تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 699 از 753 اولاول ... 199599649689695696697698699700701702703709749 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,981 به 6,990 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

از همون اول هم چون خطو بالا بسته بودن وضع snr جالب نبود رو 7 یا 8 میچرخید ولی مشکلی نداشتم .کلا دیگه به سیما دست نزدم ازون روز مشکل تقریبا رفع شده مگه اینکه مثلا بعضی اوقات برا یه ده دیقه دوباره برمیگرده snr صفر میشه بعد مودم خود به خود سرعت خطو پایین میاره snr بالا میره .مثلا میاد رو 16 سرعت خط بعد snr میشه 27.بعد ده دیقه مودمو یه خاموش روشن میکنم دوباره سرعت میره بالا
    مشکل اصلی همون یهویی صفر شدن snr بود که گفتم اگه خط رو دو مگابیت هم میزاشتن باز صفر میشد
    خب این نشون میده خط شما مشکل داره که snr صفر میشه شما اول مشکلات سمت خودت رو برطرف کن اگه بازم مشکل داشت دیگه مشکل از شرکتیه که ازش نت گرفتی..سیم کشی رو عوض کن که دیگه نخواد هی سیما رو تازه کنی اگه یه تیکه بیاد داخل عالی میشه بهترین جنس سیم هم کابل مشکی 0.6 دو زوج outdoor

2. 3 کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب این نشون میده خط شما مشکل داره که snr صفر میشه شما اول مشکلات سمت خودت رو برطرف کن اگه بازم مشکل داشت دیگه مشکل از شرکتیه که ازش نت گرفتی..سیم کشی رو عوض کن که دیگه نخواد هی سیما رو تازه کنی اگه یه تیکه بیاد داخل عالی میشه بهترین جنس سیم هم کابل مشکی 0.6 دو زوج outdoor
    سلام ببخشید مزاحم میشم ی سوال پیش اومد سیم ی تیکه از سر خط خیلی تفاوت داره با عوض کردن سیم کشی ساختمان؟ بعد قیمت این سیم که فرمودید متری چقدره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام ببخشید مزاحم میشم ی سوال پیش اومد سیم ی تیکه از سر خط خیلی تفاوت داره با عوض کردن سیم کشی ساختمان؟ بعد قیمت این سیم که فرمودید متری چقدره؟
    سلام نه تفاوت زیادی ندارند ولی بهتر است که سیم از پست مخابراتی تو کوچه تا پشت مودم یه تیکه باشه بیشتر به خاطر اینکه سولفاته نشه در دراز مدت براش مشکل پیش میاد و کیفیت خطت میاد پایین. یکبار برای همیشه خطتونو درست کنید و دیگه بهش دست نزنید هر چقدر بیشتر دستکاریش کنید نویز خطتون هم بیشتر میشه...

این کابل مشکیا سخت گیر میان من از مخابرات گرفتم رایگان دو زوجش احتمالا متری 3-4 ت باشه...

5. 2 کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    سرویس 16 مگ از شاتل گرفتم ولی در حد 4-5 مگ بیشتر جواب نمیده
    Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    8.9 10.4 db
    Line Attenuation
    :
    17.3 10.0 db
    چکار باید بکنم که مشکل برطرف بشه. متاسفانه پشتیبانی هم میگه مشکل خارج از محدوده شاتل هست . نویزگیر و تلفن رو هم از مدار خارج میکنم و هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه.
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    ایام به کام باد

7. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض نویز بالا

ضمن عرض سلام و احترام خدمت متخصصان گرامی. چند روزی هست adsl مخابرات روی خط مرکز مطهری (منطقه 8 مخابراتی تهران) فعال کردم (یوسف آباد هستم فاصله تا مرکز تلفن حدود 1.2 کیلومتر) . متاسفانه کیفیت خوب نیست. میخواستم قبل از درگیری با 2020 از دوستان صاحب نظر در اینجا راجع به پارامترهام بپرسم که آیا پیگیری نتیجه بخش هست یا بیخیال بشم. ضمن اینکه این پارامترها هم از پریز داخل و هم سرخط ورودی منزل هستند و تلفنی روی خط نیست و tplink w8151n مستقیم به خط وصل است.

کانفیگ پیش فرض مودم (ADSL2+ ANNEX M): پرش لینک شدید سرعت واقعی دو مگ
    SNR: D= 6 U= 7.3
    ANNET: D= 30 U= 20
    RATE: D=16249 U= 1528
    MAX RATE: D=17316 U= 1707
    CRC هردو شدید

کانفیگ زیر رو هم امتحان کردم گفتم شاید بهتر بشه قطع و وصلی تمام بشه و سرعت بهتر بشه. قطع و وصلی بهتر شد ولی سرعت همون حدود دو مگ (G.DMT ANNEX A)
    SNR: D= 12.5 U= 6
    ANNET: D= 25 U= 15
    RATE: D=8128 U= 704
    MAX RATE: D=10592 U= 868
    CRC آپلود شدید دانلود صفر

سرعت واقعی در هر دو کانفیگ (آپلود روی annex m حدود 1 مگابیت میشه):
    SERVER: FRANKFURT VODAFONE PING=120 D= 2.6 U= 0.45

سرعت دانلود سافتگذر که از مقدار بالایی شروع میشه (روی adsl2+ از حدود 15مگابیت شروع میشه سریع میاد پایین میرسه رو حدود 2 مگ ثابت میشه و روی g.dmt از حدود 7 مگابیت شروع میشه میرسه به همون 2 مگ)

آیا امیدی به بهبود هست؟ ضمنا طرح فعال شده ماندگار 16 مگابیت هست.

ببخشید که طولانی شد. ممنون از لطف شما پیشاپیش بابت هرگونه راهنمایی سپاس گزارم.

9. این کاربر از koroshn123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

ضمن عرض سلام و احترام خدمت متخصصان گرامی. چند روزی هست adsl مخابرات روی خط مرکز مطهری (منطقه 8 مخابراتی تهران) فعال کردم (یوسف آباد هستم فاصله تا مرکز تلفن حدود 1.2 کیلومتر) . متاسفانه کیفیت خوب نیست. میخواستم قبل از درگیری با 2020 از دوستان صاحب نظر در اینجا راجع به پارامترهام بپرسم که آیا پیگیری نتیجه بخش هست یا بیخیال بشم. ضمن اینکه این پارامترها هم از پریز داخل و هم سرخط ورودی منزل هستند و تلفنی روی خط نیست و tplink w8151n مستقیم به خط وصل است.

کانفیگ پیش فرض مودم (ADSL2+ ANNEX M): پرش لینک شدید سرعت واقعی دو مگ
    SNR: D= 6 U= 7.3
    ANNET: D= 30 U= 20
    RATE: D=16249 U= 1528
    MAX RATE: D=17316 U= 1707
    CRC هردو شدید

کانفیگ زیر رو هم امتحان کردم گفتم شاید بهتر بشه قطع و وصلی تمام بشه و سرعت بهتر بشه. قطع و وصلی بهتر شد ولی سرعت همون حدود دو مگ (G.DMT ANNEX A)
    SNR: D= 12.5 U= 6
    ANNET: D= 25 U= 15
    RATE: D=8128 U= 704
    MAX RATE: D=10592 U= 868
    CRC آپلود شدید دانلود صفر

سرعت واقعی در هر دو کانفیگ (آپلود روی annex m حدود 1 مگابیت میشه):
    SERVER: FRANKFURT VODAFONE PING=120 D= 2.6 U= 0.45

سرعت دانلود سافتگذر که از مقدار بالایی شروع میشه (روی adsl2+ از حدود 15مگابیت شروع میشه سریع میاد پایین میرسه رو حدود 2 مگ ثابت میشه و روی g.dmt از حدود 7 مگابیت شروع میشه میرسه به همون 2 مگ)

آیا امیدی به بهبود هست؟ ضمنا طرح فعال شده ماندگار 16 مگابیت هست.

ببخشید که طولانی شد. ممنون از لطف شما پیشاپیش بابت هرگونه راهنمایی سپاس گزارم.

خط تون واسه Annex M کششی نداره پس رو مود ADSL2+ Annex A تست کنید، دانلود رو هم بگید بذارن رو 10 مگابیت، تست کنید ببینید بهتر میشه یا نه.

11. 3 کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kamkar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    نویز خط من یهو بالا رفته. قبلا میتونستم حداکثر ۶ مگابیت بگیرم اما الان ۴ هم به زور میگیره.
    ۲ تا خط دارم و وضع هر ۲ تا همینه. از سر خط هم تست گرفتم و نتیجه یکسان بود.
    حالا چی کار باید کرد؟ مشکل از سمت مخابراته، چه جوری میشه پیگیری کرد؟

13. این کاربر از kamkar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام
    نویز خط من یهو بالا رفته. قبلا میتونستم حداکثر ۶ مگابیت بگیرم اما الان ۴ هم به زور میگیره.
    ۲ تا خط دارم و وضع هر ۲ تا همینه. از سر خط هم تست گرفتم و نتیجه یکسان بود.
    حالا چی کار باید کرد؟ مشکل از سمت مخابراته، چه جوری میشه پیگیری کرد؟
    درود؛ منم امروز نویز شدید گرفتم و سرعتم از 16مگ اومده روی 6؛ خط من FTTC(فیبر تا کافو) هست و کافو هم 50 متری ماست! به نظر میاد مشکلی همگانی هست؛ اگر میخواید سریع تر پیگیری کنید به مخابرات مرکز شهرتون که سیم خطتون به اونجا وصله بخش کارشناس ADSLش زنگ بزنید یا حضوری برید، اگر جواب نگرفتید زنگ بزنید 2020 اگر بازم جواب نگرفتید سامانه 195

15. 2 کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیزم
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    سرویس 16 مگ از شاتل گرفتم ولی در حد 4-5 مگ بیشتر جواب نمیده
    Downstream Upstream
    SNR Margin
    :
    8.9 10.4 db
    Line Attenuation
    :
    17.3 10.0 db
    چکار باید بکنم که مشکل برطرف بشه. متاسفانه پشتیبانی هم میگه مشکل خارج از محدوده شاتل هست . نویزگیر و تلفن رو هم از مدار خارج میکنم و هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه.
    ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید
    ایام به کام باد
    درود؛ بله خط شما خیلی نویز داره، خود سایت شاتل و در سطح اینترنت مقاله هایی درباره رفع نویز خط هست مطالعه کنید و انجام بدید اگر جواب نگرفتید زین پس سرویس 4 یا 8 مگ خریداری کنید.

17. 2 کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

شب پنج شنبه ست .
    بنزین سه برابر شده
    مردم ریختن تو اینترنت
    اگه به جای ADSL از کافو FTTC سرویس VDSL داشتی این مشکل و پیدا نمیکردی

19. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •