تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 74

نام تاپيک: من سه بار پاور سوزوندم !

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دمت گرم دوست من . من نظر شما و بقیه اساتید این جمع رو قبول دارم ( چون برای همفکری اینجا اومدم ) ببینم این اهالی بی حال ما مایلند استشهاد محلی رو امضا کنند یا نه . آخه توی محله ما همسایه ها حتی همدیگه رو نمی شناسند !
    اره من هم شنیدم که UPS دست ساز خکرناکه . یه دوستی دارم با باطری معمولی خودرو UPS می سازه و دل و روده بارو UPS همیشه بیرونه ! UPS براش درمیاد 100 تومان 4 ساعت هم برق رو نگه میداره . برا خودش یکی ساخته و خودم تستش رو دیدم کار می کنه ولی خوب خطر داره .
    دیروز ولتاژ حتی به 163 رسید ! یعنی محافظ این رقم رو نشون داد و PC رو خاموش کرد ! هرچند بعضی وقتها 177 رو نشون میده ولی این محافظه کاری نمیکنه فمر می کنم وقتی به زیر 180 میره فوری PC رو خاموش نمی کنه یعنی این محافظه هم خوب عمل نمی کنه .

با يو پي اس جماعت شوخي نكنيد كه خيلي ها رو روانه قبرستون كرده، توصيه من اينه :

با توجه به افت شديد و دايمي برق منطقه شما قبل از هر چيز يه شكايت نامه با امضاي جمعي از اهالي محل تحويل اداره برق بدين كه در دراز مدت اميدي به حل مشكل داشته باشين و اما در كوتاه مدت هم فقط يو پي اس هست كه ميتونه كارتو راه بندازه، اينم بگم كه فكر دست ساز بودنشو از سرت در كن، ميدوني اگه دست ساز باشه و به موقع آف نكنه باتري رو ميتركونه و خدايي نكرده ....

اما اگه نميخواي يو پي اس بخري هم اين محافظ رو جدا نكن و بذار بمونه چون خطر زيادي واسه سيستمت ايجاد نميشه با چند بار خاموش شدنش، ولي اگه نباشه هر باري كه بري زير 180 احتمال پريدن هر قطعه اي از كامپوترت رو داره!!!

اينم بگم يوپي اس با باتري هاش گرون تموم ميشه باهات

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ممنون دوست من دستت درد نکنه باشه همین رو از بازار جویا میشم .ولی این بازاری ها تا ببینن اطلاعات من کمه و جزئیات وسیله ای رو ندارم مشخصه سعی خواهند کرد گرون فروشی کنند برای همین جزئیات رو می خواستم .

پستهای قبلی ام را اصلن با دقت نخواندی.. ده بار گفتم محافظ تقویت کننده ی برق.. باز میگه اسمش را بگو!!!!
    این محافظها قبلنم گفتم داخلش.ون سیم پیچ بزرگی هستش که کار ترانس تقویت کننده را انجام میده.. این را بچه های دوم راهنمایی تووی درسهایشون میخونن دیگه بحث و توضیح نمیخواد که.. هی باز با UPS که اصلن یه مسئله ی دیگریه اشتباه میگیرن.. مارکهای مختلفی هم توی بازار هستش نمیشه که با اینترنت بخوای همه چی را پیدا کنی!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

خیلی ممنون درسته حق با شما است UPS کمی خطریه ولی ممنون که اطلاعات دادید .

سلام
    ببخشید دیر جواب میدم کمی برنامه ام بهم ریخته:
    سایت های:
    ایت علمی دانشجویان ایران
    یا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که در تالارها می تونید پیدا کنید اما من باز خودم ساختشو پیشنهاد نمی کنم البته بهتره اول تخمین بزنید که بخرید بهتره یا درست کنید و آیا به ساختش اطمینان دارید که بعدا مشکل دیگه ای ایجاد نشه؟ چون این دیگه یه مدار ساده ACنیست و ممکنه مشکلات جدی ای به بار بیاره...
    شاد باشید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به همه اساتید که در این تاپیک خیلی به من کمک نمودند .
    دوستان آخرش مقصر این مشکل من پیدا شد . همسایه ما خلاف قانون کرده بود و فیوزی صنعتی به کنتورش وصل کرده بود و کل آمپر مصرفی 4 خانوار رو ( به علاوه خودش ) مصرف می کرد . حالا تو خونش چیکار می کرده اینش رو دیگه خدا عالمه ( به کمک برق مرده زنده می کرده و یا ... )
    خلاصه فاز منزل رو تغییر دادیم حل شد . خدا این مامورین اداره برق رو نیز حفظ فرماید ان شاء ا...
    این قضیه هم ختم به خیر شد
    ولی حالا نمی دونم چرا ولتاژم دیگه بعضی وقت ها خیلی بالا می ره مثلا 230 و الی آخر ماشاء ا...
    حالا می ترسم از اون ور مشکل ساز بشه . یعنی اولش که می شد 160 و PC خاموش می شد حالا می ترسم بشه 260 و ... Pc دیه کلا فرت بشه

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

آره اما اشکال از برق منطقه ما است یعنی کلا وضعش خرابه یعنی اکثرا قطعی داریم
    حالا چیکار کنم مشکل حل بشه ؟
    اگه فقط 4 تا خونه مشكل داشتن اين چه حرفي بود زدي؟؟؟ همه رو گمره كردي كه دوست عزيز !!

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بابا اون یه قضیه جدا است . یعنی برق منطقه ما از چند سال پیش مشکل داشته و داره یعنی چون ساخت و ساز توش زیاده قطعی برق و بالا پایین رفتن ولتاژ توش زیاده .
    ولی این قضیه جدید ( مشکل پایین رفتن ولتاژ به 160 ) جدید بود که آخرش معلوم شد به خاظر این همسایه از خدا بی خبر بوده .
    راستی برای این شخص جریمه ای هم توی قانون وجود داره ؟ یعنی میشه ازش شکایت کرد ؟ چون این مدت خیلی ما رو اذیت کرد .

اگه فقط 4 تا خونه مشكل داشتن اين چه حرفي بود زدي؟؟؟ همه رو گمره كردي كه دوست عزيز !!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

راستی برای این شخص جریمه ای هم توی قانون وجود داره ؟ یعنی میشه ازش شکایت کرد ؟ چون این مدت خیلی ما رو اذیت کرد .
    اگه بخواي حالشو بگيري آره وجود داره، ميتوني بري كلانتري عارض بشي بعد استعلام اداره برق مي گيرن كه اينكارو كرده ازش ادعاي خسارت ميكني خود اداره برقم ميتونه اگه بخواد باهاش برخورد قانوني بكنه، حتي سلب امتياز براي يه مدت معين يا دائمي!!!

ولي به نظر من ارزش نداره آدم همسايشو با خودش دشمن كنه!

8. 2 کاربر از khark11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فکر کنم باید برم به همسایه ها صحبت کنم و یه استشهاد محلی پر کنم ولی معلومه دردسر داره ولی من باید حال این مردک رو بگیرم 4 هفته منو اذیت کرد با استرس PC رو روشن می کردم هر لحظه توی این فکر بودم که ممکنه برق بره . باید خالش رو بگیرم

اگه بخواي حالشو بگيري آره وجود داره، ميتوني بري كلانتري عارض بشي بعد استعلام اداره برق مي گيرن كه اينكارو كرده ازش ادعاي خسارت ميكني خود اداره برقم ميتونه اگه بخواد باهاش برخورد قانوني بكنه، حتي سلب امتياز براي يه مدت معين يا دائمي!!!

ولي به نظر من ارزش نداره آدم همسايشو با خودش دشمن كنه!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

فکر کنم باید برم به همسایه ها صحبت کنم و یه استشهاد محلی پر کنم ولی معلومه دردسر داره ولی من باید حال این مردک رو بگیرم 4 هفته منو اذیت کرد با استرس PC رو روشن می کردم هر لحظه توی این فکر بودم که ممکنه برق بره . باید خالش رو بگیرم
    ديگه صلاح خودته، هر كاري خواستي باهاش بكن

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza Razor's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    یجا ...

پيش فرض

یه سوال داشتم گفتم ارزش تاپیک زدن نداره همینجا میپرسم
    چندوقته وقتی سیستمو روشن میکنم فکر کنم درست لحظه ی روشن شدن یه صدای غری از احتمالا پاور میاد.(لحظه ای) چک کردم دیدم بخاطر اورکلاکه وقتی تنظیمات رو ریست کردم دیگه موقع روشن شدن این صدا نمی اومد.
    حالا میخوام بدونم این صدای اولی که میاد ادامه داشته باشه خطری میشه یا نه جدی نیست؟
    پاورم 535 گرین هست اینم سیستممه:
    E8400
    8800 GT
    2GB DDR2
    P5QL Pro

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •