تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 29 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 289

نام تاپيک: سریال «شوخی کردم» ؛ سریال جدید «مهران مدیری»

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

حداقل برای من بحث پول دادن و خرید مجموعه های داخلی، مشکلی به وجود نمیاره... به قولی با 3000 تومان نه بنده فقیر میشم و نه مدیری لنگ پول منه که باهاش پولدار بشه. 40 مجموعه هم بده بیرون و منه نوعی همش رو بخرم، پول یه جفت کفش رو دادم اونم به صورت قسطی!
    صحبت سر اینه یه زمانی مهران مدیری میومد پاورچین میساخت، صدا سیما پخش و تبلیغات سهم خودش و مدیری رو جدا میکرد و ما هم کلا هزینه وقت و برق و استهلاک رو میدادیم... اما الان هزینه وقت و برق و استهلاک و 3000 تومان رو میدیم، ولی تا یکی از کانال های تکراری پخش کن یه سریال قدیمی مدیری رو پخش مجدد میکنه، بیخیال dvd میشیم و سریال تکراری رو میبینیم. این یعنی چی؟ یعنی کارگردانان شبکه خانگی آب بستن به سریال سازی همینطور که صدا سیما کلا آبگوشت پز (ساز) شده!! کیفیت هم کشک!
    لذا من برام سواله دوستانی که میشینن سریال ایرانی از مدیری یا کارگردانای دیگه رو دانلود یا کپی میکنن، وقت و هزینه اینترنتشون رو نمیبینن؟ حجم پرشده هاردشون و استهلاک سیستم و هزینه برق رو نمیبینن؟ فقط همون 3 تومن رو میبینن و پیش خودشون حس پیروزی دارن؟ جا داره بهشون بگم موفق و منصور باشید!!
    سر همین سریال مهران با وجود اینکه احترام و علاقه ای که بهش دارم، اما به هیچ وجه هر قدر قسم هم بخوره و تو پیج fb شوخی کردم ویدئو منتشر که بهترین کارمه، بهترین بازیگرا و...؛ به شخصه وقتی برای تماشای شوخی کردم نمیزارم (کپی و دانلود هم نمیکنم)... چون کیفیت واقعی در کمدی رو، متاسفانه یا خوشبختانه دارم تو سریال های غیر وطنی میبینم.

2. 9 کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من نه میخرم نه دانلود می کنم....

4. 5 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ezio7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

- من هم دیدم ولی اونجوری که قبل اومدنش این همه تبلیغ و اطلاع رسانی که تو فیسبوغو فروما و اینور اونور میشد نبود حداقل اونی که من انتظار داشتم نشد
    - بیشتر آیتم هاش موضوعات تکراری و عمدتا لوس در حد طنز های دهه هفتادی با توجه به این که موضوع این قسمتش خلاقیت بود من خلاقیت خاصی ندیدم
    + هر چند بعضی تیکه های باحالم به بعضیا انداخته شد که از اینش خوشم اومد
    + باحال ترین قسمتش به نظر من همون جغد شفیعی جم بود کار خوبیم کردن گذاشتنش آخر مجموعه به ادامه مجموعه امیدوار شدیم
    + دوستان با خرید مجموعه از مهران مدیری حمایت کنید ایشالا که بهتر میشه

6. 3 کاربر از ezio7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

خب قسمت اول این مجموعه هم اومد..
    باز هم این بحث های کپی رایت ادامه داره و خواهد داشت ،چیز جدیدی نیست. شما یا دانلود میکنی ،یا میخری سریال رو یا کلا تماشا نمیکنی!خیلی چیز ِ مهمی نیس که نیازی به اعلام کردن توی این تاپیک داشته باشه.: )
    اما راجع به سریال..
    هنوز زوده نظر دادن با دیدن یه قسمت..
    ولی خب چارچوب سریال مشخص شده چی هست و قرار ِ چی باشه.
    الان هر مجموعه که میاد شامل ۲ قسمت میشه با یک موضوع!
    به نظر من این زیاد جالب نیس! باعث تکراری شدن ِ هر مجموعه میشه. و اینکه تو میدونی تا آخر مجموعه باید منتظر آیتم هایی با چه مضمونی رو داشته باشی.
    مثل این مجوعه که موضوعش خلاقیت بود.
    بهتر هست مثل ساعت خوش و .. هر آیتم راجع به یه موضوعی باشه . اینجوری یه کم تنوع سریال بالا میره..
    اما قسمت آزار دهنده ی سریال موزیک زنده! ای بود که خیلی هم بابتش تبلیغ کردن که خیلی خاص هست و جدید .
    نیازی نیس بین هر آیتم ۲ تا ۴ دقیقه موزیک پخش بشه! اونم ساکسیفون با اعصاب من: دی بیشتر تبلیغی واسه داریوش آذر و فرهاد مدیری ِ تا یه کار خوب و خلاق!
    اما قسمت بی ربط سریال این خیابون و مردم رو نشون دادن بودش به نظرم. درسته گفتن لوکیشن های مدیری تکراری شده ،اما با اضافه کردن چند تا سکانس از کوچه خیابون فکر نکنم درست بشه این قضیه!
    بهترین آیتم های این مجوعه هم به نظر من:
    1: قسمت توی پارک بود که عارف لرستانی یه شایعه درست میکنه و خودش هم باورش میشه
    2:بحث زلزله ی رامین نصیر با جواد رضویان(وقتی بازیگر توانایی بالایی داشته باشه میشه ازش بازی کمدی خوبی دید!تا این فیلم های سینمایی که بازی کرده جواب رضویان توی این مدت!)
    3:قسمت ای که مترجم حرفای طرف رو کاملا برعکس بازگو میکرد
    + کلا تصویر مسولین رو خیلی خوب درآورده بودن یه سری آدم هــَـپلی

8. 3 کاربر از Facon_Archi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من نه میخرم نه دانلود می کنم....
    از خونه همسایه میبینی
    یا میری خونه فامیل

10. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

منم دیدم این 2 قسمت رو ؛ بد نبود اما خوبم نبود ...
    چند قسمت دیگه هم ادامه میدم سریال رو , اگه همینطور خسته کننده باشه دیگه بیخیالش میشم کلا .

12. 2 کاربر از Georges St-Pierre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

حسین جان (pcforlife ) هیچ وقت پست های قهوه تلخ فراموش نمیکنم
    تو هم شدیدا عاشق مدیری بودی و با علاقه دنبال میکردی سریالو و پستهای جامعی میدادی
    متاسفانه اون اتفاق همه چی خراب کرد مدیری هم دید کاری از دستش برنمیاد سریعا پروژه ویلای من کلید زد تا همه چیز درست کنه
    بعد ویلای من هم با فاصله خیلی کم شوخی کردم کلید زد
    به هیچ عنوان نمیخوام قبول کنم این پروژه شکست میخوره
    الان هیچ نظری نمیشه با دیدن مجموعه اول داد ولی چیزی که نمیشه انکارش کرد آیتمهای ضعیف ، متوسط ، عالی داشت همین مجموعه
    امیدوارم مجموعه به مجموعه آیتمهای ضعیف و متوسط از بین برن و کل مجموعه تبدیل بشه به یه شاهکار(و شدیدا معتقدم همینجوری میشه)
    راستی حسین جان یه چیز دیگه خوشبختانه شوخی کردم هیچ شباهتی به خنده بازار نداره
    یادمه آنونس دیدی گفتی با دیدنش یاد خنده بازار افتادی منم همچین حسی داشتم ولی یجورایی مطمئن بودم وقتی منتشر بشه شکم از بین میره
    اصلا نمیتونستم قبول کنم مدیری از خنده بازار کپی کنه
    مثل اینه که بگیم نقطه چین و ساختمان پزشکان و چارخونه و .... یه کپی از سریال قبلیه مثلا زیر آسمان شهره(طنزهای ساختمونی)
    خنده بازار و شوخی کردم...! فقط نکته مشترکشون آیتمی بودنه برخلاف طنزهای داستانی ساختمونی
    +++
    همه جا رقابت باعث افزایش کیفیت میشه تو شبکه نمایش خانگی کاملا برعکسه!!!
    یادش بخیر قهوه تلخ هر مجموعه 3 قسمت که فکر کنم هر قسمتش 40 دقیقه میشد
    بعدش قلب یخی تایم آورد پایین
    ویلای من هم بی نصیب نموند
    الانم که شاهگوش تقریبا با یک ساعت و شوخی کردم هم اینجوری که بوش میاد میخواد رو یک ساعت فیکس بشه
    یعنی روز به روز کیفیت داره افزایش پیدا میکنه!
    (باید یه کلاس خلاصه نویسی برم)

14. این کاربر از 3D-Max بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Black Prince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیکاگو

پيش فرض

شخصا اگر بخوام به مجموعه اول امتیاز بدم از 10 نمره و اون رو با خنده بازار مقایسه کنم، فکر کنم به خنده بازار نمره 8 میدم و به این مجموعه امتیاز 1
    بهث عشق مهران مدیری بودن و تعصب داشتن و اینا جداست، اما کاملا افتضاح بود. البته اگه یک کارگردان ۲۰ ساله این سریال رو میساخت و نام مهران مدیری پشتش نبود، نمیشد ایراد گرفت. اما، کم کم دارم به این نتیجه میرسم که تاریخ مصرف مهران مدیری تموم شده و بهتره خودش هر چه سریع تر قید انتشار این برنامه های خنک رو بزنه.

متأسفانه دیگه ترجیح میدم این عادت ایرانی ها رو کنار بزارم و صبر نکنم 30 قسمت از یک سریال رو ببینم تا بلکه به سریال عادت کنم و یا سریال خوب بشه. مهمترین قسمت یک سریال، قسمت اول اون هست که بیننده رو جذب کنه. متأسفانه ما ایرانیها عادت کردیم 30-40 قسمت بشینیم یک سریال رو ببینیم تا شاید خوب بشه.

این نویسنده های مهران مدیری هم دیگه نخ نما شدن.
    امیدوارم هر چه زودتر مهران مدیری دست از انتشار این اراجیف برداره و یا بره پیش چند طنز نویس و کارگردان تازه کار دوره ببینه تا این آیتم های آبکی رو تولید نکنه.

16. 5 کاربر از Black Prince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

به نظر من مهران مدیری فقط با برادران قاسمخانی کاراش جذاب میشه ...اصلا از این نویسنده های جدیدش خوشم نمی یاد...
    به نظرم مهران مدیری رو برادران قاسمخانی مدریریش کردن
    Last edited by After4Ever; 06-01-2014 at 14:31.

18. 2 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

اون دوستمون که گفتم 40 تا 3 تومان میشه پول یک جفت کفششون من یک حساب سر انگشتی کردم یعنی کفش 120 تومانی میپوش
    خوب فرقشون با من نوعی همینه که هر 6 ماه یک بار کفش میخریم و گرونترین کفشی که داشتم 65 تومان بوده

اما

سریال رو امروز دیدم سر ظهر خونمون هم مهمان بود
    جمعی حدودا 13 نفره

اگه بخوام خیلی ارفاق کنم و خیلی دست بالا نظر بدم میتونم بگم چــــــــــــرند بود !

فوق العاده ضعیف و سطحی
    ایتم های کوتاه و بی محتوا و خیلی لوس که دقیقا حس و حال دیدن مجدد ایتم های پرواز 57 رو به ادم میداد
    حتی یک نفر از این جمع نتونست تحمل کنه سطحی بودن سریال رو

بین ایتم ها هم پخش یک سری موسیقی مزخرف بدتر هم کرده بود پکیج رو
    خیلی حوصله سر بر بود

رفتیم برای دیدن همون قسمت 7 شاهگوش

یکی حرف خوبی زد
    گفت این ارزش خرید وو دانلود که هیچ ارزش این رو نداشت از رفیقت با فلش بگیریش

این از پکیج اولش
    باشد تا باشیم و ببینیم در اینده چه میشود
    گرچه بعید میدونم

20. 4 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •