه بازیو
    برای مثال تو Gw2 یک سیستم هست به نام world vs world s world که هر ریلم بر ضد 2 ریلم دیگه تو چند BG مختلف میجنگه و چنگ هاشون هم با منجنیق و تخریب قلعه و اینجور چیزاس.
    حالا این اومده به جای این کار کرده 3 تا فکشن, یعنی 2 نشون زده, اول این که بازیش 1 فکشن از بازی های معمولی بیشتر داره, دوم این که اون سیستم gw2 رو هم حفظ کرده که جالبه در نوع خودش.
    و اتفاقا تنها بازیی که من از نژاد الف توش خوشم اومد...البته high elf که میشه پسر خاله ی blood elf که خوب توی wow هم خوشم میومد
    ملکشونم جالبه !
    اما در مورد نقاط قوت بازی و نقاط ضعف
    خوب مسلما نمیشه در مورد بازیی که هنوز نیومده تصمیم نهایی رو گرفت
    ولی به نظر من اگر بعد از انتشار چندین بازی mmo اگر bethesda نتونه با پتانسیل جوی اسکایریم و ابلیوین و مروونید و پشت کار پلیر هاش بیاد یه چیزی بسازه که رکورد هارو بشکونه یا حداقل هم تراز wow بشه واقعا یک شرکت ابتداییه که باید درش رو از همه طرف تخته کرد! gw 2 هم نمیدونم به چه علتی ولی فکر میکنم احتمال زیاد به خاطر قرار دادش با blizzard اینقدر یه سری جاها رو ضعیف کار کرده!
    مقایسه ی 2 تا بازی باید بر اساس یه سری معیار های خاص باشه و تمام جوانب رو در نظر گرفت و کل نگر بود
    اما اگه wow از اول wow بود و این 2 تا پک آخر شد chos و دوباره با پانداریا شده wow
    elder scroll هم از اول elderscroll بود حتی با اینکه یه سری از اسکایریم خوششون نیومد بازم elder scroll میمونه
    امیدواریم که اینقدر خلاقیت داشته باشن که اسم elder scroll رو بالا نگه دارن
    حالا یه نکته جالب توجه کردید جدیدا همه ی بازی ها دارن میرن هی به سمت اسپل کمتر برای اکشن بار پلیر !
    wow اون همه اسپل داشت و داره gw کلا 10 تا اسپل اصلی داره که 5 تاش کولدان گاویه البته با چنج کردن اسلحه 5 تا اسپل اصلی عوض میشن ولی در کل زیاد نیستن و یکی بالاخره با یک نوع اسلحه کنار میاد
    حالا این بازی هم که میگه سیستم اسکایریم و اسلحه میگیری دستت میزنی با کلیک چپ و کلیک راست موس
    (البته ما کلاس میج رو در بازی ها در نظر نمیگیریم کلا میج بحثش جداس و باید اسپل زیاد داشته باشه توی همین gw که همه 5 تا اسپل اصلی دارن میج 60 70 تا داره توی اسکایریم هم که آنلاین نبود یه میجی که حرفی برا گفتن داشت باید خودشو جر میداد و هی اسپل عوض میکرد توی این بازی هم اگه قرار باشه همون سیستم باشه بازی با میج مسلما سخت ترین بازیه)

11. 4 کاربر از Crawling In MySkin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

و اتفاقا تنها بازیی که من از نژاد الف توش خوشم اومد...البته high elf که میشه پسر خاله ی blood elf که خوب توی wow هم خوشم میومد
    ملکشونم جالبه !
    اما در مورد نقاط قوت بازی و نقاط ضعف
    خوب مسلما نمیشه در مورد بازیی که هنوز نیومده تصمیم نهایی رو گرفت
    ولی به نظر من اگر بعد از انتشار چندین بازی mmo اگر bethesda نتونه با پتانسیل جوی اسکایریم و ابلیوین و مروونید و پشت کار پلیر هاش بیاد یه چیزی بسازه که رکورد هارو بشکونه یا حداقل هم تراز wow بشه واقعا یک شرکت ابتداییه که باید درش رو از همه طرف تخته کرد! gw 2 هم نمیدونم به چه علتی ولی فکر میکنم احتمال زیاد به خاطر قرار دادش با blizzard اینقدر یه سری جاها رو ضعیف کار کرده!
    مقایسه ی 2 تا بازی باید بر اساس یه سری معیار های خاص باشه و تمام جوانب رو در نظر گرفت و کل نگر بود
    اما اگه wow از اول wow بود و این 2 تا پک آخر شد chos و دوباره با پانداریا شده wow
    elder scroll هم از اول elderscroll بود حتی با اینکه یه سری از اسکایریم خوششون نیومد بازم elder scroll میمونه
    امیدواریم که اینقدر خلاقیت داشته باشن که اسم elder scroll رو بالا نگه دارن
    حالا یه نکته جالب توجه کردید جدیدا همه ی بازی ها دارن میرن هی به سمت اسپل کمتر برای اکشن بار پلیر !
    wow اون همه اسپل داشت و داره gw کلا 10 تا اسپل اصلی داره که 5 تاش کولدان گاویه البته با چنج کردن اسلحه 5 تا اسپل اصلی عوض میشن ولی در کل زیاد نیستن و یکی بالاخره با یک نوع اسلحه کنار میاد
    حالا این بازی هم که میگه سیستم اسکایریم و اسلحه میگیری دستت میزنی با کلیک چپ و کلیک راست موس
    (البته ما کلاس میج رو در بازی ها در نظر نمیگیریم کلا میج بحثش جداس و باید اسپل زیاد داشته باشه توی همین gw که همه 5 تا اسپل اصلی دارن میج 60 70 تا داره توی اسکایریم هم که آنلاین نبود یه میجی که حرفی برا گفتن داشت باید خودشو جر میداد و هی اسپل عوض میکرد توی این بازی هم اگه قرار باشه همون سیستم باشه بازی با میج مسلما سخت ترین بازیه)
    البته بعید میدونم هیچ شرکتی بیاد قبول کنه که ضعف بزاره تو بازی که به سختی ساخته و میخواد ازش پول در بیاره تا یه شرکت دیگه سود کنه! حالا حتی این احتمال وجود داشت ولی به شرطی که مک اوبراین نبوده باشه !!
    من سیستم فایت skyrim رو خیلی دوست داشتم ولی ضعفی که توی ESO این سیستم داره اینه که به راحتی تمام میشه یک نفر رو کایت کرد و در این صورت تمایل به انتخاب game play melee کم میشه که خب اصلا خوب نیست, چون تو 90% بازی ها افراد melee نقش زیادی از بازی رو انجام میدن.

13. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

فکر کنم خیلی بازی عالیی باشه من اصلا نمیتونم صبر کنم و اگر بخوام بازی کنم به صورت آنلاین(که فکر نمیکنم بتونم) نژاد نورد رو با کلاس جنگجو و تو دسته ایبونهارت انتخاب میکنم. کلا از اون اول استعداد جنگجویی تو من بوده ولی خیلی بهش امیدوارم که شاید کاندید بهترین بازی سال هم بشه. ولی کاش گرافیک بالا تری داشت و برای کنسول هم بود(من خودم با پی سی بازی میکنم ولی کلا میگم)

15. این کاربر از EYEprogrammer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

فکر کنم خیلی بازی عالیی باشه من اصلا نمیتونم صبر کنم و اگر بخوام بازی کنم به صورت آنلاین(که فکر نمیکنم بتونم) نژاد نورد رو با کلاس جنگجو و تو دسته ایبونهارت انتخاب میکنم. کلا از اون اول استعداد جنگجویی تو من بوده ولی خیلی بهش امیدوارم که شاید کاندید بهترین بازی سال هم بشه. ولی کاش گرافیک بالا تری داشت و برای کنسول هم بود(من خودم با پی سی بازی میکنم ولی کلا میگم)

یا شیخ توهم جئوگرافیستی زدی شما
    وقتی میگه یه سرور داره معنیش اینه که یه دفه 1 میلیون نفر رو یه جا توی یه شهر میبینی و حالا این هم نباشه بتل گرانداش 50 به 50 100 به 100 اهه
    شما ببین اینترنت دربه داغون من و شما همینش رو میکشه بعد دنبال گرافیک بیشتر بگرد

17. 2 کاربر از Crawling In MySkin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

مطمئنا اونقدر دنیای بازی رو بزرگ میسازن که اون همه بازیکن توش جا بشه جدای از سرور های مختلفش ولی بحث اینترنت ما یک چیز دیگست! هنوز معلوم نیست چطور نت ی بخواد ولی همون wow رو هم با پینگ 300 بازی میکنن و مشکلی نداره!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •