تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 80 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 799

نام تاپيک: مشاوره و راهنمايي براي خريد DVD Writer و ساير ادوات نوري

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کاملا و دقیقا تایید میشه حرف Sarina_Sh و100% هم همین نوع DVD/RW پیشنهاد میشه قیمتش دو نوعه یکی 40 هزار تومان ودیگری 46 هزار تومان 46 هزار تومنیه DUAL Leyer هستش و بهتره واقعا تو کار کردن اصلا کم نمیاره اصلا و ابدا مطمئن باش همین بهترین انتخابه چون کار من همینه بهت توصیه میکنم همین رو بخری
    موفق باشید
    من نمي فهمم اين گيگا بايتو براي چي پيشنهاد ميديد ؟ يعني چي 100 درصد همين توصيه ميشه ؟ اينم شد دليل آخه؟
    اين DVD Writer پيشنهادي شما چي داره كه بايد 10 تومن بيشتر از بقيه رايتر هاي تو بازار بهش پول بديم ؟

لطفا براي ادعاتون دليل بياريد ..

اساتيد و كارشناسان عزيز
    سوال منو جواب بدين
    چرا دي وي دي رايتر سوني 20 ايكس گارانتي سرير كالا فقط مدل سفيد داره مدل مشكي نداره؟!؟
    ....

جناب گاباناي عزيز اين سوال فقط در بازار ايران ميباشد. در بازار آمريكاي شمالي صادق نيست.
    مهندس جان ..
    اون مستنداتي رو كه قرار بود بفرستي چي شد !؟ :دي
    اونا رو بفرست تا با هم به جواب اين سوالت برسيم ..
    موفق باشي /.

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

من نمي فهمم اين گيگا بايتو براي چي پيشنهاد ميديد ؟ يعني چي 100 درصد همين توصيه ميشه ؟ اينم شد دليل آخه؟
    اين DVD Writer پيشنهادي شما چي داره كه بايد 10 تومن بيشتر از بقيه رايتر هاي تو بازار بهش پول بديم ؟

مهندس جان ..
    موفق باشي /.
    عرض به خدمت شما استادعزيز
    مستندات درحال جمع آوري و... ميباشد
    دوم كمي دو دل شدم كه آيا يك همچين مطالبي رو ميشه در فوروم ها مطرح كرد يا نه. مطالبي كه در بحث هاي خصوصي داخل شركت هاي كامپيوتري معتبر بيان ميشود. مثلا امروز ....
    چرا براي ما ايراني ها كه .... نمايانگر موتورسيكلتهاي قوي و پرسرعتي ميباشد. ناگهان ميشه برند معتبر قطعات كامپيوتر و تبديل به يكي از بزرگترين و پرمصرف ترين درايو هاي ايران ميشه و...
    5 صفحه كامل هم در مجله كاوش آبان 86 با اون همه هزينه بالا تبليغ ميشه
    و...
    يا شركت ... ا ا كه چك 20 ميليونيش برگشت ميخوره به راحتي اون وقت ماها روي محصولاتش تعصب داريم
    كپي لاشه چك سند محضري شد

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

مهندس جان ..
    اتفاقا بحث در اين مورد ( به نظر من البته ) اگر به سود مصرف كننده باشه ( ولو اگر اسرار شركتي فاش بشه يا به ضرر شركتي باشه ) كاملا درسته ..
    بحث اينجاست كه اگر قراره صداقت باشه پس صداقت بايد براي همه باشه . نه اينكه شركت ... بياد پردازنده بدون باكس بياره و با فن قلابي باكس بفروشه به ملت ..
    يا خيلي موارد ديگه ( پاور هاي شايان :دي يا يه پاور ديگه كه تو سخت افزار بررسي شد كه جعبه و عكس روي باكس متعلق به يه برند معروفه ولي داخل باكس يه پاور گذاشتن كه مفتش هم گرونه .. و 100 تا مورد ديگه .. ) اينجاست كه ما بعنوان مصرف كننده ضرر مي كنيم چرا ؟ چون ما صادقانه رفتيم فلان محصول و از يه شركت ( بعنوان نماينده ) با تبليغات خوب و قوي خريديم به اميد اينكه محصول خوبي خريديم ولي نمي دونيم قلابيه و ...
    پس بين شركت هاي كامپيوتري درصد بسيار كمي هستن كه صادقن و اونايي هم كه نيستن اگر هم دستشون رو شد .. چه بهتر ..
    نمونه اش هم يه مغازه نمايندگي ابيت بود تو پاساژ ايران كه مادربورد كه ميداد داخل جعبشو خالي مي كرد ! با هر كي من رفتم بازار بهش گفتم اينا دزدن .. نخر از اينا ... خلاص /.
    =====
    مستنداتتو رو كن كه اساسي با اين جريان حال مي كنم . البته اگر خودت هم تو اين خط باشي .. مي دوني چي مي گم !

آخر فروم باز glc_engineer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    UNARMED-ALONE-UNAFRAID

پيش فرض

مهندس جان ..
    اتفاقا بحث در اين مورد ( به نظر من البته ) اگر به سود مصرف كننده باشه ( ولو اگر اسرار شركتي فاش بشه يا به ضرر شركتي باشه ) كاملا درسته ..
    بحث اينجاست كه اگر قراره صداقت باشه پس صداقت بايد براي همه باشه . نه اينكه شركت ... بياد پردازنده بدون باكس بياره و با فن قلابي باكس بفروشه به ملت ..
    يا خيلي موارد ديگه ( پاور هاي شايان :دي يا يه پاور ديگه كه تو سخت افزار بررسي شد كه جعبه و عكس روي باكس متعلق به يه برند معروفه ولي داخل باكس يه پاور گذاشتن كه مفتش هم گرونه .. و 100 تا مورد ديگه .. ) اينجاست كه ما بعنوان مصرف كننده ضرر مي كنيم چرا ؟ چون ما صادقانه رفتيم فلان محصول و از يه شركت ( بعنوان نماينده ) با تبليغات خوب و قوي خريديم به اميد اينكه محصول خوبي خريديم ولي نمي دونيم قلابيه و ...
    پس بين شركت هاي كامپيوتري درصد بسيار كمي هستن كه صادقن و اونايي هم كه نيستن اگر هم دستشون رو شد .. چه بهتر ..
    نمونه اش هم يه مغازه نمايندگي ابيت بود تو پاساژ ايران كه مادربورد كه ميداد داخل جعبشو خالي مي كرد ! با هر كي من رفتم بازار بهش گفتم اينا دزدن .. نخر از اينا ... خلاص /.
    =====
    مستنداتتو رو كن كه اساسي با اين جريان حال مي كنم . البته اگر خودت هم تو اين خط باشي .. مي دوني چي مي گم !
    ببين عزيز جان من هم مثل شما دوست ندارم كه مصرف كننده ضرر بكنه . اما اسرار را نميشه فاش كرد. اما گاهي تو بعضي تاپيك ها يك سري پارازيت ميزنم به صورت توصيه و سعي ميكنم اونها روهم با كليد قفل به شما بدم يا حداقل قفلشو بهتون بگم . چون از اين فوروم خيلي چيزها رو ياد گرفتم . خواستين گير هم بدين دليل و مدرك هم بخواين سعي ميكنم يك چيزهايي رو ارائه بدهم.
    مثلا من به عنوان كسي كه چند ساله با وارد كننده ها و گارانتي ها دارم كار ميكنم توصيه ميكنم سي پي يو باز يا به اصطلاح من در آوردي طلق و فن به هيچ وجه نخرين حتي با گارانتي هاي در ظاهر معتبر
    به دليل اينكه اين سي پي يو ها سيرتيفيكيت و كواليتي كنترول درجه يك كارخونه رو ندارن . مثلا تفاوت قيمت يك سي پي يو باز با يك باكس بين 10 تا 15000 تومنه به نظر شما كارخونه اسرائيلي اينتل مياد يه همچين خبطي بكنه و از سود 10 دلاري براي هر سي پي يو بگزره
    فقط به خاطر يك فن نيم دلاري و يك پكينيگ زير يك دلار اونم تو ياون تيراژ بالا....

آن يا ر كز او گشت سر دار بلند
    جرمش اين بود كه اسرار هويدا ميكرد

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

مهندس جان ..
    موفق باشي /.

آقا علی عزیز شما استاد مایی و هرچی بگی همون درسته ولی این گیگابایتی که من میگم خوبه و شما میگید نه چیزی بیش از 8 هزار DVD برای یک از دوستان من توی کلوپ رایت کرده به هر حال باز هم من حرف شما رو قبول میکنم و تایید میکنم هرچی شما بگید همون درسته.
    شاد و موفق و پیروز باشید
    Last edited by Ship Storm; 20-11-2007 at 11:26.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نه ببين .. نگرفتي من چي ميگم ..
    آقا گيگابايت قبول :
    اول اينكه كدوم مدلش ؟
    دوم اينكه اين رايتر چه برتري داره كه بايد 10 تومن بيشتر بهش پول بديم ؟

آيا مطمئني يه رايتر ديگه نمي تونه مشابه اون گيگابايت كار كنه ؟

اين سوالا رو اگر جواب بدي عالي ميشه ..
    =====
    پست قبلي هم كه من چيزي نگفتم كه قرار باشه درست باشه يا غلط .. يه چند تا سوال كردم كه جواب درست هم ندادي . پس ممكنه خودت هم ندوني كه براي چي گيگابايت بهتره و پيشنهادش ميدي ..

آخر فروم باز yasser1680's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Torento City

پيش فرض

بهتره برای این موضوع یه انجمن جدید بزنید.
    چه ربطی داره به درایو ها (بی ادبی نباشه)

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

11

نه ببين .. نگرفتي من چي ميگم ..
    آقا گيگابايت قبول :
    اول اينكه كدوم مدلش ؟
    دوم اينكه اين رايتر چه برتري داره كه بايد 10 تومن بيشتر بهش پول بديم ؟

آيا مطمئني يه رايتر ديگه نمي تونه مشابه اون گيگابايت كار كنه ؟

اين سوالا رو اگر جواب بدي عالي ميشه ..
    =====
    پست قبلي هم كه من چيزي نگفتم كه قرار باشه درست باشه يا غلط .. يه چند تا سوال كردم كه جواب درست هم ندادي . پس ممكنه خودت هم ندوني كه براي چي گيگابايت بهتره و پيشنهادش ميدي ..
    ========================
    با سلام مجدد خدمت علی آقای عزیز
    علی آقا این مدلی که من میگم GO-W20-WA هستش قیمتش هم 39 الی 40 هزار تومان هست.
    ببین علی آقای عزیز اپتیک DVD/RW های گیگابایت رو من با سایر هم رده های خودش برسی کردم نمیخوام طرفداری از شرکت خاصی رو هم بکنم چون شرکت گیگابایت نمیاد به من برای این حرفم یه کارتن DVD/RW بهم بده ولی جدا از همه این بحث ها من خودم DVD/RW سونی دارم واقعا ازش راضی نیستم قیمتش چنده تو بازار 32 الی 34 گیگابایت چنده 40 هزار تومان ولی اپتیک اون رو من چشم بسته قبولش دارم چون کارکردش رو دست 3 نفر تا الآن دیدم هر دی وی دی رایتری بود توی این شرایط از کار میموند سونی که من دارم یه بار میزنه دی ویدی رو میسوزنه و بعد روی دی وی دی بعدی رایتش میکنه ولی این گیگابایت پشت سر هم فقط بزن رایت کنه اصلا کم نمیاره و این برتری فرک کنم ارزش 6 هزار تومان رو داشته باشه حتی بیشتر.
    در مورد رایتر های دیگه هم خدمتتون بگم که رایترهای خوبی هم هستند که میتونند مثل اون کار کنند من خودم PLEXTOR رو قبولش دارم ولی قیمتش تو این رده نیست و یلی بالاتره حدود دوبرابر قیمت داره PIONEER هم جنس های خوبی میزنه ولی به پای گیگابایت نمیرسه قیمتش هم 5 هزار تومان گرونتره میمونه LITEON که تقلبیش زیاد شده تو بازار دیگه مثل سری های اول کار نمیکنه .
    باز هم علی آقا شما استاد مایی هرچی بگی برای ما سنده.
    شاد و پیروز و موفق باشی
    دوستدار شما Ship Storm (حامد)

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

علی آقا این مدلی که من میگم GO-W20-WA هستش قیمتش هم 39 الی 40 هزار تومان هست.
    مطمئني ؟
    GO-W20MA/MB داريم . اون مدلي كه تو گفتي رو .. !

راستي مطمئني گيگا بايت خودش ODD مي زنه !!؟ اينم يه تحقيقي بكني بد نيست ...

موفق باشي ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام يك دي وي دي رايتر مي خواهم بخرم تا قيمت 40 تومان چي پيشنهاد مي كنيد .
    من در اين هفته مي خواهم بخرم لطفا راهنمايي كنيد.
    متشكرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •