تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 10 اولاول ... 345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 91

نام تاپيک: Panda || آرشــیو شماره 1 ||

داره خودمونی میشه shadab65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

Panda Internet Security for Netbooks 2011

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    90Days License

2. این کاربر از shadab65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008

12 دانلود محصول جدید پاندا برای مکینتاش

سبزاندیشان – به نقل از سایت رسمی پاندا سکیوریتی (اسپانیا) محصول panda Antivirus for MAC به سبد کالایی این شرکت اضافه شد.
    این محصول یک آنتی ویروس قوی برای سیستم عامل مکینتاش به حساب می آید که از نفوذ هر گونه ویروس و نفوذ پذیری احتمالی در محیط مک جلوگیری می کند. کاربر این محصول برای کاربر آسان بوده و امنیت کامل بدون نقصی را برای شما بوجود می آورد.

چرا آنتی ویروس پاندا برای مکینتاش ؟

* جلوگیری از نفود انواع ویروس ها مخرب که از طریق ورودی های مختلف از ویندوز وارد شود
    * اسکن تمام فایل ها و ایمیل ها
    * قرنطینه کلیه فایل های مشکوک
    * ارائه کننده دو موتور جستجو جهت اسکن دقیق و بررسی فایل ها
    (اسکن و بررسی فایل ها بصورت لحظه ای و بلادرنگ ، ماهیانه و صورت دستی و انتخابی در هر زمان)
    * اسکن سریع و دقیق کلیه محصولات اپل همچون iphone , ipad وipod

امکانات آنتی ویروس برای مک پاندا

حفاظت دقیق و لحظه ای
    بروز رسانی هوشمندانه خودکار
    قرنطینه فایل های مشکوک
    مصرف حداقل توان مصرفی سیستم
    گستردگی در پاکسازی قدرتمندانه

قابل اجرا در سیستم های عامل

Mac OS X 10.5 or later
    Mac OS X client (Mac OS X Server not supported)
    سخت افزار مناسب

RAM: 512 MB
    Hard disc: 80 MB free space
    Internet connection (for product activation and updates)
    این محصول در سایت رسمی پاندا ۵۰ یورو برای یک سال قیمت گذاری شده است.

لینک دانلود
    کد:
    Last edited by shadab65; 25-10-2010 at 18:47.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

12 پاندا آنتی ویروس برتر ماه دسامبر 2010 از نگاه av-comparatives.org

AV-Comparatives، یکی از مراکز معتبر تست و ارزیابی نرم‌افزارهای امنیتی، جدیدترین نتایج مربوط به بررسی هوش مصنوعی و قدرت پیشگیرانه برنامه‌های ضدویروس را منتشر کرد.

در این بررسی‌ها، که به عنوان آخرین و جامع‌ترین تست هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۰ میلادی محسوب می‌شود، قابلیت کشف و پاکسازی ویروس‌های بسیار جدید توسط ۱۵ شرکت مهم ضدویروس، مورد ارزیابی و مقایسه قرار گرفته است.

بنابر گزارش AV-Comparatives، کلیه نرم‌افزارهای مورد بررسی از تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۰ به مدت چهار ماه بروزرسانی نشده و کلیه ارتباط‌های فنی و اطلاعاتی آنها با سرورهای شرکت مادر قطع شده است.

در این شرایط، تزریق کدهای مخرب جدید و واکنش پیشگیرانه برنامه‌های ضدویروس در شناسایی و پاکسازی این ویروس‌ها، مبنای قدرت و قابلیت موتورهای ضدویروس در کنترل بدافزارها بدون نیاز به استفاده از بروزرسانی و تنها با بهره‌گیری از روش‌های اکتشافی و هوش امنیتی بوده است.

بر اساس نتایج منتشر شده، تنها بین ۴۵ تا ۶۰ درصد از کدهای مخرب بسیار جدید و ثبت نشده توسط روش‌های پیشگیرانه ضدویروس قابل کشف و پاکسازی بوده‌اند. اما در مقام مقایسه، شرکت G-Data با ۶۲ درصد، شرکت Panda Security با ۶۱ درصد و شرکت‌های Avira و Kaspersky هر کدام با کشف ۵۹ درصد از ویروس‌های جدید موفق به کسب عناوین هوشمندترین نرم‌افزارهای ضدویروس در شناسایی و توقیف بدافزارهای کاملاً جدید شده‌اند.

این در حالیست که شرکت Sophos با کشف ۵۸ درصد، شرکت ESET با ردیابی ۵۶ درصد و شرکت BitDefender با شناسایی بیش از ۵۴ درصد از کدهای مخرب جدید، رتبه‌های بعدی هوشمندترین ضدویروس‌ها را بدست آورده‌اند.

بر اساس اعلام AV-Comparatives، هرچند با بروزرسانی صحیح نرم‌افزارهای امنیتی و انتخاب برنامه‌های قدرتمند ضدویروس، کاربران رایانه و اینترنت نباید نگرانی خاصی در خصوص امنیت رایانه‌های خود داشته باشند، اما گاهی اوقات قابلیت‌های پیشگیرانه و هوش مصنوعی این نرم‌افزارها، عامل تعیین کننده‌ای برای کشف و پاکسازی حملات بسیار جدیدی هستند که پس از اطمینان از عدم ردیابی توسط آخرین بروزرسانی شرکت‌های مختلف امنیتی در فضای اینترنت منتشر می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش کامل AV-Comparatives به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
    کد:
    منبع :
    کد:

داره خودمونی میشه hofman1970's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

1

AV-Comparatives، یکی از مراکز معتبر تست و ارزیابی نرم‌افزارهای امنیتی، جدیدترین نتایج مربوط به بررسی هوش مصنوعی و قدرت پیشگیرانه برنامه‌های ضدویروس را منتشر کرد.

در این بررسی‌ها، که به عنوان آخرین و جامع‌ترین تست هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۰ میلادی محسوب می‌شود، قابلیت کشف و پاکسازی ویروس‌های بسیار جدید توسط ۱۵ شرکت مهم ضدویروس، مورد ارزیابی و مقایسه قرار گرفته است.

بنابر گزارش AV-Comparatives، کلیه نرم‌افزارهای مورد بررسی از تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۰ به مدت چهار ماه بروزرسانی نشده و کلیه ارتباط‌های فنی و اطلاعاتی آنها با سرورهای شرکت مادر قطع شده است.

در این شرایط، تزریق کدهای مخرب جدید و واکنش پیشگیرانه برنامه‌های ضدویروس در شناسایی و پاکسازی این ویروس‌ها، مبنای قدرت و قابلیت موتورهای ضدویروس در کنترل بدافزارها بدون نیاز به استفاده از بروزرسانی و تنها با بهره‌گیری از روش‌های اکتشافی و هوش امنیتی بوده است.

بر اساس نتایج منتشر شده، تنها بین ۴۵ تا ۶۰ درصد از کدهای مخرب بسیار جدید و ثبت نشده توسط روش‌های پیشگیرانه ضدویروس قابل کشف و پاکسازی بوده‌اند. اما در مقام مقایسه، شرکت G-Data با ۶۲ درصد، شرکت Panda Security با ۶۱ درصد و شرکت‌های Avira و Kaspersky هر کدام با کشف ۵۹ درصد از ویروس‌های جدید موفق به کسب عناوین هوشمندترین نرم‌افزارهای ضدویروس در شناسایی و توقیف بدافزارهای کاملاً جدید شده‌اند.

این در حالیست که شرکت Sophos با کشف ۵۸ درصد، شرکت ESET با ردیابی ۵۶ درصد و شرکت BitDefender با شناسایی بیش از ۵۴ درصد از کدهای مخرب جدید، رتبه‌های بعدی هوشمندترین ضدویروس‌ها را بدست آورده‌اند.

بر اساس اعلام AV-Comparatives، هرچند با بروزرسانی صحیح نرم‌افزارهای امنیتی و انتخاب برنامه‌های قدرتمند ضدویروس، کاربران رایانه و اینترنت نباید نگرانی خاصی در خصوص امنیت رایانه‌های خود داشته باشند، اما گاهی اوقات قابلیت‌های پیشگیرانه و هوش مصنوعی این نرم‌افزارها، عامل تعیین کننده‌ای برای کشف و پاکسازی حملات بسیار جدیدی هستند که پس از اطمینان از عدم ردیابی توسط آخرین بروزرسانی شرکت‌های مختلف امنیتی در فضای اینترنت منتشر می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش کامل AV-Comparatives به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
    کد:
    منبع :
    کد:
    سلام خود من به شخصا تجربه کردم پاندا 2011بهترینه.وقتی با گاسپر 2011 اورجینال هیچگونه تشخیص ویروسی نداد .اما این ابر قهرمان 1307 ویروس و اسپای شناسائی کرد و delete کرد.الان هم دارم از اورجینالش استفاده میکنم. خیلی راضیم. ممنون از این گزارش تست.

6. این کاربر از hofman1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام خود من به شخصا تجربه کردم پاندا 2011بهترینه.وقتی با گاسپر 2011 اورجینال هیچگونه تشخیص ویروسی نداد .اما این ابر قهرمان 1307 ویروس و اسپای شناسائی کرد و delete کرد.الان هم دارم از اورجینالش استفاده میکنم. خیلی راضیم. ممنون از این گزارش تست.
    میبخشید دوست عزیز مثل اینکه شما خواب تشریف دارید.
    پاندا فقط تونسته تو یه ماه درخشش داشته باشه ولی تو بقیه ی تستها گند زده.
    همه دارن میرن اویرا اورجینال بخرن اونوقت شما میرید پاندا اورجینال میخرید.
    سه انتی ویروس برتر سال 2010 از اول تا سوم رو به ترتیب از راست به چپ تو امضامه.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

12 اشتباه نکنین

از دوستان محترمی که واقعا در این زمینه اطلاعات کافی دارن خواهش می کنم نظر بدن ، دوست عزیز تمامی آرشیو های av-comparatives تو سایتش هست و نمودار ها نشانگر برتری پاندا هستش.

پاندا نسخه پایه خودش از فایروال بهره میبره که هیچ یک از آنتی ویروس ها انجام نمیده ، روی آنتی ویروس کنترل شبکه های محلی رو داره که بدون مپ کردن می تونید سیستم های تحت گروپ رو کنترل کنین.

اولین آنتی ویروس home user هستش که مبتنی بر تکنولوژی ابر یا Cloud Security است که به تازگی این تکنولوژی در جی دیتا هم دیده شده است.

پاندا توی تست سرعت هم با توجه به عملکرد پروتکشن هم تونست رتبه اول رو در سایت av-test.com بدست آورده ...

پاندا از لحاظ تکنولوژی حرف اول رو داره میزنه اما تو ایران معیار فقط عامل خریدا نیست ، عدم اطلاعات فنی و بی ارزشی توجیه مفاهیم امنیتی توسط عرضه کنندگان و توضیح دسته ای از افراد هم که تو گود امنیت و حفاظت اطلاعات نیستند دست به دست هم داده تا برندهایی همچون کسپرسکی ، نود ، نورتون ... بخوان ادعای برتری کنن.

من خودم جی دیتا ، پاندا ، زون آلارم ... رو می پسندم ، به نظر شما هم احترام میذارم اما خواهشمندم روی اطلاعات و اخبار صحبت کنید و نظر بدید و نه روی احساسات.

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

از دوستان محترمی که واقعا در این زمینه اطلاعات کافی دارن خواهش می کنم نظر بدن ، دوست عزیز تمامی آرشیو های av-comparatives تو سایتش هست و نمودار ها نشانگر برتری پاندا هستش.

پاندا نسخه پایه خودش از فایروال بهره میبره که هیچ یک از آنتی ویروس ها انجام نمیده ، روی آنتی ویروس کنترل شبکه های محلی رو داره که بدون مپ کردن می تونید سیستم های تحت گروپ رو کنترل کنین.

اولین آنتی ویروس home user هستش که مبتنی بر تکنولوژی ابر یا Cloud Security است که به تازگی این تکنولوژی در جی دیتا هم دیده شده است.

پاندا توی تست سرعت هم با توجه به عملکرد پروتکشن هم تونست رتبه اول رو در سایت av-test.com بدست آورده ...

پاندا از لحاظ تکنولوژی حرف اول رو داره میزنه اما تو ایران معیار فقط عامل خریدا نیست ، عدم اطلاعات فنی و بی ارزشی توجیه مفاهیم امنیتی توسط عرضه کنندگان و توضیح دسته ای از افراد هم که تو گود امنیت و حفاظت اطلاعات نیستند دست به دست هم داده تا برندهایی همچون کسپرسکی ، نود ، نورتون ... بخوان ادعای برتری کنن.

من خودم جی دیتا ، پاندا ، زون آلارم ... رو می پسندم ، به نظر شما هم احترام میذارم اما خواهشمندم روی اطلاعات و اخبار صحبت کنید و نظر بدید و نه روی احساسات.
    من روی احساسات نظر نمیدم دوست عزیز.
    هر سال هر انتی ویروسی که برتر باشه من ازش استفاده میکنم و هیچ تعصبی به هیچ یک از انتی ویروس ها ندارم.
    من پاندا رو هیچوقت نصب نکردم مگه اینکه تو تستها حرفی برای گفتن داشته باشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

12

من روی احساسات نظر نمیدم دوست عزیز.
    هر سال هر انتی ویروسی که برتر باشه من ازش استفاده میکنم و هیچ تعصبی به هیچ یک از انتی ویروس ها ندارم.
    من پاندا رو هیچوقت نصب نکردم مگه اینکه تو تستها حرفی برای گفتن داشته باشه.
    آنتی ویروش برتر فعالا جی دیتا و پاندا هستش ، چطور شما از این دو برند استفاده نمی کنید. متاسفانه اکثریت ما در انتخاب آنتی ویروس خود برای حفظ امنیت سیستم ها از نظرات دیگران که کاملا احساسی هستش نه فنی و تخصصی استفاده می کنیم.
    من خود 80درصد این برند ها رو نصب کردم و در حال حاضر هم از پاندا گلوبال ، جی دیتا توتال ، نورتون اینترنت، کسپرسکی پیور روی سیستم ها استفاده می کنم .
    اما به تمام نظرات دوستان احترام میذارم

خواهشمندم تا این موضوع و مبحث پاندا رو به حاشیه نبریم...

برای مقایسه و حتی خرید محصولات اورجینال می تونید یه سری به سایت های ما بزنید.

آخر فروم باز reb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بیخودی بحث نکنید من کسپر داشتم خریداری شده پاندا رو نخریدم یکسال قرعه کشی به اسمم در اومد و بخاطر اون مجبور شدم استفاده کنم الان هم وقتش تموم شده ولی حالا میفهمم کسپر الکی اسم در کرده اگه بخوام پول بدم به پاندا میدم.
    آویرا که هنوز بچگانیه باید بزرگ شه تا تجربه دار بشه.

داره خودمونی میشه hofman1970's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

12 از نظر من

سلام من الان panda internet security 2011 v11 را اورجینال دارم وخیلی راضی هستم.بهترینه برای گشت وگذار تو اینترنت.البته من از یک روش استفاده میکنم.با نصب 2 ویندوز7 روی یک کدومشان اولی kaspersky 2011 و دومی ویندوز panda . فقط اینرا محض خاطر بگم چند هکر ناقلا بد جوری به سیستم من گیر داده بودند .حتیkasperعزیز هم کاری نتونست بکنه.جز panda خواهش می کنم از این آنتی ویروس قوی بد نگید. جالب اینجاست وقتی با ویندوزی که kasper نصب هست می رم اینترنت. آنی مورد هجوم قرار می گیرم و باز مجبورم با اسکن کل درایو ها بوسیله پاندا آنرا پاک کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •