تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 444 اولاول ... 345678910111757107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 4431

نام تاپيک: FIFA 14

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

خب شایان تو که اینقد برات اعصاب خورد کنه خوب عزیز دل برادر بازی نکن
    چه کاریه؟ : دی
    EA هم راضی نیست تو اینقد دق دل بخوری سر یه بازی : دی
    +
    اینایی که میگی درسته

مثلا من خودم خیلی بازی کردم ولی تو هر بازی خیلی کم از اینطور چیزا پیش میاد

نمی خوام توجیه کنم ولی تو فوتبال واقعی، یکی مثه پیکه میاد اونطور گل قشنگ به خودشون میزنه اونم در این سطح بالا از فوتبال یا مثلا تو جام جهانی بود یا یورو که دقیق یادم نیست، دروازه انگلیس رابینسون یه پاس به عقب رو می خواست شوت کنه توپ از رو پاش رد میشه و میره تو گل!!

یا داور خیلی وقتا شده جلوی یه ضده حمله رو گرفته یا پشت 18 یه توپ میخوره به داور و یه موقعیت خوب نصیب تیم حمله کننده میشه..

کلیپ های خنده دار تو فوتبال واقعی هم کم نیست .. اونم سوتی هایی از بازیکنای بزرگ .. اما اونجا خنده دار هست ولی تو بازی اعصاب خورد کن..

کلا اشتباه و سوتی تو ذات فوتبال هست..

2. 9 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

مسعود یک صفحه جواب نوشته بودم برات دستم خورد به این دکمه ی back همش پرید!
    فقط بگم که توجیهت تو حلقه معراج!

4. 2 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

هنوز تاپیکمون گرم نشده ...
    ایکاش میشد چند نفر پایه باشن یه کمپین بزنیم برای لایسنس لیگ ایران تو فیفا14 و تلاشمون رو با نامه نویسی های مکرر انجام بدیم... من یه مدت پیگیر اینکار بودم ولی چون دست تنها بودم نمیشد. باید یه تیم جمع بشه و فعالیت گسترده انجام بدیم...

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

ایکاش میشد چند نفر پایه باشن یه کمپین بزنیم برای لایسنس لیگ ایران تو فیفا14 و تلاشمون رو با نامه نویسی های مکرر انجام بدیم... من یه مدت پیگیر اینکار بودم ولی چون دست تنها بودم نمیشد. باید یه تیم جمع بشه و فعالیت گسترده انجام بدیم...
    مگه EA شهرداریه و ما قراره کوچمونو آسفالت کنیم که بریم امضا جمع کنیم

EA لیگ هایی که قرار میده لایسنس شون رو خریداری میکنه و بابتش پول زیادی میده(هزینه های طراحی بازیکنا و..به کنار)،،خب قاعدتا انتظارم داره که این پول از طریق فروش اون بازی در اون کشور که لیگشو ساخته برگرده و تراز مالیش حفظ بشه...

تو ایران هم که قانون کپی رایت مثل قانون نریختن آشغال تو خیابونه که جنبه فان داره و کسی رعایت نمیکنه....پس دیگه بازاری نیست که قرار باشه هزینه های فیفا برگرده!!

حالا اگه EA لیگ ایران رو بزنه،،آیا ما متمدن میشیمو بازی اصل فیفارو تهیه میکنیم؟؟
    100% همه بخاطر لیگ ایرانم که شده نسخه کپی تهیه میکنیم

درنتیجه مغز EA رو ... گاز نگرفته..D

7. 11 کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Behnam_o2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Your Heart

پيش فرض

آره امیر جان اون BAP واقعا خیلی چیز الکی ای هست .. اصلا من یکی نتونستم بیش از یه فصل یا نهایت دیگه دو فصل ادامش بدم..
    خیلی غیر واقعی درس شده
    +
    در مورد گزارشگر هم با توجه به بقیه خیلی خوبه ولی همونطور که گفتی ایرادات زیادی داره
    حالا امسال باز تیم گزارشگری بازی دچار تغییر شده و مطمئنا چیزای جدیدی هم اضافه میکنن بهش
    +
    حالا باید منتظر E3 بود و دید نسخه نسل بعدی فیفا فقط از نظر گرافیک نسل بعدی شده یا نه گیم پلی اون هم دچار تغییرات محسوسی شده که البته گیم پلی رو بعید می دونم تفاوت خاصی داشته باشه.. مطمئنا اون جهش گیم پلی نسل قبل به نسل حاضر وجود نخواهد داشت..

حداقل شاید بعد از سالیان دراز بشه چنتا تماشاگر واقعی دید تو بازی یا حتی نورپردازی های جدید و کیفیت بالای چهره ها که همین ها می تونه جذابیت بازی رو دو چندان کنه
    ببخشید فیفا 14 قراره نسل بعد باشه یا 15؟؟؟

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

مسعود یک صفحه جواب نوشته بودم برات دستم خورد به این دکمه ی back همش پرید!
    فقط بگم که توجیهت تو حلقه معراج!
    گفتم قصد توجیه ندارم فقط می خواستم بگم که فوتبال واقعی هم سرشار از اکثر همین باگهای داخل بازی هست..
    ببخشید فیفا 14 قراره نسل بعد باشه یا 15؟؟؟
    فیفا 14 احتمالا دو نسخه کارنت جن و نکست جن داره..

آخر فروم باز Kamyar_AnathemA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    -l- Spellbound -l-

پيش فرض

منو چند نفر دیگه هم قراره تیم تشکیل بدیم که لیگ ایران وارد بازی فیفا 14 نشه !
    چون سطح بازی میاد پایین !
    حیف نیست آخه !

11. 2 کاربر از Kamyar_AnathemA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmpmn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Anzali

پيش فرض

مگه EA شهرداریه و ما قراره کوچمونو آسفالت کنیم که بریم امضا جمع کنیم

EA لیگ هایی که قرار میده لایسنس شون رو خریداری میکنه و بابتش پول زیادی میده(هزینه های طراحی بازیکنا و..به کنار)،،خب قاعدتا انتظارم داره که این پول از طریق فروش اون بازی در اون کشور که لیگشو ساخته برگرده و تراز مالیش حفظ بشه...

تو ایران هم که قانون کپی رایت مثل قانون نریختن آشغال تو خیابونه که جنبه فان داره و کسی رعایت نمیکنه....پس دیگه بازاری نیست که قرار باشه هزینه های فیفا برگرده!!

حالا اگه EA لیگ ایران رو بزنه،،آیا ما متمدن میشیمو بازی اصل فیفارو تهیه میکنیم؟؟
    100% همه بخاطر لیگ ایرانم که شده نسخه کپی تهیه میکنیم

درنتیجه مغز EA رو ... گاز نگرفته..D
    این از پس فدراسیون فوتبال برمیاد که بتونه بازی رو بخره و به صورت یارانه ای به فروش بزاره. والله من که هرسال اورجینال میخرم واسه اینکه بتونم لایو بازی کنم رو ایکس باکس. خیلیای دیگه هم هستن که همچین شرایطی باشه اینکارو میکنن. یعنی طبق یه قرار داد فدراسیون میتونه بگه شما لیگ مارو لایسنس کنید ، ما هم فلان قدر بازی شمارو پیش خرید میکنیم ...
    همونطور که لیگ عربستان تو روزهای پایانی لایسنس شد.

منو چند نفر دیگه هم قراره تیم تشکیل بدیم که لیگ ایران وارد بازی فیفا 14 نشه !
    چون سطح بازی میاد پایین !
    حیف نیست آخه !
    لیگ عربستان سطح بازی رو پایین نیاورد ! بعد ادعای ناسیونالیستیمون و خلیج همیشه فارس گوش فلک رو کر کرده
    منم حالم از فوتبال ایران به هم میخوره ولی باید از یه جایی شروع بشه. و تصور کنید چقدر جذاب بشه بازی در این صورت ...

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بله دقیقا لیگ ایران پر از جذابیته ...!
    اول از همه ورزشگاه های زیبا ایران که جذابیت بازی رو دو چندان میکنه .
    فرض کنید که بخوایم کریر مود بریم و باید اول از همه یک سردار - سپاهی یا نظامی رو به عنوان رئیس باشگاه انتخاب کنیم .
    بعد بتونیم با تیم های دیگه زد و بند داشته باشیم و با پول هایی که رد و بدل میکنیم نتایج بازی رو به دلخواه تغییر بدیم .
    لیگمون چپ و راست و به هر بهانه ای تعطیل بشه .
    بازیکن های خارجی لیگ هم هر کسی بهشون گفت بالای چشمتون ابروئه ول کنن برن و 2 ماه دیگه برگردن و هیچ اتفاقی هم نیافته و بازی بعد در ترکیب اصلی باشن .
    بازیکن های داخلی هم هر کدام یک باندی تشکیل میدن و زیر آب مربی رو میزنن .
    بعد هر فصل که کریر تمام شد به جای این که به دنبال بازیکن باشیم باید به دنبال مدیر و رئیس باشگاه باشیم و اونا رو جذب کنیم .

واقعا لیگ ایران پر از جذبه است . لیگ حرفه ای یعنی این

14. 8 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

تا اونجایی که یادمه یه بار Fifplay یه نظرسنجی در مورد لایسنس لیگ ایران و سه تا لیگ دیگه که یکیش عربستان بود تو سایتش قرار داده یود. نتیجه اون نظرسنجیم 49% برای ایران و 49% هم برای عربستان بود که نهایتا لیگ عربستان رو گذاشتند تو بازی. اگه بحث حمایت باشه مطمئنا همه حمایت میکنن و در این شکی نیست!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •